ThirstyAffiliates Link Yönetimi İncelemesi

Son birkaç aydır ThirstyAffiliates WordPress bağlı kuruluş bağlantı yönetimi eklentisini kullanıyorum ve şu anda ThirstyAffiliates incelemesi yazma zamanı. Satış ortağı pazarlamacıların çoğu iyi ortaklık bağlantı yönetimi eklentisi arar ve ThirstyAffiliates, her blog yazarının bazı satış ortaklığı pazarlaması yapan sahip olması gereken en iyi eklentilerden biridir.

ThirstyAffiliates’ten bahsetmeden önce,   neden bir bağlı kuruluş bağlantı yönetimi yazılımı veya Eklentisine ihtiyaç duyduklarını bilmelisiniz.

Neden bağlı kuruluş bağlantı yönetimi yazılımına veya Eklentisine ihtiyacınız var?

Web sitenizde veya blogunuzda sık sık bağlı kuruluş bağlantıları kullanıyorsanız, bir bağlı kuruluş bağlantı yönetimi yazılımı veya eklentisi kullanmanız gerekir. Bağlı kuruluş bağlantı yönetimi yazılımı kullanmanın nedeni birçok olabilir; Birkaç tanesini listeliyorum.

1. Web sitesi okuyucularınız bağlı kuruluş bağlantılarını beğenmeyebilir, çünkü bu ürünleri veya hizmetlerden komisyon kazandığınız için ürünleri önerdiğinizi hissedebilirler. Affiliate link yönetim yazılımı, çirkin affiliate linklerini gizler ve bunları https://www.sektorelseo.com/recommends/abc gibi kendi web sitenizi hedefleyen linklere dönüştürür. Bu sayede ziyaretçileriniz bağlı kuruluş bağlantıları kullanıp kullanmadığınızı bilmiyor.

2 . Çok sayıda sayfada tek bir bağlı bağlantı kullanıyorsanız ve şimdi bir bağlı kuruluş bağlantısı kesildi ise ne yapacaksınız? Sayfalardaki bu bağlı kuruluş bağlantısını manuel olarak değiştirmeniz gerekebilir ve bu bir zaman alıcı bir işlemdir. Bağlı kuruluş bağlantı yönetimi yazılımıyla, bağlantıyı yalnızca bir kez değiştirmeniz yeterlidir; bağlantı bu sayfanın yerleştirildiği her sayfaya uygulanır. Zaman kazanmanıza yardımcı olacak ve bağlı kuruluş pazarlamanızı denemeniz için size daha fazla seçenek sunacağından emin olacaktır. Bağlı kuruluş açılış sayfalarını yalnızca bir yerde bağlı kuruluş bağlantısını değiştirerek test edebilirsiniz.

3. Bağlı kuruluş bağlantı performansını bilmek (bağlı kuruluş bağlantılarında tıklama) her bağlı kuruluş pazarlamacı için önemlidir. Evet, bu verileri bağlı kuruluş programınızdan veya ağınızdan alabilirsiniz, ancak ya çok sayıda program ve bağlı kuruluş ağı kullanıyorsanız. Bu bilgileri almak için her bağlı kuruluş programına veya ağına giriş yapmanız gerekir, ancak bağlı kuruluş bağlantı yönetimi yazılımıyla tüm bağlantı performansını tek bir yerden izleyebilirsiniz. Bu bağlı kuruluş bağlantı yönetimi yazılımında başka bir zaman kazandıran özelliktir.

Bağlı kuruluş bağlantı yönetimi yazılımı veya eklentisini kullanmanın birçok avantajı vardır ve ThirstyAffiliates yukarıda listelediklerimi içeren birçok özelliğe sahiptir.

ThirstyAffiliates bağlı kuruluş bağlantı yönetimi için WordPress eklentisidir. Bu WordPress eklentisi olduğundan, bağımsız bir yazılım olarak kullanamazsınız
, ThirstyAffiliates’in özellikleri nelerdir? ThirstyAffiliates’ın özellik listesi kısa bir listeden ibaret değil. Tüm özellikleri ThirstyAffiliates web sitesinde kontrol edebilirsiniz.

  • Bağlantı gizleme / kısaltma
  • Özelleştirilebilir bağlantı url önekleri
  • Takipçi Yap / Takipçi seçeneği yok
  • Bağlı kuruluşlar bağlantısını yeni bir pencerede aç seçeneği
  • Bağlı kuruluş bağlantılarına resim ekleyebilirsiniz.
  • Tıklama analizi için bağlı kuruluş bağlantı istatistikleri aracı
  • Web tarayıcısı ve robot istatistikte engelleme
  • Satış ortağı bağlantı listesi ekranındaki hızlı istatistikler
  • Otomatik anahtar kelime bağlama eklentisi
  • Site genelinde bağlı kuruluş bağlantılarını otomatik olarak ekler

Daha önce bazı ortaklık link yönetimi eklentileri kullandım, ancak onlardan memnun kalmadım ve yeni bir eklentiye geçmeyi planlıyordum. Ancak yeni bir eklentiye geçmeden önce bazı endişeler vardı.

