En İyi Web Hosting Servisleri

En iyi web hosting barındırma olmadan, başarılı bir web sitesi çalıştırma yeteneğiniz ciddi şekilde engellenecektir.

İşiniz için rekabet eden bir dizi web barındırma sağlayıcıları vardır.

En iyilerini nasıl bulabilirsin?

Aşağıdaki noktaları göz önünde bulundurarak başlayın:

Web siteniz için en iyi Web Hosting gereklidir, böylece İnternet üzerinden ziyaretçileriniz tarafından erişilebilir.

Basit anlamda,  Hosting, web sitenizin dosyaları için sanal bir depolama alanı görevi görür ve bunları İnternet üzerinden erişilebilir kılar.

Dolayısıyla, web sitenizi bir Webhost Company veya Hosting Servis Sağlayıcısı ile barındırmanız gerekir. Bu web barındırma şirketlerinin “World Wide Web” 24 × 7’ye bağlı web sunucuları vardır.

Ancak, web sitesi sahiplerinin veya blog yazarlarının karşılaştığı asıl zorluk, yüksek kaliteli barındırma hizmetleri sunabilen uygun bir Web Hosting Hizmet Sağlayıcısı veya Şirketi’nin seçilmesidir.

Bu yüzlerce Web Hosting Şirketi olduğu gibi göz korkutucu bir görevdir ve doğru bir Web Hosting Sağlayıcısı seçme sürecinde kafanızı karıştırabileceğiniz her olasılık vardır.

Bu bu yazı ile gelip bize ilham çok nedeni  İyi Barındırma  Hizmetleri  sana gayet yararlı olacaktır eminim.

Ama devam edip En İyi Web Hosting Hizmetlerini listelemeden önce, Web Hosting ile bağlantılı bazı önemli kavramları anlamak önemlidir.

Temel olarak, Web Hosting Sağlayıcısı veya Web Hosting Şirketi, web sitesi sahipleri, blog yazarları ve web yöneticileri için “sanal depolama” hizmetini sağlar.

Bu hizmet bir fiyata sunulur ve bir web sitesinin türüne ve boyutuna bağlı olarak değişebilir.

Aslında, Web Hosting üç seçenek vardır.

Paylaşılan Hosting, VPS Hosting ve Kiralık Sunucu vardır.

Mevcut gereksinimlerinize ve gelecekteki hedeflerinize bağlı olarak, uygun bir Web Hosting seçeneği seçmelisiniz.

In  Ortak Hosting , vb CPU, RAM gibi kaynakları, birçok farklı müşterileri arasında paylaşılır.

Bireyler ve küçük işletmeler için en uygunudur. Her şeyden önce, aynı zamanda uygun fiyatlı.

 Paylaşılan ve özel hosting planları arasında bir  VPS (Sanal Özel Sunucu) web barındırma seçeneği var. 24 × 7 üstün performans arayan büyük web siteleri için uygundur.

VPS web barındırma seçeneğinde, barındırma sunucusu, daha iyi performans elde etmede etkili olan birkaç “sanal” sunucuya bölünmüştür.

Üçüncü ve son web hosting seçeneği  Dedicated Hosting’dir . Tüm bir sunucunun tam gücüne ihtiyaç duyan büyük işletmeler için uygundur.

Her ne kadar oldukça pahalı bir seçenek olsa da, en iyi performans ve güvenliği sunar.

Ayrıca, Dedicated Hosting Server, işletmelerin benzersiz gereksinimlerine göre kurulabilir ve özelleştirilebilir.

İş gereksinimlerinize uygun web barındırma türüne karar verdikten sonra, bir Hosting Şirketi veya Servis Sağlayıcı seçmenin zamanı geldi.

Burada, Hosting Servis Sağlayıcısını seçmek için ilerlemeden önce, bazı önemli faktörlere veya parametrelere dikkat etmelisiniz.

Kısacası, Hosting Şirketlerini, paranızı onlara vermeden önce, ölümcül bir hataya dönüşebileceğinden iyice değerlendirmelisiniz.

Örneğin, web sayfanızın yüklenmesi 5 saniyeden fazla sürüyorsa, ziyaretçinin web sitenizi terk etmesi ihtimali vardır. Ve bunun web sitenizde olmasını asla istemezsiniz. Yani, dikkatle Web Hosting Hizmeti’ni seçin.

