Neden Satış Ortağı Yöneticisi ile iyi İlişkiler Kurmalı

İyi bir Satış Ortağı Yöneticisi her zaman sahip olduğunuzu bile bilmediğiniz problemleri çözmektedir. Onlarla ortak bir ilişki kurmak size fayda sağlayacaktır. Dahası, sonuç odaklı olanı bulursanız ve sizinle yüksek bir güven düzeyi oluşturmaya çalışırsanız. Hayattaki çoğu şey gibi, bu da büyümek ve gelişmek için zaman alacaktır. Bunu yaparak kazanabileceğin ödüller, harcanan fazladan daha ağır basacak.

İyi bir ilişki kurmanın faydaları

  • Yeni Özel Teklifleri test edebilme
  • İlgili haberlerden haberdar olun
  • Daha yüksek ödemeler
  • Daha fazla esneklik
  • Özel ödemeler
  • Hızlı tepki oranı
  • Hızlı onay oranı
  • Daha iyi trafik optimizasyonu
  • ve dahası

Ortaklık Teklif Eden Trafik Kaynakları

Tıpkı senin ucunda olduğu gibi, onların da dengelemesi gereken bir sürü şey var. Çok takdir ediyorlar ve sizin için kendi yollarından gitme olasılıkları daha yüksek olacak. Bazen müşterilerimiz için boyunlarını çıkarmaları ve sonuçları kabul etmeleri gerekir. Aşağıda, pazarlama endüstrisindeki hesap yöneticileriyle nasıl bir ilişki kurulacağına ilişkin birkaç genel kural yer almaktadır.

Ortaklık Hesap Yöneticisi

Satış Ortağı Yöneticisi ile iyi İlişkiler İçin İpuçları

3 Bacaklı Bar Taburesi

Görevleri yayıncı, destek personeli, patronlar ve  teklif sahibi arasındaki mutluluğu dengelemek. Bar taburesi bacaklarından biri kırılırsa, çöküyor. Size yardım edebilmeleri için onlara yardım edin.

Hedeflenen İlanlar

Onlara hangi hedeflemenin teklifte en iyi sonucu verdiğini sorun. Onlardan son trafiği gözden geçirmelerini isteyin. Böylece kalite düşükse ayarlamalar yapabilirsiniz. Sahip bilerek  kaliteli trafik  yüksek ödeme almak için sizin bir nüfuz. Ayrıca, eğer uygunsa bir kampanyayı kapatmak için istekli olun.

İletişim

Onlarla trafik çekiyorsanız, duyarlı olun. Onlarla başarılı bir iş ilişkisi için en büyük etkenlerden biri. Sizi ele geçiremezlerse, olanlar hakkında endişeleneceklerdir. El ele tutuşmaya ve birlikte kumbaya şarkı söylemeye gerek yok. AM ile 20 saniyeden fazla bir süre konuşmanız gerekmez, ancak trafik çekiyorsanız yanıt vermeye çalışın. Sadece bir kez Skype’a giriş yapın ve bir süredir hayatta olduğunuzu anlarlar.

Veri Paradır

Nişlerin üzerinde zıplama. Ne kadar alakalı veriler varsa, doğrudan size o kadar iyi yardımcı olabilirler. Anlatabilmeniz için, kampanyanızı vermeden ağa alt veriler aracılığıyla bazı veriler gönderebileceğinizi unutmayın. Bunu yapın, yalnızca sizin anladığınız geri bildirimler sağlayabilirler. Örnekler: & subid1 = trafficsources35 Veya & subid1 = traffic35 & subid3 = target5. Hangi verilerin geri alındığını bulmak için onlarla konuşun. İsterseniz kurma konusunda yardımcı olabilirler.

Satış Ortağı Yöneticisi ni Kazanması zor, Kaybetmesi kolay

Sinsi şeyler çekme ve yalan söyleme. Onları birkaç gün sürebilir, ama ne yaptığını bulacaklar. Her IP’yi gizleyemiyorum. AM’ler gizlice eğitilmiş internet ninjalarıdır. Reklamveren yakalarsa, oyun biter. Gerçekten bir dolandırıcı olarak çıkıp internet pazarlama kariyerinizi mahvetmek istemezsiniz. Ortaklık oldukça küçüktür ve kelime hızlı çevrimiçi gitti.

Ama Satış Ortağı Yöneticisi falcı değildir.

Trafik kullanıyorsanız ve biraz kırmızı olduğunuz için bir kampanyayı kapatacaksınız. Onlara haber verin, eminim biraz daha fazla para verecekler. Test edebileceğiniz başka bir teklif bulun. Yeni hedefleme / reklam metni hakkında önerilerde bulunun. İşinizi sürdürmek ve bunu yapmak için adımlar atmak isterler. Bir şey varsa, onlara söyle. Yapmaları için para alıyorlar.

Satış Ortağı Yöneticisi İnsanlara yardım etmek için orda.

Çoğu hesap yöneticisi canayakın ve başkalarına yardım etmekten keyif alıyor. Lütfen durumdan yararlanmayın ve onlara köle gibi davranın. Ayrıca öfkenizi onlara karşı yönlendirmenize gerek yoktur, bunlar sadece bir aracıdır. Hesap yöneticisi yardım etmekten daha fazla soruna neden oluyorsa. Ardından ağ yöneticisine ulaşın.

Uyumlu Olmayan Reklamlar

Bazı hedeflerin veya reklam metninin sorunlara neden olup olmayacağından emin değil misiniz? Onlara sor. Bunu bütün gün yapıyorlar ve neye dikkat edileceğini biliyorlar. Eğer emin değilseniz, onlardan öğrenmelerini isteyin. Onlara sağduyu, her zaman diğer insanlar için açık değildir. Bir teklif verme yeteneğini kaybetmeye değmez ya da daha kötüsü. Muhtemelen ağın bu reklamverenle olan ticari ilişkisini kaybetmesine neden olabilir.

Anlayış

Oyundaki kontrolleri dışında çok fazla değişken var. Hiçbir kesinti de istemiyorlar. İnsanlar hata yapar, sizin de sorununuzda önlem almaya çalışırlar. Sorunlara bakan bir yazılımı var.

Belgeleme

Evraklarını gönder. Vergi ve ödeme formuna bir link / PDF almadıysanız. Ardından AM’ye çarptığında, belgeleri göndermekten çok mutlu olacaklardır. Bu şeyler değişirse lütfen AM’yi güncelleyin, böylece güncelleyebilirler. Onlar bir iştir ve onlardan talep edilir. Sen bir işsin ve senden istediğin. Farkında olmaları için ortak güncellemeler işletme adı değişikliklerini, banka değişikliklerini ve adres değişikliklerini içerir.

Kişilik farklılıkları

Atanmış hesap yöneticinizle iyi geçinemiyorsanız. Sonra sahibine ya da kıdemli AM’ye ulaşın. Olsa da, bu konuda kötü bir ruh halinde olmayın. Onlarla sohbet ederken dürüst ve seviyeli ol. Onlara hesap yöneticilerini değiştirmek istemek için gerçek nedeni söyle. Nedenin ne olduğunu bulmaları gerekiyor. Sizi daha iyi  birisine yönlendirecekler.