En İyi Pop-Under Reklam Ağları

Burada , reklam veren olarak veya bir yayıncı olarak kullanabileceğiniz  En İyi Pop-Under Reklam Ağlarını listelemekteyim  .

Tüm dünyadaki çevrimiçi yayıncılara ve reklam verenlere sürekli olarak yüksek performanslı çözümler sunuyorlar.

Bu Pop-Under Reklam Ağları yayıncılarına ve reklam ortaklarına sunacak çok şey var.

Yayın müşterileri, en çok dönüşüm getiren reklam kampanyalarını arayabilir.

Reklam ortaklarına geniş kitlelere ulaşmak için yola devam ediyorlar.

Bu Pop-Under Reklam Ağlarını kullanarak, trafiği web sitenize dönüştürmeyi ve en iyi performans gösteren reklam kampanyalarını seçme fırsatı elde edersiniz.

Gerçek zamanlı detaylı istatistikler sunarlar ve ayrıca kapsamlı bir destek sunarlar.

En İyi Popüler Pop-Under Reklam

Ero Advertising :

Ero Advertising, en iyi Pop-Under Reklam Ağı’ndan birini sunar. Bir reklam kampanyasını hızlı bir şekilde ayarlamanıza ve sıralamanızı ve görünürlüğünüzü artırmanıza olanak tanır. Reklam verenlere ve yayıncılara çok şey sunuyor.

Reklamverenler, ürünleri için daha başarılı bir reklamcılık çözümünü dört gözle bekleyebilirler. İş ve performans hedeflerinizi anlamak için her türlü çabayı gösterir ve sonuçlarınızı en üst düzeye çıkaracak başarılı kampanyalarla gelir.

Öte yandan, yayıncılar dünyanın en büyük markalarıyla bağlantı kurma fırsatına sahip oluyor. Haftalık ve aylık ödemelerle doğru ve güvenilir takip imkanı sunar. Yenilikçi kampanya yönetim araçları sağlar. Yayıncılar, yüksek oranda yanıt veren hesap yönetimi ekibinden mükemmel destek isteyebilir.

Ero Reklamcılığı

Galaksion:

Galaksion, reklamverenleri ve yayıncıları dünyanın dört bir yanından bağlayan iyi bilinen bir çevrimiçi reklamcılık ağıdır. Reklamverenler ve yayıncılara basit ve etkili bir şekilde para kazanmak için maksimum fırsat sunuyor. İngiltere’de bulunan Galaksion, POP, EBM, BGBM ve TBM reklam biçimlerine odaklanmaktadır. Pop Up, Pop Under, Video Reklamlar, Kaydırma Banner’ları, Geçiş Reklamları, Ekran Koruyucular, Koşu Metni ve Sıçrama Ekranları içeren web sitelerinde medya reklamcılığı konusunda uzmanlaşmıştır.

240 × 400, 468 × 60, 728 × 90, 600 × 200, 300 × 250, 160 × 600 ve diğerleri gibi çeşitli reklam boyutlarını desteklerler. Galaksion Ad Network’ün ayırt edici özelliği yenilik ve verimliliktir. Tekliflerin seçiminde tamamen profesyonel bir yaklaşım sergiliyor. Teklifler kapsamlı bir değerlendirmeden sonra seçilir. Müşterilerin ağa katılarak sürekli gelir elde etmeleri için yalnızca en iyi teklifleri sağlar.

Galaksion, Bireysel Yaklaşım ile birlikte şeffaf bir muhasebe sistemi, 7/24 destek, Reklam Malzeme Yönetimi sağlar. En yüksek hedefli reklamcılık düzeyini sağlar. Coğrafi konum, çerez analizi, zaman ve daha fazlasını barındırmak için özelleştirir. Zamanında ödeme yaparlar. Minimum ödeme, Pay Pal, Banka Havalesi ve Banka Havalesi gibi birçok ödeme yöntemiyle 100 ABD dolarıdır.

Galaksion

Clicksor :

Clicksor, oldukça başarılı ve tanınmış bir İçeriksel Reklam Ağıdır . Ayrıca inanılmaz Pop-Under Reklamlar sunar. Doğru kitleye en alakalı reklamları sunmaya devam ediyor. Reklamcılık çözümleri, çevrimiçi gelirinizi önemli ölçüde artırmaya yöneliktir. Şu anda 3 milyardan fazla gösterime hizmet veriyor ve ayda 1 milyondan fazla kalite potansiyel müşteriyi dönüştürüyor. En alakalı ve en yüksek dönüşüm sağlayan reklamların sunulmasında uzmanlık.

