Para Kazanmak İçin Ücretli Anket Siteleri

Ekstra Para Kazanmak İçin En İyi Ücretli Anket Siteleri, dolandırıcılık şirketlerinin birçok kişiyi kandırdığı için tartışmalı bir konudur. Çevrimiçi Ücretli anket siteleri uzun süredir görüyorum.

Bugün, birçok anket sunan ve her zaman zamanında ödeme yapan, meşru, çevrimiçi ücretli anket siteleri paylaşacağım.

En Çok Ödeme Yapan 26 En İyi CPA Bağlı Kuruluş Ağı

Yasal olarak ödenen anket siteleri ile aylık 100 ila 1000 $ ekstra para kazanabilirsiniz.

Kazanç, hangi ülkede yaşadığınıza ve anketlere ne kadar zaman ayıracağınıza bağlıdır.

Tek bir anket sitesinden 1000 $ kazanamayabilirsiniz, bu kadarını kazanmak için yaklaşık 6-10 ücretli anket sitesine katılmak zorundasınız.

Her anket sitesi her ay 1-4 anket alırsınız ve her anket için anket uzunluğuna bağlı olarak 1 ile 50 ABD Doları arasında bir miktarda kazanabilirsiniz.

Anket Siteleri

Dışarıda çok sayıda ücretli araştırma alanı var, ancak hepsi yasal değil.

Anket sitelerinden bazıları sizden katılmak için üyelik ücretini isterken bazıları da ücretsizdir.

Okunaklı bir anket sitesi sizden katılmakta özgür oldukları parayı asla istemeyecektir.

Ücretli anket sitesi listesini bir ücret karşılığında paylaşacak birçok site var.

Onlardan uzak durun ve ödemeli anket sitesi listesini almak için asla ödeme yapmam; internet üzerinden ücretsiz olarak kullanılabilir.

Burada, katılmak için ücretsiz olan bazı en iyi çevrimiçi ücretli anket sitelerini paylaşacağız ve herhangi bir para istemiyoruz. Bu yüzden asla, anket sitelerine katılmak için para ödeyin.

Yasal Ücretli Anket Siteleri listesini çıkarmaya çalıştım ve çoğuyla deneyimim oldu ve bu sitelerden ödemeyi aldım, böylece katılımlarının güvenli olduğunu söyleyebilirim.

Ekstra para kazanma şansını elde etmek için anket siteleri ne katılmaya çalışın.

Ekstra Para Kazanmak İçin En İyi 10 Araştırma Anketi

1.  Swagbucks

Swagbucks, SB (Swagbucks) olarak bilinen puanları kazanabileceğiniz en popüler ödül sitelerinden biri. Anketi tamamlama, video izleme, oyun oynama, internette gezinme vb. İçin puan kazanacaksınız.

Swagbucks, öğrenciler arasında ve sosyal medyada popülerdir, çünkü onlarla kazanmak kolaydır. Her 10 dakikalık anket için günlük olarak 70 SB kazanabilirsiniz.

Hareket halindeyken kazanmanıza yardımcı olacak mobil uygulamalarını sunarlar. Biraz boş zamanınızdayken telefonunuzdan kazanmaya başlayabilirsiniz. Onların uygulaması Android ve iOS için kullanılabilir.

Hediye kartlarınızı puanlarınızı Amazon, Walmart gibi favori mağazalara bırakabilir veya PayPal’dan nakit para alabilirsiniz.

Swagbucks ile puanlarınızı 1 $ değerinde kullanabilirsiniz. Ayrıca kazandığınız puanları popüler sosyal yardım kuruluşlarına bağışlayabilirsiniz.

Arkadaşlarınızı Swagbucks’a yönlendirebilirsiniz ve ömür boyu kazancınızın% 10’unu kazanacaksınız.

Swagbucks ile, her gün birkaç dakika vererek hızlı bir şekilde ayda 50 ila 100 $ kazanabilirsiniz.

Geri ödeme için gereken Minimum Puan, 5 dolara eşdeğer olan hayır kurumu ve PayPal Nakit 700SB için sadece 5 Swagbucks’tır.

