Web Site Güven Rozetleri nedir?

Güven oluşturmanın birçok yolu vardır, ancak bunu yapmanın en iyi yolu   , karışımlara Trust Badges’i eklemektir. Bugün sitenizin dönüşüm oranını arttırmak için Best Seo Trust Badges bir göz atın  .

site mühürler-web seo yapma

Güven rozetlerinin faydası ve gerekliliği konusundaki iddiayı desteklemek için bazı istatistikler koyalım.

Aslında, CyberSource’dan alınan istatistikler, İngiltere’deki çevrimiçi alışveriş yapanların% 85’inin, güvenli olduklarından emin olmak için e-ticaret sitelerinde güven işaretlerini aradıklarını gösteriyor. Online alışveriş için.

Ayrıca, güven rozetlerinin kullanımının dönüşüm oranlarını% 40’a kadar arttırdığına dikkat çekti.

Yani, güven sadece e-ticarette değil, her türlü işletmede de hayati bir role sahip olduğunu belirtti.

Burada, çevrimiçi işletmelerin başarısında güvenin önemini gösteren bir istatistik daha var.

Çevrimiçi alışveriş davranışları üzerine yapılan bir araştırma, alışveriş yapanların% 70’inin yalnızca web sitesine güvenmedikleri için siparişlerini iptal etmesinin muhtemel olduğunu gösterdi.

Dolayısıyla, satışlarınızı artırmak istiyorsanız, web sitenizi güvende tutarak hedef pazarınızın güvenini kazanmanız gerekir.

Bunu yapmanın en iyi yolu, sitenizde bir güven mührü / güven rozeti kullanmaktır.

Online alışveriş yapanlara “Barış” işareti. “Doğrulanmış ve Güvenli” nin işaretleri olarak kullanılırlar.

Site Mühürleri teknik ve üçüncü taraf öneri güvenliği olarak verilmiştir. Bir görüntü dosyası veya javascript biçiminde siteye entegre edilirler.

Sizin için önemli olan şey   , güven rozetleri, web sitesi rozetleri veya güven mühürleri olarak bilinen bu güvenlik mühürlerini kullanarak güven inşa etmenin kolay olmasıdır .

Güven Mühürleri / Güven Rozetleri nedir?

Güven mührü, bir web sitesinde, özellikle mağaza veya ödeme sayfalarında küçük rozetler olarak görüntülenen güvenli bir site mührüdür. Güven mühürlerinin işlevi, kullanımını onaylayan veya onaylayan şirkete bağlıdır. Web sitelerinin güven puanlarını ortaya koyar ve ziyaretçilere kendileri için işin ne kadar güvenli olduğunu gösterir. Ayrıca, SSL / TLS’nin varlığını da gösterir. Sunucu şifreli.

https ssl-web seo yapma

Güven mühürleri çeşitli şekil ve boyutlarda gelir. Hatta bazılarında animasyonlar var. Aslında, tipik bir güven mührü, kuruluşun üzerine tıkladığında kimlik bilgilerini gösterir.

Çoğu durumda, müşterilere işletmenin güvenli olduğunu göstermek için bir güven mührü kullanılır. İşlemler için güvenli bir yöntem oluşturur. En önemlisi, şirketin doğrulanmış varlığını oluşturmak için kullanılır.

Bir web sayfasının meşruiyetini doğrularlar ve hatta özel bir statü kazanırlar.

Bu nedenle, bu sembolleri kullanmanın genel amacı, bir markanın iş yapmak için başarılı ve güvenli olduğunu göstermek için meşruiyetini ve güvenilirliğini oluşturmaktır.

Buna ek olarak, güven mühürlerinin kullanımı tüketici davranışları üzerinde önemli bir etkiye sahiptir.

Araştırmalar, güven logolarının kullanımının, katılımcıların% 75’inde bir markanın güvenilirliğini arttırdığını göstermiştir.

Aslında, yanıt verenlerin büyük bir kısmı, yalnızca güven logolarının olmadığı için bir işlemden çıkmayı seçti.

Bu, anahtarın müşteriler tarafından kolayca tanınan bir güven logosu seçerken yattığını söyledi. Ana amaç müşterilerin kendilerini rahat hissetmelerini sağlamaktır.

Web sitenize göz atmaya veya bir işlemi tamamlamaya devam ederek açılış sayfanıza dönüştüğünü belirtin.

Güven mühürlerinin en popüler biçimlerinden bazıları arasında veri güvenliği mühürleri, ticari onaylı mühürler ve gizlilik mühürleri bulunmaktadır.

