40+Pazarlama İçin En İyi Sosyal Medya Uygulamaları ve Siteleri

Modern çağ haklı olarak “sosyal medya dönemi” olarak adlandırılabilir.Milyarlarca insan tarafından kullanılan çok sayıda Sosyal Medya Uygulaması ve web sitesi var.Facebook, Haziran 2018’de aylık aktif kullanıcı sayısıyla 2,23 milyar’a hakim.Sosyal ağ siteleri zaman ilerledikçe gelişmeye devam ediyor.Ayrıca sosyal medya uygulamaları bir bolluk var. Ayrıca, yepyeni olanlar da sahnede görünecek.Bugün orada en trend olanları sizlerle paylaşıyoruz.

Bu 40 + En İyi Sosyal Medya Uygulamaları ve Pazarlama Siteleri bir yazı.En iyi sosyal medya uygulamalarının listesini derledik. Ayrıca en iyi sosyal medya sitelerine de yer verdik.

11 En İyi Sosyal Kanıt Araçları  Yeni Sosyal Medya Pazarlama Eğilimleri  Sosyal Medya Strateji Oluşturma

Liste, dijital pazarlamacılar için vazgeçilmez bir kaynak olduğunu kanıtlıyor.İnternet pazarlama meraklıları bile en iyi sosyal medya uygulamaları ve siteleri listesinden önemli ölçüde faydalanabilir.Aynı zamanda gençler için sosyal medya uygulamaları listeler. Dahası, şu anda herkesin neyi kullandığını öğrenirsiniz.Sosyal olarak aktif olmanıza izin veriyorlar.Arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle bağlantı kurma ve iletişim kurma fırsatı yakalarsınız.Günümüzde sosyal paylaşım siteleri dijital pazarlamacılar tarafından içerik, ürün ve hizmetlerini pazarlamak için aktif olarak kullanılmaktadır.

Ağ kurmanıza olanak sağlar ve diğer pazarlamacılar, blogcular, etkileyiciler ve hedef kitlelerle ilişkiler kurar.Ayrıca, Google sıralama algoritmalarına sosyal sinyaller de eklemiştir.Sosyal Medya Pazarlaması, çevrimiçi dünyada “Büyük” bir role sahiptir.Dolayısıyla, sosyal paylaşım sitelerinin ve uygulamalarının önemini baltalayamaz ve görmezden gelemezsiniz.Çok sayıda sosyal ağ platformu ve uygulamasının ortaya çıkması ile belirgindir.Günümüzde ilişkiler sosyal medyada başlıyor, büyüyor ve bitiyor.Kişisel bir el sıkışma veya yüz yüze toplantıya gerek yoktur.Sosyal medya platformlarının kullanıcı sayısı 4 milyar kullanıcıya yükseldi.

Ayrıca, mobil cihazların sayısındaki artışla birlikte, bu rakamın 2019 yılına kadar 5.0 milyar işaretini geçmesi beklenmektedir.Bu yazıda, dünyanın en popüler sosyal medya sitelerini ve uygulamalarını tanıyorsunuz.En sevdiğiniz sosyal medya platformunun bu listenin bir parçası olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.En iyi sosyal medya sitelerine ve yeni sosyal medya uygulamalarına sahibiz.Belki de ilk 3, hatta ilk 5 sosyal medya sitesini biliyorsunuzdur.

Bununla birlikte, pazarlamacılar için en iyi 40+ En İyi Sosyal Medya Uygulaması ve Sitesi listesi.Küresel olduğu kadar ABD sosyal medya ziyaretçilerini de dikkate alıyor.Global olarak en iyi sosyal medya uygulamalarını dahil ettik.Bu, mobil sosyal ağların artan popülaritesini hesaba katmaktadır.Bu sosyal uygulamalar şiddetle önde gelen sosyal siteler için rekabet etmektedir.En önemlisi, bunlar zamanın sınavındaydı.Sosyal medya siteleri ve uygulamalarının bu listesini çok kısa bir süre sonra tarafımızca kullanıma sunulan yeni verilerle güncelleyeceğiz.

Şimdilik, işte 40’ın üzerinde En İyi Sosyal Medya Uygulamaları ve Sitesi.

40+ En İyi Sosyal Medya Uygulamaları

Hadi başlayalım:

1.  Facebook

Facebook, ayda iki milyardan fazla aktif kullanıcısı olan en büyük sosyal medya sitesi oldu.Bu, dünya nüfusunun üçte birini oluşturuyor! Facebook dünyanın her yerinden kullanıcılara sahiptir.Ayrıca, Facebook sayfalarını kullanan 65 milyon kadar işletme var.Ayrıca, aktif olarak Facebook’ta tanıtımını yapan altı milyondan fazla reklamveren var.Yani, sosyal medyada yer almak istiyorsanız, Facebook oradaki en güvenli bahislerden birini kanıtlıyor.Facebook ile en iyi şey, kolayca başlayabilirsiniz.Facebook, metin, resim, video, canlı video ve hikaye gibi hemen hemen tüm içerik biçimlerini destekler.İşletmeler çeşitli seçenekler elde ederler. Profesyonel sayfalara sahip olabilirler; ücretli tanıtım ve yerel reklamcılık yapmak.Ulaşılması o kadar büyük ki, bazı işletmeler tam teşekküllü bir web sitesine sahip olmak yerine bir Facebook sayfasına gidiyor. Facebook izleyicisinin büyük gücünü gösterir  .