 

Swagbucks-ödenmiş anketleri-web seo yapma

2.  SurveySavvy

SurveySavvy, gerçekten yasal olan ve her zaman ödediği en iyi ücretli anket şirketlerinden biridir. Onlarla çok uzun zamandır çalışıyorum.

2009 yılında başlatılan SurveySavvy, düzenli olarak kaliteli ödeme anketleri ve zamanında ödemeleri ile üyelerine hizmet vermektedir. SurveySavvy katılmak ücretsizdir.

Anket uzunluğuna bağlı olarak ödeme yapan ülkeye özgü anketler gönderirler. Ortalama bir anket 5 dolar ödüyor ve yaşadığınız ülkeye bağlı olarak size daha iyi fiyat verebilir.

SurveySavvy’nin en iyi yanı, limitsiz 1 $ ‘lık bir ödeme talebinde bulunabilmenizdir. SurveySavvy’nin tek dezavantajı, yalnızca Çek, PayPal ödemesi veya başka bir ödeme yöntemi olmadan ödeme yapmalarıdır.

SurveySavvy hemen hemen bütün ülkeler için Hintli üyelerin bile anket yapmasına izin veriyor (sık değil), ama evet, birincil pazarları ABD, Kanada ve Avrupa ülkeleri.

Arkadaşlarınızı SurveySavvy’e yönlendirebilirsiniz, bu da daha fazla kazanmanıza yardımcı olacaktır. Yönlendirilen üyeniz ilk anketi tamamladığında, tavsiye bonusunuzu alacaksınız.

 

surveysavvy-ödenmiş anketleri-web seo yapma

3.Toluna Surveys

Toluna Araştırmaları Toluna Grubu tarafından İngiltere’de yerleşik bir pazarlama ve araştırma şirketi tarafından yürütülmektedir. Ücretsiz Toluna’ya katılın ve profilinize uyan kişiselleştirilmiş anketler alın.

15 dakikada tamamlanabilecek her anket için 3,000 ila 6,000 ödül puanı kazanın. Uzun anketler size 50.000 puan kazandırabilir.

Anketlere katılarak, sponsorlu anketle, profil anketleriyle doldurarak ve arkadaşlarını Toluna’ya davet ederek puan kazanabilirsin.

Puanlarınızı hediye kartı veya PayPal Nakit ödeme için kullanın. PayPal ödeme 30 $ ödeme için 95.000 puan gerekiyor. Puanlarınızı, puanlarınızı kullanabilmek için birçok seçenek bulabileceğiniz Ödül Merkezinde kullanabilirsiniz.

Toluna Anketleri, aşağıda verilen özel kurye bağlantısı ile Toluna’ya katılabileceğiniz birçok ülke için mevcuttur.

 

4. iSurveyWorld

Anket yapmak için nakit para kazanmayı seviyorsanız, iSurveyWorld, sizin profilinize uyan ücretli anketleri tamamlamak için nakit ödeme yaptığı için sizin içindir.

İSurveyWorld’e kaydolun ve bonus olarak 5 $ kazanın. Ürün ve hizmetlerle ilgili anketleri doldurmanız ve her anketi tamamlamanız için nakit para kazanmanız gerekir.

Anketlerin çoğu 15-20 dakika arasındadır. Ayrıca, daha fazla ödeme yapan kısa ve uzun anketler de alabilirsiniz. Profil ayrıntılarınızı tamamlamanız gerekir, böylece profilinize uyan anketleri alabilirsiniz.

Şu anda iSurveyWorld herhangi bir arkadaş davet programı sunmuyor (sadece ekstra para kazanmak için). Asgari eşiğe ulaştıktan sonra kazancınızı kullanabilirsiniz.

Anketlerle iyi para kazanmak istiyorsanız iSurveyWorld’e katılmalısınız. iSurveyWorld, birçok ülkeye açıktır, iSurveyWorld’e belirli ülkeler için verilen linkime katılabilirsiniz.

 

5.American Consumer Opinion

Amerikan Tüketici Görüşü, uzun süredir çalışan başka bir anket sitesidir. Aslında, Karar Analisti 1986’da Amerikan Tüketici Görüşü’ne başladı. Artık bunun ne kadar eski ve gerçek bir anket şirketi olduğunu anlayabilirsiniz.

