Yayıncılar ve Reklamverenler için 20 Video Reklam Ağı

Bu nedenle, geliri artırmak istiyorsanız, kesinlikle video reklam biçimini göz önünde bulundurmalısınız. Bugün size yayıncılar ve reklamverenler için 20 En İyi Video Reklam Ağı’nı sunuyoruz .

Video Reklamlar, eğlence siteleri için en iyi sonucu verir.

Ancak,  bu reklam biçimlerinin bir nedenden ötürü sizin için yeterli gelir getirmediğini fark ettiğinizde , video reklamlara banner reklamlar ve yerel reklamlar da eklenebilir  .

Bu nedenle, geliriniz ne kadar da olsa azalıyorsa, video reklamları denemelisiniz.

Video Reklamlara yapılan genel harcamalar göreceli olarak düşüktür, ancak son birkaç yıldan itibaren büyük ölçüde büyüdü ve yakın gelecekte de büyümesi bekleniyor.

Video Reklamları para kazanma için potansiyel bir kaynak olarak kullanmak için en iyi yol, sizin için satışla ilgili tüm görevleri yerine getiren bir Video Reklam Ağı’na gitmektir.

Aslında, Video Reklam Ağları, videolarınızı Video Reklamlar yoluyla para kazanmanın en iyi yoludur. Video Reklam Ağları ile ilgili en iyi şey, cep telefonlarının  yanı sıra masaüstü trafiğinden para kazanmak için kullanılabilecek olmalarıdır . Size siteniz için ek bir gelir kaynağı sağlamada yardımcı olurlar.

Aslında, Videolar her zaman web sitesi ziyaretçilerini çekmek için güçlü bir araç olmuştur. Facebook bile Live Video özelliğini kullandı ve markalar için reklamları memnuniyetle karşıladı. Video reklamları göstererek, Video Reklam Ağlarını kullanabilir ve web siteniz için geliri en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Ancak, bir Video Reklam Ağlarında bakmanız gereken bazı özellikler vardır.

Aşağıda, bir Video Reklam Ağı’nda aramanız gereken bazı temel hususları paylaştık.

Her şeyden önce, iyi bir Video Reklam Ağı sağlam bir hedefleme seçeneği dozu sağlamalıdır. Video reklam hedeflerinize bağlı olarak coğrafi hedefleme, davranışsal hedefleme, içeriğe dayalı hedefleme ve yeniden hedefleme gibi hedefleme seçenekleri sağlamalıdır.

İkincisi, iyi bir Video Reklam Ağı, çeşitli cihazlarda video reklam yayınlayabilmelidir. Günümüzde, kullanıcılar bir dizi cihazı kullanarak internette sörf yapıyorlar. Bu nedenle,  reklam ağınız  reklamlarınızı herhangi bir cihazda yayınlamalıdır.

Üçüncüsü, Video Reklam Ağı’nın size uygun olduğundan emin olmak için bir Video Reklam Ağı’nın mevcut müşterilerini not almanız gerekir. Bu nedenle, sizinkine veya rakiplerinize benzer markalarla çalıştıklarını kontrol edin. Video Reklam Ağı’nın işletmeniz için uygun olduğunu gösterir.

Dördüncü olarak, iyi bir Video Reklam Ağı, çeşitli reklam biçimlerini sunma yeteneğine sahip olmalıdır. Bu nedenle, farklı Video Reklam görüntüleme biçimleri sunması gerekir. Kullanabileceğiniz farklı video reklam biçimleriniz olduğunda, çeşitli video reklam kampanyalarınız için hangi reklam biçiminin en uygun olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz.

Video Reklam Ağı ile ilgili bir diğer önemli husus, video reklam kampanyalarınızın performansını ve başarısını ölçebilmeniz ve video reklamların beklentilerinizi karşılamasını sağlamak için devam edebilmeniz için analitik ve ölçüm araçlarıyla çalışılmasıdır.

En İyi Video Reklam Ağlarının bu derlemesinde,  bunları sizin için iyi bir Video Reklam Ağı haline getirmek için devam eden tüm yukarıdaki özelliklere sahip Video Reklam Ağlarını kullandık.

