En İyi Sosyal Medya Yönetim Araçları

Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn gibi sosyal medya siteleri, büyük miktarda ziyaretçi trafiğini web sitenize veya blogunuza getirmek için büyük bir potansiyele sahiptir. Bu bağlamda, sosyal medya sitelerinin verimli kullanımı ve yönetimi çok büyük bir zorunluluktur. Web sitenize veya blogunuza gelen ziyaretçi sayısını artırabilmeniz için, Sosyal Ağ siteleri ortamını kendi yararınıza kullanmanız gerekir.

Devam eden yayında,  çeşitli sosyal medya sitelerini daha iyi kullanabilmeniz ve yönetebilmeniz için yararlı bir  En İyi Sosyal Medya Yönetim Araçları koleksiyonu bulduk  .

Nitekim, Sosyal Medya Yönetimi, gerçekten bu ortamdan yararlanmak istiyorsanız, düzenli olarak üstlenmeniz ve gerçekleştirmeniz gereken çeşitli görevleri kapsar. Bu yüzden sosyal medya profillerinizi veya ağlarınızı yönetmek zorundasınız. Sosyal Medya Yönetim Araçları, bunu çok kolay, etkili ve verimli bir şekilde başarmanıza yardımcı olur.

Sosyal medya yönetimi ile ilgili tüm faaliyetleri tek bir işyerinden yönetme olanağına sahipsiniz. Sosyal Medya Yönetim Araçları, tüm sosyal ağ profillerinizi yönetmenize yardımcı olan verimli ve iyi donanımlı bir kontrol paneli sunar.

Sosyal Medya Strateji Oluşturma yazısını burdan inceleyebilirsiniz..

Makalelerinizi, resimlerinizi veya videolarınızı gönderebilir, tweetleri ve mesajları zamanlayabilirsiniz; Çeşitli diğer ilgili görevleri de gerçekleştirme imkanı ile birlikte size ayrıntılı bir raporlama ve analiz sistemi sunmak. Sosyal Medya Yönetim Araçları, sosyal medya yönetimi görevlerinizin çoğunun otomatikleştirilmesine yardımcı olur ve böylece zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlar.

Bu yazıda En İyi Sosyal Medya Yönetim Araçlarına sahibiz, sosyal medya ağlarınızı veya profillerinizi yönetmek için en iyi ve en iyi araçlardan bazılarını dikkatlice seçtik. Gereksinimlerinizi karşılayan uygun bir Sosyal Medya Yönetim Aracı bulabileceğinize inanıyoruz.

En İyi Sosyal Medya Yönetim Araçları

 HootSuite

HootSuite, önde gelen Sosyal Medya Yönetim Aracı’ndan biridir. Çeşitli sosyal medya ağlarınızı veya profillerinizi ölçmenize ve yönetmenize olanak tanıyan, iyi donanımlı ve verimli bir kontrol paneli sunar. Size sosyal medya kampanyalarınızın sonuçlarını izleyebilmenizin yanı sıra konuşmaları izleme olanağı da sunar.

HootSuite, milyonlarca memnun kullanıcısını kredisine sahiptir. HootSuite’ı kullanarak sosyal medya etkinliklerini tek bir yerden yönetebileceksiniz. Sosyal profillerinizi yönetebilir, tweet’lerinizi ve mesajlarınızı zamanlayabilir, markaların sözlerini izleyebilir ve ayrıca sosyal medyadan edindiğiniz trafiğin bir analizini alabilirsiniz.

En İyi Sosyal Medya Yönetim Araçları-1

 Buffer

Buffer web uygulaması sosyal medyanın faydalarını ve yeteneklerini çok daha kolay ve daha akıllıca kullanmanızı sağlar. Buffer, sosyal ağlarda paylaşmak istediğiniz makaleleri, videoları ve görüntüleri eklemenize izin verirken, gerisini sizin adınıza ve gün boyunca sizin adınıza paylaşarak otomatik olarak paylaşmanızı sağlar. Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+ gibi çoklu hesaplarınızı kolayca, etkili ve hızlı bir şekilde yönetin. Sosyal ağlara göndermeyi gerçekten çok kolaylaştırıyor.