Müşterileriniz şu gruplardan birine girerse, Facebook şarttır:

 • Büyükler (55+)
 • Orta Doğu Ülkeleri, Avrupa ve Asya’yı içeren Dış Piyasalar
 • Eşsiz ilgi alanlarına sahip insanların bir araya geldiği küçük niş pazar

Öyleyse, küçük bir işiniz varsa, o zaman Facebook tüm potansiyel müşterilere sahip olabilir.Ayrıca, Facebook App sizin için önemli olan topluluklarla bağlantıda kalmanın en iyi ve en hızlı yoludur.Bu yüzden, Facebook sosyal medya uygulaması sizi yalnızca arkadaşlarınızla ve ilgi alanlarınızla bağlamaktan daha fazlasını yapar.Dünyada gerçekleşen en son haberler ve güncel olaylar ile iletişiminizi sürdürmenizi sağlar.En sevdiğiniz ünlülerin, markaların, spor takımlarının ve sanatçıların haberlerini takip edebilirsiniz.Canlı akış videolarını izleyebilirsiniz.Uygulama, zaman çizelgelerine yazmanıza, insanlara göz atmanıza ve profilinizi ve gruplarınızı düzenlemenize olanak tanır.Facebook App, Android ve iOS için kullanılabilir.

facebook-social-app

2.  WhatsApp

WhatsApp dünyanın en popüler anlık mesajlaşma platformudur. Facebook 2014 yılında satın aldı. Ancak, bağımsız bir varlık olarak çalışmaya devam ediyor.WhatsApp, Facebook’tan çok daha sonra ortaya çıktı, ancak dünyadaki 

whatsapp-social-app

milyonlarca insanın hayal gücünü yakalamayı başardı.WhatsApp ile kişi ve gruplarla anında iletişim kurabilir ve paylaşabilirsiniz.Ayrıca, kekin üzerine krema yapan WhatsApp Call Feature özelliğini sunar.Aylık WhatsApp aktif 

kullanıcı sayısı son zamanlarda bir milyarı aştı. Bu, WhatsApp’ın “büyük” popülaritesini özetler.WhatsApp, platformlar arası bir uygulama işlevi görür ve internet bağlantınızı veya veri planınızı ileti göndermek ve almak için kullanır.Mesajlar metin, fotoğraf, video ve hatta sesli mesaj şeklinde gönderilebilir veya alınabilir.Aslında, WhatsApp kullanıcı adlarını veya pinleri yerine telefon numaranızı kullanır.Kişilerin sorunsuz bir şekilde uygulamaya aktarılabilmesi için WhatsApp’ı telefonunuzun adres defterine bağlayabilirsiniz. Ayrıca, profiller, duvar kağıtları ve ayrıca bildirim sesleri gibi birkaç özelleştirme özelliği sunar.

3.  Twitter

Twitter, haberler, politika, spor, eğlence ve daha fazlası için bir sosyal medya platformudur. 330 milyondan fazla aktif twitter-social-appTwitter kullanıcısı var.Twitter’ı diğer birçok sosyal medya web sitesinden farklı kılan en büyük vurgu, gerçek zamanlı bilgiye olan güçlü vurgudur.Twitter’ın göze çarpan bir diğer yönü de, bir tweet’te 280 karaktere izin vermesi. Diğer sosyal medya sitelerinin çoğu, daha yüksek bir sınırlamaya izin vermektedir.Bununla birlikte, Twitter bir müşteri hizmetleri kanalı olarak da kullanılabilir.Twitter reklamverenlerine göre, sosyal müşteri hizmeti taleplerinin% 75’inden fazlası Twitter’da yapıldı.Salesforce bile Twitter’ı müşteri hizmetleri için güçlü bir kanal olarak tanıyor.Twitter’ı “Müşteri Hizmetleri için Yeni 1-800 Sayı” olarak adlandırıyor.Twitter, gerçek zamanlı güncellemelerden beslendiği için bilinmesine rağmen, tanınmış karakter sınırlı kopyasıyla birlikte fotoğraf ve video göndermenize de olanak sağlar.Dahası, Twitter “canlı tweetleme” ile ünlüdür.Ayrıca, yeni (potansiyel) müşterileri hashtagleriyle meşgul edebilirsiniz.Bir hashtag aramanıza ve o hashtag’ı kullanmış olan yayınlara ulaşmanıza izin verir.Böylece, işletmenizin sunduğu bir şeyi arayan tüketicileri ve bunun tersi de bulabilirsiniz.

 

4.  Instagram

Instagram, tamamen fotoğraf ve video paylaşımına giren benzersiz bir sosyal ağ platformudur.Hareket halindeyken instagram-social-appfotoğrafların gerçek zamanlı paylaşılmasını sağlayan en iyi sosyal ağdır.Ayrıca, Instagram haklı olarak bir fotoğraf paylaşım ağı uygulaması olarak tanımlanabilir.Hayatınızın en güzel anlarını yakalamanızı ve paylaşmanızı sağlar.Telefonunuzun kamerasını veya diğer kameralarını kullanabilir ve anları sanat eserlerine dönüştürebilirsiniz.Instagram ile fotoğraflara birden fazla filtre uygulayabilirsiniz.Bunları Facebook ve Twitter gibi diğer popüler sosyal ağ sitelerine bile gönderebilirsiniz.Instagram şimdi muazzam Facebook İmparatorluğu’nun bir parçası. Facebook 2012’de 1 milyar dolar ağır aldı.Ayrıca, Instagram, markalar ve Instagram kullanıcıları için lider bir reklam platformu olarak gelişti.Ağ üzerinden yasal olarak gelir elde edebilirsiniz.Bu sosyal medya uygulaması, iOS ve Android platformları için kullanılabilir.Hatta Windows telefonlarında, web ile birlikte de kullanılabilir.

