Reklamverenler ve Yayıncılar için 15 PPC Ağı

Bugün, Reklamverenler ve Yayıncılar için 15 En İyi PPC Ağı’nı sizinle paylaşıyoruz  .

Günümüzde, birçok reklamveren ve yayıncı, PPC Reklamcılığına odaklanmaktadır.

Dahası, PPC Networks veya PPC  Reklam Ağları  , reklamları yayınlayarak reklam yayınlamak isteyen web yöneticileri için bir zorunluluk haline gelmiştir.

PPC Ağları, reklamverenler ve yayıncılar arasında bir köprü işlevi görür. Tıklama Ağları başına ödeme, aralarında 3. taraf olarak çalışır.

Reklamverenler, ürünlerine veya hizmetlerine daha fazla trafik istedikleri ve PPC Reklamcılık modeli temelinde reklamlara yatırım yaptıkları için PPC Ağı’na katılmaktadır.

Yayıncılar, para kazanmak istedikleri için PPC Reklam Ağları’na katılırken, web sitelerine veya blog’larına tıklama başına ödeme temelinde ödeme yapan reklam yerleştirmeye devam eder.

Dolayısıyla, hem Reklamverenler hem de Yayıncılar, PPC Reklam Ağlarına katılmalıdır.

Yayıncı sitesinde bir son kullanıcı reklamveren reklamlarını tıkladığında, reklamverenin yayıncıya her başarılı geçerli tıklama için ödeme yapması gerekir.

PPC Advertising, tıklama başına ödeme reklamlarının büyük trafiğin geldiği web sayfalarına yerleştirildiği içerik için gelir elde etmenin etkili bir aracı olarak ortaya çıkıyor.

Yayıncıların, web sitelerine / bloglarına büyük trafik oluşturabilmelerini sağlamaları ve böylece PPC Reklamları ile iyi para kazanabilmeleri gerekir.

Reklamverenler için PPC Reklamlarının Yararları

Reklamverenler için PPC Reklamcılığının en büyük avantajlarından biri, yalnızca reklamın son kullanıcı tarafından tıklanması durumunda ödeme yapmaları gerektiğidir.

PPC Reklamcılık ile maliyetleri yönetmek, dönüşümleri izlemek ve YG’yi belirlemek kolaylaşır.

Dolayısıyla, reklamverenler reklamları göstermek için ödeme yapmak zorunda kalmazlar.

PPC Reklamları, ürünlerinize veya hizmetlerinize ilgi duyan kullanıcılar reklamları tıklamak için hedeflenmiş trafik ve kalifiye potansiyel müşteriler elde etmede çok faydalıdır.

Ayrıca, PPC Reklamları hızlı bir şekilde başlatılabilir ve potansiyel müşteri elde etmenin en hızlı yoludur.

PPC Reklamcılık, tüm dünyadaki insanlara ürün ve hizmet pazarlamasında yararlıdır.

Web sitenize ek trafik almanın ve böylece çevrimiçi görünürlüğünüzü genişletmenin bir yoludur.

Ayrıca, PPC Reklamcılık ile kampanya sonuçlarınızı kolayca takip edebileceğiniz etkili bir raporlama sistemi elde edersiniz.

Yayıncılar için PPC Reklamlarının Faydaları

Yayıncılar, web sitesi trafiğinden kolayca para kazanabilecekleri etkili reklamcılık çözümleri aramaktadır

. PPC Reklamları ile, yayıncılar, web sitesi trafiğinden etkili ve kolay bir şekilde para kazanmalarını sağlayan bir reklamcılık çözümü alır.

Kazanç potansiyeli söz konusu olduğunda, TBM Reklamlarının yayıncılara sunacağı çok şey vardır.

Aslında, yayıncılar, tıklama başına 0,05 ila 5 ABD Doları arasında olabilecek kazançlara bakabilir.

Bu nedenle, bir son kullanıcının yaptığı her geçerli tıklama için, yayıncı iyi para kazanabilir.

Her 1000 gösterim için 0,1 ABD doları kadar düşük teklif verebilen BGBM oranlarından daha iyidir.