Çeşitli sosyal medya sitelerinde yayınladığınız her yazınızla ilgili ayrıntılı bir analitik ve içgörü ortaya çıkıyor. Buffer, Chrome, Safari ve Firefox için tarayıcı uzantıları olarak mevcuttur. Tampon, mobil cihazlarınız için hareket halindeyken paylaşan süper kolay ve süper hızlı yerel uygulamalara sahiptir. Entegre edilmiş ve haber okuyucusu için büyük uygulamalarla uyumlu olduğundan, Tampon’u favori uygulamalarınızda kullanmak mümkündür.

En İyi Sosyal Medya Yönetim Araçları-2

 BuzzStream

BuzzStream, sosyal medya faaliyetlerinizi gerçekleştirmek, yönetmek ve izlemek için kullanabileceğiniz en iyi Sosyal Medya Yönetim Aracı’ndan biridir. Etkileyicileri yönetmekle ilgili zaman alıcı görevleri ortadan kaldırır ve böylece zamanınızı ve çabalarınızı daha verimli bir şekilde kullanma fırsatı sunar.

Basitçe söylemek gerekirse, BuzzStream, blogcu tanıtımını gerçekten kolay ve etkili kılar. BuzzStream’i kullanarak, etkileyici araştırması, ilişki yönetimi gerçekleştirme, liste oluşturma, sosyal yardım yönetimi, proje yönetimi, görev yönetimi vb. Gibi çeşitli işler yapabilirsiniz. BuzzStream ücretsiz bir deneme teklifiyle birlikte gelir, böylece yeteneklerini test etme olanağınız olur. ve Sosyal Medya Yönetiminde etkinlik.

En İyi Sosyal Medya Yönetim Araçları-3

 TweetDeck

TweetDeck en çok puan alan Sosyal Medya Yönetim Aracı’ndan biridir. TweetDeck masaüstü ve web çözümü olarak mevcuttur. Chrome tarayıcılarında, Windows ve Mac destekli masaüstlerinde kullanılabilir. TweetDeck, özellikle Twitter ve Facebook gibi sosyal siteler için sosyal medya etkinliklerinize esneklik ve bilgi sunmanıza yardımcı olur. Birden fazla sosyal hesabınızı TweetDeck ortamı üzerinden yönetebilirsiniz. Size beslemeleri düzenleme imkanı sunar, sizin için neyin önemli olduğuna odaklanabilmeniz, tweet’lerinizi planlayabilmeniz ve taze Tweetler için uyarılarla güncel kalabilmeniz için güçlü filtrelere sahiptir.

En İyi Sosyal Medya Yönetim Araçları-4

BuzzBundle

BuzzBundle en güçlü Sosyal Medya Yönetim Aracı’ndan birini sunar ve çok sayıda sosyal siteyi kapsar. Bu yüzden BuzzBundle ile sosyal erişiminizi genişletin ve sosyal çabalarınızı daha etkili hale getirin. BuzzBundle’ı kullanarak, birden fazla sosyal medya sitesinde daha akıllı ve daha gürültülü bir buzz’a sahip olabilirsiniz.

BuzzBundle, tüm sosyal profillerinizi tek bir işyerinde yönetme fırsatı sunar. BuzzBundle ile çevrimiçi varlığınızı güçlendirebilir ve böylece sosyal yardımınızı en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Mesajları, mesajları veya duyuruları planlamanıza olanak sağlar. Mevcut sosyal profillerinizi ekleyebilir veya yenilerini oluşturabilirsiniz.

En İyi Sosyal Medya Yönetim Araçları-5

 SproutSocial

SproutSocial size sosyal medya etkileşimi ve yönetimi için güçlü ve zengin özellikli bir platform sunuyor. Sosyal medya hesaplarınızı Twitter, LinkedIn ve Facebook’ta yönetmek için zengin ve çeşitli araçlar sunar. SproutSocial ile kolayca mesaj gönderebilir ve zamanlayabilir, ekipleri ve sosyal kanalları, ödevleri ve görevleri mutlak kolaylıkla yönetebilirsiniz. Tek bir akış gelen kutusu vardır, böylece asla bir mesajı kaçırmazsınız. Aynı zamanda zengin analitik ve izleme araçlarıyla birlikte gelir.

En İyi Sosyal Medya Yönetim Araçları-6

 SocialPilot

SocialPilot, çok faydalı ve güçlü bir sosyal medya pazarlama ve planlama aracıdır. Ajansların ve sosyal medya profesyonellerinin gereksinimlerini karşılar. Aslında, SocialPilot son derece popüler hale geldi. 75000’den fazla ajans ve sosyal medya uzmanı, çevrimiçi pazarlama etkinliklerini artırmak için SocialPilot kullanıyor. Değerli zamanınızın çoğunu kurtarır.