 

5. Whisper

Fısıltı, yeni insanlarla tanışmak için harika bir yol sunan en iyi sosyal medya uygulamalarından biridir.Milyonlarca insanın gerçek düşünceleri, ticari tavsiyeyi, kepçe içinde ve daha fazlasını paylaştığı bir çevrimiçi topluluktur.Fısıltı, oldukça “bağımlılık yaratan” bir sosyal ağ olarak ortaya çıkıyor.Whisper, “diğer Whisper” kullanıcılarıyla doğrudan sohbet etmenizi sağlar. Aslında, her ay 30 milyondan fazla insan Whisper kullanıyor.Bu yüzden, etrafınızdaki insanların ne düşündüğünü bilmek istiyorsanız, Whisper çevrimiçi topluluğuna katılmalısınız.Fısıltı şüphesiz dünyayı görme şeklinizi değiştirecek.

6. Skype

Skype bir diğer popüler iletişim tabanlı sosyal ağ platformudur.Microsoft ona sahip.Skype, bilgisayarlar, tabletler ve skype-social-appmobil cihazlar arasında görüntülü sohbet ve sesli görüşmeler sağlama konusunda uzmanlaşmıştır.Anlık mesajlaşma servisleri bile sunuyor.Skype hem metin hem de video mesajlarını iletmenizi sağlar.Görüntüler, metin ve video gibi dijital belgeleri değiştirebilmenizi sağlar.Skype ayrıca video konferans görüşmelerine de izin verir.Grup konferans görüşmeleri bile yapabilirsiniz.İşin iyi yanı, Skype’tan Skype’a çağrıların ücretsiz olmasıdır.Dünyanın herhangi bir yerinde bulunan herhangi biri ile İnternet üzerinden Skype’tan Skype’a arama yapabilirsiniz.Skype, freemium iş modeli kullanmaktadır. Hizmetlerinin çoğu ücretsizdir.Ancak, bir sabit hatta veya cep telefonu numarasına çağrı yapmak için bir Skype Kontörü veya bir abonelik gereklidir.Şu an itibariyle, Skype dünya çapında 1,4 milyardan fazla kullanıcıya sahip.Aslında, Şubat 2012’deki bir noktada, Skype’ta 34 milyondan fazla kullanıcı vardı.Skype Ağustos 2003’te piyasaya sürüldü.2005 yılının Eylül ayında, Skype, eBay tarafından 2,6 milyar dolar karşılığında satın alınmıştır.Microsoft, 2011 yılında Skype’ı 8,5 milyar dolara satın aldı.

 

7. SnapChat

SnapChat, en popüler görüntülü mesajlaşma sosyal platformudur.Resimler kullanarak arkadaşlarınızla sohbet etmenize olanak sağlar.Anlık mesajlaşmada başarılı olan bir sosyal ağ uygulamasıdır.Mobil tabanlı. Bu bir multimedya mesajlaşma uygulaması.SnapChat, piyasadaki en hızlı büyüyen uygulamalardan biridir. Kendini imha etme “enstantane” fikrine dayanıyor.Bir arkadaşınıza bir mesaj (kısa resim olarak bilinir) biçiminde bir fotoğraf veya kısa video göndermenizi sağlar.Mesaj, görüntülendikten birkaç saniye sonra otomatik olarak kaybolur.Dolayısıyla, resimler ve mesajlar erişilemez hale gelmeden önce sadece kısa bir süre için kullanılabilir.Şubat 2018’den itibaren SnapChat’in günlük 187 milyon aktif kullanıcısı var.

8. Pinterest

pinterest-social-media-appPinterest, arama ağında olduğu kadar sosyal ağlarda da önemli bir oyuncu olarak tanınmaktadır.Pinterest web sitesi tamamen web üzerindeki görsel içerikle ilgilidir.Bir fotoğraf paylaşımı ve görünür yer imi sosyal medya sitesi veya uygulamasıdır.Pinterest projeleriniz için yeni fikirler bulmanıza ve onları kurtarmanıza izin verir.Pinterest web sitesi ve uygulaması, güzel ve sezgisel bir pinboard tarzı platform sunuyor.Pinterest, ayrı panolarda gruplandırılabilecek en iyi görüntüleri toplamak için en cazip ve kullanışlı kaynaklardan birini kanıtlıyor.Pinterest ayrıca sosyal alışverişlerde büyük bir etkileyici olarak gelişti. Bazı perakendeciler tarafından satılan ürün pinlerinde “Satın Al” düğmelerine sahiptir.Halen, Pinterest’in ayda yaklaşık 100 milyon aktif kullanıcısı var.

9.  LinkedIn

LinkedIn, profesyoneller için tasarlanmış bir sosyal ağdır.En popüler profesyonel sosyal ağ sitelerinden veya uygulamalardan biridir.20’den fazla dilde mevcuttur.Kariyerinde ilerleme kaydetmek isteyen herkesin LinkedIn’de olması gerekir.LinkedIn, tam özgeçmiş gibi görünen profilleri yapmanızı sağlar.İşle ilgili bilgiler için çeşitli bölümleri vardır.İş tecrübenizi, eğitiminizi, gönüllü çalışmalarınızı, ödüllerinizi ve sertifikalarınızı gösterebilirsiniz.LinkedIn, profesyonellerin kendilerini ve işlerini tanıtmalarına izin verir.Diğer profesyonellerle bağlantı kurabilirsiniz.Üyeler grup tartışmalarına katılabilir.İş ilanlarını yayınlayabilir, iş başvurusunda bulunabilirsiniz; makaleler yayınlayın ve çok daha fazlası.LinkedIn 400 milyondan fazla üyeye sahiptir.Dünyanın her yerinden farklı tipte profesyoneller tarafından kullanılıyor.Farklı işletmelerle bağlantı kurmak için ideal bir platformdur.İdeal adayları bulabilir ve kiralayabilirsiniz.