Reklamverenler, Clicksor Pop-Under Reklamlarını yayınlayarak inanılmaz sonuçlar ve yayıncılar için son derece kârlı bir gelir akışını dört gözle bekleyebilir. Yaygın yayıncı ağı, reklamverenlere yüksek hacimli hedefli trafiği gerçek zamanlı olarak kanalize etme olanağı sağlar. Clicksor, reklamverenlerin ve yayıncıların aslında Pop-Under Reklamları yayınlayarak kâr etmelerini sağlamak için trafik performansını sürekli olarak izler.

Clicksor

PopUnder Total :

PopUnder Total, Romanya’da bulunan bir başka popüler pop-under ağdır. Görüntüleme Başına Maliyet modelini izler. Reklam ağı, reklamverenlerin ve yayıncıların başarısı için sürekli olarak çaba göstermektedir. Yayıncılara% 80 oranında yüksek bir gelir payı sağlar. Onları onaylamadan önce web sitelerini inceler. Bununla birlikte, reklam ağına katılma sitelerinde trafik kısıtlaması yoktur.
Reklam ağının hem reklamverenler hem de yayıncılar için birçok iyi özelliği vardır.

Reklamverenler, premium trafiğe, premium yayıncılara, çok sayıda hedefleme seçeneğine ve gelişmiş gerçek zamanlı raporlara bakabilir. En düşük yatırımla en iyi trafiği alırlar. Öte yandan, gerçek zamanlı teklif verme teknolojileri, premium kampanyalar, hızlı ödeme planı ve gerçek zamanlı raporlama özellikleriyle yayıncılar, her ziyaretçiden web sitelerini kullanarak para kazanabilir.

Ayrıca, desteğiniz, sorunuzu dikkate almaksızın neredeyse anında olan fantastik. Ayrıca özel hesap yöneticileri sağlar. Ödeme işleme hızlı ve 1 $ kazandıktan sonra yapılır. Ödeme seçenekleri Pay Pal ve Havale içerir. Kolay bir kayıt işlemine sahiptir. Yayıncılar reklamlarda tam kontrol sahibi olurlar. Aynı zamanda verimli bir raporlama sistemi sağlar.

PopUnder Toplamı

PopMyAds :

PopMyAds, en hızlı büyüyen Pop-Under Reklam Ağı’ndan biridir. İnternet reklamcılığını sadece kolay değil aynı zamanda son derece ödüllendiriyor. Bir Reklamveren veya Yayıncı olarak kayıt olabilirsiniz ve karlarınızın büyüdüğünü görebilirsiniz.

Sitelerin çoğunu kabul eder ve minimum trafik gereksinimi yoktur. PopMyAds ile, oldukça deneyimli bir para kazanma ekibiyle iş ortaklığı yapma fırsatı elde edersiniz. Endüstri lideri oranları ve en iyi uluslararası trafik kapsama alanı sunar. Markaları en çok katılım gösteren kitlelerle bağlamak için sürekli çalışır.

PopMyAds

Adsterra :

Adsterra, hem yayıncılar hem de reklamverenler için yararlı olan en hızlı büyüyen Pop-Under Reklam Ağı’dır. Yayıncılar için, Yayıncıların web sitelerini en iyi seçenekle para kazanmalarına yardımcı olan Görüntülü Reklam Ağı, Popunder, Doğrudan Bağlantılar, Sider’ler, Reklamları Şınav, vb. Sundukları için Adsterra iyi bir para kazanma seçeneği olabilir. Bunun ötesinde, büyük bir ödeme sistemi üzerinden zamanında ödeme olanağı sunuyorlar.

Adsterra, reklamverenler için de güçlü bir seçenektir, reklamverenin en iyi YG elde etmesine yardımcı olan BGBM, EBM, GBM veya ÜFE seçeneklerini sunar. Reklamverenler, Popunder, görüntülü reklamlar vb. Gibi seçenekleri kullanarak ürün veya hizmetlerinin reklamını yapabilir. Reklamverenler, belirli bir kitleyi hedeflemelerine yardımcı olan gelişmiş hedefleme yapabilir. Gerçek zamanlı verilerle, reklamverenler kampanyalarını optimize edebilir ve YG’yi gerçek zamanlı olarak izleyebilir.

Adsterra

PropellerAds :

PropellerAds Reklamları, en iyi Pop-Under Reklam Ağı’ndan biridir. En hızlı büyüyen reklam şirketi olma etiketini kazandı. EBM ve CPL dönüşümlerine dayalı reklam kampanyaları yayınlıyorlar . Yayıncılar, herhangi bir yerden% 200 daha yüksek ve tüm ziyaretçiler için% 100 para kazanmayı dört gözle bekleyebilirler. PropellerAds Reklamlarında, pop-under reklamları, pop-up’ları, pre-rolls, roll-roll ve overlay reklamları elde edersiniz.