Öyleyse, yayıncılar ve reklamverenler için en popüler video reklam ağlarını görelim.

İşte sizin için liste:

20 En İyi Video Reklam Ağı

1.  YouTube için Google AdSense

Peki, YouTube Videolarınızdan Google Adsense’i kullanarak para kazanabilirsiniz. YouTube Videolarınızdan kolay para kazanmanız için kapılar açar. Bunun için, YouTube kanalınızı Adsense hesabına bağlamanız gerekir. Tamamlandıktan sonra videolarınızı para kazanma için gönderebilirsiniz.

Videolarınızın YouTube para kazanma şartlarıyla onaylanması gerekiyor. Böyle bir gereksinim, videolarınızın reklamveren dostu olması gerektiğidir. Ayrıca, içeriği ticari olarak kullanmak için haklara sahip olmanız gerekir. Şimdi, YouTube İş Ortağı Programı, videolarında reklam yayınlamak ve para kazanma özelliğini etkinleştirmek için 10 k üzerinde görüntülemeyle kanalları sınırlandırıyor.

Video Reklam Ağları

2.  Vdopia

Vdopia, mobil video reklamcılık için bir başka popüler platform. Markaların web, mobil ve uygulamalarda ölçeklenebilir mobil video reklam kampanyalarına sahip olmalarını sağlayan tescilli bir teknoloji olan .VDO mobil formatta lider olarak tanınmaktadır.

Vdopia, mobil video reklam kampanyalarının tam planlama, satın alma ve analizleri için birleşik bir durak platform sunan, en iyi teknoloji ortaklarını spektrumda birleştiren ‘Çikolata’ program platformunu sunar.

Vdopia, Coca Cola, Intel, Fords, Microsoft, Walt Disney ve yüzlerce önde gelen diğer global markalar dahil olmak üzere müşterileri olarak birçok global markaya sahiptir. Vdopia, CA, Fremont, Los Angeles, Londra, New York, Singapur, Şikago, Singapur, Hindistan ve Avustralya’da ofisleri bulunan Silikon Vadisindedir.

Video Reklam Ağları

3.  Google ADX

Google DoubleClick Ad Exchange Hizmeti, çevrimiçi görüntülü reklam envanteri için birden fazla para kazanma kaynağını yönetmek için programatik çözümler sunar. Google AdWords gibi her büyük talep kaynağına gerçek zamanlı erişim sağlayarak çeşitli kanallardan gelir artışı yapma imkanı sağlar.

DoubleClick for Publishers ile entegrasyon ile birlikte gelir, her izlenimden en iyi şekilde yararlanmak için yerleşik optimizasyonla birlikte çoklu satış seçenekleri sunar. Sizi çok sayıda Google AdWords reklamverenine bağlar. Ayrıca, dünya çapındaki en iyi ağlar, işlem masaları ve DSP havuzuna erişebilirsiniz.

Ayrıca, video envanterini kullanıma sunmak için bir oynatıcıyla tümleştirilebilen video etiketleri de sunar. Ayrıca,  Ad Exchange Hizmetinde , reklamverenler ve reklam ağları “Alıcılar”, oysa yayıncılar ve yayıncı ağları “Satıcılar” olarak adlandırılır.

Video Reklam Ağları

4.  Pervane Reklamları

Pervane Reklamları, çok popüler olan bir başka Reklam Platformu. Yayıncılara, güzel ve yüksek BGBM Oranlarına erişerek web sitelerinin günlük kazançlarını artırma fırsatı sunar. Hangi reklamverenlerin reklamlarını birden fazla kanalda yayınlayabileceklerini kullanarak mükemmel bir platform olduğu ortaya çıktı. Pervane Reklamları, onlara reklam erişimini genişletme fırsatı sağlar. En etkili oldukları yerlerde optimize edilmiş reklamlar yayınlamak için iyi bilinmektedir.

