En Çok Ödeme Yapan 20 URL Kısaltıcı Sitesi

Şimdi, Para Kazanmak İçin En İyi URL Kısaltıcı görelim. Haber siteleri veya viral haber siteleri gibi popüler sitelerden bazılarını bulun. URL’lerini kullanın ve URL’leri kısaltılmış servislerle kısaltın ve bu makaleyi, haberleri, ilgi çekici konuları, viral resimleri, videoları vb. URL’nizle paylaşın.

15 En İyi Reklam Sunucusu Platformu

1.  L2S.Pet  – En İyi URL Kısaltıcı Ağı

L2s.Pet, URL’leri kısaltmak ve para kazanmak için tamamen ücretsiz bir araçtır. Yani, L2s.Pet ile, ekstra para kazanma şansına sahipsiniz, bu en yüksek ödeme yapan URL Kısaltıcılardan biri.

L2s.Pet, URL’leri kısaltarak işe başlamanızı ve para kazanmanızı çok kolaylaştırır.

Gerek:

 • Hesap oluştur
 • Bağlantınızı kısaltın
 • Gönder ve her ziyaret için para kazan

Bu kadar basit.

L2s.Pet’i kullanarak bağlantıları kısaltabilir ve para kazanabilirsiniz! Bağlantılarınızı yönetirken ve korurken, evden para kazanmanızı kolaylaştırır.

L2s.Pet admin paneli, bir düğmeyi tıklatarak tüm kontrolü size verir. L2s.Pet, izleyicilerinizi tanımak için ayrıntılı istatistikler sunar.

Size en çok geliri getiren şeyleri analiz edebilir ve bilirsiniz. Daha sonra size L2s.Pet ile daha fazla para kazanma fırsatı sunan stratejileri uygulayabilirsiniz.

Ayrıca arkadaşlarına başvurabileceğiniz ve ömür boyu kazancınızın% 21’ini alabileceğiniz bir tavsiye programı yürütmektedir.

Üstelik, L2s.Pet’in düşük bir asgari ödemesi var. Ödeme yapmadan önce sadece 5 $ kazanmanız gerekiyor.

1000 görüntülenme başına 15 ABD dolarına kadar kazanabilirsiniz. Minimum ödeme 1000 görünüm başına 3,25 ABD Dolarıdır.

L2s.Pet, PayPal, Bitcoin ve Banka İçi Hesabınızla günlük ödeme imkanı sunar (belirli ülkeler için). L2s.Pet, sahip olabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olacak özel bir destek ekibine sahiptir.

Temel Özellikler:

 • Kütle Küçültücü
 • Mobil Dostu
 • Sosyal Medya Trafiğine İzin Verildi
 • Kısaltmak için API yöntemi
 • Mıknatıs / Torrent bağlantıları desteklenir
 • Tam Sayfa Komut Dosyası

 URL Kısaltıcı Ağı

2.  MiniURL.io – Para Kazanmak İçin En İyi URL Kısaltıcı 

MiniURL, çevrimiçi para kazanmak için kullanılan popüler URL URL’sidir. Diğer siteler gibi, MiniURL ile çalışmaya başlamak kolaydır. Bir dakika içinde MiniURL ile kaydolabilirsiniz.

MiniURL, 10000 görüntülenme başına 250 ABD Doları öder; MiniURL.io ile oluşturulan kısaltılmış URL’yi paylaşmanız gerekir. Onlarla iyi para kazanabileceğiniz her ülke için farklı oranlar var.

Bir bağlantıyı kısaltmanız ve bu URL’yi sosyal sitelerde, forumda, blog’da vb. Paylaşmanız gerekir. Birisi URL’yi kısaltan ve siteyi ziyaret eden bir kullanıcı tıkladığında kazanırsınız.

Kullanımı kolay kontrol panelleriyle tüm bağlantılarınızı yönetebilir ve kazancınızı takip edebilirsiniz. Tekrarlanan ziyaretçilerde sınırlama yoktur, bu diğer bazı kısaltma servislerine kıyasla daha fazla kazanabileceğiniz anlamına gelir.

