En İyi Yetişkin Reklam Ağları

 Pek çok okuyucu tarafından talep edilen En İyi Yetişkin Reklam Ağları .

Adult hakkında konuştuğumuzda pek çok kişi kızardı ama bu yetişkinlerin en çok sörf yaptıkları ve arama terimlerinin çevrimiçi olduğu gerçeğidir.

Yetişkin siteleri, diğer popüler sitelerden daha fazla trafik alır.

Yetişkin sitelerden trafik oluşturmak harika bir yol olabilir.

Yetişkin sitelerinden, yalnızca yetişkinlere yönelik ürün veya hizmete yönelik trafik oluşturmazsınız, ancak başka bir ürün veya hizmet için trafik oluşturabilirsiniz.

Bir sitenin hedeflediği herhangi bir site yetişkin trafiğinden yararlanabilirse, yetişkin sitesinde reklam veren ve iyi dönüşümler elde eden bir Food Store örneği inceledim.

En Popüler 15 Yerel Reklam Ağı

Çoğu zaman yetişkin siteleri diğer yetişkin siteleri, yetişkin escort, cam site veya yetişkin ilgili ürünler için reklam alırlar.

Bir çok bağlı kuruluş yetişkin arkadaşlık teklifleri için trafik çekmek için yetişkin trafiğini kullanıyor.

Artık, yetişkin trafik ağlarının çoğu Web, Mobil ve Tablet için hedefleme sunuyor.

Böylece hedeflemeyi istediğiniz kadar doğru yapabilirsiniz.

Bu bağlı kuruluşlar ve web yöneticisi, yetişkin trafiğinden mobil teklifleri tanıtabilir.

İşte Alıcılar ve Yayıncılar için En İyi Adult Reklam Ağları listesi.

Devam edin ve bu yetişkin trafik kaynaklarına bakın ve reklam ya da kazanmaya başlayın.

Yetişkin Reklam Ağları Siteleri

EroAdvertising

EroAdvertising en popüler yetişkin reklam ağlarından biridir.

EroAdvertising, TBM, BGBM ve dönem bazlı reklamcılık çözümü sunar.

200’den fazla ülkede reklam sunuyorlar.

Yetişkin site sahipleri EroAdvertising’a yayıncı olarak katılabilir ve haftalık veya aylık olarak ödeme yapabilirler.

Reklamveren için EroAdvertising, reklamverenlerin dönüşüm noktalarını bulmalarına yardımcı olacak dönüşüm izlemeyi sunar.

EroAdvertising ayrıca, mobil platformda hedefleyebileceği Mobil reklamcılık da sunuyor.

En İyi Yetişkin Reklam Ağları-1

ExoClick

ExoClick, dünyanın dördüncü büyük reklam ağıdır.

Web, mobil, tablet vb. İçin ExoClick teklif reklam çözümü.

Görüntülü reklam banner’ları, Video içi reklamlar, Popunder, Geçiş reklamı vb.

Gibi reklamverenler için çeşitli reklam seçenekleri vardır.

ExoClick, TBM, BGBM ve sabit fiyatlı reklamları sunar.

Yayıncılar için ExoClick, çeşitli ödeme ağ geçitleri ile haftalık ve aylık ödeme sunmaktadır.

En İyi Yetişkin Reklam Ağları-2

TrafficJunky

TrafficJunky, Web, Mobil ve Tablet için CPM tabanlı reklamcılık çözümü sunan self-servis reklam ağıdır. Çok büyük bir envanter olan 141+ milyon günlük ziyaretçiye hizmet verebilirler. TrafficJunky ayrıca yayıncı programı sunar, yayıncılar çeşitli ödeme ağ geçitleriyle haftalık olarak ödenir. Reklamverenlere, çok düşük bir fiyata doğru hedef kitleye ulaşabilecekleri birçok hedefleme seçeneği sunarlar.

En İyi Yetişkin Reklam Ağları-3

JuicyAds

JuicyAds, doğrudan reklam satış ağında liderdir. Reklamverenler, JuicyAds’in yardımıyla belirli bir web sitesinde reklam satın alabilir. Bir Yayıncı, reklamları sabit fiyata, JuicyAds ve reklamverenlerin satın aldığı günler ya da aylık sözleşmeler için sabit bir fiyatla satın alabilir. Bir Reklamveren ayrıca, TBM veya BGBM tabanlı RON (Run of Network) reklamlarını da çalıştırabilir. JuicyAds ile kaliteli envanteri düşük fiyata bulabilirsiniz.