Ayrıca, PPC Reklamları web sitesine veya bloga gelen büyük trafiğe sahip olma gerekliliğini ortadan kaldırır.

Dolayısıyla, küçük işletmeler bile, reklamlarına yapılan her tıklama için ödeme yapılan PPC Reklamlarından yararlanır.

Bu, büyük trafik hacminin kazanç açısından iyi olmasına rağmen, kesinlikle bir gereklilik olmadığı anlamına gelir.

Küçük yayıncılar bile PPC Reklamcılığı alarak çok şey kazanabilir.

Ancak, büyük soru, Tıklama Başına Ödeme ağları olduğu ve bazılarının oldukça düşük ödeme yaptığı için en iyi TBM / TBM Ağlarını bulmaktır.

Size en çok para kazanmanıza yardımcı olan bir PPC Reklam Ağı ile elinize katılmanız gerekir.

Yani en iyi PPC Ağı görelim.

Reklamverenler ve Yayıncılar için 15 PPC Ağı

1.  Google AdWords  (Reklamverenler)

Google AdWords, en büyük PPC Ağı’dır. Google’ın reklamları Google’da ve reklam ağında (Yayıncılar sitesi) görüntülemesine yardımcı olan bir reklamcılık hizmeti.

Reklamlar, Google’ın arama motoru sonuçları sayfasının üst kısmında görüntülenir. Metin, resim ve yerel arama tabanlı reklamlar görüntüler.

Reklamverenler, reklamları indirmek ve kullanıcılar reklamları tıkladıklarında ödeme yapmak için AdWords Programını kullanabilir. Büyük ölçüde anahtar kelimelere odaklanır.

Anahtar kelimeler, reklamınızın gösterilmesini tetikler.

AdWords reklamları tıklandığında, Google arama kullanıcıları daha sonra reklamverenin web sitesine yönlendirilir. Seçtiğiniz her bir anahtar kelimenin tıklama başına maliyet tutarı vardır.

Bir kullanıcı reklamınızı tıklamaya gittiğinde ödemeye hazır olduğunuz maksimum tutarı belirtir.

Yüksek bir TBM teklifi, reklamınızın Google arama sonuçlarında daha yüksek bir konumda gösterilmesini sağlar.

Günümüzde, birçok reklamveren ve yayıncı, PPC Ağı odaklanmaktadır.

2.  Google AdSense  (Yayıncılar)

Google Adsense, PPC Reklam Ağlarının kolayca “Tartışılmaz Kralı” dır.  Yayıncılar için  en iyi Reklam Ağı . Bir blog yazarıysanız veya bir web sitesi sahibiyseniz, mutlaka Google Adsense’ye gitmelisiniz.

Google Adsense ile bir araya gelmenin en büyük avantajlarından biri de milyonlarca reklamverenle çalışabilmesi. Dolayısıyla, alakalı ve yüksek kaliteli reklamlar sunma olasılıkları yüksektir, bu da sizin için yüksek TO ve daha fazla para getirmektedir.

Ayrıca, bir yayıncı olarak, web sitenizin sayfalarında ne tür reklamların görüneceğini kontrol edersiniz. Ayrıca, Google Adsense ile PPC Reklamcılığının sizin için ne kadar etkili olduğunu anlatmak için devam eden raporlara ve metriklere erişebilirsiniz  Kayıt ücreti yoktur ve kullanımı da kolaydır.

Google Adsense ile, ziyaretçilerinizin ilgi alanlarına uygun reklamlar görüntüleme fırsatına sahip olursunuz. Bir ziyaretçi web sitenizdeki reklamları tıkladığında ödeme alırsınız.

Ancak, Google Adsense’den bir yayıncı olarak onaylanmak büyük bir sorundur. Google Adsense tarafından belirlenen tüm şartları yerine getirmeniz gerekiyor.

Günümüzde, birçok reklamveren ve yayıncı, PPC Reklamcılığına odaklanmaktadır.