Yedi milyondan fazla üyesi var ve üyelerine 30 milyon dolardan fazla para verdiler. Bu sayede, şüphesiz ACOP’a güvenebilirsiniz.

Dünyanın herhangi bir yerinden insanlar Amerikan Tüketici Görüşlerine ücretsiz olarak katılabilir, ancak ana odak noktaları Amerikan, Kanada, İngiltere, Almanya ve Fransa’dır.

Anketi tamamladıktan sonra puan kazanacaksınız, her puan bir kuruşa değer, yani 100 puan 1 $ ‘a eşittir. 1000 puana ulaştıktan sonra puanlarınızı nakit olarak ödeyebilirsiniz, ki bu PayPal tarafından ödenecektir.

Anket uzunluğuna ve nerede yaşadığınıza bağlı olarak her anketi tamamlamak için 100 ila 5.000 kazanabilirsiniz. ACOP, ücretli anket siteleriyle iyi para kazanmak isteyen herkes için en iyi seçenektir.

 

acop-ödenmiş anketleri-web seo yapma

6. Global Test Pazarı

Global Test Market, 1999 yılında kurulan bir diğer popüler ve en eski ücretli anket sitesidir. GlobalTestMarket ile uzun süre çalışıyorum ve anket alanında olağanüstü bir üne sahipler.

Biri Global Test Marketine kolayca kaydolabilir ve profilini tamamladıktan sonra profilleriyle eşleşen anketler almaya başlar.

Anketlerin çoğu, 5 dolar kazanmayı bekleyebileceğiniz 15 dakikada tamamlanabilir.

Her anketi tamamlamak için üyeler, UNICEF yardımseverliği bağışları, Amazon, Macy’s, Kohl’un kartı veya PayPal’da nakit para olan Global Test Market kataloğundan kullanılabilecek ödül puanları kazanır.

Düzenli olarak anketler bekleyebilirsiniz ve Seviye bir ülkedeyseniz, daha sık anketler yapabilirsiniz; bu, kazanılacak daha fazla para demektir.

Global Test Market, dünyanın her yerinden üyeleri kabul eder. Aşağıdaki linkleri kullanarak onlara katılabilirsiniz.

Global Test Market’e Katılın – Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Avustralya, Arjantin,
Kolombiya, Fransa, Almanya, Meksika, Singapur, Hong Kong

globaltestmarket-ödenmiş anketleri-web seo yapma

7. MySurvey

2001 yılında başlayan MySurvey, üyelerini yıllarca ödüllendiren bir başka En İyi Çevrimiçi Ücretli Anket Sitesi.

MySurvey’e katılmak kolay ve ücretsizdir, katılmak sadece 5 dakika sürer. Tamamladığınız her anket yaklaşık 100 puan verecek ve 15 dakikada tamamlanabilir. Her saat için 5 ila 10 $ kazanabilirsiniz.

Hediye puanlarınız için ödül puanlarınızı veya PayPal hesabınızdaki Nakit kartlarınızı kullanabilirsiniz.

MySurvey birçok ülkeye açıktır, ancak diğer anketler gibi, ABD, İngiltere, Avustralya, Kanada vb.

Hareket halindeyken anketleri tamamlayabileceğiniz Android ve iOS için mobil uygulamalar sunarlar.

MySurvey’e aşağıda verilen bağlantılardan katılabilirsiniz.

mysurvey-ödenmiş anketleri-web seo yapma

 

8.InboxDollars

InboxDollars, yalnızca anketleri doldurmak için ödeme yapmakla kalmayıp, TV izleyerek, Alışveriş ve Nakit tekliflerini izleyerek, oyun oynayarak, e-posta okuyarak, vb. Kazanarak kazanabileceğiniz başka bir popüler anket sitesidir.

5 dolarlık bir üyelik bonusu kazanacaksınız ve InboxDollars’a katılmak çok kolaydır.

Tavsiye edilen üyeleriniz için ömür boyu% 10 ödeyecek arkadaşlarınızı InboxDollars’a yönlendirerek daha fazla kazanabilirsiniz.