Pervane Reklamları birçok reklam biçimi sunar. Afiş reklamlarını ve  pop-under  (tıklama üzerine) Reklamları destekler. Tıklama BGBM Oranı üzerinde cazip bir teklif sunar. Aynı zamanda Video Reklamlar da sunar. Aslında, Pervane Reklamları dünya çapında 3000’den fazla aktif reklam kampanyası yayınlamaktadır.

Web sitenizin yalnızca en iyi kalitede video reklamları gösterdiğinden emin olmak için tüm reklamlarda manuel kontroller yapar. % 100 envanter para kazanma sunuyor. Pervane Reklamları’nın minimum trafik gereksinimi yoktur. BGBM modeline göre reklamlar sunar. Gerçek zamanlı raporlama alıyorsunuz. Ödeme Net 15’e dayanmaktadır.

Video Reklam Ağları

5.  UnderTone Reklam Ağı

UnderTone, video reklam biçimlerinde öncülerden biridir. Kısıtlama olmadan en iyi reklam ağlarından biridir ve kolayca yapılandırılabilir. Ancak, yetişkin veya çevrimiçi kumar yayıncılarını eğlendirmez. UnderTone, video reklamları banner içi ve roll-roll şeklinde sunar. Etkili reklam biçimlerinin yanı sıra IAB standart biçimleri de sağlar.

BGBM oranları geleneksel reklamlardan% 100 -% 1500 daha yüksek olmasına rağmen, minimum trafik 500.000 olan dik trafik gereksinimlerine sahiptir. Raporlama, kampanya ve reklam filtreleme tarafından gerçek zamanlıdır. EBM, BGBM, TBM ve CPV reklam modeli sunar. Yüksek etkili reklam biçimleri ve yenilikçi teknolojisi, tüketicilerin ilgisini ve hayal gücünü yakalar. Son sonuçlar hem markanın hem de tüketicinin yararınadır.

Video Reklam Ağları

6.  HaxHax

HaxHax, çok çeşitli ekran ortamları ve ödeme modelleri sunan bir başka önde gelen Video Reklam Ağıdır. HaxHax, standart IAB boyutunda görüntülü reklamların tümünü, banner, pre-roll ve roll-post video reklamlarıyla birlikte sunar. Yayıncılar, stoklarından seçkin bir grup üst düzey web sitesine katılma fırsatını yakalarlar.

Uluslararası ulaşıma sahip özel hizmetlerinden ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız engin deneyim ve bilgi birikiminden yararlanın. Siteniz için en uygun olanı elde etmek için, reklamveren, medya, endüstri ve kategori tarafından belirtilen reklam yerleştirmeyi sunar.

HaxHax kapsamlı raporlama, dünya çapında trafik, otomatik faturalama sistemi, çoklu ekran ve servis hizmetleri ve daha fazlasını sunar. Ödeme Net 30 / 60’a dayanmaktadır ve ödeme yöntemi PayPal ve Banka Havalesi’ni içerir. Ancak, 50.000 tekil ziyaretçi ile 500.000 sayfalık sayfa görünümünün oldukça katı trafik gereksinimleri vardır.

Video Reklam Ağları

7.  RitimOne

RhythmOne, Burst Media’nın yeniden markalanmasıdır. RhythmOne, tüm cihazlarda çalışan ve yayıncılara gelir potansiyellerini en üst düzeye çıkarmak için mükemmel bir platform sunan eksiksiz bir reklamcılık çözümü sunar. Video ve zengin medya reklamları sunmanın yanı sıra, RhythmOne ayrıca sponsorluklar ve dağıtılmış içerik sunar.

Gelir paylaşımı modeli altında 5000’den fazla yayıncıyla çalışan, lider ve güvenilir bir Video Reklam Ağıdır. Yayıncılara, izleyicilerini oluşturmaları ve işlerini büyütmeleri için tam entegre bir para kazanma platformu sunuyor.

Masaüstü, mobil ve bağlı TV’de sorunsuz bir şekilde çalışır, bu nedenle birden fazla partnerle çalışmak zorunda değilsiniz. Çözümleri gelir sızıntısını azaltmaya, site / uygulama performansını arttırmaya ve kullanıcı deneyimini iyileştirmeye, toplam gelirinizi, eBGBM’nizi ve verimi artırmaya yöneliktir. RhythmOne gerçek zamanlı raporlama sunar. Ödeme yöntemleri arasında PayPal, Çek ve Banka Havalesi bulunmaktadır.