Güven contaları bir ücret karşılığında çeşitli şirketlerden temin edilebilir. Güven contaları aktif veya pasif olabilir. Ayrıca, güven çoğu Mühürler oluştururken doğrulanır.

Güven mühürlerinin sona ermesinden sonra, iş sürecinin yeniden doğrulanması gerekir.

Günümüzde, işletmeler belirli bir önlem almak için potansiyel müşterileri ilerletmek için farklı türlerde güvenlik mühürleri kullanıyorlar. Örneğin, bir e-Ticaret sayfasına bir güvenlik rozeti yerleştiriyorlar; işlem.

Bazen bir başarıyı vurgulamak için bir endüstri ödülü kullanılır.

Bir gösteriyi izlemek, ücretsiz bir danışma istemek, bir beyaz sayfa indirmek veya hatta bir web seminerine kaydolmak ve hatta bir web seminerine kaydolmak için umutları teşvik etmek için kullanılır.

Potansiyel müşteriler üzerinde büyük bir etki bırakmak için.

Burada, güven mühürlerini ekleyebileceğiniz en iyi yerleri vurgulamaktayız.

Evet, web sitenizdeki veya açılış sayfanızdaki güven mühürlerinin konumu, tüketici güvenini daha da fazla etkileyebilir.

Güven mühürlerini önemli alanlara yaklaştığınızda, Tüketicileri güvence altına alın ve hassas bilgileri girmekte kendilerini rahat hissederler.

Başlıkta:  

Bir açılış sayfasının başlığına, potansiyel müşterilerin hemen görebildiği bir güven mühür yerleştirilebilir. Burada, telefon numarasının yanında olduğu gibi işlem yapılabilir öğelerin yakınına yerleştirilebilir.

Bir formun yanında:  

Güvenilir logolar müşteri adayı yakalama formunun altına yerleştirilebilir. Saygın ve köklü markaların web sitenizin hizmetlerine güvendiği umutlarını hatırlatmaya ve güvence altına almaya yardımcı olur.

Gezinti menüsünde:  

Gezinti bağlantıları web sitesi güven mühürleri olarak kullanılabilir. Ziyaretçilerinizi, hizmetlerinizi kullanan popüler markaları sergileyebileceğiniz özel bir sayfaya yönlendirebilir. Örneğin, ziyaretçileri ürünlerinizi veya hizmetlerinizi kullanan şirketleri vurgulayan bir sayfaya yönlendiren ayrı bir “Müşteriler” gezinti bağlantılarına sahip olabilirsiniz.

Ödeme Sayfasında:  

Bu, müşterinin siparişi kesinleştireceği ve ödemeye hazır olduğu yerdir. Güvenlik mühürlerinizi sergilemek için en iyi yerlerden biri burası.

ödeme sayfalık-mühür-web seo yapma

Neden sitenizin Güven Mühürlerine ihtiyacı var?

Güvenlik bilincinin günümüzün çevrimiçi alışverişini engellediği gerçeğini anlamanız ve takdir etmeniz gerekir.

Kendinizi çevrimiçi alışveriş için girişimde bulunan bir müşteri olarak hayal ettiğinizde bu daha iyi anlaşılabilir.

Karınız için sofistike bir saat satın almak ve çevrimiçi olarak satın almaya karar vermek istiyoruz.

Bugünlerde herkes çevrimiçi dolandırıcılığın farkındadır, bu yüzden zaten çevrimiçi satın alma konusunda çok temkinlisiniz.

Doğru markayı bulmak için saatlerce zaman ayırdınız ve çok fazla müzakere yaptıktan sonra aramanızı iki çevrimiçi mağazadan iki marka olarak daraltın.  OnlineMağaza-2 OnlineMağaza-1 temiz bir düzen ile birlikte gelir.

Ürünü tüm açılardan görüntüler ve öğenin altında iyi incelemelerle tamamlar.

Oldukça ikna oldunuz ve ödeme sayfasına yönlendirmeye karar verdiniz. küçük bir güven mührü görüyorsunuz. Üzerine tıklayın ve şirketin tam profilini ve iletişim bilgilerini görün.

 OnlineMağaza-1’in URL’si https ile başlar.HTTPS Nedir?

Dolayısıyla, göndermeye devam ettiğinizde ödeme bilgilerinin şifreleneceğinden eminsiniz.

Böylece, sitede işlem yapmak konusunda karar verdiniz.

Ancak, emin olmak için OnlineMağaza-2’yi kontrol etmeniz gerekir.

