Pop-Under Reklam nedir?

Genellikle, Pop-Under reklam, aktif pencerenin altında gizlenen yeni bir tarayıcı penceresinde veya Sekmede görülebilir.

Bunlar müdahaleci değildir ve örtme penceresi kapanana kadar kullanıcıyı durdurmaz.

Dolayısıyla, Pop-under reklamları site içeriğini görüntüleyen kullanıcıyı rahatsız etmez.

Ana tarayıcı penceresinin arkasına gizlenmişlerdir ve sadece ana tarayıcı penceresi minimize edilmiş veya kapalı olduğunda görülebilirler.

Pop-under reklamlar, Web’de reklamlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Pop-under reklamlar bir pop-reklamlar biçimidir.

Diğer pop-up reklamlar.

Hem Pop-up hem de Pop-under reklamları, her ikisi de Javascript kodu kullanılarak yeni bir tarayıcı penceresinde açıldığı için işlevsel olarak çok benzer.

Bir Pop-up reklamı, şu anda incelenmekte olanın üzerinde yeni bir tarayıcı penceresi açarken, Pop-Altında bir Reklamda, yeni tarayıcı penceresi şu anda görüntülenenin arkasında açılır.

Pop-under veya Pop-up reklamlar

Yani, Pop-Under Ads kullanıcı deneyimini engellemez.

Kullanıcılar, ilk önce görüntüledikleri sayfayı kapattıktan sonra bir Pop-up Reklamı hakkında bilgi sahibi olurlar.

Dahası, kullanıcıların bu sayfanın nereden geldiğini anlamaları daha az olasıdır.

Dolayısıyla, kullanıcıların pop-under’ı yükleyen sayfa hakkında “olumsuz” bir duyguları yoktur.

Reklamlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için; “Pop-Under Ads nedir?” başlıklı eski yayınlarımızdan birine başvurmanız yeterlidir.

Pop-Under Reklamları ve Diğer Reklam Biçimleri

Pop reklamların en yakın rakipleri normal, banner ve görüntülü reklamlardır.

Web’deki en popüler reklam biçimlerinden biri olarak kalırken, banner veya görüntülü reklamlar “afiş körlüğü” olarak bilinen bir durumdan muzdariptir.

Bir kullanıcının, banner reklamları veya bilinçsizce andıran herhangi bir şeyi görmezden gelmesine yol açan bir olgudur. Ve bu online bir girişimcinin çevrimiçi reklamcılık için ne zaman uğraştığı değil.

PopUnder Reklamlarının banner reklamları ve diğer reklam biçimlerini kazandığı yer burası.

PopUnder Ads, “banner körlüğü” ile etkin bir şekilde başa çıkıyor.

PopUnder Reklamları, bir kullanıcının bilinçli bir düzeyde bir reklamla etkileşime geçmesi için mükemmel bir platform sağlar. Bir pop-up reklamdan daha az agresiftirler ve bir kullanıcının dikkatini çekmeye devam ederler.

Pop-Under Reklamları ile hemen çıkma oranı, diğer reklam biçimlerine kıyasla nispeten düşük olma eğilimindedir.

Ayrıca, rakamlar ayrıca PopUnder Reklamlar için de savunuculuk yapar. Reklamlar Altında Pop için TO, ortalama% 8 civarındadır. Bu, TO’ları yalnızca% 2 civarında olan banner reklamlardan daha iyi performans gösteren bir reklam biçimidir.

Pop-Under Reklamları neden en iyidir?


PopUnder Ads, PopUp Reklamların yanı sıra banner reklamlardan önemli ölçüde daha iyi çalışır. Bunun nedeni, bu Reklamların çok daha görünür olması ve daha fazla tıklama almasıdır.

Banner reklamlardan farklı olarak, Pop-Under Ads içerik için yer tüketmez. Ana tarayıcı penceresini veya sekmesini en aza indirdikten veya kapattıklarında yalnızca kullanıcılar tarafından görülebilir.

Bu nedenle, PopUnder Reklamları daha az müdahaleci ve kullanıcıları rahatsız etmiyor.

Banner veya görüntülü reklamlara kıyasla yüksek bir TO’ya sahip olmalarının nedeni budur. Reklamların Altında Pop, reklamlarınızla çok daha yaratıcı olmanıza olanak tanır.

Daha fazla alan, özellikle oynamak için yeterli alan bir alan olsun. Böylece hedef kitlenizi hedefinize kolayca taşıyabilirsiniz. Pop-Under Reklam’da bütün bir web sayfası veya açılış sayfası açılır.

Pop-Under Reklamlar, A / B test açılış sayfaları için de harikadır.

Normalde, açılış sayfanıza ulaşmak için kullanıcıların bazı birincil reklamları tıklamaları gerekir. Bununla birlikte, Pop-Under Reklamları ile, bu ilk adımı atlayabilir ve doğrudan açılış sayfasına yönlendirebilir, böylece zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz.

Dolayısıyla, Popunder Reklamları markanızı tanıtmak veya web siteniz için gelir elde etmek için iyi bir kaynaktır. Popunder reklamları kullanırken aklınıza gelen en iyi çözüm, Clickadu reklam ağıdır.