linkedin-social-media-site

10.  Facebook Messenger

Facebook Messenger ayrıca Messenger olarak bilinen bir mesajlaşma uygulaması ve platformudur.Başlangıçta 2008 yılında Facebook Sohbeti olarak geliştirildi.Bununla birlikte, şirket kısa sürede 2010 yılında hizmetlerini yeniledi ve Ağustos 2011’de bağımsız iOS ve Android uygulamalarını piyasaya sürdü.Mesaj göndermenizi ve fotoğraf, video, çıkartma, ses ve dosya alışverişi yapmanızı sağlar.Diğer kullanıcıların mesajlarına tepki verebilir ve botlarla etkileşimde bulunabilirsiniz.Facebook Messenger ayrıca sesli ve görüntülü aramayı da destekler.Ana Facebook uygulamasından ayrıldı. Messenger, Nisan 2018’de 1.3 milyardan fazla kullanıcıya sahipti.

messenger-social-media-app

11. YouTube

YouTube, Google’dan sonraki en büyük ikinci arama motorudur.Video içeriğini çevrimiçi izlemek ve paylaşmak için YouTube Videolarını Tanıtmanın En İyi Yollarıuygun bir yer.Aslında, YouTube en büyük video paylaşım sosyal paylaşım sitesidir.Google’ın YouTube’u olmasına rağmen, güneşin hemen her konusu hakkında videolar izlemek için çevrimiçi olarak en iyi yer olan ayrı bir varlık (sosyal ağ) olarak çalışıyor.Aynı zamanda kendi yüklemenizi de sağlar.Video yükleyebilir, paylaşabilir, örüntüleyebilir, yorum yapabilir ve beğenebilirsiniz.YouTube ile müzik videoları ve filmleri izleyebilirsiniz.Kişisel Vloglar ve bağımsız filmler var.Aslında, YouTube hepsine sahip. Ayrıca, YouTube, kullanıcıların bir YouTube kanalı oluşturmasını sağlar.Burada, kişisel olarak kaydedilmiş tüm videolarını yükleyebilir ve onları arkadaşlarına ve takipçilerine gösterebilirler.YouTube, YouTube Kırmızı olarak bilinen premium bir abonelik seçeneği ile geldi.Tüm reklamları videolardan kaldırır.Ayrı bir canlı yayın abonelik hizmeti olan YouTube TV bile var.

12.  Kik

Kik ücretsiz bir anlık mesajlaşma uygulaması. Gençler ve genç yetişkinler arasında son derece popüler.Kullanıcıların birbirleriyle birebir veya grup halinde sohbet etmesine olanak tanır.Kik kullanıcı adlarını kullanmanız gerekir (telefon numaraları yerine). Normal metin tabanlı mesajların yanı sıra Kik, kullanıcıların fotoğraflarına, hareketli GIF’lere ve videolarına arkadaşlarına göndermelerine de izin verir.Zaten tanıdığınız kişilerle sohbet etmek için Kik’i kullanabilirsiniz.Bununla birlikte, benzer ilgi alanlarına dayalı olarak yeni insanlarla sohbet etme fırsatını da yakalarsınız.Diğer kullanıcıların Kik kodlarını taramanız ve kolayca listenize eklemeniz gerekir.

13.  Viber

Viber, anlık mesajlaşma ve sesli mesajlaşma özellikleriyle bilinen çok dilli bir sosyal platformdur.Viber uygulaması viber-social-app30’dan fazla dilde mevcuttur.Fotoğrafları, videoları ve sesli mesajları paylaşabilirsiniz. Viber kullanıcısı olmayan kullanıcıları “Viber Out” adlı bir özellikten arayabilirsiniz.Bu platformlar arası anlık mesajlaşma ve IP üzerinden sesli (VoIP) uygulama Japon çokuluslu şirket Rakuten tarafından işletilmektedir.Microsoft Windows, Mac OS, Linux, Android ve iOS platformları için ücretsiz olarak sunulmaktadır.Çalışması için bir telefon numarası gerektirir.Viber çoğunlukla anlık mesajlaşma için kullanılır.Bununla birlikte, kullanıcıların görüntü ve video kayıtları gibi ortamları değiştirmelerini de sağlar.Aralık 2016 itibariyle, Viber’in yaklaşık 800 milyon kayıtlı kullanıcısı var. Viber şu anda Lüksemburg’da bulunuyor.

14.  Tumblr

Tumblr son derece popüler bir sosyal blog platformudur.Gençler ve genç yetişkinler arasında çok popüler.Pinterest benzeri Tumblr, görsel içeriği paylaştığı biliniyor.Kullanıcıların blog temalarını kişiselleştirmelerini sağlar.Blog yayınlarını farklı içerik biçimlerinde oluşturabilirsiniz.Gösterge tablosundaki yayın içeriğini görmek için diğer kullanıcıları takip edebilir ve ardından takip edebilirsiniz.Yayınları yeniden yaslamak ve beğenmek, Tumblr topluluğundaki diğer blogcularla etkileşime geçmenin en iyi yoludur.Harika bir içerik yayınladığınızda, yayınınızın Tumblr topluluğunda ne kadar uzağa itildiğine bağlı olarak binlerce yeniden bloglama ve beğenmeyle sonuçlanma şansınız olur.David Karp 2007’de kuruldu. Oath Inc’in Tumblr’ı var.Şu an itibariyle, 1 Haziran 2018’de, Tumblr 417,1 milyondan fazla blog barındırıyor. Web sitesinin aylık 555 milyon ziyaretçisi var.

15. GroupMe

GroupMe, şu anda Microsoft’un sahip olduğu en popüler mobil grup mesajlaşma uygulamalarından biridir.GroupMe groupme-social-media-siteMayıs 2010’da GroupMe özel şirketi tarafından lanse edildi.2011 itibariyle, GroupMe her ay 100 milyondan fazla mesaj gönderiyordu. Bu rakam Haziran 2012 itibariyle 550 milyonu aştı.Halen, GroupMe’nin 14 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı bulunmaktadır. Anılarını kurtarmanı sağlar.Grubunuzda paylaşılan fotoğrafları ve videoları şimdi veya daha sonra keşfedebilirsiniz.Biri sohbeti gruplandırabilir, ancak birer birer. Groupme.com adresinden bilgisayarınızla sohbet edebilirsiniz.

