En Popüler 15 Yerel Reklam Ağı

Yerel Reklamlar, çevrimiçi reklamın geleceği. Web sitesinde, mobil cihazlarda ve akıllı saatlerde bile yerel reklamlar kullanılabilir. Bu  yayında, web sitenizden veya uygulamanızdan para kazanmak için 15 En İyi Yerel Reklam Ağlarından bazılarını listeliyoruz .
Çevrimiçi reklamcılık yıllar geçtikçe gelişti.

Klasik reklamcılık reklamlarının çevrimiçi reklamcılık sahnesine hakim olduğu günler geride kaldı. Günümüzde, insanlar bilgilendirici, müdahaleci olmayan ve çekici olan reklam biçimlerini tercih etmektedir.

Yerel Reklamlar, tüm bu içeriklere sahiptir ve büyük bir kitleyle hit olmuştur. İçeriği en güzel şekilde birbirine bağlayan ve birleştiren, reklam olarak görünmeyen reklam biçimidir. Bu, yerel reklamların yükselmesine yol açan başlıca nedendir.

Bu yazıda, hem büyük hem de küçük yayıncılar için faydalı olabilecek 15 En İyi Yerel Reklam Ağlarını içeren bir liste hazırladık. Onlar da İçerik Keşif Ağı olarak bilinir.

Reklamverenler ve Yayıncılar için 15 PPC Ağı

Dolayısıyla, web sitenizden para kazanmak için son derece değerli bir Yerel Reklam Ağı’na göz atıyorsanız, En İyi Yerli Reklam Ağlarını tanıtan bu gönderi tam size göre.

Size en uygun reklam ağını seçmenizde size yardımcı olacaktır.

Ancak, Yerli Reklamlar veya Yerel Reklamlar hakkında karışıklık yaşıyorsanız, işte bu reklam modelinden çıkmanıza ve kâr elde etmenize yardımcı olacak Yerel Reklamlar hakkında kısa bir genel bakış.

Yerli Reklam Nedir?

Yerli Reklamcılık veya Yerli Reklamlar, içerik pazarlamacıları tarafından sıklıkla kullanılan ücretli bir medya biçimidir.

Daha doğrusu, Yerli Reklamlar, çoğunlukla “feed’de” görüntülenen ve doğal olarak yıkıcı olmayan herhangi bir ücretli içeriktir.

Twitter’da tanıtılan tweet’leri, Facebook’taki önerileri ve ayrıca editoryal içerik önerilerini içerir.

Yerli reklamcılık, potansiyel müşterilerle güven ve bağlılık oluşturmak için giderek daha fazla kullanılıyor. Popüler bir yerli reklam biçimi olan sponsorlu içerikle eş anlamlıdır.

Çoğu zaman, Yerli Reklamlar, web’de web’de ilgili hikayeler, ilgili yayınlar ve ilgili yayınlar olarak gösterilir. Görüntüleri makale başlığıyla taşırlar. Genellikle, Yerli Reklamlar desteklenir ve ziyaret ettiğiniz site ile ilgilidir.

Bir ziyaretçi bir Yerli Reklamı tıkladığında, başka bir web sitesine yönlendirilir ve yayıncı bu süreçte kazanır. Genellikle, Google Adsense gibi, Tıklama Başına Ödeme Başına Ödeme olarak çalışırlar ve genellikle web sitesinin bir parçası gibi görünürler.

Bunlar öncelikle içerik pazarlaması için kullanılır. Web sitenizden kazanç elde etmek için giderek popüler bir yöntem haline geliyor.

Ayrıca, Yerel Reklam Ağları, tıpkı başka bir Reklam Ağı gibi çalışır ve yayıncıları ve reklamverenleri bir araya getirir. Web sitenizi kullanarak ekstra para kazanmak için güçlü bir yöntemdir.

Yerli Reklamlar, blog yayınınızın altında, kenar çubuğunda vb. Gösterilebilir. Yerli Reklamlar ile ilgili en iyi şey, reklamlara benzememeleri ve yüksek TO elde etme eğilimindedir.

Şimdi, en İyi Yerli Reklam Ağlarını inceleyelim. Gereksinimlerinize uygun bir tane bulacağınızdan eminiz.