En İyi Yetişkin Reklam Ağları-4

TrafficFactory

TrafficFactory, yarım Milyarlık günlük sayfa görüntülemelerine sahip popüler bir yetişkin trafiği kaynağıdır. TrafficFactory, birçok hedefleme seçeneği ile gerçek zamanlı teklifler sunar. Cihazlara göre hedefleme, Geo, gün ayırma, harcama sınırı ve daha fazlası. TrafficFactory, Ekran, Pop Under ve İçeriğe bağlı trafik sunar.

En İyi Yetişkin Reklam Ağları-5

Slimspots

Slimspots, en popüler, yenilikçi ve başarılı Yetişkin Trafik Ağlarından biridir. EBM tabanlı bir Reklam Ağı olarak işlev görmekte ve Haziran 2013’te kurulmuştur. Reklamverenlerin reklam materyallerini katılımcı web sitelerine yerleştirmelerini sağlar. Slimspots, reklamverenler, yayıncılar ve medya alıcıları için çok sayıda mağazaya sahiptir. Reklamverenler, performansa dayalı pazarlama kullanarak YG’lerini en üst düzeye çıkarabilir.

Onları sektörün en iyi yayıncıları ile birleştirir. Öte yandan, yayıncılar en iyi eBGBM, kazançlı teklifler, rekabetçi ödemeler ve haftalık ödemeleri bekleyebilir. Slimspots Yetişkin Reklam Ağı ile, çevrimiçi pazarlama ihtiyaçlarına en iyi şekilde sahip olursunuz. Dünyanın dört bir yanındaki tüm ülkelerde çok çeşitli trafikten yararlanmaya hazırsınız. Slimspots Yetişkin Reklam Ağı, çeşitli dikeylerde yeni olası müşterilerle bağlantı kurma fırsatı sunar.

En İyi Yetişkin Reklam Ağları-6

Traffic Holder

Traffic Holder iyi bilinen bir Yetişkin Reklamcılık Ağıdır. 2006’dan bu yana faaliyet göstermektedir. Yayıncıların trafiklerini en yüksek oranlarda pazarda satma fırsatı sunmaktadır. Fiyat politikası, trafiğinizi satarak maksimum gelir elde etmenizi sağlar. Onlar tarafından kullanılan teklif sistemi, trafiğiniz için yüksek fiyatlar elde etmenizi sağlar. Yayıncılar, bu yetişkin reklam ağını kullanarak% 95 kadar komisyon elde etmeyi bekliyor. Dolayısıyla, en kârlı gelir paylaşımı modelini kullanır. Hatta, trafik kalitesini iyileştirmek ve kazancınızı nasıl en üst düzeye çıkarmanız gerektiği konusunda önerilerde bulunur.

Ayrıca, Traffic Holder Yetişkin Trafik Ağı’nın asgari trafik gereksinimleri yoktur. Çoklu iletişim seçenekleri ile özel destek sağlar. Reklamverenler, düşük maliyetli reklamcılıktan, Coğrafi ve dil hedefleme dahil olmak üzere birden çok hedefleme seçeneğiyle birlikte faydalanır. Gelişmiş istatistik raporlama sistemi ve PayPal, Banka Havalesi, Doğrudan eBanking ve çok daha fazlasını içeren birçok ödeme seçeneği sunar.

En İyi Yetişkin Reklam Ağları-7

Traffic Force

Traffic Force en iyi Yetişkin Reklam Ağı’ndan biridir. Aylık olarak 15 milyar gösterim sağlayan Reklamverenler ve Yayıncılar için güvenli ve yüksek ücretli bir Yetişkin Reklam Ağı. Reklam Platformu, geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi için muazzam miktarda kaliteli trafik sağlar. Size pazarda rekabet avantajı sağlamak için kanıtlanmış teknolojileri kullanır. Trafik Gücü, hedeflenen mobil ve web trafiğini bir BGBM bazında satmak konusunda uzmanlaşmıştır. İstediğiniz kadar büyük veya küçük kampanyalar oluşturmanıza olanak tanır. Garantili hassasiyetle takip edilebilirler.

En İyi Yetişkin Reklam Networksk-8

AdWorldMedia

AdWorldMedia bir başka çok popüler Yetişkin Reklam Ağı. Garantili gelir arayan yayıncılar, iyi bir şekilde AdWorldMedia’ya dönüşebilir. Yüksek kaliteli web siteleri ve hedefli çevrimiçi reklamcılık yetenekleri arayan reklamverenler için en iyisidir. AdWorldMedia üstün reklam sunma teknolojisini kullanır ve ülke, niş, gün ve saate göre gelişmiş hedefleme sunar. BGBM ve TBM seçenekleriyle birlikte birden fazla reklam biçimi sunar. Ayrıca, reklam envanterinizi doldurmak için yüksek ödemeler, gelişmiş ve çok sayıda reklamveren sağlar. Ayrıca, aynı zamanda bir bonus sevk programı sunar.