Bağlı kuruluş bağlantı yönetimi eklentisini zaten kullandığımdan ve başka bir eklentiye geçiş yapan bağlı kuruluş bağlantısına sahip çok sayıda sayfa bulunduğundan, her sayfada bağlı kuruluş bağlantısını değiştirmek zorunda kaldım. Bu zor bir görev olabilir ve bu görevi kolaylaştıracak bir eklenti arıyordum.

ThirstyAffiliates  , MBP Ninja Affiliate eklentisinden bağlı şirket bağlantılarını içe aktarabilen ve tüm sayfalardaki affiliates bağlantısını otomatik olarak güncelleyen Importer Addon (Premium sürümde) ile birlikte gelir. Bu, bağlı kuruluş bağlantılarını güncelleme kaygımı çözdü.

ThirstyAffiliates Hakkında

Kurulumu Kolay:  

Eklentiyi yüklemekle ilgili değil, eklenti ayarları ile ilgili. Ayarı çok kolay ve minimumdur; bu da sizi şaşırtmaz ve gereksinimlerinize göre kolayca değiştirilebilen bir durumdur.

ThirstyAffiliates

Bağlantı Ekleme:

 ThirstyAffiliates’te yeni bir ortak bağlantı eklemek çok kolaydır, sadece bağlantı adını, Ortak URL’yi girin, üye kategorisini seçin ve kaydedin. Sadece 30 saniyede yeni bir ortak link ekleyebilirsiniz.

Ortak Bağlantıları Uygulama:  

Bir anahtar kelimeye bağlı bağlantı eklemek çok kolaydır. ThirstyAffiliates eklentisi, yeni bir gönderi veya sayfa eklemek için araç çubuğuna bir simge ekler. ThirstyAffiliates simgesine tıklayarak eklemek istediğiniz linki seçebilir veya ortaklık linkini arayabilirsiniz. Tek bir tıklamayla, bir anahtar kelimeyi bağlı kuruluş bağlantısına dönüştürebilirsiniz ve İzlem Yok seçeneğini seçip bağlı kuruluş bağlantısını yeni bir pencerede açmayı seçtiyseniz bu ayarlar otomatik olarak uygulanır.

İstatistikler:  

İstatistikler eklentisiyle (Premium ve Professional sürümüyle birlikte gelir), tüm satış ortaklığı bağlantıları veya belirli bir satış ortaklığı bağlantısı için kaç tıklama aldığınızı takip edebilirsiniz. Bu, bağlı kuruluş bağlantı performansını tek bir yerden izlememe yardımcı oluyor.

Otomatik Bağlantı  Eklentisi :

ThirstyAffiliates satın aldığımda otomatik bağlantı ortak bağlantı özelliği eksikti ve bu ThirstyAffiliates için olumsuz bir şeydi, ancak son zamanlarda belirli bir anahtar kelimeyi bağlı bağlantı sitesine dönüştürebilecekleri Otomatik Bağlantı Eklentisi’ni eklediler (yalnızca Profesyonel sürümde gelir). Bu şekilde, ortaklık kazancınızı artırabilirsiniz.

Affiliate Pazarlama İşinize Nasıl Yardımcı Olabilir?

Destek:  

Premium bir eklenti satın aldığınızda ilk beklenti destek olur ve ThirstyAffiliates de bu alanı kazanır. ThirstyAffiliates’in desteği, hızlı bir yanıt alacağınız ve aynı zamanda doğru cevap alacağınız için harika.

Fiyatlandırma:

 ThirstyAffiliates şirketinin fiyatı makul, 49 $ tek site lisansı için bazı eklentiler satın aldım. ThirstyAffiliates üç seçenek sunar ve hepsi en iyi bölüm olan sınırsız site seçeneğidir. ThirstyAffiliates fiyatı Standart sürüm için 49 $ ‘dan başlıyor, bu da birçok blogcu için uygun olabilir, Premium sürüm, 5 site lisanslı 79 $’ a mal oluyor ve iki eklenti var. İstatistik Eklentisi, İthalatçı Eklentisi. Profesyonel sürüm tüm özelliklerle ve ayrıca AutoLinker Addon ile birlikte gelir ve fiyatı 149 ABD dolarıdır.

Sizlerde incelebilirsiniz satış ve pazarlama için çok gerekli bir eklentidir.Burdan ThirstyAffiliates Link inşası alabilirsiniz.