En Popüler 15 Reklam Ağı

1.  Revontent

Revontent, şu anda bir ayda 250 milyardan fazla yerel reklam yayınlayan en hızlı büyüyen bir yerel reklam ağıdır. Reklam ağı, hem yayıncılara hem de reklamverenlere tutarlı bir şekilde sonuç sunuyor. Bildirildiğine göre, Amazon’dan daha fazla kullanıcı var. Muhtemelen, Revcontent’i umut verici bir reklam ağı haline getiren nedenlerden biri,% 20’lik bir gelir paylaşımı modelinde faaliyet göstermesidir. Bu, reklamverenler ve yayıncılar için daha kârlı hale getirmiştir.

Revontent halihazırda Forbes, NBC News, CBS ve benzeri gibi yayıncılık alanında büyük isimlere hizmet vermektedir. Temel özelliklerinden bazıları, yüksek düzeyde yanıt veren bir widget, API’nın sınırsız özelleştirilmesi, sonsuz kaydırma seçenekleri, galeri uygulamaları ve çok daha fazlasını içerir. Sağlık, otomobil sigortası, finans ve siyaset gibi çeşitli nişlerdeki değerini kanıtladı.

Bu, Revcontent ile çalıştığınız herhangi bir niş için iyidir dedi. Kayıt ücreti yoktur ve saat desteğini dört gözle bekleyebilirsiniz. Revontent, reklam optimizasyonunuzu tam olarak kontrol etme yeteneği sağlar. Güçlü hedefleme yetenekleri sunar. Yayıncıyı, işletim sistemini, ülkeyi ve daha fazlasını seçebilirsiniz. Tam olarak yanıt veren widget’lar sağlar ve yayıncının web sitesinde birden fazla yerleşim seçeneği elde edersiniz.

En İyi Yerli Reklam Ağları

2.  Taboola

Taboola bir başka çok popüler yerli reklam ağıdır. Bu, reklamverenlerin web mülklerinden para kazanmak için trafik ve yayıncıları yönlendirmesine yardımcı oluyor. Taboola, büyük bir kaliteli yayıncı havuzuna sahiptir; Ancak, daha yüksek TBM teklifleri ile erişilebilir. Kullanıcıların artık görmek istemedikleri reklamlara karar vermelerini sağlayan widget’larında “Taboola Choice” özelliği sunuyor. Böylece, kullanıcı geri bildirimlerinden sürekli olarak gelişir.

Reklam ağını kullanarak yayıncılar, makaleler, slayt gösterileri ve videolar dahil olmak üzere tanıtılan içeriği görüntüleyebilir. Taboola, ABD Today, BBC, Mail Online, NBC News, TMZ, Boston Globe ve Chicago Tribune gibi isimlerle ağındaki büyük yayıncılardan bazılarına sahiptir.

En İyi Yerli Reklam Ağları

3. Outbrain 

Outbrain, dünyadaki ilk yerel reklam ağlarından biri olma statüsüne sahiptir. 2006 yılından bu yana dünya çapında binlerce yayıncıya ve reklamcıya başarılı bir şekilde hizmet veriyor. Temel olarak bir içerik keşif platformu olarak çalışıyor ve markalarını Fortune, CNN, Daily Telegraph, Atlantic gibi büyük medya sitelerine dağıtarak daha geniş bir kitleye ulaşmalarına yardımcı oluyor. Medya, ESPN, New York Post, Slate ve daha fazlası. Aynı zamanda küçük yayıncılardan oluşan geniş bir ağa da sahiptir.

Outbrain, reklam kalitesi için yüksek bir standart sağlar ve mükemmel kullanıcı deneyimi sunmaya odaklanır. İçeriği “bilgi ve eğlence değeri” ile kabul eder ve ürünlere veya tekliflere doğrudan bağlantı yoktur. Ancak, iştirakleri kabul eder. Outbrain bir CPC modelinde çalışır ve en az 10 günlük günlük harcama gerektirir. Davranışsal hedefleme kullanır ve video, mobil ve çevrimiçi gibi farklı medya türleri için öneriler sunar.

En İyi Yerli Reklam Ağları

4.  MGID

MGID, çok beğenilen ve çok popüler bir Yerel Reklam Ağıdır. 2008’den bu yana başarıyla çalışan en eski yerel ağlardan biridir. MGID, marka yöneticileri, bağlı kuruluşlar, medya alıcıları, çevrimiçi perakendeciler ve yayıncılardan oluşan büyük bir web ile kredilendirilmiştir. MGID ile, reklamlarınızı 3000’den fazla yaşam tarzı ve eğlence web sitesinde sunmak için bir fırsat elde edersiniz. MGID, spor, finans ve ebeveynlik gibi 52 kategoriyi sağlar. Böylece, kitlenizi oldukça güzel bir şekilde hedefleyebilirsiniz.