En İyi Yetişkin Reklam Ağları-9

PopAds

PopAds, en iyi Pop-under Reklamcılık Ağlarından biridir. Bununla birlikte, aynı zamanda bir Yetişkin Trafik Ağı olarak işlev görür. Üyeleriyle iyi ilgilenen yüksek ödeme yapan bir Reklam Ağı. Bir reklamveren olarak, sitenize en kaliteli ziyaretçileri getirme fırsatı sunar. Hatta bir yayıncı olabilir ve web sitenizi pop-under reklamlarla para kazanabilirsiniz. Bu Pop-under Reklam Ağı hızlı, verimli ve güvenlidir. Ödeme istekleri yayıncılar için günlük olarak işlenir. Sektördeki en hızlı desteklerden birini sunmaya devam ediyor. Gelişmiş SSL teknolojisini kullanır.

En İyi Yetişkin Reklam Ağları-10

AdxPansion

Bu büyük bir yetişkin Reklam Ağı. Her hafta, normal listelerinde test edilen ve dahil edilen yeni web siteleri ekliyorlar.

Bu Reklam Ağı’nda, en iyi performans gösteren web sitelerinin bir listesini seçebilir ve listelenen web sitelerini hedefleyen bir kampanya oluşturabiliriz. Özellikle, diğerleri arasında 300 × 250, 300 × 100, 728 × 90’ı keşfedebiliriz.

Yine de, iyi istatistiksel araçların olmaması nedeniyle optimizasyon kolay değildir. Mobil cihazlar ve işletim sistemleri hakkında da bilgi yoktur. Birkaç nedenden dolayı, üzerinde çalışmak zor bir Reklam Ağı var. Uygun becerilerle birlikte, orada iyi bir kar elde etmeyi başarabilirsiniz.

En İyi Yetişkin Reklam Ağları-6

PlugRush

Bu platform farklı hedef türleri seçmenizi sağlar. Plugrush, bir sonraki rakibinizin nerede olduğunu ve trafiğini almak için nasıl teklif vereceğinizi gösterir.

Bu nedenle, iyi sonuçlara sahip olmak istemezse kimse emin olamaz. Burada, ziyaretçi başına ödeme yaptığınız GBM kampanyalarını yayınlayacaksınız. Teklifleri 0,003 dolar gibi bir değerle düşünmeyin.

Bu Reklam Ağı’nın size sağladığı şeffaflık ile gerçek bir savaşta savaştığınızı hissedeceksiniz!

 

En İyi Yetişkin Reklam Ağları-12

 

TrafficHunt

Trafik Avı basit bir Reklam Ağıdır. Sadece birkaç Premium web sitesiyle çalışır. İstatistikleri, kampanyalarınızın davranışlarını anlamanız için gerçekten yararlıdır! Ancak, stratejilerinizde yaratıcılığı uygulamak için büyük bir marja sahip olmayacaksınız.

Orada teklifleri, banner performansını kontrol edebilir ve web sitesi başına teklifleri ayarlayabilirsiniz.

En İyi Yetişkin Reklam Ağları-13

Adamo Ads

Nispeten yeni bir yetişkin Reklam Ağı (2014’ün başlarında oluşturulmuştur), hem Web hem de Mobil, Trafik ve Afişler’deki mobil trafiği sunar. Mobil cihazlar için envanteri çok zayıf.

Aslında, hacimler gerçekten küçüktür, yani Mobil trafiğe adanmış bir Medya alıcısıysanız, ihtiyacınız olanı bulamayacaksınız demektir. Ancak, yalnızca bu yönde çalışmayı başarırlarsa, göz önünde bulundurulması gereken bir Reklam Ağıdır.

En İyi Yetişkin Reklam Ağları-14

 

Reporo

Açıkça yetişkin trafiğini satın almak için başka bir üst oyuncu. Onlar iyi web siteleri, büyük hacimler, Banner noktalar, Popunders, Yönlendirmeler var.

Bu yetişkin Reklam Ağı’nın kendi kendine hizmet platformu yoktur. Bu, yeni bir kampanya başlatmak veya mevcut tekliflerin teklifini, hedefini veya afişlerini değiştirmek için her zaman bir Hesap Yöneticisi ile konuşmanız gerekeceği anlamına gelir.

Ve dahası var: aslında hangi web sitelerinde olduğunuzu asla bilmeyeceksiniz.

En İyi Yetişkin Reklam Ağları-15

 

Etology

İyi bir mobil trafik kaynağı arıyorsanız, Etology gerçekten dürüst olanıdır.