16.  Google Hangouts

Hangouts, Google’dan anında mesajlaşma ve video konferans hizmeti olarak gelir.İOS ve Android için Google Plus, Gmail ve mobil uygulamalar aracılığıyla erişilebilir.Kişilerinizle doğrudan Windows masaüstünden sohbet etmenizi sağlayan bir Chrome uzantısı bile var.Basit ve minimalist bir arayüz sunar. Birden fazla kişiyle video araması yapabilirsiniz.Google Hangouts, iyi bir mesajlaşma servisinin tüm geleneksel özelliklerini içerir.Google hesabınıza giriş yapmış olmanız gerekir.Biri, bire bir veya grup görüşmelerinde kişilerinize mesajlar, Emoji ve görüntüler gönderebilir.Aynı anda 10 kişiye kadar video görüşmesi yapmak için video konferans özelliğini kullanabilirsiniz.YouTube ve Google Drive gibi uygulamaları sesler ve görsel efektlerle birleştirir. Tüm bu özellikler çağrılar sırasında biraz eğlenceli.

17.  Reddit

Her ne kadar Reddit en havalı tasarımlarla gelmese de, kesinlikle web’deki en popüler yerlerden biri.Reddit, reddit-social-media-appbağlantılarını, fotoğraflarını ve katıldıkları subreddit konusuna bağlı videoları paylaşmak için bir araya gelen güçlü ve akıllı bir insan topluluğuna sahiptir.Reddit AMA’ları özelliği, kullanıcıların ünlülere ve diğer halka açık rakamlara sorular sormalarına izin veriyor.Reddit, kullanıcılar tarafından oylanan veya indirilen gönderilen bağlantıları göstermeye devam ediyor.En çok oy alanlara sahip olanlar, alt hesaplarının ilk sayfasına itilir.

18.  Discord

Discord, oyuncular için özel olarak tasarlanmış çapraz platformlu bir sesli ve yazılı sohbet uygulamasıdır.Discord uygulaması ekip üyeleriyle sohbet etmek için idealdir.Kimin çevrimiçi oynadığını bilmek ve kaçırmış olabileceğiniz metin sohbetlerini yakalamak için geldiniz.Uyuşmazlık tamamen modern oyun iletişimiyle ilgilidir.Oyuncuların gerçek zamanlı olarak birbirleriyle konuşmasını sağlar.Kullanıcılar diğer kullanıcılara doğrudan mesaj gönderebilir. Daha büyük grup sohbetlerinde sohbet edebilir, konuşabilir veya dinleyebilirler.İOS uygulaması, AFK sırasında da tüm Discord ses ve metin kanallarınıza bağlı kalmanıza izin verir.Dolayısıyla, Discord tamamen modern oyun iletişimini deneyimlemekle ilgilidir.Ek olarak, Discord, Wi-Fi ve Bluetooth gücüyle yakındaki kişileri arkadaş olarak eklemenizi sağlar.“Yakın” özelliğini açmanız yeterlidir.Ekranı açık olan IRL arkadaşınızın yanında durun.Şimdi, onları sihirli bir şekilde ekranınızda görün.

19. Periscope

Periskop Twitter’a ait bir uygulama. Resmi olarak 26 Mart 2015 tarihinde başlatıldı.Mobil cihazınızdan canlı web periscope-social-appvideo yayını ile ilgilidir.Bu canlı bir akış videosu mobil uygulaması.Yeni bir yayını çekmenizi ve insanlara anında bildirimler göndermenizi sağlar; böylece yorum ve kalp bırakarak uyum sağlamaları ve etkileşime girmeleri sağlanır.Basitçe söylemek gerekirse, Periscope her yerde ve her zaman mobil cihazınızla “canlı” olmanıza olanak sağlar.Uygulamaya, halindeyken, yayın istasyonu olmanızı sağlayacaktır.Periskop, yayınınıza katılan tüm izleyicilere video ve ses akışı yapmanızı sağlar.Bir Periskop yayını gerçekten etkileşimli bir olaydır.Kaçırılan kullanıcılar için tekrarlar seçeneğine sahiptir.Ayrıca, yayın sona erdiğinde, diğerleri bir tekrar görebilir ve geri bildirim sağlayabilir.Belirli kullanıcılar için özel yayınlara bile ev sahipliği yapabilirsiniz.Kullanıcılar uygulamayı açabilir ve şu anda canlı olarak barındırılmakta olan tüm yayın türlerine göz atabilirler.

20. IMO Video Calls and Chat

IMO, PC için ücretsiz bir sohbet ve anlık mesajlaşma uygulamasıdır.Kullanıcıların görüntülü aramalara katılmalarını sağlar.Kısa mesaj gönderip alabilirler. İndirmek için tamamen ücretsizdir.Ayrıca, bu servis üzerinden sınırsız sayıda arama yapabilirsiniz.IMO ayrıca Android ve iPhone için kullanılabilir.IMO ile mesaj atabilir ve görüntü, hangi cihazda olduklarına bakılmaksızın arkadaşlarınızı ve ailenizi ücretsiz olarak arayabilir.Imo Android ve iPhone’da yüksek kaliteli görüntülü ve sesli görüşmeler sunar.Ayrıca, 2G, 3G, 4G veya Wi-Fi üzerinden sınırsız mesaj gönderebilir, görüntülü ve sesli görüşme yapabilirsiniz.Arkadaşlarınız, aileniz ve diğerleriyle grup görüntülü görüşme yapabilirsiniz.Hızlı fotoğraf ve video paylaşımı sunar. Ayrıca yüzlerce ücretsiz çıkartma var!