3.  Media.net  (Reklamverenler ve Yayıncılar)

Media.net, Yahoo-Bing PPC Ağı’dır. Bu, Yahoo ve Microsoft’un birleşik çabalarının bir sonucudur ve Google Adsense’ye uygun bir reklam ağı alternatifi sunmayı başarmışlardır.

Media.net alakalı reklamlar sunar.

Ayrıca, performansınızı gerçek zamanlı olarak izlemek için güçlü araçlar elde edersiniz. Reklamların renk paletinizle eşleşecek şekilde nasıl göründüğünü bile kontrol edebilirsiniz. Reklamverenleri filtrelemek ve reklam konularını engellemek için devam edebilirsiniz.

Media.net, yüksek kaliteli trafik ve içerik gerektirir.

Ayrıca, ABD’den, İngiltere’den veya Kanada’dan gelen trafiğinizin çoğuna sahip olmalısınız. Ayrıca, sitenizi birincil dil olarak İngilizce kullanmanız gerekir.

Günümüzde, birçok reklamveren ve yayıncı, PPC Reklamcılığına odaklanmaktadır.

4.  Facebook Reklamları  (Reklamverenler)

Facebook Reklamları, reklamverenlerin ürün ve hizmetleriyle ilgilenme olasılığı en yüksek olan kullanıcılarla bağlantı kurma fırsatı sunar.

En önemlisi, sunulan reklamlar, kitle için yararlı ve alakalı.

Reklamverenler, ilgi alanları, yaş, yer ve daha fazlası gibi faktörleri kullanarak ulaşmak istediklerini tanımlayabildikleri için reklamlar üzerinde tam denetime sahiptir.

Reklamverenler, bir ürün satmak veya marka adlarının bilinirliğini artırmak gibi bir iş hedefi seçer. İzleyicileri belirlemek ve reklamlarıyla kimlerin ulaşmak istediğine karar vermek için devam ediyorlar. Reklamveren, Facebook’ta reklamcılık ürünlerini kullanarak gösterilecek reklamlar oluşturur.

Son olarak, Facebook reklamları reklamverenin kitlesine gösterir.

Ayrıca, reklamverenler, web sitelerini ziyaret eden veya mobil uygulamalarını kullanan kişilere reklam göstermek için Facebook piksel teknolojisini kullanabilir.

Günümüzde, birçok reklamveren ve yayıncı, PPC Reklamcılığına odaklanmaktadır.

5.  Twitter Reklamları  (Reklamverenler)

Twitter Advertising, reklamverenlerin iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olur. Mesajınızı tweet’lerinizi tanıtarak insanlara sunarak potansiyel müşterilere ulaşma fırsatı sunar. Twitter reklamları, yüksek değerli takipçilerden oluşan topluluğunuzu büyütmede ve hesabınızı tanıtarak ağız kelimesini kullanmanızda yararlıdır.

Reklam kampanyalarınızın sonuçlarını gerçek zamanlı olarak ölçebilir ve kullanıcıların her bir tweet ile nasıl etkileşimde bulunduklarını görebilirsiniz. Hedef kitlenizi cinsiyet, coğrafya, ilgi alanları veya cihazlara göre hedefleyerek seçebilirsiniz.

Twitter Reklamları ile ilgili en iyi şey, yalnızca kullanıcılar beğendiklerinde, hesabınızı takip ettiğinde veya tekrar Tweet’ledikten sonra yanıt verdiğinizde, yanıtladığınızda veya tıkladığınızda ödeme yapmanız gerektiğidir. Yani, tam kontrol sizde. Ayrıca, minimum harcama yoktur. Reklamları istediğiniz zaman başlatabilir ve durdurabilirsiniz.

Günümüzde, birçok reklamveren ve yayıncı, PPC Reklamcılığına odaklanmaktadır.

6.  Bing Ads  (Reklamverenler)

Bing Ads, reklamverenlerin web sitelerini, ürün türünüzü veya hizmetinizi aradıklarında potansiyel müşterilerin önüne getirmeleri için bir fırsat sağlar.

Bing Ads ile hedef pazarınıza ulaşmak için büyük bir potansiyel var. Arama motoru pazar payının% 30’undan fazlasına ve yaklaşık beş milyar aylık aramaya sahiptir.