Video Reklam Ağları

8.  BrightRoll

BrightRoll, en iyi video reklam seçeneklerinden bazılarına sahiptir ve ayda 10 milyar gösterime kadar hizmet vermekle ilgilenmektedir. Bununla birlikte, BrightRoll’a giriş, çoğu yayıncı için, ayda beş milyona yakın video görüntüleme veya 3 milyona kadar mobil site görünümüne yüksek giriş gereksinimi olduğu için oldukça zor olabilir.

BrightRoll’u kullanmak, video oynatıcınızın video reklamları yayınlamasını sağlar. Video içeriği sunan ve kendi video teknolojinizi kullanan bir şirketseniz, BrightRoll mükemmel bir seçenektir. Ayrıca uygulamalar ve mobil siteler için videolar sunar; ayda 3 milyon görüşme gereksinimi duyuyorsanız, devam edin.

BrightRoll, reklamverenlerin tüm biçimlerde ve cihazlarda kesin kitlelere ulaşmalarına yardımcı olmak için veri odaklı yaklaşıma odaklanır. Video, görüntü ve yerel reklamlar aracılığıyla kanallar arası hedefleme sunar. Yahoo Kitle Verileri’ne özel erişim sayesinde, olağanüstü kitle görüşlerine geldiniz. Tek tek URL’lere kadar reklamınızın nerede görüneceğini tam olarak kontrol edebilirsiniz.

Video Reklam Ağları

9.  Videoloji

Videology, TV ve video reklamcılığında uzmanlaşmıştır. Videoloji, verileri ve envanteri müşterileri için garantili sonuçlara dönüştürmeye odaklanır. Birleştirilmiş reklamcılık yazılımı, reklamverenlerin, ajansların ve medya şirketlerinin çapraz planlama, tahmin etme, yürütme ve ölçümleme yoluyla daha fazla medya değeri elde etmelerine yardımcı oluyor.

Küresel platform, TV ve video reklam ekosistemlerini birleştirmeye devam ediyor ve böylece reklamverenler ve içerik sahipleri için verimlilik ve değer sağlıyor.

Video Reklam Ağları

10.Exponential

Günümüzde, kullanıcılar yayıncı içeriğine çeşitli şekillerde erişmektedir. Üstel, video, ekran ve mobil cihazlar arasında en ilgi çekici, alakalı ve dinamik reklam biçimlerini sunarak bu senaryoyu ele almaktadır. IAB Rising Star reklam formatları gibi yüksek etkili birimleri ve yayıncılar için yüksek BGBM’ler oluşturmaya devam eden kibar ön rulolarla birlikte sunar.

Ayrıca, dünya standartlarında yaratıcı ve dağıtım ekipleri, reklamverenlerin ve yayıncıların UX’i geliştirmelerine yardımcı olmak için el ele çalışır.

Exponential, ortakları için istişarelerde bulunmakta ve böylece her şekilde, şekil ve biçimde onlara yardım etmektedir. Yayıncılar için giriş koşulu ayda en az 500.000 tekil kullanıcıdır. Bununla birlikte, bu yayıncıların yüksek oranda alakalı, hedefli ve düzenli olarak güncellenen içerik bulmaları gerekir.

Video Reklam Ağları

11.  Selectmedia

Selectmedia, dünya çapında çapraz ekran video masaüstünden ve mobil cihazlardan para kazanmak için çözümler sunan lider bir Video Reklam Ağıdır. Bununla birlikte, Selectmedia, yayıncıların platformlarına kabul edilmeleri için katı şartlar getirmiştir. Minimum trafik gereksinimi, günde 250.000 sayfa görüntülemedir.

