Ücretsiz WordPress Mobil Eklentileri

Mobil olmadan olmuyor ve bu yüzden,  sitenizi mobil uyumlu hale getirmek için en popüler ve güçlü WordPress Mobil Eklentilerini görmeye devam edelim  .

Mobil Dostu İnternet Sitesi Nedir?

WP için AMP

WP eklentisi için AMP, mevcut siteniz için bir mobil web sitesi sağlar. AMP, hızına ve verimliliğine bakarak, hızlandırılmış mobil sayfa anlamına gelir. Şu andaki yanıt vermeyen temanızın yerini almak için minimum çaba harcamayı gerektiren etkileyici bir paket. Ayrıca, duyarlı bir konuya sahipseniz, yükleme hızının ne olduğunu görmek için test yapmak iyi bir fikirdir. Standartlarınıza uygun değilse, bunu WP eklentisi için AMP ile değiştirin. WP eklentisi için gerçek çekirdek AMP tamamen ücretsizdir. Tüm özellikleri WordPress eklenti kitaplığından hızlı bir şekilde alırsınız. Ancak, bir cep telefonundaki bazı öğeler masaüstüyle karşılaştırıldığında pek de iyi görünmüyor.

Bu nedenle, WP için AMP, belirli uzantıları tek tek veya paketler halinde satar. Ayrıca, genellikle daha işlevsel ve varsayılan olanlardan daha farklı olan farklı mobil temalar satın alabilirsiniz. Bu kurulumla ilgili harika olan şey, çoğu uzantının ve temaların 10 ABD dolarından daha azını satmasıdır. Uzantılardan biri, mobil temanızda reklamlar yayınlamaktır. Diğerleri ise temanızın iletişim formları, WooCommerce, önbelleğe alma eklentileri ve daha fazlası ile daha iyi çalışmasına izin verir.

Amp-WordPress Mobil Eklentiler

Ayrıca üyelikle gitme ve tüm temalara ve uzantılara erişim kazanma seçeneğiniz de var. Örneğin, yalnızca bir site için uzantılara ve temalara ihtiyacınız varsa, size yılda 149 ABD doları tutarında mal olur. Diğer birçok plan mevcuttur, ancak sınırsız sayıda sitede uzantılara ihtiyaç duyan ajanslar için yılda 499 dolardan fazladır.

Ama unutmayın, WP eklentisi için tüm AMP ücretsizdir. Dolayısıyla, kesinlikle ihtiyacınız olan veya temanızı geliştirmeye çalışıyorsanız özel bir uzantı olmadığı sürece yükseltme yapmamalısınız. Özelliklerin çoğunluğunun, Facebook yorum desteği, açılış sayfaları, e-posta optin abonelikleri ve daha fazlası için araçlarla birlikte, çekirdek eklentiye önceden yüklendiğini iddia ediyorum.

WPtouch Mobile Plugin

WPtouch Mobile Plugin, kullanıcıların mobil uyumlu bir site oluşturabileceği en popüler WordPress Mobil Site Eklentisinden biridir. Sitenizi tam istediğiniz gibi göstermek için bir dizi özelleştirme seçeneği ve ayarları ile hafif bir mobil site eklentisi.

Ayrıca, başlamanıza yardımcı olacak zarif bir tema ile birlikte gelir.

WPtouch Mobile Plugin, web sitenizin mobil cihazlar için optimize edilmiş bir sürümünü otomatik olarak mobil kullanıcılara sunar. Dolayısıyla, WPtouch Mobile Plugin’in yerinde olmasıyla, sitenizin masaüstü, kullanıcı ve diğer mobil kullanıcılar için iki sürümü vardır.

WPtouch Mobile Plugin, sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahip olup, teknik uzmanlıklarına bakılmaksızın her türlü kullanıcı için kullanımı kolay bir eklentidir. Üstün kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunmak için devam ediyor. Ücretsiz sürümü yanı sıra pro sürümü geliyor.

Bu nedenle, ücretsiz sürümü ile başlayabilir ve gelişmiş işlevler istediğinizde pro sürümüne geçebilirsiniz. Örneğin, WPtouch pro sürümü ile sitenizin mobil sürümünde reklam vermeniz ve böylece tıklamalarla gelirinizi artırabilirsiniz.

Pro sürümü ayrıca, sayısız nişa özel, mobil cihazlar için optimize edilmiş temalarla birlikte geliyor. Yani, birkaç dakika içinde kusursuz bir mobil site kurabilirsiniz.

WPtouch Mobile Plugin, şaşırtıcı özelliklerinden başka, WordPress Forumları aracılığıyla geliştiricilerden destek sağlıyor. All-in-all, WPtouch Mobile Plugin gerçekten mobil cihazlar için web sitenizi optimize etmek için en iyi WordPress eklentileri biridir.

WPtouch-WordPress Mobil Eklentiler

Any Mobile Theme Switcher

Herhangi Bir Mobil Tema Değiştirici eklentisi, mobil cihazlar için optimize edilmiş web siteleri oluşturmak için en iyi WordPress çözümlerinden biridir. Herhangi bir Mobil Tema Switcher Plugin ile, tamamen duyarlı bir mobil site kolayca oluşturabilirsiniz.

Eklenti, web sitenizi açan cihazın mobil tarayıcısını algılar ve buna göre bir tema görüntüler. Ayrıca, kullanıcılar farklı mobil tarayıcılarda ve cihazlarda görüntülemek için farklı bir tema seçebilir.

Herhangi Bir Mobil Tema Değiştirici eklentisi, Android Akıllı Telefonları ve Tabletleri, iPhone’ları ve iPad’leri, Windows Mobile, Blackberry, Palm OS ve Opera Mini’yi hareket halindeyken algılar.