PropellerAds ile, en iyi performans gösteren reklam kampanyalarını seçersiniz. PropellerAds Reklamları, tercih ettiğiniz Pop-under Reklam ağı olarak seçmeniz için birden fazla neden sunar. PropellerAds Reklamları ile,% 100 envanter para kazanma, kendi reklam sunucusu çözümü, gerçek zamanlı ayrıntılı istatistikler, 7/24 nitelikli destek ve çok daha fazlasını elde edersiniz.

Pervane Reklamları

PopAds :

PopAds reklam ağı, İnternet’teki pop-under reklamlarında uzmanlaşmıştır. Pop-under reklamlar söz konusu olduğunda en iyi ödeme yapan reklam ağı olduğunu iddia ediyor. PopAds hızlı, verimli ve güvenli bir pop-under reklam ağıdır. Web sitenize en kaliteli ziyaretçileri getirerek size bir reklamveren olarak bir fırsat sunuyor. Hatta bir yayıncı olabilir ve web sitenizin trafiğinden yüksek kaliteli pop-under reklamlar ile para kazanma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Web sitenizi verimli bir şekilde tanıtıyor ve ödeme taleplerini yayıncılar için günlük olarak işler. PopAds şu anda 50 ülkeden birden fazla kategori reklamverenine ev sahipliği yapıyor. Siteniz için doğru kategoriyi ve anahtar kelimeleri seçmek, pop-under reklamlar aracılığıyla web sitenizin trafiğinden etkili bir şekilde para kazanabilir. Çoğunlukla ziyaretçi trafiğinin yanı sıra web sitesi içeriğine bağlı bir oran sunar. Artı: Ayrıca yüksek güvenlik ve mükemmel destek sunuyor.

PopAds

ClickAdu :

ClickAdu, önde gelen global Reklam Ağlarından biridir. Mobil web ve masaüstü envanteri de dahil olmak üzere 240’dan fazla ülkeden günlük 150 milyondan fazla gösterim sağlıyor. Reklamverenlerin ve yayıncıların her tıklamadan ek gelir elde etmesine yardımcı olmak için her türlü çabayı gösterir. Reklamverenler, tam olarak yönetilen kampanya optimizasyonunu alır. Dolandırıcılık ve bot filtreleme ile gelişmiş hedefleme ve kaliteli trafik sağlar.

Yayıncılar, haftalık ödeme yöntemleriyle çoklu ödeme yöntemlerine erişebilir. Bloglardan mikrositelere, her türden web sitesine kadar herhangi bir web sitesini eklemek kolaydır. ClickAdu, Pop-Under ve Under Under Ads. Reklamlarına odaklanır. Site doğrulama süreci hızlı ve en fazla 1 gün sürmektedir. Doğru kişilerin reklamları görmesini sağlar.

ClickAdu

Ad-Maven:

Ad-Maven, Yayıncı ve Reklamveren için popüler bir Pop-Under Reklam ağıdır. Ad-Maven, her gün 500 milyondan fazla tam ekran reklam gösterimi sunuyor. Yalnızca Pop-Under reklamları değil, Banner reklamları, NewTab, lightbox, kaydırıcı reklamlar, geçiş reklamları ve daha fazlasını sunar. Ad-Maven Tüm reklam bloğu uzantılarını baypas etmek, böylece Yayıncılar kazancını% 25 oranında artırabilir. Ad-Maven, yayıncılara Haftalık, İki Aylık veya NET30 bazında ödeme yapıyor.

Reklam verenler için Ad-Maven, istenen trafikte rekabetçi teklif vermeyi sağlayan RTB teknolojisini sunmaktadır. Ad-Maven günlük olarak dünya çapında 200’den fazla ülkede yüz milyonlarca gösterim sunuyor. Mükemmel hedefleme seçenekleri sunarlar, böylece reklam bütçenizin çoğunu alırsınız. Lightbox ve Interstitial reklamları içeren Ad-Maven ürünleri, Ocak 2018’de lansmanı planlanan ve engellenmeyecek Google Adblock ile tamamen uyumludur.

AdMaven birkaç ay önce “Yerel push bildirimleri” yayınladı. Sitenizde Adsense ile kullanabileceğiniz ve herhangi bir şekilde Google politikasını etkilemeyen uyumlu bir para kazanma yöntemi.

Yerel itme ürünü, kitlenizi mutlu tutmak için temiz ve kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmış, müdahaleci olmayan bir reklam biçimidir.