Bing Ads, Bing ve Yahoo arama motorlarında hem PPC reklamcılığı sağlayan bir reklam platformudur.

Bing Ads, sayfanın en üstünde, en altında veya yanında görünür ve normal arama sonuçlarına hemen hemen aynı görünür. Reklamlar, bir kullanıcının Bing arama motorunda arama yapmak için kullandığı arama terimini temel alır.

SERP’lerde hangi reklamların gösterileceğini belirlemek için bir “açık artırma” vardır. Ancak, reklamverenler yalnızca bir kullanıcı reklamı tıkladığında ödeme yapmalıdır. Ayrıca, reklam bütçenizi maksimum günlük veya aylık bütçe gibi de belirleyebilirsiniz.

Bing Ads ile, gelişmiş bir izleme sistemi elde edersiniz. Böylece, reklamınızla kaç kişinin etkileşimde bulunduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca, Bing’de reklam vermek daha iyi reklam konumlarına ve tıklama başına daha düşük maliyetlere yol açar.

Günümüzde, birçok reklamveren ve yayıncı, PPC Reklamcılığına odaklanmaktadır.

7. Revontent (Reklamverenler ve Yayıncılar)

Revontent,  internetteki en büyük içerik öneri platformlarından biri olarak tanınır  . Şu anda dünya genelinde ayda 100 milyar içerik önerisine hizmet ediyor ve geçen yıl% 900’lük bir büyüme oranını kaydetmede başarılı oldu.

Revontent ana odağı, miktardan ziyade yayıncı ağının kalitesi üzerinedir. Dolayısıyla, Revcontent’in geçerli olan web sitelerinin yaklaşık% 98’ini reddettiğini görüyorsunuz.

Ancak, daha yüksek gelirler, sadık kitleler oluşturma ve ortakları için daha iyi katılım oranları sağlama konusunda Revcontent’e yardımcı oldu.

Sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahip olan ve şeffaf raporlama ve widget’ların kolay özelleştirilmesini sağlayan Revcontent v2’yi yeni piyasaya sürdüler.

Günümüzde, birçok reklamveren ve yayıncı, PPC Reklamcılığına odaklanmaktadır.

8.  Infolinks  (Reklam verenler ve yayıncılar)

Infolinks, günümüzde en büyük Metin içi para kazanma ağlarından biridir. Google Adsense ve Amazon Associates gibi devlerle yakından rekabet ediyor. Infolinks, Ad Networks dünyasında kendileri için büyük bir isim yaptı. 200’den fazla yayıncının 120’den fazla ülkede yüksek gelir elde etmesine yardımcı oluyorlar.

Infolinks reklam birimleri, standart banner alanı sağlamadığından nispeten göze batmaz. Bunun yerine, reklamlar en aza indirgenmiş veya köprüler halinde görünür. Ziyaretçiler, reklam gösterme bağlantılarını fare işaretçilerinin üzerine getirmelidir.

Infolinks reklamlarıyla ilgili en iyi şey, kullanıcının deneyimine müdahale etmemeleridir. Diğer tüm reklam çözümleriyle birlikte kullanmak ve çalışmak için ücretsizdir.

Infolinks onay süreci oldukça hızlıdır. Sitenin içeriğine ve oluşturduğunuz trafik hacmine göre değil. Kurulumu çok kolay. Web sitenizin gövdesine kod eklemeniz yeterlidir.

Reklam sayısı ve web sitenizdeki reklamların yeri üzerinde kontrol sahibi olursunuz. Destek bilge; hızlı ve duyarlılar. Infolinks, Amazon, Facebook, eBay, Taboola, Pizza Hut, Seyahat Danışmanı ve çok daha fazlası gibi dünyanın en iyi markalarından bazıları ile çalışır.

Günümüzde, birçok reklamveren ve yayıncı, PPC Reklamcılığına odaklanmaktadır.

9.  Teklif Veren  (Reklamverenler ve Yayıncılar)

Bidvertiser, Google Adsense’e iyi bir alternatif olarak ortaya çıkıyor. Reklamverenler ve Yayıncılar için en iyi PPC Reklam Ağlarından biri.