Ayrıca, ömür boyu% 20 ödeyen bir başvuru programına sahipler; arkadaşlarınızı MiniURL’e yönlendirmeniz gerekir ve arkadaşlarınız ne kazanırsa kazansın% 20 kazanırsınız.

Minimum ödeme, ayda iki kez yapılan yalnızca 5 ABD Dolarıdır. Hindistan’da PayPal ve Banka Havalesi ile ödeme alırsınız.

URL Kısaltıcı Ağı

3.  Shortzon  – En Çok Ödeme Yapan URL Kısaltıcı

Shortzon nispeten yeni bir URL Kısaltıcı Hizmeti olmasına rağmen, ismini vermiştir ve en güvenilir URL Kısaltıcı Şirketlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Tek bir $ (Dolar) bile harcamadan çevrimiçi para kazanmak için harika bir fırsat sağlar. Shortzon üzerinden 10000 görüntülenme başına 120 ABD Doları kazanmayı bekleyebilirsiniz ve bazı ülkelerde BGBM başına 24 ABD Dolarına kadar çıkabilir.

Shortzon’da ücretsiz bir hesap açarak başlayabilir, önemli URL’lerinizi daraltabilir ve bloglarda, forumlarda, sosyal medyada vb. Hayranlarınız ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. . 24 × 7 canlı sohbet desteği sunarlar.

Shortzon ayrıca bir ömür boyu başvurarak% 20’lik bir daire komisyonu kazanabileceğiniz bir tavsiye programı yürütür. Ayrıca, Shortzon hiçbir yerde yasaklanmadığından, diğer URL Kısaltma Hizmetlerinin yasaklandığı yerlerden kazanabilirsiniz.

Yani, Shortzon bağlantıyı küçültmek ve para kazanmak için harika bir fırsat sunuyor. Günlük 100 $ ‘a kadar kazanabilirsiniz.

URL Kısaltıcı Ağı

4.  Clicksfly  – Para Kazanmak İçin En İyi URL Kısaltıcı

Clicksfly, çevrimiçi para kazanmak için en iyi link küçültücülerden biridir. URL’leri küçültmek ve para kazanmak için fırsat sağlar. Kısalttığınız her bağlantıdan kazanabilir ve 10000 görüntülenme başına 150 ABD dolarına kadar paylaşabilirsiniz.
Ve Clicksfly ile başlamak çok kolaydır.

Bu sadece üç aşamalı bir işlem.

 • hesabını oluştur
 • Bağlantınızı kısaltın
 • Her ziyaret için para kazanın

Clicksfly, en yüksek ödeme yapan URL Shortener’dan biridir.

Üstelik ücretsiz bir araç olarak geliyor ve bağlantıları kısaltmanıza izin veriyor. Bağlantıları kısaltıp paylaştığınızda size en iyi kısmı kazandırır. Clicksfly, bir düğmeyi tıklatarak tüm özellikleri kontrol etmenizi sağlayan akıllı bir yönetici paneline sahiptir.

Clicksfly, en düşük minimum ödemelerden birine sahiptir. Para kazanmadan önce sadece 3.00 $ kazanmanız gerekiyor. PayPal, Paytm, Payoneer, Bitcoin ve diğerleri ile ödeme yaparlar.

Clicksfly Net7 Bazında ödeme yapar. Ayrıca, 24 × 7 Saat Canlı Sohbet Desteği sunarlar.

Sektördeki en yüksek oranlardan birine sahiptir.

Ayrıca, Clicksfly ayrıca bir tavsiye programı çalıştırır. Arkadaşlarını tavsiye edebilir ve ömür boyu kazancının% 20’sini alabilirsin.

URL Kısaltıcı Ağı

5. ULS Fun – Para Kazanmak İçin URL Kısaltıcı

ULS FUN, çevrimiçi para kazanmak için modern bir URL kısaltıcıdır. URL’leri kısaltabilir ve ULS FUN ile para kazanabilirsiniz. ULS EĞLENCE ile başlamak kolaydır.

Önce bir hesap oluşturmanız, bağlantınızı kısaltmanız ve çevrimiçi para kazanmaya başlamanız gerekir. Kısaltılmış linkleri göndermeniz ve her ziyaretiniz için para almanız gerekir. Bu kadar basit.

