Ücretsiz Stok Fotoğraf Siteleri

Bu stok fotoğraflarının çoğu sadece yapışkan değil, aynı zamanda çok paraya da mal oluyor.

Neyse ki, tüm web üzerinde güzel stok fotoğrafçılık ile artan sayıda web siteleri olmuştur. Hepsinden iyisi, özgürler!

Bu yayında, ücretsiz stok fotoğrafları için harika web sitelerinin bir listesini seçtik.

Web siteniz için bir marka imajı oluşturmak iyi fotoğraflar ile yapılacak çok şey var.

Fotoğraflar web sitenizin veya blogunuzun ayrılmaz bir parçası olmuştur.

Ayrıca, iyi fotoğraflar web sitenizin görsel çekiciliğini artırmaya ve ziyaretçilerinizin ilgisini çekmek için hayati bir ortama hizmet etme eğilimindedir.

Yani, blogunuzda veya web sitenizde iyi fotoğraflar çekmeyi kaçırmak istemezsiniz.

Bunu söyledikten sonra, web sitenize veya blogunuza fotoğraf çekmek için sınırlı seçenekleriniz var.

Fotoğraf çekebilirsin, ama fotoğrafta iyi bir el gerektirir. Ve çoğumuz böyle iyi fotoğrafçı olma eğiliminde değiliz.

Daha sonra bir fotoğrafçıdan veya stok fotoğraf sitesinden görüntüler satın alabilirsiniz. Ama bunlar maliyetli seçenekler.

Eğer bir ise blogger  düzenli olarak ve sonrası, sık sık fotoğraf gerektirecektir.

İyi fotoğraflar veya resimler olmadan, yayınlarınız sıkıcı ve sıkıcı görünür. Ancak, fotoğraf çekmek pahalı bir meseledir. 

Yine,  satış ortaklığı pazarlamacılığına giriyorsanız , reklam kopyanızda veya açılış sayfalarınızda fotoğraf eklemeyi gerektirir.

En iyi seçenek, ücretsiz ve kullanıma hazır fotoğrafları bulmaktır.

Sadece para tasarrufu yapmanıza yardımcı olmaz, ancak yayınlarınız, reklamlarınız veya açılış sayfalarınız için en iyi resimleri alabilirsiniz.

Kamu kullanıma açık ücretsiz fotoğraflar alabileceğiniz yerler vardır. Burada en iyi ücretsiz stok fotoğraflarını alabileceğiniz siteler listelenir .

Yani, ticari kullanım için royalty free hazır fotoğraflar arıyorsanız, doğru hıza geldiniz.

Bu sitelerde, en iyi ücretsiz görüntüler, telif ücretsiz görüntüler ve web siteleri ve bloglar için ücretsiz görüntüler elde edeceksiniz.

Bu sitelerdeki ücretsiz stok fotoğrafları, Creative Commons lisansı altındadır ve herhangi bir telif hakkı yasasını ihlal etmemekte veya ihlal etmemektedir.

Fotoğrafçıya herhangi bir kredi vermek zorunda değilsiniz ve bu en iyi ücretsiz stok fotoğraflarını ticari kullanım için eksiksiz bir gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Güvenlik nedeniyle, görüntüleri kullanmadan önce sitenin her birindeki lisans politikasını okuyun.

Aşağıda listelenen sitelerin çoğu Creative Commons Zero (CC0) kapsamında lisanslıdır; bu, kişisel ve ticari kullanım için ücretsiz olarak görüntüleri kullanabileceğiniz anlamına gelir ve hiçbir atıf gerekli değildir.

Bu nedenle, bu sitelerde iyi kalitede ücretsiz stok fotoğraflarını alabileceğiniz zaman, scrappy görüntülerini dışarıda tutmanıza gerek yoktur. Bunlar, web siteleri ve bloglar için en iyi telif hakkı ücretsiz görüntüler için harika kaynaklardır.

Şimdi başlayalım ve Royalty Free hazır fotoğraflar Web siteleri biliyorum.

En iyi ücretsiz stok fotoğraf siteleri

Pexels

Pexels, şüphesiz ücretsiz stok fotoğrafları elde etmek için en iyi yerlerden biridir. Parti, kıyafet, ofis, doğa, başarı, inşaat ve Pexel’ler için daha fazla telif hakkı görüntüler alabilirsiniz. Herhangi bir yasal amaç için kullanılmak üzere tamamen ücretsiz fotoğraflar sağlar. Pexels’deki tüm fotoğraflar Creative Commons Zero (CC0) Lisansı kapsamında lisanslıdır. Herhangi bir ilişkilendirme gerektirmez. Ücretsiz stok fotoğraf kişisel veya ticari kullanım için kullanılabilir. Kopyaları değiştirebilir veya fotoğrafları dağıtabilirsiniz.

royalty free hazır fotoğraflar

Pixabay

Pixabay, milyonlarca ücretsiz, yüksek kaliteli fotoğraf, vektör ve sanat resmine sahiptir. Pixabay’de, Creative Commons Zero (CC0) Lisansı kapsamında telif haklarından arındırılmış telif ücretsiz görüntüler elde edeceksiniz. Resimler, kişisel ve ticari uygulamalar için indirilebilir, değiştirilebilir, dağıtılabilir ve kullanılabilir. Hatta herhangi bir ilişkilendirme gerektirmez. Yani, izin istemek veya sanatçıya kredi vermek zorunda değilsiniz. Ayrıca, sosyal medya platformlarında da Gezgin resimleri kullanılabilir.

royalty free hazır fotoğraflarNegative Space

Negatif Uzay, ücretsiz stok fotoğraflarını çekmek için başka harika bir sitedir. Düzenli olarak güncellenir ve her hafta ücretsiz stok fotoğrafları eklenir. Tüm fotoğraflar telif hakkı kısıtlaması olmaksızın gelir. Yani, Negatif Uzaydaki fotoğrafları kullanabilirsiniz, ancak lütfen. Mimariden teknolojiye geniş bir koleksiyondan oluşan ücretsiz bir koleksiyona sahiptir. Kaliteli görüntüler bulmak için harika bir kaynak. Kaynağı tekrar tekrar kullanmak istersiniz.