OnlineMağaza-2 ayrıca ürün görüntüleri ve incelemeleriyle dolu temiz bir web sitesi sunar. Ancak, ödeme şekli herhangi bir güven mühürü taşımamaktadır.

Sadece basit ve boş bir ödeme şeklidir. Web sitesi URL’si HTTP ile başlar, böylece kredi kartı bilgilerinin girilmesinin güvenli olmadığına karar verebilirsiniz.

Hemen bu web sitesini kapatıp siparişinizi vermek için OnlineMağaza-1’e gidin.

Şimdi, çevrimiçi alışverişle ilgilenen herkesin işlemlerde güvenlik açısından büyük bir endişe duyduğu yukarıdaki örnekten açıkça görüyorsunuz. Web siteleri güvenilir olup olmadığından emin olmak için alışveriş yapanlar, güvenlik mühürlerini ararlar.

Yani, güven mühür veya güven rozeti varlığı bir güvenlik göstergesidir.Şimdi, OnlineMağaza-2 meşru bir çevrimiçi alışveriş olabilirdi.Onlar sizi mahvetti ve bunun için OnlineMağaza-1’i tercih eden güven rozeti (https yok) eksikliği işlemden geçiyor.

Bu nedenle, güven rozeti veya güven mühürlerinin varlığı, temkinli bir çevrimiçi alışveriş tutkunlarının aklındaki güven oranını arttırmaktadır.

Bugünlerde, güven mühürleri olan web siteleri, onlarsız olanlara göre tercih edilmektedir.

Bir güven mührü almak, güvenilirlik ve güven sağlar. ziyaretçilerinizin güvenini ve satışların yolunuza çıktığını görün.

Şimdi, eğer OnlineMağaza-2 tipi bir işletme kullanıyorsanız, web sitenizin çevrimiçi güvenliğini artırmak için hemen harekete geçmelisiniz.

Sitenizde neden HTTPS / SSLye ihtiyacınız var?

Burada, SSL / TLS, web sitenize gönderilen bilgileri şifrelendiği için çevrimiçi güvenliğinizin temel bir bileşenidir.

Bu nedenle, kötü niyetli taraflarca müdahaleye karşı güvende kalır.

Birçok TLS Sertifikası sağlayıcısı, TLS’li siteler için https: // bağlantısı olan TLS’li sitelere bile güven mühürleri sunar ve URL çubuğunda bir asma kilit gösterir.

Güven mühürleriyle birlikte, güvenlik göstergeleri olarak hizmet verir ve ziyaretçilerinizin web sitenize duyduğu güveni artırır.

Hatta bir Genişletilmiş Doğrulama (EV) TLS Sertifikası bile kullanabilirsiniz. Şirketinizin adını URL’de tam olarak şirket adınızı göstererek şirketinizin doğrulanmış kimliğini sunar. Sitenizin yasal olarak işletildiğini ve sahtekarlık veya kimlik avı yapan bir site olmadığını belirler.

Farklı Güven Rozetleri

SSL Sertifika Sağlayıcılardan güven rozetleri veya güven mühürleri edinebilirsiniz. Ayrıca barındırma şirketinizden, ödeme işlemcinizden ve hatta Better Business Bureau gibi üçüncü taraflardan da edinebilirler. Kendi başlarına bile yaratılabilirler.

Burada, e-ticaret mağazası sahibi olarak güveninizi arttırmak için uygulayabileceğiniz her tür güven rozeti hakkında eksiksiz bir bilgi sunuyoruz.

Nakliye / Ödeme Rozetleri

Bunlar, kabul ettiğiniz gönderi ve ödeme yöntemlerinin logolarını gösteren güven rozetleridir. Büyük ve yerleşik şirketlerin güven logolarını görüntülediğinizde, ziyaretçilerinizin sıfır harcama için güvenini artırır. Ayrıca, bu simgelerin çoğu ücretsizdir. Bu rozetleri altbilgide, üstbilgide, gövdede görüntüleyebilir veya sitenizdeki alanları kontrol edebilirsiniz.

nakliye-rozetleri-web seo yapma

Para İade Garantisi Rozetleri

Adından da anlaşılacağı gibi, Para İade Garantisi Rozetleri, alıcıya memnun kalmamaları durumunda para iadesi garantisi veren görsel mühürlerdir.