Native push, hem masaüstü hem de mobil cihazlarda son derece yüksek dönüşüm oranları sağlayarak, kaliteli bir kullanıcı deneyimine odaklanır ve her yayıncı için yeni bir gelir akışı eklemektedir.

Yerel itme, web sitenizde pahalı yer tutmaz veya farklı sitelere gizli yönlendirmeler gerçekleştirmez ve web sitenize göz atarken kullanıcı deneyimini bozmaz

Ad-Maven

PopCash :

PopCash en etkili pop-under reklam ağıdır. Kampanyalarınız üzerinde tam kontrol sağlar. Ne zaman başlayacağınızı, duraklatacağınızı veya durduracağınızı seçebilirsiniz. PopCash pop-under reklam ağı hızlı, güvenilir ve güvenlidir. Anlık İleti Gönderenler aracılığıyla canlı ve anında destek alırsınız. PopCash günlük olarak para çekme işlemleri gerçekleştirir, böylece ödemenizi hızlı bir şekilde alırsınız.

Kampanyanızı kolayca izleyebileceğiniz ve gelir ilerlemenizi sağlayan ayrıntılı istatistikler sağlar. PopCash, minimum para çekme tutarı gibi düşük bahis tutarlarını sadece 10 $ tutmaktadır ve minimum 5 $ ‘lık para yatırılan minimum kampanya bütçesi yoktur.

PopCash

Adcash:

Adcash, çevrimiçi reklam endüstrisindeki en önemli reklam ağlarından biri olarak kabul edilmektedir. Dünyanın dört bir yanındaki çevrimiçi yayıncılara ve marka reklamverenlerine yüksek performanslı çözümler sunmuştur. Adcash’ın yayıncı müşterilerine ve reklam ortaklarına sunacağı çok şey var. Yayın müşterileri, en iyi dönüşüm sağlayan reklam kampanyalarını sabırsızlıkla bekleyebilir.

Pop-under reklam kampanyaları özel fiyatlandırma modelleri ile gelir, böylece çevrimiçi içeriğinizden para kazanma ve böylece gelirlerinizi artırma fırsatınız olur. Adcash, marka bilinirliğini artırmak ve dönüşüm getiren trafiği artırmak için devam eden özelleştirilmiş ve hedefe yönelik reklam yerleşimi ile reklamcılık iş ortaklarına geniş kitleler sunar. Adcash, pop-under reklamları, flash banner’lar dahil diğer reklam biçimleriyle birlikte sunar.

Adcash

exoClick:

exoClick, pop-under reklamları sunan lider bir web ve mobil reklam ağıdır. Web, mobil cihazlar, tabletler, akıllı TV’ler ve daha fazlası aracılığıyla çoğunlukla küresel ve çok kanallı reklam çözümlerine hizmet veren yetişkin trafiğine hitap ediyor. Ayrıca, exoClick, 20’den fazla reklam biçimine sahiptir. Mükemmel müşteri desteği, haftada bir kez yapılan ödemelere sahip 7/24 müşteri hizmetleri, özel hesap yöneticileri ile birlikte gelir.

Gelişmiş gerçek zamanlı istatistiklerine erişebilirsiniz. Web sitenizden para kazanmaya kesinlikle yardımcı olabilecek, eğlence pazarında tanınan ve lider bir reklam ağıdır.

exoClick

RevenueHits :

RevenueHits, yayıncılar ve reklamverenler arasında popüler bir reklam ağıdır. Ekran, Metin Reklamları, Uygulamalar ve Widget’lar, XML Beslemeleri, Özel Biçimler ve Pop-Ups / Under gibi birçok reklam seçeneği sunarlar. Yayıncılar, birçok faktöre bağlı olarak eBGBM’yi 30 ABD dolarına kadar bekleyebilir.

Reklamverenler için, Pounder veya Popup reklamlarının reklamını yapabileceğiniz selfadvertiser.com adında bir self servis reklam platformu oluşturdular. Yayıncılar için, GelirHitler, net 30 vadede ödeme yapar ve Banka, Paypal veya PayPal ile ödeme yapar.

 

RevenueHits

Adbuff :

Adbuff, Kanada merkezli en iyi ödeme yapan bir popunder ağıdır. Adbuff’ın gelir modelleri, tüm yayıncılarına ödeme yapmak için TBM, EBM, BGBM’dir. Ayrıca Adsense için en iyi alternatif ağdır. Adbuff’ın reklamları yüksek ödeme, yüksek kalite, temiz ve bu reklamlar yayıncılara sunulur. Adbuff’ın dünyanın her yerinden birçok reklamvereni var. Bu yüzden tüm yayıncıları için% 100 doluluk oranı sunuyor. Ayrıca yayıncılarıyla% 90 oranında gelir paylaşıyor. Yani Adbuff’ı kullanırsanız, bundan çok sayıda fayda elde edersiniz.