2000 yılında başlayan InboxDollar üyelerine 57 Milyon Dolar üzerinden ödeme yaptı. Bir kişi e-postaları okuyarak ve Tv izleyerek vb. Anket başına 5 dolara kadar kazanabilir.

Minimum ödeme 30 $ ‘dır ve bu hediye kartı veya çek talebi ile ödenebilir.

InboxDollars tüm ülkeler için geçerli değildir, ancak Seviye bir ülkeden insanlar kolayca InboxDollar’a katılabilir.

 

inboxdollars-ödenmiş anketleri-web seo yapma

9.Nielsen Research

Bir anket için her çeyrekte 10.000 $ kazanma şansının yanı sıra anketler için para alma şansınız varsa.

Kulağa hoş geliyor, Opinion Outpost ile anketleri tamamlayarak kazanabilirsiniz ve 10,000 $ ‘lık üç ayda bir çekiliş şansı elde edersiniz, bu Opinion Outpost üyeleri için kazanır.

Opinion Outpost’un anketlerin çoğu on dakika içinde tamamlanabilir ve bazıları buna göre ödeyebilecekleri daha uzun veya daha kısa olabilir.

Kişi kazancını Amazon ya da iTunes hediye kartı kadar düşük 5 dolara çıkarabilir. Ayrıca kazancınızı PayPal ile çekebilirsiniz.

Bir anketi tamamladığınızda, otomatik olarak Opinion Outpost’un üç ayda bir 10,000 dolarlık çekilişine kaydolursunuz.

 

kanaat karakol-ödenmiş anketleri-web seo yapma

10. Nielsen Araştırma

Nielsen Research dünyadaki bir başka popüler anket şirketidir.

Markalar ve şirketler için tüketicilerin görüşlerini almaları için pazar araştırması yaparlar.

Nielsen, son 90 yıldan bu yana sektörde ve 100’den fazla ülkedeki tüketiciyi incelemektedir.

Nielsen Mobile ve Computer Panel, araştırma işlerinin bir uzantısıdır.

Nielsen Mobile ve Computer Panel ile tüketiciler ankete katılabilir ve tüketici anketlerini tamamlamaları için ödül alabilir.

Sadece mobil ve masaüstü uygulamalarını kurarak daha fazlasını kazanabilir ve her zamanki gibi internette gezinebilirsiniz.

Cihazınızı kullanarak kazanacaksınız. Kullanıcıların görüntüleme alışkanlıklarını izlerler ve şirketlere kişisel bilgilerinizi açıklamadan bu bilgilerden raporlar sağlar.

Her kayıtlı cihazla, hiçbir şey yapmadan yılda 50 $ kazanabilirsiniz.

Ayrıca üyelerin aylık çekilişlerde 1000 $ veya 10.000 $ kazanma şansı bulabilecekleri haftalık ve aylık bir çekiliş gerçekleştiriyorlar.

Üyeler bunun için hiçbir şey yapmak zorunda değildir, çekilişe otomatik olarak kaydolurlar. Anketlere katılarak daha fazla kazanabilirsiniz.

 

Nielsen-ödenmiş anketleri-web seo yapma

Anket Kazancınızı Artırma İpuçları

Sadece katılarak, ücretli çevrimiçi anketlerle para kazanamayacaksınız, ücretli anket sitelerinden elde ettiğiniz kazancı nasıl en üst düzeye çıkaracağınızdan emin olmalısınız.

Burada, anketler için ödeme almanıza yardımcı olacak bazı ipuçlarını paylaşıyoruz.

Bunlar anketlerden elde etmek zor görevler değildir; Gelen kutunuza maksimum anket almak için birkaç şeye odaklanmanız gerekir.

1. Anket Siteleri kadar katılın

Sadece bir veya iki anket sitesine katılarak daha fazla kazanmanıza yardımcı olmaz.

Her anket sitesi size ayda en fazla beş anket gönderebilir, bu da size her ay sadece 5 ila 50 ABD Doları kazandırır (Tamamen profilinize ve bulunduğunuz yere bağlıdır) ve bu aradığınız kazanç değildir.

Daha fazla kazanmak için, mümkün olduğunca çok anket sitesine katılmak zorundasınız.