Araştırmalar, para iadesini garanti etmenin web sitenizdeki rozetleri kullanmanın dönüşüm oranınızı% 30’a kadar artırabileceğini gösteriyor (Visual Web Sitesi Optimize Edici’ye göre).

para iade garantili-web seo yapma

Üçüncü Parti Ciro Güven Rozetleri

Bu üçüncü taraf güven rozetleri, mağazanıza güvenilirlik kazandırmaya devam ediyor. Üçüncü taraf onay güven rozetleri örneklerinden bazıları arasında Better Business Bureau Trust Rozeti veya e-Ticaret Mağazaları Google Müşteri Yorumları Rozeti bulunur.

Güvenlik Rozetleri

Bunlar, çevrimiçi mağazanızın endüstri güvenliği gereksinimlerini karşıladığını gösteren güvenlik mühürleridir.

En güvenilir güvenlik mühürleri, mağazanıza ekleyebileceğiniz Norton ve McAfee beğenilerini içerir.

Siteniz gereksinimlerine uyuyorsa, bu güvenlik rozetleri siteniz için satın alınabilir.

SSL Rozetleri

SSL Sertifika Rozeti, sitenizin güvenli olduğunu gösterir. Bu rozetler, mağazanızın SSL ile güvence altına alındığını gösterir. Tarayıcıda güvenli bir sitede yeşil bir kilit belirir.

SSL Rozeti ile çevrimiçi müşteriler çevrimiçi mağazanızın güvenli ve emniyetli olduğunu söyleyebilirler. Aslında, Shopify varsayılan olarak tüm mağazalara bir SSL sertifikası sağlıyor.

Güven Rozetleri nasıl kullanılır?

SSL Sağlayıcı işletmenizin kimliğini doğruladığında ve ilk kötü amaçlı yazılım taraması herhangi bir kötü amaçlı yazılımı tespit etmediğinde Güven Rozetleri web sitenizde görüntülenebilir.

Web sitenize ekleyebileceğiniz güven rozetinin uygun olduğunu bildiren bir e-posta ile bilgilendirileceksiniz.

Site sahibinin, web sayfalarınıza ekleyebileceğiniz güven mühür kodunu oluşturmak için Güven Mühür yükleme sayfasına erişmesi gerekir.

Bundan sonra Güvenli Mühür Hizmetleri Anlaşması uyarınca şartlarını ve koşullarını kabul etmeniz gerekir. Güvenli sızdırmazlığın boyutunu ve formatını seçebilirsiniz.

Son olarak, güvenli mühür kodunu oluşturabilir ve güvenli mühür kodunu web sitenizin herhangi bir sayfasına eklemek için normal HTML veya web geliştirme düzenleyicisini kullanabilirsiniz.

Mühür kodunu kopyalamanız ve güven mühürünü görüntülemek istediğiniz web sayfası kodunuza yapıştırmanız gerekir.

En İyi Seo Güven Rozetleri

Burada, ziyaretçilerinizin konfor seviyesinin yanı sıra güvenilirliğini artırmak için web sitenizde kullanabileceğiniz en iyi güven rozetlerinden bazılarını paylaşıyoruz.

1.  Symantec SSL / TLS Sertifikaları

Eskiden VeriSign olarak bilinen Symantec, kurumsal sınıf güçlü SSL / TLS Sertifikaları sunuyor. Dünyadaki en köklü Sertifika Otoritesi olarak kabul edilir. Web’de en çok tanınan güven işareti olan Norton Güvenli Mühür’ü görüntüleme fırsatı sunar.

Günlük kötü amaçlı yazılım taraması, kötü amaçlı enfeksiyonlara karşı ek koruma sağlayan her Symantec SSL / TLS Sertifikasına eklenmiştir.

Ayrıca, 7 gün 24 saat müşteri desteği ile çivili geliyor. Symantec SSL / TLS Sertifikalarının fiyatı 399 $ / yıl’dan başlıyor. Symantec ile işinizi güvenle yürütmeye odaklanabilirsiniz.

Norton-emniyete-mühür-web seo yapma

2.  GeoTrust

GeoTrust Güvenli Mühür, web’deki en güvenilir “güven işaretlerinden” biridir. Her GeoTrust SSL Sertifikası ile kullanılabilir. Web sitesi ziyaretçilerine bilgilerinin korunduğunu gösterir.

GeoTrust Güvenli Mühür, ana sayfanıza, satın alma sayfanıza, giriş yapmanıza veya ziyaretçilerin web sitenizi doğrulamak istedikleri kimliği doğrulanmış sitenizdeki diğer sayfalara yerleştirilebilir.

Günümüzde, çevrimiçi ziyaretçiler çevrimiçi işlem yaptıklarında güven işaretlerini ararlar. GeoTrust Güvenli Mühür ile ziyaretçilerinize sitenizde işlem yaparken güvenli olduklarından emin olabilirsiniz.

