SEO Verilerini Başka Siteye Taşıma

WordPress, dünyanın en popüler ve güçlü blog platformlarından biridir. WordPress platformu mükemmel bir İçerik Yönetim Sistemi (CMS) sağlar.

Aslında, WordPress, görsel olarak çekici, zengin özelliklere sahip, gelişmiş ve arama motoru dostu bir web sitesi veya blog sahibi olmanız için seçtiğiniz tema ve eklentileri kurma imkanı sunar.

Kısacası, WordPress sitenizin sitenize gelen ziyaretçilerin trafiğini sürdürebilmesi için optimize edilmiş arama motoru olmasını istersiniz. Bu ihtiyaç, çeşitli temalar ve SEO Eklentileri kullanmanıza neden olur.

İstediğiniz herhangi bir WordPress temasını veya SEO Eklentisini kullanabilirsiniz, ancak SEO Verileri hakkında dikkatli olmalısınız. Bir temadan diğerine geçerken veya bir SEO eklentisinden diğerine geçerken, önceki yayınlarınız için girdiğiniz SEO Meta Verilerini kaybedebilirsiniz.

Başlık etiketlerini, Meta anahtar kelimelerini ve hatta Meta açıklamalarını kaybedebilirsiniz. Bu, bir temadan diğerine geçmek veya yeni bir eklenti kullanmak gerçekten zorlaştırıyor. Önceki yayınlarınızın tümüne tüm SEO verilerini veya ayarlarını tekrar girmeniz gerektiğini bilmek can sıkıcı ve sinir bozucudur.

Bur iyi bir şey, böyle bir durumdan kaçınmanız.

İhtiyacınız olan, temalar arasında geçiş yaptığınızda veya eklentileri değiştirdiğinizde tüm SEO verilerinizi ve ayarlarınızı koruyacak bir eklentidir.

SEO Veri Taşıyıcı

Müthiş ücretsiz  SEO Veri Taşıyıcı  WordPress Plugin etkin bir şekilde tüm SEO Verilerinizi korur, böylece temaları değiştirebilir veya eklentileri herhangi bir sorun yaşamadan değiştirebilirsiniz.

SEO Veri Taşıyıcı’yı kullanarak  SEO  ayarlarını / verilerini bir WordPress eklentisinden veya temasından diğerine kolayca aktarabilirsiniz. SEO Data Transporter eklentisini kurmanız ve etkinleştirmeniz yeterlidir. Ardından Araçlar> SEO Veri Taşıma sayfasından taşımak istediğiniz platformu ve taşımak istediğiniz platformu seçmeniz gerekir. “Dönüştür: düğmesini tıkladığınızda bu gerçekleşir. Ayrıca, tüm kayıtların uyumlu olduğunu bulabileceğiniz “Analiz” butonunu sağlar.

SEO Data Transporter Plugin, birçok eklentiyi ve temayı desteklemektedir.

Eklentiler Desteklenen: Add Meta Tags, Greg’s High Performance SEO, Meta SEO Pack, Headspace2, Platinum SEO, SEO Ultimate, All in One SEO, WordPress SEO.

Desteklenen Temalar: Genesis, Frugal, Hybrid, Headway, Catalyst, Builder, Tez, WooFramework

SEO Data Transporter’ı kullanarak SEO verilerini ve ayarlarını önceki tüm yayınlarınız için kolayca koruyabilirsiniz. Bu eklenti endişelenmeden herhangi bir temayı veya SEO eklentisini değiştirmenize yardımcı olur.