21.  Houseparty

Houseparty grup görüntülü sohbet uygulaması. Basit, senkron ve sosyal.En çok değer verdiğiniz insanlarla houseparty-social-media-appkonuşmanıza olanak tanır.Yeni arkadaşlar edinin ve birlikte eğlenin – nerede olursanız olun.Aynı anda sekiz kişiyle birlikte olmanızı sağlar.Bu sosyal medya uygulaması yüz yüze zahmetsizce bağlanma yapar.Arkadaşlarınız “evde” olduğunda ve sohbet etmeye hazır olduklarında sizi uyarır.Houseparty ile doğrudan sohbete atlayabilirsiniz.Uygulamayı açtığınızda ve sohbet etmeye hazır olduğunuzda arkadaşlarınız biliyor.Böylece size katılabilirler. Houseparty, şahsen takılmak için bir sonraki en iyi şeydir.

22.  Line

LINE küresel bir mesajlaşma sosyal ağ uygulaması. Hem Android hem de iOS için kullanılabilir.Fotoğrafları, videoları, kısa mesajları veya sesli mesajları ve dosyaları paylaşmanıza izin verir.LINE’ı günün herhangi bir saatinde sesli ve görüntülü arama yapmak için bile kullanabilirsiniz.Ücretsiz uluslararası sesli ve görüntülü aramalar sunar.İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde arkadaşlarınıza ücretsiz bire bir ve grup metinleri gönderin!10.000’den fazla çıkartma ve ifade sunar.Şu an itibariyle LINE, ayda yaklaşık 215 milyon (yaklaşık) aktif kullanıcıya sahip.Demek ki, LINE dünyadaki iletişimi yeniden şekillendiriyor.LINE ile yalnızca mesajlaşmanın yanı sıra, nerede olursanız olun ücretsiz sesli ve görüntülü aramaların da tadını çıkarırsınız.

23.  Badoo

Badoo dünyanın en büyük buluşma uygulaması. Daha büyük, daha iyi ve daha güvenli olan ücretsiz bir buluşma ağı.Her fotoğrafı kontrol eder ve profilleri doğrulayarak sohbet eder ve en sevdiğiniz kişiyle tanışabilirsiniz.
Badoo sadece çok büyük.350 milyon insanı güçlü, 190 ülke ve 47 dilde.Üstelik Badoo’ya her gün 400.000 yeni kullanıcı kaydoluyor. Doğrulanmış kullanıcılarla sohbet etme imkanı sunar. Bir fotoğraf, Facebook veya bir arama ile doğrularlar.Yani, Badoo sohbet için güvenlidir. Sohbet etmeye başladığınızda canlı bir Selfie isteyebilirsiniz.Siz cevap vermezseniz, insanlar yalnızca iki mesaj gönderebilir.

24.  WeChat

WeChat, WhatsApp’a çok benzer. Mesajlaşma ve arama için hepsi bir arada bir iletişim uygulaması.WeChat ile weechat-social-appseçtiğiniz insanlarla bağlantı kurabilirsiniz.WeChat kullanıcılarının sayısı, WhatsApp kullanıcılarının sayısını hızlı bir şekilde tespit ediyor.WeChat ayda yaklaşık 697 milyon aktif kullanıcıya sahiptir. WeChat multimedya mesajlaşma sunar.Video, fotoğraf, metin ve sesli mesajlar gönderebilirsiniz. Grup sohbeti ve aramalara izin verir.Yaklaşık 500 kişiyle grup sohbeti yapabilirsiniz. Ve hepsi bu değil.9 kişiye kadar grup görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Yani, WeChat tamamen ücretsiz sesli ve görüntülü görüşmeler hakkında.Dünyanın her yerinden yüksek kaliteli ücretsiz görüşmeler yapabilirsiniz.Dünyanın her yerindeki sabit hatlara ve cep telefonlarına düşük tarifelerle çağrı yapabilirsiniz.Kelimenin tam anlamıyla tükenmez bir etiket galerisi var.Yüzlerce ücretsiz, eğlenceli, animasyonlu çıkartmayla duygularını ifade edebilirsin.Ayrıca, 20 farklı dilde yerelleştirilmiştir.

25.  QQ

Popüler olarak QQ olarak bilinen Tencent QQ bir anlık mesajlaşma sosyal medya platformudur.Başlangıçta Çin’de başlatıldı.Şu an itibariyle, QQ bunu kullanan 80’den fazla ülke ile uluslararası hale geldi.QQ, metinler, sesli sohbetler ve görüntülü görüşmeler yoluyla arkadaşlarınızla iletişimde kalmanıza olanak sağlar.Sohbetlerinizi çevirmek için yerleşik bir tercümanla birlikte gelir.Aylık çok sayıda aktif kullanıcısı var: 853 milyon (yaklaşık).Aslında, QQ 80 ülkede neredeyse bir milyar kayıtlı kullanıcı kazanmıştır.QQ son derece popüler bir iletişim uygulaması haline geldi ve görüntülü aramalar, sesli sohbetler ve zengin mesajlaşma ile sonsuz fırsatlar sunuyor.

26.  Tagged

Tagged, 300 milyondan fazla kullanıcıyla yeni insanlarla bağlantı kurmak, ürpertmek ve oyun oynamak için en iyi yer.App yapmanıza olanak sağlar:

tagged-social-media-app

 

 • Canlı yayın izleyin veya kendinizinkini başlatın.
 • Yakındaki bayanlarla ve erkeklerle hızlı bir şekilde bağlantı kurun
 • Akıllı algoritmaları sayesinde, tıpkı sizin gibi insanlarla eşleşebilirsiniz.
 • Yeni arkadaşlar ile sohbet et


Tagged hem Android hem de iPhone için kullanılabilir. Gizliliği çok ciddiye alır.
İzniniz olmadan tam konumunuzu ve kişisel bilgilerinizi vermez.Tagged yeni insanlarla sohbet etmek için en iyi yer.Son fakat en az değil, ne zaman ve nasıl bağlanmak istediğinize karar veriyorsunuz.

