Propeller Reklamları ile Para Kazan

Yüksek performanslı çapraz platform Propeller reklamları göz atın. Propeller Ads, Tortola, British Virgin Islands’da bulunan en hızlı büyüyen reklam ağlarından biridir. Maksimum eBGBM oranlarına sahip yayıncılar için% 100 doluluk oranına odaklanıyorlar. Propeller  Reklamları, reklamverenler için maksimum YG’ye odaklandıklarından, reklamverenler arasında da popülerdir.

Propeller Reklamları En iyi YG ve BGBM oranlarını elde etmek için kampanyaları otomatik olarak optimize edin. Sektördeki en yüksek BGBM oran sağlayıcılarıyla en yüksek doluluk oranlarından biridir. Bu, yayıncının reklam alanının daha fazla para kazanmalarına yardımcı olacak% 100 doluluk oranı ve yüksek BGBM oranları alacağı anlamına gelir. Propeller Reklamları eBGBM oranları, reklam türüne ve yere bağlı olarak 0,25 ila 10 ABD doları arasında olabilir.

En İyi Pop-Under Reklam Ağları

Yayıncılar, Propeller Reklamlarını web sitelerine yerleştirir ve Propeller Reklamları, reklamları otomatik olarak optimize eder ve yüksek BGBM oranlarına sahip yüksek dönüştürme reklamları gösterir. Yayıncılar, bu şekilde hesaplanabilecek BGBM esasına göre ödeme yapar.

Web sitenize pop-under reklamlar yerleştirdiğini varsayalım. Günde 10000 ziyaretçi, ortalama pop-under reklamları BGBM oranı 5 ABD doları olur ve kazanacaksınız:

Bir ziyaretçiye yalnızca bir pop-under reklam sunulduğunda, BGBM başına 5 x 2 = günde 10 TL kazanacak olan 5000 reklam / 1000 olacaktır. (BGBM ücretlerinin, site trafiğinin bulunduğu yere toplamda kaç kez gösterildiğinin, vb. Değişebileceğini lütfen unutmayın)

Reklam Biçimleri

Propeller Reklamları, pop-under reklamları için popülerdir, ancak çeşitli reklam biçimleri sunarlar. Web sitenizi Propeller Reklamlarıyla nasıl para kazanabileceğinize bir göz atalım.

Popunder ReklamıPop-under-Onclick reklamlar:  Pop-under reklamlar, ana (çalışma) tarayıcı penceresinin arkasında bir tarayıcı penceresi açar. Bu bir tam sayfa reklamdır, reklamverenin web sitesi bu pencerede açılmış demektir. Sitenizin ziyaretçilerinin herhangi bir pankartı veya bir şeyi tıklamasına gerek yoktur; Siteniz yüklenirken bu pencere otomatik olarak açılır. Normalde 1 ABD doları olan Pop-under reklamları için çok iyi BGBM oranları alabilirsiniz.

 

Afiş ReklamıBanner Reklamlar: Propeller Reklamları, web sitenize yerleştirebileceğiniz çeşitli banner boyutları sunar. 1 – 2 ABD Doları arasında BGBM’ler beklenebilir. Klasik banner reklamlar, görüntülü reklamcılık ve mobil reklamcılık için hala en popüler biçimdir. Pek çok yerde temiz ve yaratıcı reklamlar sunarız. standart boyutlar:  300 × 250, 468 × 60, 728 × 90, 120 × 600, 160 × 600, 800 × 600, 800 × 440  ve  320 × 50

 

Doğrudan Bağlantı ReklamıDoğrudan Bağlantı Reklamları: Doğrudan Bağlantıların büyük değeri esnekliğidir. Kodumuza sahip olduktan sonra, kendi banner’larınızdan, düğmelerinizden veya metin bağlantılarınızdan bağlantı kurmak için kullanılabilir.