Selectmedia, reklamverenler için gelişmiş küresel bir program platformu sunar, böylece gerçek anlamda küresel ölçekte ve optimize edilmiş fiyat ve erişime sahip yüksek kaliteli, güvenli ve sahtekar video ortamına erişebilirler. Optimum video verimi ve performansı sağlamak için büyük veriler kullanan ve RTB’nin ötesine geçen tescilli ticari işlem ve teslimat teknolojilerini kullanıyorlar.

Selectmedia, en güvenilir ve güvenilir video tedarik ve dağıtım platformlarından biridir ve endüstrinin en iyi reklamverenleriyle çalışmaktadır. Gerçek zamanlı raporlama sunar. Ödeme Net 15’e dayanmaktadır ve ödeme yöntemi PayPal, Payoneer ve Banka Havalesidir.

Video Reklam Ağları

12.  Bir AOL tarafından

Biri AOL dünyada tanınmış, güvenilir ve güvenilir bir Video Reklam Ağıdır. Aslında, en büyük reklam ağlarından biri olan Advertising.com, One by AOL’un bir parçasıdır. Mobil, ekran ve video gibi birçok kategorideki reklamları sunar. Video Reklamlarla, yayıncılar ölçekte video envanterinden para kazanabilir. Reklam ağı, talep tahmini, verim optimizasyonu ve performans bilgileri için entegre araçlar sunar.

• Raporlama: Gerçek Zamanlı
• Video Kullanılabilirliği: Dünya Çapında
• Model: BGBM
• Ödeme: Net 90

Video Reklam Ağları

13.  YuMe

YuMe Reklam Ağı, yayıncıların ve geliştiricilerin, video ve uygulama envanterini etkin bir şekilde para kazanma için teknolojiyi, hizmetleri ve bilimi sunarak video reklam gelirlerini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur. İzleyici kitlesine duyarlı çoklu ekran SDK’sı, farklı bağlı ekranlarda son derece ilgi çekici ve etkileşimli bir reklam birimi yayınlamanıza olanak tanır. Ayrıca, yayıncılar, izleyici kitlesinden daha iyi anlayabilmeleri ve para kazanmaya devam edebilmeleri için benzersiz kitle görüşlerine erişebiliyor.

• Raporlama: Gerçek Zamanlı
• Model: BGBM
• Video Kullanılabilirliği: Dünya Çapında

Video Reklam Ağları

14.  Adobe Primetime

Adobe Primetime, her aygıta ve platforma video oluşturma ve gönderme fırsatı sunar. Yayıncıların, kablolu ağların ve servis sağlayıcıların ilgi çekici, kişiselleştirilmiş görüntüleme deneyimleri oluşturma ve bunlara para kazanmalarına yardımcı olan çok ekranlı bir TV platformudur.

3,4 milyar cihaz üzerinden izleyicilerinize TV ve film içeriği sunmanıza olanak sağlar. Ayrıca VOD, canlı TV ve doğrusal TV gibi mevcut yayınlarınıza modüler yetenekler ekleme imkanı da sunar.

Ayrıca, Adobe Sensei, değeri doğru olarak tahmin etmek ve reklam envanterinizi paketlemek için Primetime yapar. Aslında, Adobe Primetime ile medya şirketleri yüksek YG bekleyebilirler.

Hedef kitlenizin TV’yi ve reklam içeriğini nasıl izlediğini ve ilgisini çektiğini anlamanıza yardımcı olmak için Adobe Analytics ile entegre edilmiştir. Her izleyici için kişiselleştirilmiş TV deneyimleri sunmanıza olanak tanır.

Video Reklam Ağları

15.  VeohClick Reklam Ağı

VeohClick, çeşitli platformlarda trafiğinizi paraya dönüştürmek için çok çeşitli web reklamcılığı çözümleri sunar. Video trafiğinden, web trafiğinden ve mobil trafikten para kazanmanıza olanak tanır. Reklam ağı BGBM ve TBM temelinde öder. IAB formatları da dahil olmak üzere, banner ve pre-roll gibi çeşitli video reklam formatları kullanılabilir.