Teklif veren, hızlı ve kolay bir onay süreci sunar. Trafik hacmi ve kullanılan dil ile ilgili böyle bir gereklilik yoktur. Kurulumu kolaydır. Web sayfanıza bir HTML kodu eklemeniz yeterlidir. Reklamların görünümünü bile değiştirebilirsiniz.

Teklif veren, tıklama başına en yüksek ödemeyi sunamayabilir, ancak dönüşümlerde de para kazanabilirsiniz. Dönüşümler, bir reklamı tıklayan bir ziyaretçi reklamverenin web sitesine gittiğinde ve bir satın alma işlemi gerçekleştirdiğinde gerçekleşir. Ayrıca bir raporlama sistemi ile çivili.

 

10.  Chitika  (Reklamverenler ve Yayıncılar)

Chitika PPC Ağı ile ilgili en iyi şey, diğer reklam ağlarının yanında kullanılabileceği gerçeğidir. Ayrıca, Chitika Google Adsense için en iyi alternatiflerden biri olarak kabul edilir. Onay süreci hızlı ve kolaydır.

Ancak, bazı durumlarda, web sitenizi onaylamak bir hafta kadar sürebilir. Bu, bir web sitesi için onay aldıktan sonra, Chitika’yı diğer web sitelerinizden herhangi biri için kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ayrıca, mobil reklamları yeniden boyutlandırabilir ve  mobil trafikten gelir elde edebilirsiniz . PPC oranları genel olarak diğer reklam ağlarından daha düşüktür. Ancak, Chitika paranızı almak için düşük ödeme limiti sunar.

PayPal için minimum ödeme eşiği sadece 10 ABD dolarıdır. Ziyaretçilerin sitenize ulaşmak için arama motorunda yazdığı anahtar kelimelere dayalı reklamlar sunar. Web siteniz için biraz daha alakalı reklamlar ile sonuçlanır.

Günümüzde, birçok reklamveren ve yayıncı, PPC Reklamcılığına odaklanmaktadır.

11.  Clicksor  (Reklamverenler ve Yayıncılar)

Clicksor, reklamverenler ve yayıncılar için başka bir çok yararlı PPC Reklam Ağı. Ayrıca, en iyi Google Adsense alternatiflerinden biri olarak çalışır. Başka bir Adsense sürgün cenneti. Ayrıca, Tıklama Reklamları, Adsense reklamları kadar iyi görünmüyor. Aslında, Clicksor Adsense’yi taklit etmez. Çok sayıda reklam boyutu sunar ve benzersiz reklam türleri de alırsınız.

Clicksor’un kurulumu çok kolaydır ve Joomla, WordPress, Drupal veya Blogger kullanıyorsanız bir eklenti vardır. Hızlı bir onay süreci sunar. Aynı ağ sayfasındaki reklamları diğer ağlardan da ekleyebilirsiniz. Ancak, aynı sayfada bulunan diğer ağlardaki reklamları kullanmak istiyorsanız, en çok Clicksor’dan yalnızca 3 reklam biriminiz olabilir.

Günümüzde, birçok reklamveren ve yayıncı, PPC Reklamcılığına odaklanmaktadır.

12.  Adbuff  (Reklamverenler ve Yayıncılar)

Adbuff, önde gelen PPC Reklam Ağlarından biridir. Yenilikçi ve son derece rekabetçi bir gerçek zamanlı teklif platformu sunuyor. Adbuff hakkında en iyi şey, sektördeki en yüksek PPC oranlarından birini sunmasıdır. Reklamverenler birbirleriyle rekabet eder ve yayıncıların sitelerine yapılan tıklamalar için teklif verir.

Adbuff, premium bir PPC Ağı ve onaylama söz konusu olduğunda, reklamverenler ve yayıncılar için katı kurallar içerir.

Şu anda İngilizce siteleri olan yayıncıları kabul ediyorlar. Ayrıca, trafiğin büyük kısmının ABD, İngiltere, Avustralya ve Kanada’dan olması gerekir. Yayıncı sitelerinin günde en az 2000 benzersiz ziyaretçisi olması gerekir.