Bunu söyledikten sonra, en uygun hız ve kaliteli hosting hizmetlerini sunma konusunda uzman olan web barındırma şirketlerini değerlendirip seçerek görevinizi kolaylaştırdık. Onları bir dizi parametrede değerlendirdik ve sonunda bu yazıyla En İyi Web Hosting Hizmetleri’nde çıktık. Bu parametreler fiyatlandırma, itibar, performans, popülerlik, hız, güvenilirlik, Uptime, güvenlik, özellikler ve destek kalitesini içerir.

Yani, En İyi Web Hosting Sağlayıcıları için endişe ve araştırma gerekmez. En iyi Web Hosting Hizmetlerinin bu gerçekten dikkat çekici sunumunda bunu çoktan hallettik. Sadece bu sunumdan geçmeniz gerekiyor. Gereksinimlerinize ve gelecekteki iş hedeflerinize uyan mükemmel bir Web Hosting Hizmet Sağlayıcısı alacağınızdan eminiz.

En İyi 15 VPN Servis Sağlayıcısı

Şimdi, En İyi Web Hosting Sağlayıcıları üzerinde bu sunum ile başlayalım  :

En İyi Web Hosting Servis Sağlayıcıları

A2 Hosting

A2 Hosting, sektördeki en hızlı yükleme süresine sahiptir ve ortalama 361ms’dir. Ayrıca, telefonla veya canlı sohbet yoluyla% 99,96 kesintisiz çalışma garantisine ve 7/24 ABD yerel müşteri desteğine sahiptir, böylece istediğiniz zaman onlara ulaşabilir ve bir yanıt almak için dişlerinizi kırmanız gerekmez. Hakkında daha fazla bilgi edinin

En İyi Web Hosting

DreamHost

DreamHost şüphesiz en iyi Web Hosting Şirketidir. Başlıca avantajı, tamamen güvenilir ve uygun fiyatlı bir web barındırma çözümü sağlamasıdır. Ayrıca, web barındırma hesabınızı yönetmek için kullanıcı dostu bir yol sunar.
Ayrıca, web barındırma ve etki alanı kayıt endüstrisinde lider bir oyuncu haline getiren daha birçok gelişmiş özelliğe sahiptir.
Örneğin, sezgisel bir kontrol paneline sahiptir ve sınırsız veri aktarımı bant genişliği sağlar. Destek yönünden endişe ediyorsanız, kapsamlı ve uzman destek sistemi ile DreamHost ile emin ellerinizde olduğunuzu temin edeyim.

Webhost Şirket veya Web Hosting Servis Sağlayıcısı

HostGator

Güvenilir, popüler ve uygun fiyatlı bir web barındırma şirketi arıyorsanız, HostGator kesinlikle web sitelerini barındırma için gidebiliriz böyle bir web barındırma sağlayıcısıdır. Müşteri odaklı hosting paketleri sadece yeni başlayanlar için değil, dünyanın her yerinden profesyoneller için de uygundur.
Web barındırma çözümleriyle sınırsız disk alanına, sınırsız bant genişliğine ve% 99,9 kesintisiz çalışma süresine bakabilirsiniz. Hosting planları kolay kontrol paneli ile gelir ve binlerce ücretsiz web sitesi şablonu sunar. Her şey aynı şekilde 24/7/365 kurum içi teknik destek sağlıyor.

Webhost Şirket veya Web Hosting Servis Sağlayıcısı

BlueHost

BlueHost, dünyanın en popüler web hosting şirketlerinden biridir. Küçük işletmelerin yanı sıra büyük ölçekli ticari işletmelere müşteri odaklı web barındırma çözümleri sağlama konusunda yıllara dayanan deneyime sahiptir. Her türlü web sitesine uygun bir “çok amaçlı” web barındırma hizmeti sunan çok çeşitli web hosting planları sunarlar.
BlueHost hosting planları size oldukça pahalı gelebilir, ancak uzun vadeli planlar (36 ay) için kaydolabilirseniz gerçekten çok rekabetçi olurlar ve hiç de pahalı olmazlar. Onun altını çizen özellikleri, piyasadaki en çok web ana bilgisayarlarından biri haline getirmek için güçlü özellikler kümesi ile birleştirilen sağlam bir performans.

