Yoast Video SEO Eklentisi

Yoast Video SEO WordPress Eklentisi Bir web yöneticisi ve blog yazarı olduğu için, bu güçlü ortamı hiç görmezden gelemezsiniz.

Ayrıca, bir video blog yazarıysanız veya genellikle sitenize veya blogunuza video gömdüyseniz, arama motorlarını trafik oluşturucu aracı olarak görmezden gelmeniz sizin için zararlı olabilir.

Kullanıcılar, sitenizdeki videoları görüntülediğinizi veya bir video blogunu çalıştırdığınızı tanımlamakta ve tanımlayamamaktadır.

Sizin bölümünüzde SEO çalışması yoksa, sıralamalarınız SERP’lere çarptı. Tüm bunların, ziyaretçi sayısı ve TO’su üzerinde ciddi bir etkisi vardır.

Video SEO Eklentisi video siteleri için neden önemli?

WordPress Platformu güçlü bir platform olmasına ve SEO görevlerini desteklemesine rağmen; Ancak WordPress Eklentileri’ni kullanarak SEO görevlerinin çoğunu daha da hızlandırabilirsiniz.

Bu bağlamda, arama motoru trafiği kazanmak için videolarınızı optimize etmek istiyorsanız, Video için WordPress SEO Eklentisi’ni kullanmak vazgeçilmez olur.

Sosyal Medya Strateji Oluşturma

WordPress için böyle bir güçlü Video SEO Eklentisi, WordPress için Yoast Video SEO şeklinde geliyor.

Dolayısıyla, videolarınızın tüm büyük arama motorlarında arama sonuçlarında yüksek sıralarda olduğundan emin olmak istiyorsanız, her zaman WordPress için bir Video Eklentisi kullanmanız gerekir.

Ve WordPress için Yoast Video SEO gelişmiş arama motoru görünürlük için video sitelerinizi veya bloglarınızı optimize etmek için en iyi WordPress Eklentiler biri olarak geliyor.

Ayrıca,  WordPress için Yoast Video SEO Eklentisi’ni kullanarak  SERP’lerde Video Blogunuz veya Web Siteniz için video sonuçlarını gösterebilir ve böylece arama yapanların daha fazla dikkatini çekebilir, SERP’lerdeki video blog sıralamanızı iyileştirebilir ve sonuçta başarılı olabilirsiniz. daha fazla ziyaretçi almak.

WordPress için Yoast Video SEO Eklentisi, video blogunuz için veya web sitenizdeki gömülü videolar için bu sonuçlara başarıyla ulaşır.

WordPress için Yoast Video SEO başlangıç ​​web siteleri veya bloglar tarafından kullanılabilir ve ayrıca orta ve büyük işletmeler tarafından da kullanılabilir.

Ayrıca, WordPress için Yoast Video SEO hiç de pahalı değil. Sadece 69 $ için, web sitenizde sahip olabilirsiniz.

Eğer diğer birçok eklenti gibi, WordPress için Yoast Video SEO da karmaşık bir eklenti olduğunu düşünüyorsanız, o zaman bu video eklentisinin kurulumu ve kullanımı da oldukça kolay olduğunu size söylemekten mutluluk duyarım.

Dahası, söz verdiği gibi teslim edilir.

Sonuç olarak, WordPress web siteniz için Video SEO ya da WordPress için Yoast Video SEO ile blogunuzu kolayca bitirebilirsiniz.

Yoast Video SEO

WordPress Plugin için Yoast Video SEO ne yapar?

 Burada hızlı bir şekilde size bu konuda derinlemesine bilgi vereceğim, böylece WordPress için tüm Yoast Video SEO’nun sizin için neler yapabileceğini kesin olarak açıklayın.

İlk önce ilk şeyler. WordPress için Yoast Video SEO kullanımı, gömülü videolarınızın SERP’lerdeki bir küçük resim görüntüsünde videolar olarak görüntülenmesini sağlar.

Parçacıklar video küçük resmiyle birlikte gösterilir.

Bu nedenle, video bloglarınız arama sonuçlarında daha iyi sıralamaya ve potansiyel ziyaretçilerinizin veya aradığınız kişilerin dikkatini kolayca çekebilme fırsatına sahip olur.

Arama sonuçlarınız için her zaman yüksek bir tıklama oranına sahip olursunuz.

Bir video blog yazarı için “olması gereken” bir eklentidir ve web sitelerinde birkaç video sergileyenler için çok kullanışlı bir video eklentisidir.

Teknik bir sesle konuşurken, WordPress için Yoast Video SEO, web siteniz için otomatik olarak bir video site haritası oluşturur.

YouTube Videolarını Tanıtmanın En İyi Yolları

Dolayısıyla, video yayınınızın her biri dizine eklenir.

Ayrıca, RSS Feed’leriniz çok gerekli MediaRSS geliştirmelerini elde eder.

Ayrıca, bu Video SEO Plugin, YouTube, Dailymotion, Vimeo, Blip, vb gibi iyi bilinen video platformları her türlü destekler.

Ayrıca video mesajlara Facebook OpenGraph etiketleri ekleyebilirsiniz.

WordPress için Yoast Video SEO’yu kullanarak, arama sonuçlarında üst sıralarda yer alan video yayınlarınızı bulabilir ve yüksek tıklama oranı elde edebilirsiniz. WordPress Eklentisi için Yoast Video SEO’yu kullanarak, video sitenize veya blog’unuza kolayca ziyaretçi çekebilirsiniz.


 WordPress Plugin için Yoast Video SEO?

İlk olarak, onunla başlamak için WordPress Plugin için Yoast Video SEO satın almanız gerekir.

Minimum yatırım tutarı 69 dolar.

Başlamak kesinlikle çok kolay.

Bir kurulum kılavuzu, kullanım talimatları ve SSS ile karşılaşırsınız.

aha sonra tekrar yapılması çok kolay olan eklentiyi kurmanız ve etkinleştirmeniz gerekir.

Aktivasyon tamamlandığında, SEO menüsü “Video SEO” olarak yeni bir menü öğesini sergileyecek.

Burada, eklentiyi satın aldığınızda sahip olduğunuz lisans anahtarını girmelisiniz.

Lisans anahtarını girip kaydettiğinizde, video site haritası eklemenize izin verecek yeni seçenek gösterilir.

Burada, XML Video Site Haritasına eklemek istediğiniz posta türlerini seçmeniz, Yeniden İndeks Videoları düğmesine basmanız ve ayarlarınızı kaydetmeniz gerekmektedir.

İşin geri kalanı eklenti tarafından otomatik olarak yapılır.

Bununla birlikte, videolarınızı katıştırmanız ve Meta açıklamaları, başlıklar, etiketler ve kategoriler eklemeniz gerekir.

Son olarak, video yayınlarınızı düzenlediğinizde, küçük resim video görüntüsü dahil olmak üzere bir snippet önizlemesi göreceksiniz. Bu kadar. Yayıncılar ve Reklamverenler için 20 Video Reklam Ağı

Burdan alabilirsiniz.