Reklamverenler için Pop-Under Reklamları

Maliyetler, bir ürün veya hizmet hakkında Web’de bir kelime yaymak isteyen herhangi bir reklamveren veya girişimci için en önemli kaygılardır.

Aslında, maliyetlerden daha fazla, ROI tüm çevrimiçi reklamverenler için en önemli sorundur.

Pop-under pazarlama tüm internet pazarlama tekniklerinin en ucuzudur, bir ürün ya da hizmet hakkında kelime yaymak için minimum yatırım gerektirir.

Ayrıca, PopUnder Reklamları yüksek eBGBM Oranları sunar ve banner veya görüntülü reklamlardan daha yüksek TO’lara sahip olma eğilimi gösterir.

Bu nedenle, reklamverenler, Pop-Under Reklamları ile gittikleri zaman paraya değer, daha iyi hedefleme ve daha fazla görünürlük elde ederler.

Genellikle, Pop-Under Reklamları BGBM temelinde çalışır.

Bu, bir reklamverenin, yalnızca açılış veya web sayfası açıldığında ilişkilendirilecek reklam ağına ödeme yapmak zorunda olduğu anlamına gelir.

Dolayısıyla, Pop-Under Reklamları kullandıklarında daha az sahtekarlık veya yayıncılarla ilgili sorunlardır.

Yayıncılar için Pop-Under Reklamları

Bir yayıncının görmek istediği en az şey, kullanıcıların web sitelerini erken terk etmeleridir.

PopUnder Reklamları doğası gereği müdahaleci olmadığından, bir ziyaretçinin ilk önce web sitesini görüntülemesine izin verdikten sonra dikkati reklamlara çevirmesine izin verdiler.

Yani, Reklamlar siteyi ziyaret edenleri rahatsız etmiyor veya rahatsız etmez. Kullanıcı deneyimi bozulmadan kalır.

Ayrıca, kullanıcı deneyimini bozmadan web sitenizden para kazanma fırsatına sahip olursunuz.

Kitlenizle etkileşim kurmak için çok daha fazla fırsatınız var. Ziyaretçiniz web sitenizde gezinirken ve Pop-under reklamı yeni bir sekmede veya pencerede sessizce açılır.

eBGBM esasına göre ödeme yapar. Bu nedenle, yayıncının reklam tıklamaları veya dönüşüm hakkında endişelenmesi gerekmez. Bir Pop-Under Reklamının kaç kez açıldığına göre ödeme yapılır.

PopUnder Ads, kullanıcılar için değerli içeriğe sahip olduğunuz için web sitesi alanınızı serbest bırakır. Ayrı bir tarayıcı penceresinde gösterilirler ve web sitenizde herhangi bir yer tüketmezler.

Sadece kullanıcı web sitenizden çıktığında görünür. PopUnder, ziyaretçilerinizi banner veya pop-up reklamlardan çok daha iyi bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

Ortaklar için Pop-Under Reklamları

Bağlı kuruluşlar, nihai kitle para kazanma düzeyi ve ziyaretçi başına yüksek gelir elde etmeyi amaçlamaktadır. Bu nedenle, dönüşüm oranı en çok Bağlı Kuruluşlar için önemlidir. Ziyaretçilerin reklamları ve kampanyaları zamanından önce kapatmasını istemezsiniz.

Bu, reklamların onlara sunulma şekliyle rahatsız olduklarında kullanıcıların davranışlarıdır. Reklamlar kullanıcı deneyimini bozmazsa, kullanıcıların Reklamları daha fazla fark etmesi daha olasıdır.

Bir başka önemli nokta da açılış sayfası. Çoğu zaman, kullanıcılar açılış sayfasını göremez veya açılış sayfasına ulaşamazlar.

Genellikle, açılış sayfasına yönlendiren bağlantıları görmezden gelirler. Dönüşümlerin gerçekleşmesi için, kullanıcıların açılış sayfanızı görmesini istersiniz. Dahası, reklamlarınızda olabildiğince çok yaratıcı olmak istiyorsunuz.

Potansiyel kullanıcılarınızın dikkatini çekmek.

Tüm bu sayımlarda, Pop-under Reklamları kazanan olarak çıkıyor.

Reklamlar yüksek TO’lara sahip, müdahaleci olmayan ve reklam kampanyanızı yaratıcı bir şekilde görüntülemenize olanak tanır.

Kullanıcı deneyimi dikkate alındığında, kullanıcının reklam kampanyasına dikkat etmesi daha olasıdır.

Reklamlar, ziyaretçilerin ilgisini çekecek tüm malzemelere sahiptir, bu nedenle çabalarınız boşa gitmez.

Çoğu zaman, iştiraklerin kendi web sitesi yok.

Bu durumda da Reklamlar Altında Reklamlar, reklam kampanyasını hedef kitleye mümkün olan en yaratıcı şekilde göstermek için bağlı kuruluşlara yardımcı olur.

PopUnder Reklamlar için web sitenize sahip olmak gerekli değildir.

İştirakler, reklamveren açılış sayfasını kullanabilir veya bağlı kuruluş teklif web sitesini açacak olan doğrudan bağlantıyı kullanabilir.

En İyi Pop-Under Reklam Ağları