Onay genellikle 5 ila 7 gün sürer ve onaylanan her site kayıt için bir karşılama bonusu olarak 25 ABD doları alır. Yüksek oranlı bir PPC Ağı arıyorsanız Adbuff en iyi reklam ağlarından biridir.

Günümüzde, birçok reklamveren ve yayıncı, PPC Reklamcılığına odaklanmaktadır.

13.  LinkedIn Reklamları  (Reklamverenler)

LinkedIn reklam çözümleri pazarlamacılar için güçlü araçlardır. Aslında, LinkedIn mesajınızı hedef kitlenize ulaştırmak için birçok kolay kullanım seçeneğiyle ekonomik bir yol sunar. LinkedIn’in reklamcılık seçenekleri, potansiyel müşteri adayları oluşturmaya, ağınızı büyütmeye, yeni çalışanları işe almaya veya şirketinizin sayfa üyeliğinizi artırmaya bakmanıza rağmen, hedef kitlenize ulaşmanız için size esneklik sağlar.

LinkedIn.com web sitesinde önemli sayfalarda reklam oluşturabileceğiniz ve yerleştirebileceğiniz PPC Reklamcılık çözümü sağlar. Ancak, LinkedIn ayrıca İçerik Reklamları, Sosyal Reklamlar, Sponsorlu InMail, LinkedIn Grup Reklamları, Spotlight Reklamları, Öne Çıkan Şirket Reklamları, SlideShare İçerik Reklamları ve Şirket Reklamlarını Takip Etme gibi başka reklamcılık çözümleri de sunmaktadır.

Günümüzde, birçok reklamveren ve yayıncı, PPC Reklamcılığına odaklanmaktadır.

14.  ExoClick  (Reklamverenler ve Yayıncılar)

ExoClick, dünyanın dördüncü büyük reklam ağıdır. Aylık +125 milyar aylık gösterim sunar. ExoClick, web, mobil ve tablet için reklam çözümleri sunar. Reklam seçenekleri, Görüntülü Reklam Ağı, Video İçi Reklamlar, Geçiş Reklamı ve Pop-under Reklamları içerir.

ExoClick, TBM, BGBM ve sabit fiyatlı reklamlar gibi üç fiyatlandırma modeli sunar. Yayıncılar, çeşitli ödeme ağ geçitleri aracılığıyla haftalık ve aylık ödemeleri alır. Müşteri desteği mükemmel ve hızlıdır. Ayrıca, ExoClick yasal, şeffaf ve erişmesi kolaydır.

Günümüzde, birçok reklamveren ve yayıncı, PPC Reklamcılığına odaklanmaktadır.

15. BuySellAds  (Reklamverenler ve Yayıncılar)

Sıradaki PPC ağımızın bir listesi BuySellAds’dır. Teknik olarak bir PPC ağı olmasalar da, orada en büyük görüntülü reklam ağlarından biri. Seçebileceğiniz binlerce farklı site ile, BuySellAds her reklamveren için mükemmel bir siteye sahiptir. Sadece kendi büyük web sitelerini araştırın ve nişinize en uygun olanı seçin. BuySellAds, daha sonra, BGBM’den aylık maliyetlere kadar çeşitli reklam boyutlarından ve fiyatlandırma modellerinden seçim yapmanıza olanak tanır.

Çok sayıda siteye sahip olmanın yanı sıra, BuySellAds ayrıca diğer ağlarda reklam veremediğiniz özel web sitelerine de sahiptir. PPC reklamlardan farklı bir şey denemek istiyorsanız, görüntülü reklamlar bir sonraki adımdır. Her ne kadar ulaşabilecekleri veya özelleştirilebilecekleri olmasalar da, cephaneliğiniz için iyi bir araç.

alım-satım-reklamları

Reklamverenlerin ve Yayıncıların En İyi 15 PPC Ağı’nın sunumunun, ihtiyaçlarınıza göre en iyi Tıklama Başına Ödeme Ağı’nı seçmenizde size yardımcı olacağını umuyoruz.