ücretsiz stok fotoğraf

Death to Stock Photos

Ücretsiz, yüksek kaliteli görüntüler elde etmek zor buluyorsanız, Stok Fotoğraf Ölüm kontrol edin. Telif ücretsiz görüntüler almak için harika bir site. Sadece e-postanızı göndermeniz gerekiyor ve her ay gelen kutunuza yeni bir toplu iş gönderilecektir.

ücretsiz stok fotoğraf

Unsplash

Unsplash, ücretsiz yüksek çözünürlüklü fotoğraflar elde etmek için bir sitedir. Blog tarzı bir fotoğraf sitesi. Genel kullanım için kendi resimlerinizi bile gönderebilirsiniz. Site düzenli olarak güncellenmektedir, bu yüzden her zaman seçim yapabileceğiniz yeni bir şey var. Unsplash’daki her fotoğraf, fotoğrafçıya bir bağlantı içerir. Yani, belirli bir fotoğraf hakkında daha fazla bilgi edinmek için her türlü olasılık var. Unsplash üzerindeki her fotoğraf, reklam öğesi ortak kullanıma açık alan lisansı kapsamında yayınlanmaktadır.

ücretsiz stok fotoğraf

StockSnap.io

StockSnap.io ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflarından oluşan geniş bir koleksiyona sahiptir. Telif hakkı kısıtlamalarından uzak görüntüler sunar. Site, mevcut binlerce görüntüye göz atmayı kolaylaştıran kullanışlı bir arama özelliğiyle birlikte geliyor. Yeni görseller, reklam öğesi genel kullanıma açık ortak alan adı altında haftalık olarak eklenir ve herhangi bir ilişkilendirme gerektirmez.

ücretsiz stok fotoğraf

Picjumbo

Picjumbo ücretsiz, yüksek kaliteli görüntüler ve fotoğraflar elde etmek için harika bir sitedir. Her gün yeni fotoğraflar ekleniyor ve çeşitli konularda ve kategorilerde yüksek kaliteli görseller var. Hatta her ay 7.50 $ / ay gibi düşük bir üyelik için gidebilir ve her ay doğrudan gelen kutunuza gönderilecek özel bir fotoğraf paketine sahip olabilirsiniz.

ücretsiz stok fotoğraf

 Gratisography

Gratisography kişisel ve ticari projeler için yüksek çözünürlüklü fotoğraflar sunar. Düzenli olarak yeni resimler eklerler ve tüm görseller telif hakkı kısıtlamalarından muaftır. Bu görüntüleri web sitelerinde, blogunda veya herhangi bir ticari projede kullanabilirsiniz.ücretsiz stok fotoğraf

 Splitshire

Splitshire, web tasarımcısı Daniel Nanescu tarafından hazırlanan geniş bir koleksiyona sahip. Fotoğraflar ücretsizdir ve kişisel ve ticari kullanım için kullanılabilir.

ücretsiz stok fotoğraf

Kaboompics

Ücretsiz, yüksek kaliteli royalty free görüntüler için harika bir kaynak. Polonya’dan web tasarımcısı Karolina tarafından bir site. Farklı senaryolar için görsel çeşitler vardır. Görüntüleri kişisel veya ticari kullanım için kullanma özgürlüğünüz var. Resmi ilişkilendirme gereksinimleri yoktur, ancak site mümkün olduğunda fotoğraf kredisi dahil etmeyi gerektirir.

Reshot

Reshot, başka bir yerde bulamayacağınız elle tutulan ücretsiz stok fotoğraflarından oluşan büyük bir kütüphanedir. Yapışkan stok fotoğraflarından rahatsız olan girişimciler, serbest çalışanlar ve yapımcılar için tasarlandı. Ticari ve editoryal olarak kullanımı ücretsizdir – hiçbir ilişkilendirme gerekmez.

 Fotoğraflar

Picography

Picography, Dave Meier ve diğer çeşitli fotoğrafçıların sunduğu ücretsiz ücretsiz stok fotoğraflarını içerir. Tüm fotoğraflar Creative Commons CC0 altında yayınlandı.

Picography

MMT STOck

Picjumbo, ticari ve kişisel çalışmalarınız için tamamen ücretsiz fotoğraflar topluluğudur. Yeni fotoğraflar, soyut, moda, doğa, teknoloji ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli kategorilerden günlük olarak eklenir.

En iyi ücretsiz stok fotoğraf

 

SkitterPhoto

SkitterPhoto çok çeşitli ücretsiz stok fotoğrafları sunar ve Creative Commons CC0 altında yayınlanır. Tüm resimler otantik ve Skitterphoto’ın sahipleri tarafından yaratılmıştır.

En iyi ücretsiz stok fotoğraf