• Raporlama: Gerçek Zamanlı
• Model: TBM ve BGBM
• Video Kullanılabilirliği: Dünya Çapında

Video Reklam Ağları

16.  SpotX

SpotX, medya sahipleri için en güvenilir video Reklam sunma platformlarından biridir. Ayrıca, her ay 2,5 milyardan fazla video reklam sunan ve 1000’den fazla yayıncı ağına sahip olan büyük bir video Reklam ağıdır.

SpotX, herhangi bir akıştaki herhangi bir ekrandan para kazanma için modern reklam sunucusundan yararlanma fırsatı sunar. Sağlam API desteğine, birlikte çalışabilir çözümlere ve standartlara dayalı protokole dayalı güvenilir bir reklam sunma platformu oluşturmuştur.

İletişim için üç temas noktasıyla sınıfının en iyisi desteği sunar. Çok para birimli raporlama, yaratıcı incelemeler, fiyat kat optimizasyonu ve yayıncılar için teklif etkinliği raporlaması sunar. SpotX, BGBM’leri 10 ABD Dolarına kadar sunan yüksek ücretli bir ağdır.

Model: CPM
Video Kullanılabilirliği: Dünya Çapında
Ödeme: Net 60
Raporlama: Gerçek Zamanlı
Ödeme Yöntemi: Çek

Video Reklam Ağları

17. VDOPYA

VDOPIA mobil trafiğe para kazandırmak için mükemmel bir seçenektir. Mobil görüntüleyici için tasarlanan ilgi çekici video reklam birimleri, ses kapalı olarak görüntülenir   ve zengin kullanıcı etkileşimi sağlamak için tıklanabilir. Göze çarpmayan ve yerel olan VDOPIA reklamları, reklamverenler ve yayıncılar için idealdir, çünkü izleyicinin deneyimini etkilemez.

 • Model : BGBM
 • Raporlama : Gerçek Zamanlı
 • Video Kullanılabilirliği:  Dünya Çapında
 • Ödeme:  Yok

Video Reklam Ağları

18. AdoTube

AdoTube, yayıncıların mevcut reklamverenlerinize yayın içi, çok cihazlı kampanyalar sunmak için şirketin PUMA teknolojisini kullanmalarına izin veriyor. Şirket ayrıca, video içerikli yayıncıların, premium marka reklamlara katılarak içeriklerini kullanmalarına izin vermektedir.

Bir yayıncı olarak, envanterinizden çeşitli yaratıcı biçimlerle para kazanabilirsiniz. Video içeriğinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için destek ve danışmanlık hizmeti de verilmektedir.

 • Model : BGBM
 • Raporlama : Gerçek Zamanlı
 • Video Kullanılabilirliği:  ABD
 • Ödeme:  Net 90
 • Ödeme şekli:  Tel ve Çek

Video Reklam Ağları

19. VidRoll

VidRoll, premium reklam envanteriyle dolu bir reklam destekli model sunarak masaüstü, mobil ve televizyondan para kazanıyor. Şirket, garantili BGBM’ler, anında yükleme süreleri ve tamponlama olmadan daha yüksek dolum oranlarına odaklanmaktadır. Bu, yayıncıların arabelleğe alma nedeniyle kaybedilen reklam gelirlerini yakalamasını sağlar.

 • Model : CPM, CPV ve TBM
 • Raporlama : Gerçek Zamanlı
 • Video Kullanılabilirliği:  Dünya Çapında
 • Ödeme:  Net 30/45
 • Ödeme Şekli:  Çek, Paypal ve Havale

Video Reklam Ağları

20. Matomi

Matomy, eğer bir video içerik yapımcısıysanız kendi video oynatıcınızı kullanmanıza izin verir veya dünyadaki bir dizi premium markalı kampanyadan yüksek BGBM oranlarıyla video içeriği elde edebilirsiniz.

Şirket, etkileşimi ve yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak için uygulanması kolay bir video oynatıcıya ve hedef kitlenize yönelik reklamlara sahiptir.

 • Model : BGBM ve Sabit Ücret
 • Raporlama : Gerçek Zamanlı
 • Video Kullanılabilirliği:  Dünya Çapında
 • Ödeme:  Net 35
 • Ödeme Şekli:  Banka Havalesi, Payoneer ve PayPal

Video Reklam Ağları