Ekstra para kazanmanın gerçekten akıllıca ve basit bir yolunu istiyorsanız, Doğrudan Bağlantıları otomatik optimize eden bir açılış sayfası (hedef URL) olarak kullanın. Kendi yaratıcı yöntemlerinizi veya yönlendirmelerinizi kullanarak, kendinizi premium fiyat ödemek isteyen markaların ve reklamverenlerin web sitelerine hazır hale getirmiş olursunuz.

 Video ReklamlarVideo Reklamlar:  Web siteniz videolar için bu reklam biçiminden daha uygunsa, tam size göre. Propeller Reklamları 10-30 sn video reklamı oynayacak. Propeller Reklamları, video reklamlar için tüm web sitesi türlerini destekler. Sadece birkaç kodlarını yerleştirmek ve web sitenizin oyun yüklenmeden önce ya da sadece website.We yerleştirilen diğer video etkili yeni gelir açılıyor, video içeriğinin tam olarak yararlanmak için ilgi çekici ve alakalı reklamlar sunabiliyoruz önce video reklamlarını göstererek başlayacak Akış.

 

Mobil-reklamlarMobil Reklamlar:  Propeller Reklamları, mobil cihazlara uygun bir web sitesi için reklam seçeneği sunar. Yayıncılar, İletişim Ağı Reklamları / Push Up ve Geçiş reklamlarını mobil uyumlu web sitelerinde görüntüleyebilir. Yüksek kaliteli Video Reklam kampanyalarımız video içeriğiniz için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Onlara bir deneme yapın ve para kazandıran video içeriğinin neden bugün yayıncılar için bu kadar önemli olduğunu göreceksiniz.

Propeller Reklamlarına Başvurun

Şu anda Propeller Ads, her tür yayıncıyı kabul ediyor. Propeller Reklamları, web sitelerinin çok az trafik almasına rağmen uygulanabilir.
Başvurmak için kısa kayıt formunu doldurmanız gerekiyor ve Propeller Reklamları yöneticileri size geri dönecek.

Ödeme

Ödemeniz için, bakiyeniz 100 TL’lik minimum ödeme tutarına ulaşmalıdır. Propeller Reklamları, Payoneer, Banka havalesi, vb. Yoluyla ödeme yapar. Şu anda, PayPal’ı desteklemezler.

Propeller Reklamlarını kimler kullanmalı?

Propeller Reklamlarını Google AdSense’le Propeller Reklamlarından daha karşılaştırırsanız, tam size göre değil. AdSense, Propeller Ads’e kıyasla tamamen farklı bir platformdur. Propeller Ads ile AdSense’e kıyasla çok daha az veya çok yüksek bir kazanç elde edebilirsiniz.

AdSense’ten daha yüksek bir rekabet gücüne sahipseniz çok daha fazla kazanabilirsiniz. AdSense reklamlarının düşük TO alması ve tıklama başına düşük kazanç elde etmesinin çok yaygın olduğu bir yerdeyseniz, Propeller Ads’te daha fazla kazanabilirsiniz.

Siteniz çok daha az trafik alıyorsa, 1000’den az ziyaretçiyi, Propeller Ads’ten daha iyi sonuç vermeyebileceğini söyleyin. Propeller Reklamları, yüksek trafikli siteler için iyidir ve Pop-under ve Onclick reklamlarını yayınlamaya hazırdır, iyi getiri bekleyebilirler.

Google AdSense hesabınızı kaybettiyseniz, Propeller Reklamlarını AdSense alternatifi olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca, Propeller Reklamlarını, genel kazancınızı artıracak AdSense reklamlarıyla birlikte de kullanabilirsiniz.

Bu inceleme, Propeller Ads ile ilgili kendi deneyimime dayanıyor. Propeller Ads’ten ödeme konusunda şikayetçi buldum ve yayıncı yasaklandı. Bu Propeller Reklamları ile ilgili olarak, bunun bot trafiğini kullanarak suni gösterimler ve tıklamalar oluşturan sahtekarlık hesaplarından kaynaklandığı belirtiliyor.

Umarım bu makale faydalı bulursunuz ve bu, web sitenizle daha fazla kazanmanıza yardımcı olacaktır.

KAYIT OLMAK