Bu yüzden, ULS FUN, URL’leri kısaltarak fazladan para kazanmanın en iyi yollarından biri olarak ortaya çıkıyor.

Üstelik tamamen ücretsiz. Bağlantıların kısaltılması için para alıyorsunuz.

ULS FUN, bağlantılarınızı yönetirken ve korurken evden para kazanma fırsatı sunar. Sahip olduğu özellikli Yönetici Paneli, tüm kontrolleri bir düğmeye basarak size sunar. Kullanımı kolay API ile bağlantıları daha hızlı bir şekilde kısaltabilirsiniz. Ayrıca, ayrıntılı istatistikler ve özel destek elde edersiniz.

ULS EĞLENCE ile en iyi şey, orada URL Shortener arasında en yüksek oranları sunuyor olmasıdır. 1000 görüntüleme için 22 dolara kadar kazanabilirsiniz. Size ödeme yapmadan önce minimum 5,00 $ ödeme yapar.

Tüm kullanıcılara PayPal, BitCoin, Banka Havalesi, WebMoney vb. İle ödeme yaparlar.

ULS FUN ayrıca bir sevk programı yürütür. Arkadaşlarına başvurabilir ve ömür boyu% 22 tavsiye bonusu alabilirsin (kazançlarından).

URL Kısaltıcı Ağı

6.  Uiz.io

Uiz.io orada başka bir popüler URL Kısaltıcı. Uiz.io, URL’leri kısaltmanıza ve para kazanmanıza olanak tanır. Uiz.io ile başlamak çok kolaydır.

Bir hesap oluşturmanız, bağlantınızı kısaltmanız ve her ziyaret için para kazanmak için postalamanız gerekir. Uiz.io% 100 ücretsiz bir araçtır.

Uiz.io,% 30 tavsiye bonusu kazanma şansına sahip olduğunuz bir tavsiye programı çalıştırıyor. Bu nedenle, bu harika hizmetin sözünü yaymanız ve kısa bağlantılarınızla daha da fazla para kazanmanız gerekiyor. Arkadaşlarına ve akrabalarına başvurabilir ve ömür boyu kazandıklarının% 30’unu alabilirsiniz.

Uiz.io dosyasının temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Önerilen Yönetici Paneli: Bir düğmeyi tıklatarak tüm özellikleri kontrol etmenizi sağlar
 • Ayrıntılı istatistikler elde edersiniz: Kitlenizi ayrıntılı olarak analiz edin ve tanıyın
 • En Yüksek Fiyatlar: Kademeli olarak artırılacak en yüksek oranları sunar.
 • API: Kullanımı kolay API ile bağlantıları daha hızlı bir şekilde kısaltabilirsiniz.
 • Kapsamlı Destek: Özel bir destek ekibi sunar
 • Düşük Minimum Ödeme: Ödeme yapmadan önce sadece 1 $ kazanmanız gerekiyor
 • Çoklu Ödeme Yöntemleri: PayPal, WebMoney, Bitcoin, ePayments, Banka Havalesi ve Payeer’ı destekler

 URL Kısaltıcı Ağı

7.  Ouo.io  – En İyi Bağlantı Kısaltıcı

Ouo.io en hızlı büyüyen URL Shortener Hizmeti’nden ve en yüksek ücretli URL Shortener’den biri. Güzel etki alanı adı, diğer URL Kısaltıcı Hizmetlerinden daha fazla tıklama elde etmenize yardımcı olur ve bu nedenle kısaltılmış bağlantınızdan daha fazla para kazanmak için iyi bir fırsat elde edersiniz. Ouo.io, birçok gelişmiş özelliğin yanı sıra özelleştirme seçenekleriyle birlikte gelir.

Ouo.io ile 1000 görüntülenme başına 8 dolara kadar kazanabilirsiniz. Aynı IP’den veya kişiden gelen çoklu görüntüleri de sayar. Ouo.io ile URL kısaltıcı servisini kullanarak para kazanmak kolaylaşır. Minimum ödeme 5 $ ‘dır. Kazançlarınız otomatik olarak PayPal’ın veya Payoneer hesabınıza ayın 1’inde veya 15’inde kaydedilir.