27.  QZone

QQ gibi, QZone da Tencent tarafından geliştirilen bir sosyal ağ hizmetidir.Fotoğraf paylaşmanıza, video izlemenize, şarkı dinlemenize, blog yazmanıza ve günlükleri saklamanıza ve daha pek çok şeye olanak sağlar.Ayrıca (isterseniz) QZone Web Sayfalarınızın görünümünü ve hissini kişiselleştirebilirsiniz.QZone, 600 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılan en popüler sosyal ağlardan biridir.Kullanıcıların istedikleri zaman, istedikleri yerde “hayatı paylaşmalarına ve etkilenmelerine yardımcı olmalarına” yardımcı olur.Cep telefonunuzu, arkadaşlarınızın dinamiklerini görüntülemek, arkadaşlarınızla etkileşime girmek, fotoğraf yüklemek ve konuşma ve kayıt yazmak ve daha pek çok şey için kullanabilirsiniz.Videoları bile paylaşabilirsiniz. Gelişmiş görüntüleme deneyimi için tam ekran izleme sunar.

28.  Baidu Tieba

Baidu Tieba, Çinli arama motoru şirketi Baidu tarafından sunulan en büyük Çin iletişim platformudur.Web sitesi, kullanıcıların bir anahtar kelime yazarak bir bar (Forum) aramasını veya oluşturmasını sağlar.Baidu Tieba, 3 Aralık 2003 tarihinde kuruldu. Burada “bar”, kullanıcıların sosyal olarak etkileşimde bulunmalarını sağlayan bir foruma işaret ediyor.Baidu Tieba “İlginiz için doğmuş” sloganıyla çıkıyor.2014 itibariyle, sekiz milyondan fazla çubuk vardı. Ünlü yıldızları, filmleri, çizgi romanları veya kitapları kapsar.Ayrıca, bu çubuklarda bir milyardan fazla yayın yayınlanmıştır.Her bar, yüklenen videoları yönetmek için en fazla üç moderatör, otuz başkan yardımcısı ve on video ustasına sahip olabilir. Şu an itibariyle, anonim gönderime izin vermiyor.Şimdi, yalnızca hesabımı göndermeye izin veriyor.Kullanıcıların, belirli yayın web sitelerinden en fazla on resim ve bir video alıntı göndermesine izin verilir.Ancak, yayınlanan yayınları düzenleyemezler.Bununla birlikte, yayınladıkları yayınların yanı sıra yayınlarındaki diğer kullanıcıların yorumlarını da silmelerine izin verilir.

29.  Vkontakte

Vkontakte bir Rus çevrimiçi sosyal medya ve sosyal ağ hizmetidir.Birkaç dilde geliyor.Ancak, özellikle Rusça konuşan vk-social-media-appkullanıcılar arasında popülerdir. Ağustos 2018 itibariyle, VK’nin en az 500 milyon hesabı vardı.Milyonlarca insanı dünyanın her yerinden haberlerin paylaşılması ve paylaşılması yoluyla birleştirir.Vkontakte mesaj göndermenize, öykü paylaşmanıza ve fotoğraf çekmenize olanak sağlar.Video izleyebilir ve canlı yayın izleyebilir, müzik dinleyebilir, oyun oynayabilir ve topluluklara katılabilirsiniz.Vkontakte’de yepyeni bir yetenekli sanatçı dünyasını keşfedebilirsiniz.Vkontakte kısa ve popüler adı VK. Kullanıcılar birbirlerini halka açık veya özel olarak mesajlandırabilir.Biri gruplar, genel sayfalar ve etkinlikler oluşturabilir.Görüntüleri, sesleri ve videoları paylaşabilir ve etiketleyebilirsiniz. Tarayıcı tabanlı oyunlar oynayabilirsiniz. Rusya’nın Saint Petersburg kentinde bulunmaktadır.Similar Web’e göre, Vkontakte dünyanın en popüler 9. web sitesi.Aylık 100 milyon (yaklaşık) aktif kullanıcısı var.

30.  Telgraf

Telgraf, WhatsApp’ın hatlarında anlık bir mesajlaşma ağıdır.Sekizden fazla dilde platformlarda kullanılabilir.Odak noktası, platformu üzerinden internet üzerinden gönderilen mesajların gizliliği ve güvenliğidir.Şifreli ve kendine zarar veren mesajlar gönderebilir.Telegram yeni bir mesajlaşma çağına giriyor.Mesajları ağır şekilde şifrelenir ve kendi kendini imha edebilir.Telegram bulut tabanlıdır ve mesajlarınıza birden fazla cihazdan erişmenizi sağlar.Telegram, hızlı mesajları diğer uygulamalardan daha hızlı ilettiği için bilinir.Sunucuları güvenlik ve hız için dünya çapında yayılmıştır. Açık bir API ve herkes için ücretsiz bir protokol var.Ayrıca, Telegram sonsuza dek reklamsız ve abonelik ücreti olmadan ücretsizdir.İletilerinizi hacker saldırılarına karşı güvende tutar. Ayrıca, medyanızın veya sohbetlerin boyutunda da bir sınır yoktur. İstediğiniz türde belge gönderebilirsiniz.