Diğer pop reklamverenleri gibi Adbuff da 7/24 müşteri desteği sağlar, eğer herhangi bir sorunuz varsa onlarla iletişime geçebilirsiniz, 24 saat içinde cevap verirler. İyi haber, Adbuff’ın yayıncılarına kayıt bonusu olarak 25 $ ve bu bonusu ilk web sitesiyle sınırlı değil, onaylanan her web sitesi için bonus alacak. Adbuff, bonusa katılmanın yanı sıra, yüksek cpm oranları, 100 doluluk oranı,% 90 gelir payı, iyi yönlendirme programı, hızlı ödemeler, İyi istatistikler raporlama sistemi, çoklu ödeme yöntemleri vb. Dahil olmak üzere yayıncılarına bazı iyi özellikler sağlar.

Adbuff

SisterAds :

SisterAds, yüksek cpm oranlarına sahip yeni bir En İyi Pop-Under Reklam Ağıdır. SisterAds, kullanıcılarının% 80’ini paylaşmaktadır. Şu anda hızla para kazanmak için yayıncılarına 10 ABD dolarına kadar eBGBM oranı sunuyor. Yüksek ödeme oranlarının yanı sıra SisterAds, iyi müşteri desteği, cazip sevk programı, çoklu ödeme yöntemleri, dünya çapında trafiği kabul etme, canlı istatistikler, kolay birleştirme seçeneği, günlük ödemeler vb. Dahil olmak üzere yayıncılarına bazı iyi özellikler sunmaktadır. SisterAds çevrimiçi pop reklam ağıdır. dünyanın her yerinden yayıncıları ve reklamverenleri kabul eder. Minimum ödeme eşiği sınırı yalnızca 25 ABD dolarıdır ve kullanıcılarına ödeme yapmak için ödeme yöntemini kullanır. Şu anda sisterAds, kullanıcılarına% 5 oranında tavsiye komisyonu sunmakta ve bunlara yönlendirmelerden biraz daha fazla para kazanmaktadır.

sisterads

CPMoz :

Bu ağ, yukarıdaki tüm ağlara kıyasla yeni, ancak kesinlikle beğeneceğiniz çok iyi hizmetler ve olanaklar sunuyor. Tüm ağlar gibi, her türlü web sitesini / blogu da kabul eder. BGBMoz ile, sitenizden, her gösterimi sayarken iyi bir gelir elde edebilirsiniz. Aynı zamanda, kullanıcılarını günlük olarak ödeyen en düşük ödeme yapan bir ağdır ve minimum ödeme de 5 $ ‘dır. Bu ağda, BGBM’nin ortalaması ve istatistikleri raporlama sisteminin canlı istatistikleri göstermediği, ancak yukarıdaki tüm ağların canlı istatistikleri veya bir veya iki saatlik bir gecikme gösterdiği gibi, bu ağda çok az sayıda eks var. CPMoz’un ödeme modelleri BGBM ve TBM’dir.

CPMoz

HilltopAds :

HilltopAds, küresel bir dijital reklamcılık ağıdır. Yayıncılar ve reklamverenler için eksiksiz bir çözümdür. Gerçek zamanlı teklif veren bir self servis platformuna sahiptir. Kendi kendine hizmet platformu, reklamverenlerin kampanyalarını kolayca reklamını yapmasına ve yönetmesine yardımcı olur. Gerçek zamanlı teklif verme sistemi, hem reklamverenler hem de yayıncılar için kâr sağlar. Bir reklamveren olarak, gerçek zamanlı teklif verme sistemi, en iyi reklam alanlarına teklif vermenizi sağlar. Bu, reklamlarınızı en iyi yayıncı web sitelerine yerleştirmenizi sağlar. Bir yayıncı olarak, reklamverenler size reklam alanı sunduğundan, envanteriniz için en yüksek oranları alırsınız. Çeşitli reklam biçimleri sunduğu için HilltopAds’ı eksiksiz bir çözüm olarak söylüyorum. Çeşitli reklam biçimleri, size farklı reklam birimleri için birden fazla reklam ağına katılma özgürlüğü sağlar. Yani, ister reklamcı ister yayıncı olun, Reklam vermek ve para kazanmak için birden çok reklam biçimi alırsınız. HilltopAds’ın ödeme modelleri TÜFE, CPS, EBM, CPL, BGBM ve TBM’dir.

 

HilltopAds