URL Kısaltıcı Ağı

8.  BITL.cc

BITL CC, çevrimiçi para kazanmak için bir başka ünlü URL Shortener. Böylece, URL’leri kısaltabilir ve BITL CC ile para kazanabilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz ve kullanımı kolaydır.

Başlamak kolaydır. Bir hesap oluşturmanız gerekir. Bağlantınızı kısaltın ve para kazanmaya başlamak için gönderin. Bu kadar kolay.

Bu ücretsiz URL Kısaltma Aracı – BITL CC’yi kullanarak evden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bir düğmeyi tıklatarak tüm özellikleri kontrol edebileceğiniz güçlü bir Yönetici Paneli sunar. Detaylı istatistikler alıyorsunuz. API kullanımı kolay özelliklere sahiptir.

Bugüne kadar bu araçla en iyi şey, en yüksek oranlardan birini sunuyor olmasıdır. Ayrıca, yalnızca 5,00 YTL olarak ayarlanmış olan BITL CC ile düşük bir ödeme tutarınız var. Tüm kullanıcılara PayPal, Banka Havalesi, WebMoney vb. İle ödeme yaparlar.

Her 1000 görünüm için BGBM oranları 10 ABD Dolarına kadar çıkar. Tavsiyeleriniz ne olursa olsun,% 23 tavsiye bonusu öderken arkadaşlarınızı Bitl.cc’ye yönlendirerek daha fazla kazanabilirsiniz.

En son ama en kötü değil; BITL CC, her zaman yardım etmeye hazır özel bir destek ekibine sahiptir.

URL Kısaltıcı Ağı

9.  Linkshrink

Linkshrink URL Shortener Service, İnternet’e girdiğiniz bağlantıları para kazanma fırsatı sunar. Linkshrink, en güvenilir URL Kısaltma Hizmetlerinden biri olarak geliyor. Kısaltılmış bağlantılarınızın performansını kolayca takip edebilmeniz için gelişmiş bir raporlama sistemi sunar. Uzun URL’nizi kısaltmak için Linkshrink kullanabilirsiniz. Linkshrink ile 1000 görüntülenme başına 3 ila 10 dolar arasında bir yerde kazanabilirsiniz.

Linkshrink birçok kişiselleştirme seçeneği sunar. Örneğin, reklamdaki bağlantı tıklamalarınızı ve görünümlerinizi artırmak için URL’yi değiştirebilir veya normal “Bu Reklamı Atla” mesajından başka bir özel mesajınız olabilir. Linkshrink ayrıca yönlendirmelerinizde 25 dolarlık bir komisyon sunuyor. Linkshrink ile minimum ödeme 5 $ ‘dır. Size PayPal, Payza veya Bitcoin ile ödeme yapar.

URL Kısaltıcı Ağı

10.  Shorte.st

Shorte.st başka bir çok popüler ve en güvenilir URL Shortening Şirketi. Shorte.st, paylaştığınız bağlantıları kullanarak para kazanmak için birçok yaratıcı seçeneğe sahip, kullanıcı dostu bir URL Shortener Hizmeti olarak gelir. Bu Modern URL Kısaltıcı, kısaltılmış bağlantılarını tanıtmak için 1000 görüntülenme başına 5 ABD Doları ile 15 ABD Doları kazanma fırsatı sunar.

WordPress Blogcuları için Shorte.st, kazancınızı artırmanıza yardımcı olacak WordPress Eklentisini sunar. Shorte.st’in minimum 5 ABD Doları ödemesi var.

Ödeme otomatik olarak her ayın 10’una yatırılır. Ödeme yöntemleri arasında PayPal, Payoneer ve WebMoney bulunur. Ayrıca, bir ömür boyu referanslar için% 20 komisyon kazanabileceğiniz bir referans kazanma fırsatı sunar.

URL Kısaltıcı Ağı

11.  Adf.ly – En İyi URL Kısaltıcı

Adf.ly, bağlantılarınızı daraltarak para kazanmak için en eski ve en güvenilir URL Kısaltma Hizmeti’nden biridir. Adf.ly size 1000 görüntülenme başına 5 ABD doları kazanma fırsatı sunar. Ancak, kazançlar Adf.ly’nin kısaltılmış bağlantısını tıklamaya devam eden kullanıcıların demografisine bağlıdır.