Geotrust-secure-seo yapma

3.  Comodo SSL

Comodo SSL, çevrimiçi işiniz için müşteri işlemlerini korumanın en hızlı ve en düşük maliyetli yoludur.

Aslında, Comodo SSL web sitelerinde iletilen tüm iletişimi ve verileri korumanın en iyi yoludur.

Küçük ve orta ölçekli işletmelere büyük değer sunar.

Comodo SSL ile siteniz en yüksek güvenlik seviyesine sahiptir. Ayrıca, müşteri güvenini kazanmak ve satış dönüşümünü artırmak için ek araçlara sahip olursunuz.

‘Doğrulama noktası’ teknolojisiyle dolu Comodo SSL, işletme bilgilerinizin gerçek zamanlı olarak doğrulanmasını sağlar. Müşterileriniz için 2048 bit imza, 256 bit şifreleme ve en üst düzeyde güvenlik elde edersiniz.

Böylece, Comodo SSL Sertifikası sitenizi tam 256 bit şifreleme ile güvence altına alır. Ayrıca, ihtiyacınız olduğunda size özel bir destek var.

comodo-ssl-seo yapma

4. GoDaddy SSL Sertifikası

GoDaddy SSL Sertifikası, verilerinizi ve işlemlerinizi güvence altına almanın en iyi yollarından biridir. “Verified & Secured” rozeti ile birlikte gelir. GoDaddy SSL ile verilerinizi güvenceye alabilir ve Google rütbenizi artırabilirsiniz. Google’a sitenizin güvenli olduğunu göstererek SEO’yu geliştirme fırsatı sunar.

GoDaddy, pazardaki en iyiler arasında olan SHA-2 ve 2048-bit şifreleme sunar. Sitenizde bir güvenlik mührü görüntüler ve tüm büyük tarayıcılarla uyumludur. Sınırsız 7/24 güvenlik desteğine sahip olursun. Ziyaretçilere sitenizin güvende olduğundan emin olmak için her sayfada McAfee Secure güven işareti içerir.

Dolayısıyla, GoDaddy SSL, müşterinizin hassas bilgilerini korumanın en iyi yollarından biridir.

godaddy-ssl-seo yapma

5.  TrustLock

TrustLock doğrulama rozetleri web sitenizdeki satışlarınızı ve dönüşümlerinizi hızlı bir şekilde artırmanın en kolay yoludur.

Çevrimiçi satın alırsanız, TrustLock doğrulama rozetleri satışlarınızı artırabilir. TrustLock contaları, sorgulayan müşterileri güvenli alıcılara dönüştürmenize yardımcı olur.

TrustLock ile doğrulanmış işletme, güvenli mahremiyet ve SSL Güvenli olursunuz.

Daha yüksek dönüşüm oranları, artan güvenilirlik ve alıcı güveni için kapılar açar. TrustLock ile ziyaretçileriniz size güvenmek için bir neden elde eder.

TrustLock rozetleri güvenlik, gizlilik ve iş kimliği endişelerine hitap eder.

İş güveninizi artırmaya, hemen çıkma oranını düşürmeye devam ediyorsunuz. Web sitesi katılım oranlarınızı artırabilir.

Güvenlik sorunlarını çözebilir ve alıcı güvenini artırabilirsiniz. Kusursuz görünüm için 108’den fazla rozet tasarımına sahipsiniz.

TrustLock rozeti ile ziyaretçileriniz web sitenize güvenecek ve işletmenin meşru olduğunu doğruladığı için satın almaya karar verecektir.

trustlock-seo yapma

6. Truste

Güvenilir sertifika mührü, web sitelerinizin, uygulamalarınızın ve bulut platformlarınızın gizlilik için en iyi uygulamaları karşılamasını sağlar.

Potansiyel müşterilerinizin ve iş ortaklarınızın, veri gizliliği bilinci ile yüksek bir dünyadaki verileri konusunda size güvenmesini sağlar.

Truste kurumsal gizlilik sertifikası standartları sunar.

Bilgi Uygulama İlkeleri, OECD Gizlilik Kılavuzları, APEC Gizlilik Çerçevesi ve AB-ABD ve İsviçre-ABD Gizlilik Kalkanı İlkeleri’ne dayanmaktadır.

Güvenilir dijital sertifikalarda Truste sertifika mührünü görüntüleyebilirsiniz.

Gerçek zamanlı doğrulama sağlar ve dünya çapında tanınan gizlilik gereksinimlerini karşılar.

trustarc-TRUSTe-seo yapma