SocialPilot, Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, Pinterest, Tumblr ve diğerleri gibi hemen hemen tüm sosyal ağları destekliyor. SocialPilot, sosyal medya pazarlama çabalarınızı kolaylaştırmaya yardımcı olur. SocialPilot, en fazla 500 gönderi paylaşmanıza ve tek bir hesaptan 200’e kadar sosyal profili bağlamanıza izin verir. SocialPilot ile, tüm gönderilerinizi, tweet’lerinizi ve güncellemelerinizi, limitleri aşma konusunda endişelenmenize gerek kalmadan paylaşabilir ve zamanlayabilirsiniz.

SocialPilot, yüzlerce mesajı aynı anda metin veya CSV biçiminde yüklemenizi sağlar. Bu yüzden, SocialPilot ile yüzlerce sosyal medya paylaşımını paylaşmanız gerektiğinde asla endişelenmeyeceksiniz. Gönderilerin programınıza göre gönderilmesini sağlayan toplu zamanlama sunar ve böylece zamanınızdan büyük oranda tasarruf edersiniz. Ayrıca, SocialPilot tüm ekibinizle işbirliği içinde çalışmanıza izin verir. Bazı üyelere yöneticiler, diğer üyelere içerik zamanlayıcılar atayabilirsiniz, böylece hesaplarınıza yalnızca en iyi sosyal medya içeriği gönderilebilir.

SocialPilot, güçlü analitik ve raporlama özellikleriyle çalışılmıştır. İçerik performansınızı ölçmenizi ve izleyicilerinizle neyin işe yarayacağını fark etmenizi sağlar. Gönderileri günlük, haftalık veya aylık olarak planlamanıza olanak tanıyan sosyal medya içerik takvimi sunar. SocialPilot ayrıca özel Facebook markalaması ve özel kısa URL’ler sunar. En sevdiğiniz harici RSS yayınlarını bile ekleyebilirsiniz. SocialPilot’un kurulumu kolaydır ve paranızın tam karşılığını kanıtlar.

En İyi Sosyal Medya Yönetim Araçları-7

SocialBro

SocialBro’yu Twitter’da izleyici çekmek, hedeflemek ve yönetmek için kullanabilirsiniz. Topluluğunuza göz atmak için araçlar ile birlikte gelir, belli başlı etkileyicileri tanımlamanıza, bağlılığı izlemenize, tweet atmak için en uygun zamanı belirlemenize yardımcı olur, rapor oluşturma ve analiz sistemine sahiptir.

En İyi Sosyal Medya Yönetim Araçları-8

 Sendible

Sendible, işinizi web üzerinden tanıtmak için mükemmel bir sosyal medya yönetim yazılımıdır. Sendible, müşterilerinizle iletişim kurmanıza, sonuçları ölçmenize ve markanızı tek bir işyerinde çeşitli sosyal medya sitelerinde izlemenize olanak sağlar. Mesajları zamanlayabilir ve çeşitli pazarlama kampanyalarını çalıştırabilir ve yönetebilirsiniz. Sendible ile marka takibi yapabilir, müşteri adayları oluşturabilir, duyarlılık analizi yapabilir ve marka bilinirliği oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda güçlü analitik ve izleme araçlarıyla birlikte gelir.

En İyi Sosyal Medya Yönetim Araçları-9

 SocialOomph

SocialOomph bir başka temiz, basit kullanımlı ve güçlü bir sosyal medya yönetimi web aracıdır. Zamanlama tweet’leri, retweetler, otomatik takip, DM gelen kutusu temizleme ve daha birçok özellik gibi pek çok kullanışlı özellik içerir. SocialOomph, ücretli seçeneğin yanı sıra ücretsiz olarak kullanılabilir.

En İyi Sosyal Medya Yönetim Araçları-10

Google Analytics

Google Analytics, sosyal medyamızı yöneten tek araçtır.

Niye ?

Çünkü analitikten topladığımız veriler, çabalarımızı trafiği ve dönüşümleri yönlendiren sosyal medya platformlarına odaklamaktadır.

Reddit’ten geçen ay abonelere dönüşen bir ton trafik aldık mı?

Facebook reklam harcamalarımızda negatif bir YG oldu mu?

Google Analytics bu cevapları ve daha fazlasını sağlar.

Best-sosyal-medya-managament-11