Herhangi Bir Mobil Tema Switcher Plugin ücretsiz yanı sıra pro sürümü geliyor. Ücretsiz sürümünde tonlarca özellik olmamasına rağmen, yine de işleri başlatmak için iyi bir seçenek. Pro sürümü ile farklı mobil cihazlar için ayrı ana sayfalarınız olabilir. Buna ek olarak, pro sürümü entegre QR kodu ile birlikte gelir ve W3 Toplam Önbellek Eklentisi ile sorunsuz bir şekilde çalışır.

Ayrıca, herhangi bir Mobil Tema Switcher kurulumu kolay ve kullanımı kolaydır. Ayrıca, WordPress forumları aracılığıyla destek sunuyor. All-in-all, Any Mobile Tema Switcher, WordPress siteniz için basit ama etkili bir mobil optimizasyon eklentisidir.

Herhangi Bir Mobil-Tema-Switcher-WordPress Mobile Plugins

Jetpack Mobil Tema

Jetpack Mobile Theme, WordPress sitenizin mobil sürümünü oluşturmak için en basit ama etkili eklentilerden biridir. Jetpack’in Mobil Teması, mobil cihazlar için optimize edilmiş sitenizi hızlı bir şekilde kurmak için harika bir araçtır. Dahası, WordPress platformunu kullanmaya yeni başlayan ve teknik olarak çok fazla eğimli olmayan yeni blogcular ve web yöneticileri için son derece yararlıdır.

Jetpack’in Mobile Teması, mobil uyumlu bir web sitesiyle kolayca gelmenize yardımcı olmak için geniş işlevlerle dolu. Kurulduktan ve etkinleştirildikten sonra, iki özelleştirme seçeneğinden birini seçersiniz.

Ayrıca, mobil sürümde öne çıkan görselleri ve alıntıları görüntülemeyi de seçebilirsiniz. Mobil cihazlar için optimize edilmiş siteniz hazır olduğunda, ziyaretçileriniz mobil sürümü veya masaüstü sürümünü seçmek için kaldıraç alır. Ekranda, kullanıcıların aralarında geçiş yapmasını sağlayan bir seçenek görüntülenir.

jetpack-WordPress Mobil Eklentiler

WordPress Mobile Pack

WordPress Mobile Pack, web yöneticilerinin web sitelerinin içeriğini farklı platformlarda uyumlu, aşamalı bir mobil web uygulamasına dönüştürmelerini sağlar. Eklenti özellikle blogcular, içerik küratörleri ve yayıncıların, bir mobil uygulama oluşturmaya gerek kalmadan bloglarının içeriğine ulaşmalarına yardımcı olmaları hedeflenir.

Bu nedenle, WordPress Mobile Pack Plugin, WordPress Sitenizi bir Mobile App’e dönüştürür. Ancak, kullanıcılar yine de mobil tarayıcılarından erişebilirler. WordPress Mobile Pack Plugin ile sitenizi mobil uyumlu hale getirmek sorunsuz bir süreçtir. Karmaşık kodlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız ya da bir geliştiriciyi işe almak zorunda kalmazsınız.

WordPress Mobile Pack Plugin, Google Chrome, Safari, Internet Explorer 10, Android Yerel tarayıcıları ve Firefox gibi tüm önemli tarayıcıları destekler. Bir uygulama göz atma deneyimine benzeyen sitenizin ziyaretçileri için mobil cihazlar için optimize edilmiş bir web tarama deneyimi oluşturmanıza yardımcı olur.

Eklenti, yalnızca cihazınızı ve kullanıcılarınızın sitenize erişmek için kullandığı tarayıcıyı tanımakla kalmaz, aynı zamanda cihazlarının yönüne de duyarlıdır. Dolayısıyla, siteniz cihaz ekran boyutuna sığacak şekilde tamamen değişecektir.

WordPress Mobile Pack, altı farklı tema seçeneği ile gönderilir ve böylece mobil ziyaretçileriniz unutulmaz bir tarama deneyimi sunar. Temayı kişiselleştirebilir ve iş markanıza daha iyi uyacak şekilde renk paletini, sayfa öğelerini ve tipografisini değiştirebilirsiniz.

WordPress-Mobile-Pack-WordPress Mobil Eklentiler

Duyarlı WordPress Tema

Web sitenizi mobil uyumlu hale getirmek için WordPress Eklentisi kullanmanın yanı sıra , WordPress kullanıcılarının da kollarından başka bir seçeneği vardır. Aslında, web sitenizi mobil uyumlu hale getirmek için herhangi bir Duyarlı WordPress Teması kullanabilirsiniz. Bir Duyarlı WordPress Teması kullanarak, web siteniz Akıllı Telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlarda harika görünüyor.

Bu, WordPress web sitenizin düzenini, herhangi bir ekran çözünürlüğüne uyacak şekilde otomatik olarak uyarladığı anlamına gelir. Dolayısıyla, mobil cihazlar için ayrı bir web sitenize sahip olmanız gerekmez. Aslında, duyarlı bir web sitesi orada herhangi bir cihaz için uygundur.

Kullanılabilirlik iyice ele alındı ​​ve duyarlı bir WordPress Teması da arama motoru dostu. Ayrıca, uygun maliyetlidirler; içerik odaklı, çapraz platform, yönetilmesi kolay ve gelecekteki kanıt.

Ayrıca, orada çok çeşitli Duyarlı WordPress Temaları elde edersiniz. Böylece, web siteniz için en iyi Duyarlı WordPress Temasını kolayca seçip yüklersiniz ve çok az çaba harcayan duyarlı bir web sitesinden faydalanırsınız.

Mobil SEO Rehberi-Mobil Endeksleme