Sadece bu değil, MGID ayrıca bir yer, cihaz ve bir tarayıcı türü gibi başka hedefleme seçenekleri de sunar. Web sitesi tasarımı ile son derece uyumlu olan widget’lar sağlarlar. MGID, dünyanın dört bir yanındaki en iyi web sitelerinden en iyi haberleri sunmaya sürekli olarak gayret ediyor. Dahası, MGID yerel reklamlar tüm cihazlar, platformlar ve web sitelerinde çalışır. Açık yönergelere ve açıklamalara sahiptir, bu nedenle onlarla iş birliği yapmazsınız. Tipik olarak, MGID ürüne dayalı reklamlar sağlar. Kaydolmak ücretsizdir.

En İyi Yerli Reklam Ağları

5.  TripleLift

Triplelift, reklamverenler ve yayıncılar için lider bir Yerel Reklam Ağıdır. Triplelift, BGBM temelinde çalışır. İçeriğinizi yayın içi yerel reklamlara dönüştürmek için harika bir fırsat sunuyor. Triplelift yerel exchange, dünyanın dört bir yanındaki premium yayıncıların tümünde, doğrudan DSP’niz aracılığıyla, feed içi reklam envanterine erişmenize olanak tanır.

Triplelift, yeni, artımlı gelir akışı ekleyerek web sitesi para kazanma için en iyi fırsatı sunar. Yayın içi reklamları, web sitenizin benzersiz görünümü ve hissiyle eşleşerek, sorunsuz bir şekilde entegre edilmiş reklamlarla tüketicilerin deneyimini ekliyor.

Triplelift harika görünümlü reklamlar sunmaya devam ediyor. Tescilli bilgisayar vizyonu teknolojisi, görüntüleri her formatta mükemmel bir şekilde biçimlendirmek için yüzler, nesneler, metin alanları ve daha fazlası gibi kritik elemanları anlayabilir.

Triplelift, çevrenin görünümü ve hissi ile kendini hizalayan yerli reklamcılık sunuyor. Triplelift, reklamverenlerin premium, feed içi yerel reklamlara erişmek için mevcut satın alma platformlarından yararlanmasına olanak tanıyan bir RTB özellikli yerel reklam değişimi oluşturdu. Triplelift, en iyi markalarla çalışma ve kesintisiz, kesintisiz bir tarama deneyimi için tam yaratıcı kontrol olanağı sunar. Yayıncılar, tek satırlık kodu sayfalarında uygulayabilir. Ayrıca, Triplelift tüm yol boyunca tam teknik destek sunuyor.

En İyi Yerli Reklam Ağları

6.  Yahoo Gemini

Yahoo, çevrimiçi dünyanın en büyük isimlerinden biridir. Şimdi, Yahoo Gemini Yerel Reklam Ağı’ndan yerel reklamlar ile gelir elde etmek için bir fırsat sunuyor. Bu, kaliteli bir reklam ağıdır ve kampanyalarınızın onayları konusunda oldukça katıdır. Reklamları bir e-posta uygulamasında web sitelerinde, Yahoo Search’te ve TV Rehberi, GameSpot ve SB Nation gibi çeşitli ortakların web sitelerinde görünür.

Yahoo Gemini ile konum, arama terimleri, dil, ilgi alanları ve birkaç daha az önemli filtre gibi çeşitli hedefleme seçeneklerine sahip olursunuz. Yahoo Gemini, web sitenizde herhangi bir değişiklik yapmak zorunda kalmadan, yerel reklamları web sitenize kolayca entegre etmek için mükemmel seçenekler sunar. Kolay bir kayıt sürecine sahiptir. Reklamınız yayınlandığında, performansını reklam platformundan kolayca izleyebilirsiniz. Destek ayrıca e-posta ve telefon yoluyla da kullanılabilir.

En İyi Yerli Reklam Ağları

7.  Yerel Reklamlar

Yerel Reklamlar en popüler premium reklam ağlarından biridir. Yerel Reklamlar ile ilgili en iyi şey, Google AdSense ile uyumlu olmasıdır. Denetimli bir onay süreci yürütürler ve onay durumunuza 24 saat içinde yanıt bekleyebilirsiniz. Yerel reklamlar, tıklama başına yüksek fiyatlar sunmaz. Öyleyse, yüksek ücretli bir yerel reklam ağı arıyorsanız, Yerel reklamlar sizin için oldukça hayal kırıklığı yaratabilir.