Webhost Şirket veya Web Hosting Servis Sağlayıcısı

GoDaddy

GoDaddy, web barındırma alanında en tanınmış isimlerden biridir. Onların performans ve web hosting kalitesi dünyanın en iyi web hosting şirketleri ile eşleştirilebilir. Size istediğiniz kadar web sitesi barındırma imkanı sağlayan bir deluxe web hosting planı ile birlikte gelir.
Yani, birkaç web sitesine ev sahipliği yapmayı planlıyorsanız, GoDaddy web hosting için mükemmel ortağınız olabilir. Birden fazla web sitesine ev sahipliği yapmak isteyen web tasarımcıları ve girişimciler için son derece uygundur.
Ayrıca alan satın almak için en iyi yerlerden biridir. Dolayısıyla, gelecekte yeni alan adı edinme planlarınız varsa, GoDaddy alan adı satın almak için mükemmel bir yer olabilir. Bunu söyledikten sonra, web hosting planlarından herhangi birini almadan önce ‘ek ücretler’ olmadığını kontrol etmeniz ve onaylamanız önemle tavsiye edilir.

Webhost Şirket veya Web Hosting Servis Sağlayıcısı

SiteGround

Eğer ana odak SEO, güvenlik ve fiyatlandırma ise o zaman Site Sitesi biri gibi o zaman kesinlikle kontrol etmelisiniz böyle bir web barındırma şirketidir. Onun web hosting planları hosting sektöründe en ucuz arasındadır. Onlara lider web hosting şirketi yapan mükemmel müşteri desteği ile birleştiğinde iyi barındırma hizmeti sağlarlar.
Fiyatlandırmalarını, çoğu işletme ve web sitesi sahiplerine uygun olacak şekilde yapılandırdılar. Hosting çözümlerini kullanarak hızlı ve güvenli bir web sitesi edinebilirsiniz. Barındırma planları, ücretsiz alan adları, sınırsız bant genişliği, 24 × 7 teknik destek ve çok daha fazlası gibi özelliklere sahiptir.

Webhost Şirket veya Web Hosting Servis Sağlayıcısı

iPage

iPage, bir başka çok popüler web barındırma hizmeti sağlayıcısıdır. Memnun müşterilerinin büyük bir tabanı var. Aslında, iPage hosting çözümleri, tüm dünyadaki 1 milyondan fazla işletme ve girişimci tarafından kullanılıyor. Ayrıca, benzersiz satış noktası, düşük maliyetli web barındırma çözümleri sunmasıdır.
Dahası, iPage hosting çözümleri, küçük işletmelerin ve büyük girişimlerin ve girişimcilerin ihtiyaçlarına göre tasarlandı. İPage ile ücretsiz bir alan adı, sınırsız bant genişliği ve e-posta hesapları elde edersiniz. Ayrıca, web sitenizi kötü amaçlı yazılım gibi olası tehditlere karşı koruyan güçlü bir güvenlik yazılımı ile birlikte gelir. Öne çıkan bir diğer özellik ise, güvenlik ihlallerini hızlı bir şekilde algılayan “SiteLock Güvenlik Sitesi” dir.

Webhost Şirket veya Web Hosting Servis Sağlayıcısı

FatCow

FatCow henüz çok uygun fiyatlı ve güvenli bir  Hosting Servis Sağlayıcısıdır.Hosting çözümleri, her türlü web sitesi için uygundur. Çok miktarda bant genişliği ve depolama alanı sağlar. FatCow ile girişimciler hızlı ve güvenli web barındırma çözümleri arayabilirler. Web hosting çözümleri gerçekten çok uygun maliyetlidir. Bunun dışında, FatCow sınırsız posta kutuları ve esnek Kontrol Paneli sağlar. Ayrıca, çok kapsamlı ve yüksek kaliteli bir destek sistemi sunar. Sadece fantastik bir web barındırma sağlayıcısıdır.