Her kısaltılmış URL’nizin performansını izlemek için çok kapsamlı bir raporlama sistemi sunar. Minimum ödeme düşük tutulur ve 5 ABD dolarıdır. Her ayın 10’unda öder. Kazançlarınızı PayPal, Payza veya AlertPay ile alabilirsiniz. Adf.ly ayrıca her bir başvuru için bir ömür boyu% 20 komisyon kazanabileceğiniz bir tavsiye programı yürütür.

URL Kısaltıcı Ağı

12.  Dwindly

Dwindly, çevrimiçi para kazanmak için en iyi URL URL’lerinden biridir. Oluşturduğunuz bağlantıları görüntüleyen her kişi için para kazanma fırsatı sunar.

Çalışması basittir. Bir hesap oluşturmanız ve ardından bir düğmeyi tıklatarak URL’leri kısaltmanız gerekir. Sosyal medya, YouTube, bloglar ve web siteleri dahil olmak üzere kısaltılmış URL’lerinizi İnternet’te paylaşmaya devam edin. Ve son olarak, herhangi bir kişi kısaltılmış URL’nizi tıkladığında kazanın.

Evden para kazanmak için size en iyi ortamı sunarlar. Hatta insanları Dwindly’e davet edip gelirlerinin% 20’sini kazanabileceğin bir sevk sistemi bile oluşturdular.

En üstteki trafik kaynaklarını ve detaylı istatistikleri analiz ederken günlük kârınızı artırma fırsatını elde ettiğiniz benzersiz bir sisteme sahiptir.

Hepsinden iyisi, en yüksek ödeme oranlarını elde edersiniz. Komut dosyaları ve API’ler, web sitelerinizden verimli bir şekilde kazanmanıza olanak sağlar.

Son fakat en az değil, dört gün içinde zamanında ödeme alırsınız.

En İyi URL Kısaltıcı Ağı

13.  Oke.io

Oke.io size URL’leri kısaltarak çevrimiçi para kazanma fırsatı sunar. Oke, en yüksek ödeme yapan URL Kısaltıcı’dır. Bu URL Kısaltıcı, URL’leri kolayca kısaltarak ve paylaşarak para kazanmanızı sağlayan çok kolay bir URL Kısaltıcı Hizmetidir.

Oke.io, ABD, İngiltere ve Kanada ziyaretçileriniz için size 5 ila 10 ABD Doları ödeyebilir, oysa dünyanın geri kalanı için BGBM 2 Dolardan az olamaz. E-postanızı kullanarak kaydolabilirsiniz. Minimum ödeme 5 ABD Dolarıdır ve ödeme PayPal ile yapılır.

URL Kısaltıcı Ağı

14.  Al.ly 

Ally, herhangi bir tek $ ‘a yatırım yapmadan kısa linklerden para kazanmak için bir başka popüler URL Kısaltma Hizmetidir. Ally, farklı bölgelere bağlı olarak 1000 görüntülenme başına 1 ile 10 ABD Doları arasında bir ücret ödeyecektir. Minimum para çekme işlemi sadece 1 ABD Dolarıdır ve PayPal, Payoneer veya Payza üzerinden ödeme yapar. Bu nedenle, Al.ly URL Shortening Service’i kullanarak ödeme almaya hak kazanmak için sadece 1,00 $ kazanmanız gerekir.

Kısa linklerin yanı sıra, Al.ly ayrıca bir ömür boyu referanslarda% 20 komisyon kazanabileceğiniz bir tavsiye programı yürütüyor. Tavsiye programı, kısa bağlantılarınızla daha da fazla para kazanmanın en iyi yollarından biridir. Al.ly, ücretsiz seçeneklerin yanı sıra gelişmiş özelliklere sahip premium seçenekler de dahil olmak üzere üç farklı hesap aboneliği sunar.

URL Kısaltıcı Ağı

15.  Linkbucks

Linkbucks, URL’leri kısaltmak ve para kazanmak için bir başka en iyilerden ve en popüler sitelerden biridir. Çok yüksek bir Google Page Rank’ın yanı sıra çok yüksek Alexa sıralamalarına sahip. Linkbucks, 1000 görüntülenme başına 0,5 ila 7 $ ödüyor ve ülkeden ülkeye bağlı.