On anket sitesine katıldığınızı ve her birinin size her ay 2-4 anket gönderdiğini ve her anketin 5 dolar ödediğini varsayalım.

Bu şekilde, anketin uzunluğuna bağlı olarak ayda 100 ila 200 ABD Doları veya daha fazla kazanabilirsiniz.

Ondan fazla çevrimiçi ödemeli anket sitesine katılırsanız, kazancınızı en üst düzeye çıkarırsınız.

Bazı ücretli anket şirketleri size test etmek için ücretsiz bir örnek gönderir, bazıları ise anket başına 50 dolara kadar ödeme yapar.

Hangi şirketin size 50 dolarlık bir anket göndereceğini bilemeyebilirsiniz, bu yüzden her ay ücretli bir anket sitesine katılarak her ay yakışıklı bir gelir elde edebilirsiniz.

2. Profilinizi tamamlayın

Anket sitesine katıldıktan sonra profilinizi tamamlamalısınız, böylece profilinize uyan anketleri gönderebilirler.

Ücretli anketler yazılımımı otomatik olarak anket gereksinimlerini karşılayan üyelere gönderir.

Profil yazılımınızı tamamlamazsanız, sizi anketle ilişkilendiremez ve daha az anket alırsınız veya kazanç elde edemezsiniz.

Bazı anket siteleri profilinizi tamamlamak için küçük anketler alır ve profilinizi tamamlamanız için size bazı puanlar verir.

Bu şekilde, üyelerini profillerini tamamlamaya teşvik ederler.

3. Her zaman e-postalarınızı kontrol edin

Birçok anket şirketi, sadece birkaç gün geçerli olan üyelerin e-postalarına anket davetiyesi gönderir ve bu postayı kaçırırsanız kazanma fırsatını kaybedersiniz.

Anket davetini kaçırmamak için her gün e-posta hesabınızı kontrol etmelisiniz. Anket siteleri için ayrı bir e-posta hesabı oluşturabilir ve her gün o posta hesabını kontrol edebilirsiniz.

Artık herkes Smartphone kullanıyor ve hareket halindeyken e-postalarınızı kontrol edebiliyorsunuz, posta hesabınızı telefonunuza ekleyebilir, böylece anket davetlerini anında kontrol edebilirsiniz.

4. Anketi Tamamlarken Dürüst Olun

Anketi tamamlarken dürüst değilseniz, gelecekte daha az anket alabilirsiniz.

Şirketler, insanların ürünleri hakkında ne düşündüklerini bilmeleri için ürün veya hizmetlerini araştırır.

Şirketler, ürün ve hizmetlerinin sakıncalarını dinleyerek, onları daha iyi hale getirebilmeleri için açık.

Anket yaptığınız bir ürün veya hizmet hakkında hiçbir şeyden hoşlanmıyorsanız, dürüst olun ve buna göre puan verin.

Şirketler gerçeği duyacakları ve ürün yazılımı hakkında yalnızca iyi şeyler söylerseniz anlayacaksınız ve belki de gelecekte daha az anket alacaksınız.

5. Düzenli Olarak Para Çekin

Asgari kazanç eşiğinize ulaştığınızda, kazancınızı kullanmanız gerekir.

Bu, sizi ücretli anketler yaparak kazandığınız bir miktar paranız olduğu için motive edecektir.

Bazı anket şirketlerinin bir yıl olabilen itfa süresi limiti vardır.

Bu, minimum kazanma noktasına ulaştığınızda, bir yıl içinde puanların o puanların sona ereceği ve kazancınızı kaybetmemeniz gerektiği anlamına gelir.

6. Ödenmiş Anketlere Katılmak İçin Asla Ödeme Yapmayın

Hiçbir yasal anket sitesi katılım ücreti talep etmeyecektir; Katılmak için her zaman özgürler.

Herhangi bir anket şirketi sizden bir katılım ücreti veya üyelik ücreti talep ediyorsa, onlardan uzak durun.

Web sitelerinden bazıları ücretli anket sitelerinin bir listesini satıyor ve liste için birkaç Dolar alıyor.

Bu listeden uzak durun derim ki bu listeyi ücretsiz olarak alabiliyorsunuz.