1 ve 1 Hosting

1 ve 1 web barındırma çözümleri, çevrimiçi işletme sahiplerinin ve girişimcilerin giderek artan taleplerini karşılamak için tasarlanmıştır. Web barındırma çözümleri, web sitesi sahiplerinin ve blog yazarlarının gereksinimlerini karşılayan basit ve mükemmel özelliktedir. Ayrıca, web hosting planları, web barındırma gereksinimlerini karşılamak için devam inanılmaz derecede esnek ve yüksek maliyetlidir. Bunlar, En İyi  Hosting Hizmetlerinin bu listesinde 1 ve 1 özelliğini oluşturan nedenlerdir.

Webhost Şirket veya Web Hosting Servis Sağlayıcısı

WebHostingHub

Web Hosting Hub hosting hizmetleri dünyasında damgasını vurmuştur. Bu blogcular ve web sitesi sahiplerine güvenilir, güvenli ve uygun fiyatlı web hosting çözümleri sunan lider bir web barındırma şirketidir. Barındırma çözümleri, yeni başlayanlar için olduğu kadar online dünyadaki tecrübeli profesyoneller için de tasarlanmıştır. Çekirdek gücü, rakipsiz fiyatlandırma, ileri teknoloji ve benzersiz destek gibi unsurları içerir. Aynı zamanda birçok ücretsiz araç sağlar ve daha birçok heyecan verici özellik ile birlikte gelir.

Webhost Şirket veya Web Hosting Servis Sağlayıcısı

InMotion Hosting

InMotion Hosting bir başka popüler hosting şirketidir. Hosting planları esnek ve uygun maliyetlidir ve küçük, orta ve büyük web siteleri de dahil olmak üzere geniş bir yelpazedeki web sitelerinin gereksinimlerini karşılamak için devam eder. Bu en güvenilir web barındırma hizmeti sağlayıcısı biri yapan bir üst sınıf CNET Hosting Şirketidir. Performansı ve bütünlüğü, barındırma endüstrisinde en iyi şekilde eşleştirilebilir. Gelişmiş barındırma teknolojisi,% 99,9 ağ çalışma süresi olduğundan emin olur. Dahası, bu yüksek sınıf müşteri hizmetleri ve destek ekibi% 100 müşteri memnuniyeti garantiliyor InMotion Hosting sizin için doğru web barındırma yapıyor.

Webhost Şirket veya Web Hosting Servis Sağlayıcısı

Greengeeks

GreenGeeks, en temiz ve güvenli  Hosting Şirketlerinden biridir. Paketler, sınırsız alan, transfer ve E-posta + Ücretsiz Alan Adı ve Pazarlama seçenekleriyle gelir. Web hosting seçenekleri Reseller Hosting, Paylaşımlı Hosting, VPS Hosting ve Kiralık Sunucu içerir. GreenGeeks Hosting Planları ile esneklik ve güvenlik ile birlikte aşırı performansınızı dört gözle bekleyebilirsiniz. Paketleme paketleri sadece başlangıçlar için değil, aynı zamanda profesyoneller için de uygundur. % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi ve 24/7/365 desteğini garanti eder.

Webhost Şirket veya Web Hosting Servis Sağlayıcısı

LiquidWeb

Liquidweb web hosting hizmetlerinde uzun bir yol kat etti. Bu 1997 yılından bu yana lider bir web hosting şirketidir. Liquidweb, büyük işletmelerin ve profesyonellerin yanı sıra web barındırma gereksinimleri için mükemmel bir eştir. Hosting paketleri, paylaşılan barındırma, VPS barındırma, Dedicated Sunucular ve Bulut tabanlı barındırma içerir.
Temel yetkinlikleri, herhangi bir barındırma yapılandırmasını yönetme uzmanlığıdır. Son teknoloji ürünü ve premium veri merkezleri, Liquidweb’in tüm müşterilerine hızlı, güvenli ve güvenilir bir performans sunmasını sağlıyor. Ayrıca, kahramanca destek ekibi her zaman karşılaşabileceğiniz web barındırma sorunlarını çözmek için 7/24/365 mevcuttur ve ihtiyacınız olduğunda mükemmel müşteri hizmetleri sunmaya adanmıştır.

Webhost Şirket veya Web Hosting Servis Sağlayıcısı