Minimum ödeme 10 ABD Dolarıdır ve ödeme yöntemi PayPal’dır. Ayrıca, bir ömür boyu% 20 komisyon kazanabileceğiniz referans kazançlar fırsatı da sağlar. Linkbucks, reklam programları da yürütmektedir.

URL Kısaltıcı Ağı

16.  Short.am

Short.am, bağlantıları kısaltarak para kazanmak için büyük bir fırsat sunar. Hızla büyüyen bir URL Kısaltma Hizmetidir. Sadece kaydolmanız ve bağlantıları küçültmeniz yeterlidir. Kısaltılmış bağlantıları web üzerinden, web sayfanızda, Twitter’da, Facebook’ta ve daha pek çoğunda paylaşabilirsiniz. Short.am, ayrıntılı istatistikler ve kullanımı kolay API sağlar.

WordPress sitenizden para kazanabilmeniz için eklentiler ve eklentiler de sağlar. Size ödeme yapılmadan önce minimum ödeme 5 ABD Dolarıdır. Kullanıcılara PayPal veya Payoneer ile ödeme yapar. Eşsiz gelir sunan en iyi piyasa ödeme oranlarına sahiptir. Kısacası, ayrıca yaşam boyu% 20 ekstra komisyon kazanabileceğiniz bir tavsiye programı da yürütüyorum.

URL Kısaltıcı Ağı

17.  Bcvc

Bc.vc başka bir harika URL Kısaltıcı Sitesi. Kısaltılmış URL’nizi 1000 ziyaret başına 4 ila 10 dolar kazanma fırsatı sağlar. Minimum para çekme 10 ABD Dolarıdır ve ödeme yönteminde PayPal veya Payoneer kullanılmıştır.

10.00 Dolardan yüksek kazançlar için her yedi günde bir otomatik ödeme yapılır. Ayrıca, başvuru kazanma oranının% 10 olduğu bir başvuru sistemi çalıştırır.

URL Kısaltıcı Ağı

18.  Urlcash.net

Urlcash.net, URL’leri kısaltarak çevrimiçi para kazanmanızı gerçekten kolaylaştırıyor. Basit felsefesi üzerine çalışır – yapın, gönderin ve kazanın. Kayıt olmak ücretsizdir. Urlcash günlük ödeme sunar ve ödeme PayPal, WebMoney ve Banka Havalesi yoluyla yapılır.

Bloglarınız, forumlarınız, web siteleriniz ve sosyal medya web sitelerinize bağlantılar göndererek para kazanabilirsiniz. Urlcash’te pek çok özellik var.

URL Kısaltıcı Ağı

19.  Uskip.me

Uskip.me, en güvenilir ve güvenilir URL Kısaltma Hizmetlerinden biridir. Bağlantıları kısaltmak ve para kazanmak için fırsat sağlar. Uskip.me ile yüksek oranlara, zamanında ödemelere, canlı istatistiklere ve birinci sınıf desteğe bakabilirsiniz. En iyi yanı Uskip.me’nin dünya çapında bir varlığı olmasıdır.

Ödemeler haftalık ve zamanında gönderilir. PayPal, Payza, Payoneer ve WebMoney ile öder. Kayıt olmak ücretsizdir ve bir dakika kadar sürmez. Ayrıca, yönlendiren kullanıcılar için% 10 komisyon kazanabileceğiniz bir yönlendirme sistemi çalıştırır.

URL Kısaltıcı Ağı

20.  Spaste

Spaste, linklerinizi, kodlarınızı, pastalarınızı yapıştırma hizmetlerini kullanarak paylaşarak çevrimiçi para kazanma fırsatı sunar. Her 1000 ziyaretçi için 6 dolara kadar kazanabileceğiniz bağlantıları kısaltabilir ve paylaşabilirsiniz.

Rakipler ve diğer pasta kutuları arasında en yüksek fiyatlardan birini sunuyor. Minimum ödeme 5 ABD Dolarıdır ve ödeme PayPal ile yapılır. Aynı zamanda% 5 tavsiye bonusu sunar.

URL Kısaltıcı Ağı