Oranlar genellikle bir tıklama yaklaşık 1 sent ila 3 sent döner. Bununla birlikte, açık terimler ve kurallara sahip, istikrarlı ve güvenli bir yerel reklam ağıdır. Böylece onlarla uzun süreli sağlıklı bir ilişki bekleyebilirsiniz.

En İyi Yerli Reklam Ağları

8.  AdNow

AdNow nispeten yeni bir yerli reklam ağıdır. Bu premium reklam ağı, web sitelerinde yayıncılar tarafından kullanılmak üzere widget tabanlı yerel reklamlar sunuyor. Reklam ağının şu an itibariyle 150.000’den fazla yayıncısı var. Esnek şartlara ve koşullara sahiptir ve hatta Outbrain, Taboola veya Revcontent tarafından reddedilen yayıncıları kabul eder.

RPM oranları, reklam ağı pazarındaki büyük oyuncularla karşılaştırılabilir. AdNow, sitenizi Yerel Reklamlarla para kazanmak için iyi bir seçenek olabilir. İçeriğinizin herhangi bir yerine bir reklam öğesi yerleştirmenize olanak tanır. Orta ölçekli yayıncılar ve blog yazarları için uygundur.

En İyi Yerli Reklam Ağları

9.  content.ad

Content.ad bir diğer popüler yerel reklam ağıdır ve Outbrain, Taboola ve Revcontent gibi reklam pazarındaki liderlerle karşılaştırılabilir. Kaliteli yayıncıların ve reklamcıların geniş bir ağına sahipler.

Kolay bir onay sürecini çalıştırır. Yani, siteniz Taboola, Revcontent veya Outbrain tarafından onaylanmamışsa, Content.ad iyi bir seçenek olarak gelir. Dahası,% 100 doluluk oranını arayabilirsiniz. Şu anda ayda 20 Milyar sayfa görüntülemesi sunuyor.

En İyi Yerli Reklam Ağları

10. earnify

Kazanmak başka bir popüler popüler reklam şirketidir. Yayıncılar, yıldırım hızlı ödeme süreci ve reklamlarda tam kontrol ile birlikte rakipsiz gelir paylarına bakabilir. Öte yandan, Reklamverenler üstün hedefleme ve olağanüstü trafik kalitesi elde eder.

Kazanç, bir EBM gelir modeli kullanır ve onaylamadan önce siteleri inceler. Gerçek zamanlı bir raporlama sistemi sağlar. Ödeme, Net 21 temeli kullanılarak yapılır. Ödeme seçeneği Payoneer’dır ve minimum ödeme eşiği 20 ABD dolarıdır. Yüksek trafikli alanlar için uygundur.

En İyi Yerli Reklam Ağları

11. Spike

Spike, fark yaratan bir yerel reklam ağıdır. Birinci sınıf iş kitlelerine odaklanan Spike, Avustralya’da iş sahipleri ve diğer yüksek net değere sahip bireylerden oluşan bir kitle ile bir dizi premium web sitesi ağı kurmuştur.

Spike ağına katılan yayıncılar, mevcut kitlelerinden derhal para kazanıp, Spike reklam birimlerini ‘takıp oynatabilir’. Yayıncı ve Spike Native Network arasındaki gelir% 50’ye yaklaştığında, Spike, izleyicileri için oldukça ödüllendirici yayıncılara inanıyor. Spike’ın premium konumlandırmasıyla, yayıncılar mevcut içeriğin yanında düşük kaliteli tıklama yem stili başlıklarına sahip olmaları nedeniyle daha ucuz hale getirilmemektedir. Ağ üzerindeki daha yüksek kaliteli reklamverenler ile Spike yayıncı iş ortakları tarafından daha yüksek TBM ve TO ödemeleri yapılmaktadır.

Ödemeler, web sitelerinde oluşturulan tıklamaların sayısına göre belirlenen aylık olarak yayıncılara yapılır. Yayıncı yönetici arayüzünü kullanmak için gerçek zamanlı raporlama, yayıncılara her zaman açıktır.

 

En İyi Yerli Reklam Ağları

12. Gravity

Görev bildirimleri devam ettiği sürece, Gravity kendini büyük bir adaya verdi – kullanıcı ilgisini anlamak ve en çok ilgilendikleri konulara göre kişiselleştirilmiş içerik önerileri sunmak için tüm ağı kişiselleştirmeyi amaçlıyorlar.