Hacimler gerçekten düşük, kalite buna değmiyor ve kampanyalarınızı yönetmeniz veya hatta istatistiklerinizi kontrol etmeniz için bir platformunuz yok. Muhtemelen bildiğiniz gibi, bu Medya Alıcılar için büyük bir hatadır.

Kişisel düzeyde, onlarla iletişim kurmak için gerçekten çok zor bir zaman geçirdim. Ancak, yeni ve yeni bir şirket olduğu için, bu konuların ele alınacağından eminim.

En İyi Yetişkin Reklam Ağları-16

 

TrafficStars

Reklam ağı, yalnızca birkaç tanesi arasında, dünyanın en büyük web sitelerinden biri olan Xhamster.com’a sizi çok sayıda trafik getiren ana bilgisayarlara ev sahipliği yapıyor. Diğer web siteleri daha düşük trafik miktarlarına sahiptir, ancak yine de bazı ilginç sonuçlar alabilirsiniz.

Trafik ile ana noktalar 300 × 100 ve 300 × 250’dir. Platform, tüm web sitelerini çalıştırmanıza veya çalışacak belirli bölgeleri seçmenize izin veren bir trafik seçim seçeneği sunar.

İstatistiksel olarak, şehirdeki en eksiksiz reklam ağı değil. Buna rağmen, çok sayıda optimize parametreye sahiptir. Çok sayıda parametreye rağmen, her birinin hedefleri tamamen ayrıntılı değildir. Örneğin, belirli cihaz modellerini ayırmanın yolu yoktur. İzleyici ile çalışmanı öneririm.

En İyi Yetişkin Reklam Ağları-17

 

Zeropark

Temel olarak 3 tür trafik ile çalışır: trafiği, açılır trafiği ve anahtar kelimeleri yeniden yönlendirin. Ana akım ve büyük çoğunluğu ana akım ve yetişkin trafiğine sahiptir.

Yine de, yetişkinler için hacimler ilginçtir.

Maliyet modeli CPV’dir. Bu, bir kullanıcının kesinlikle pop / yönlendirmeli bir ağ olduğu için, açılış sayfanızı görüntülediği her seferde ödeme yaptığınız anlamına gelir. Teklifinizi belirlediğinizde, bu özel teklifle iyi bir konum elde edip etmediğinizi hemen hemen görmenizi sağlayan bir “görünürlük çubuğu” görebilirsiniz.

Yönlendirmeler ve pop-up’lar için dört hedefleme seçeneğiniz vardır: RON, Anahtar Kelime, Hedef / Kaynak ve Çoklu Coğrafi.

Hedef / Kaynak temel olarak beyaz listelerdir. Hedefler yerleşimlerdir; kaynaklar Zeropark’a bağlı reklam değişimleridir. Bu temel olarak, kaynakların hedefler kümesi olduğu anlamına gelir.

En İyi Yetişkin Reklam Ağları-18

 

BuzzCity

İşte geliyoruz. BuzzCity. Birkaç yıl boyunca oyundaydı. Dürüst olmak gerekirse, geçmişte biraz sıkışmış gibi görünüyor. Platform basittir. Ancak, size bir lotta seçenek veya parametre sunmuyor.

Kampanya türünü seçerek başlarsınız: TBM veya BGBM, Mobil veya Masaüstü. Kampanya oluşturma bölümü üç adımdan oluşur: Temel bilgiler, Reklam ve Hedefleme.

“Temel” adımı serin: adı ve periyodu seçin. Bam! Kolay.

Sonraki adım! İşte sen… oh Tanrım… EVERY boyutu için pankartlar eklemek zorundasın. Şekerlemeyemediğim için üzgünüm, fakat bunu gördüğümde, kalp pilim normal verimliliğini kaybetmeye başlıyor. Boyutları hedefleyemeyeceğini söylüyordum. Tüm afiş boyutlarını ekleyin ve rastgelere inancınız olsun.

En İyi Yetişkin Reklam Ağları-19

Adbucks

BrandReach’in bir parçası olan bir Reklam Ağı. Haydi içeri girelim ve her şeyin ne olduğunu kontrol edelim.

Ana sayfa oldukça basit: Yapmanız gereken tek şey kampanyaların listesini ve istatistikleri kontrol etmektir.

Kampanya oluşturalım!

Başladıktan sonra, yayıncıların listesini göreceksiniz: özellikle Xhamster hariç Premium. Fazla yok.

Ayrıca, hedeflemeye göre alacağınız trafiği de tahmin edebilirsiniz, ancak trafik hacmini gördüğünüzde bu durum sizi üzerir. Kampanya oluşturma kolay ve anlaşılırdır. Adbucks’ın ülke, işletim sistemi ve operatör hedeflemesi var.

En İyi Yetişkin Reklam Ağları-20