Bunu, web’de yayınlanan her bir web sayfasını, tweet’i ve durum güncellemesini gerçek zamanlı olarak analiz ederek ve her konuyla ilgili konuları ve en alakalı öyküleri tanımlamak için ilgiyle düzenleyerek yaparlar. Yayıncılar için Gravity, kişiselleştirilmiş içerik önerileri ve sponsorlu içeriğin web sitesinde görüntülenmesini sağlayan bir dizi kişiselleştirilmiş eklenti sunar.

Markalar, reklamverenler ve hatta içerik üreticileri, erişim ve görünürlüğünü artırmak için sponsorlu öyküleri tanıtmak için yayıncı ağlarına erişebilir. Charles Schwab, Sony, Intel, Toshiba, Gap, AOL, WordPress, Pando Daily, Hollywood Reporter ve TechCrunch gibi birçok önde gelen marka, marka ve okuyucu hedeflerini karşılamak için Gravity’nin yerel reklam ağını kullanıyor.

En İyi Yerli Reklam Ağları

13. Nativo

İçerik önerme sistemleri mükemmeldir ve yayıncıların AdSense gibi geleneksel görüntülü reklamcılık ağları tarafından oluşturulan gelirleri desteklemenin akıllı bir yolu olarak hizmet eder, ancak şükür ki, yerel reklamcılık ekosistemi çok daha çeşitlidir.

Nativo, reklamverenlerin ve reklamverenlerin yerel reklamları ölçeklendirmesi, otomatikleştirmesi ve ölçmesine izin vermesi bakımından yerel reklam ağları arasında bir aykırılıktır. Şu anda 300’den fazla marka ve 350 yayıncı, yeni nesil dijital reklamlarına güç sağlamak için Nativo’nun platformunu kullanıyor.

Nativo’nun, olağan içerik öneri sistemlerinden ayıran ayırt edici özelliği, Nativo’nun reklamverenin içeri-içi beslemesini sunmasıdır, yani kullanıcı, sponsorlu içeriği yayıncıların web sitesinden ayrılmadan görüntüleyebilir.

İçerik, yayıncıların içerik güncellemelerinin bir parçası olarak açıkça “sponsorlu” ifadesini belirten bir etiketle sunulur. Bu, reklamverenlerin içeriklerini ve yayıncılarının tanıtımını yapmaları için çok daha sorunsuz bir yoldur, çünkü kullanıcılar web sitelerini asla terk etmez. Sadece geçen ay, Nativo 20 milyon dolarlık bir fon topladı, bu yerli kalmanın burada kalması için yeniden eski haline geldi.

En İyi Yerli Reklam Ağları

 

14. Redirect.com

Redirect.com  iyi bir sebeple listenin başında. Müşterilerin hem gerçek zamanlı bir teklif sistemi üzerinden trafik alıp satmalarına izin vermek hem de Redirect’in popülaritesi büyük bir zaman geçiriyor. Diğerleri arasında görüntüler, e-posta adresleri, alan adları, poplar ve RON trafiği satın alınabilir.

Sezgisel coğrafi hedefleme sistemi, tüm müşterilerin uluslararası trafiğinden para kazanır ve büyük bir BGBG’den yararlanmalarını sağlar. Redirect.com, sisteme geniş tabanlı bir coğrafi yönlendirme bağlantısı olarak girilmesi gereken tek bir yönlendirme bağlantısı sağlar. Örneğin, şu anda yalnızca ABD trafiğini barındıran bir teklifden yararlanırsanız, diğer ülkelerden gelen trafiğe, yabancı trafiği uluslararası trafiği verimli bir şekilde kullanmanıza olanak tanıyan bir sayfaya coğrafi olarak hedefleyen bağlantıya yeniden yönlendirilirsiniz.

En İyi Yerli Reklam Ağları

15. AdsNative

Hindistan’da ofisleri bulunan San Francisco’da yer alan Adsnative, stratejik olarak teknoloji ve yayıncılık alanına yerleştirilmiştir. Adsnative, yeni girişimlerde büyük rol oynadı ve gelişmekte olan iş dünyası için bir destek üssü sergilemede başarılı oldu. 2013 yılında kurulan Adsnative, uzun bir yol kat etti ve hala güçlü.

Bu sekiz başarılı yerel reklam ağı, yeni bir şey denemeye karşı çıkmayan yayıncılara heyecan verici gelir akışı sunuyor. Dahası, önümüzdeki yıllarda yerel reklam ağları, chatbotlar ve etkileyici pazarlama gibi gelecekteki trendlere bir göz atıyorlar.

En İyi Yerli Reklam Ağları