31.  Taringa

Taringa, Latin Amerika’da oldukça popüler bir sosyal ağ platformudur.Kullanıcıların deneyimlerini, içeriklerini ve daha fazlasını paylaşmalarına izin verir.Memes, GIF ve özellikli viral videolarla eğlenmek için bir fırsat sunuyor.En iyi internet içeriğine göz atabilir ve derecelendirebilirsiniz.Her gün ilginç içerik paylaşan diğer kullanıcıları ve hatta arkadaşlarınızı takip edin.Taringa, hayat kesmek, öğreticiler, yemek tarifleri, incelemeler ve sanat gibi genel ilgi alanlarına ilişkin günlük günlük yazılar oluşturmak ve paylaşmak için devam eden 27 milyon kayıtlı bir kullanıcı tabanına sahiptir.Başlıca pazarları Arjantin, Kolombiya, Peru, Şili, İspanya ve ABD Latin Topluluğu gibi ülkeleri içermektedir.Aslında, Taringa, dördüncü en popüler Latin Amerika Sosyal Ağı olarak kabul edilir.

32.  TextMe

TextMe bir platformlar arası mesajlaşma uygulaması olarak geliyor.BEDAVA, ABD, Kanada, Meksika ve dünyadaki diğer 100 ülkedeki telefon numaralarından herhangi birine kısa mesaj gönderebilirsiniz. Android ve diğer platformlar arasında ücretsiz görüşmelere ve ücretsiz görüntülü görüşmelere izin verir.Yani, ücretsiz arama yapmak veya görüntülü sohbet yapmak için TextMe’yi arkadaşlarınızla paylaşın ve paylaşın.Ayrıca, ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz.

TextMe size sağlar:

 • Android telefonunuzu veya tabletinizi kullanarak ABD, Kanada ve dünya genelinde 40 ülkede daha fazla ülkede gerçek SMS mesajları gönderin
 • Kredilerinizi kullanarak 100’den fazla ülkeye Metin gönderin
 • Diğer TextMe kullanıcılarına ücretsiz HD Ses ve Görüntülü Arama yapın
 • Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Brezilya, Meksika, Avustralya, Fransa, İngiltere, Almanya ve diğer birçok ülkedeki videoları izleyin ve ücretsiz arama dakikaları kazanın.
 • Android’den herhangi bir cihaza büyük resimler ve videolar gönderip alabilirsiniz
 • Dropbox fotoğraf ve videolarınızı SMS ile doğrudan TextMe’den gönderebilirsiniz.
 • Süper kolay görüntülü mesajlaşma
 • Metin, fotoğraf ve videolarla birlikte gelen grup manifatura özelliklerinin keyfini çıkarın
 • Ayrıca, TextMe’nin süper basit bir kaydı vardır.

33.  Google Duo

Google Duo, görüntülü sohbet mobil uygulaması olarak geliyor. Google tarafından geliştirilmiştir.Google Duo, Android google-duo-social-appve iOS işletim sistemlerinde kullanılabilir. Resmen 16 Ağustos 2016 tarihinde serbest bırakıldı.Google Duo ile görüntülü görüşmeleri yüksek çözünürlükte yapabilirsiniz.Düşük bant genişlikli ağlar için optimize edilmiştir. Uçtan uca şifreleme varsayılan olarak etkindir.Telefon numaralarına dayanır ve kişi listenizden birini aramanıza izin verir.Wi-Fi ve hücresel ağlar arasında otomatik olarak geçiş yapabilir.“Knock Knock” özelliği, kullanıcıların aramaya devam etmeden ve aramayı cevaplamadan önce arayan kişinin canlı önizlemesini almalarını sağlar.Nisan 2017 güncelleme, kullanıcıların yalnızca sesli arama yapmalarına izin verir.

34.  Match

Maç, sekizden fazla dilde 25 ülkeye kadar hizmet veren çevrimiçi bir buluşma servisidir.IAC ona sahip. Şirketin Dallas, Tokyo, Pekin, Batı Hollywood, San Francisco ve Rio de Janeiro’da ofisleri bulunmaktadır.Tek bir tıklamayla tanışmak için bekar erkeklerle veya kadınlarla tanışmanızı sağlar Yerel buluşma etkinliklerini keşfedebilir, buluşabilir ve yeni insanlarla sohbet edebilirsiniz.Profilleri kaydırabilir, sohbet edebilir ve yakınınızdaki şarkıları bulabilirsiniz.
Yerel randevu olaylarını keşfetmek en iyisidir.Maçınızla tanışmak için yeni arkadaşlar keşfedebilir ve buluşma olayları bulabilirsiniz.Match.com’da single’larla tanışarak yepyeni bir ilişkiye yolculuğa başlayın.Yerel bir aşk maçı, çevrimiçi buluşma veya buluşma bekarları, match.com ile birlikte, tamamen eğlenceli bir macera.Kayıt olmak sadece birkaç dakika sürer. Böylece, bugün eşleştirmeye başlayabilirsiniz.Hareket halindeki bekarların profillerini kontrol etmenizi sağlar.Bekarlarla tanışmak tamamen match.com ile bir maceradır.

35.  TikTok  / Musical.ly

Kısa müzik videolarını paylaşmanıza izin veren bir sosyal ağ uygulaması.Bu uygulama, kısa videolar tiktok-social-appkaydedebileceğiniz, düzenleyebileceğiniz ve profillerine gönderebileceğiniz Instagram’a çok benzer.Diğer kullanıcıları takip edebilir ve neyin trend olduğunu görebilirsiniz.TikTok / Musical.ly, yerleşik müzik sekmesinden veya kendi iTunes arşivinizden bir müzik parçası seçmenize izin verir.Kendinizi dans ederken ve bununla senkronize ederken kaydedebilirsiniz.Musical.ly, dudak senkronizasyon stiliniz ve düzenleme becerilerinizle yaratıcı olmanızı sağlar.Platformda bir trend olabilirsiniz.Musical.ly, iki kullanıcının videolarını aynı müzik parçasını kullanarak tek bir videoda karıştırabileceği “düet” özelliğine sahiptir.

36.  hike

hike sadece ücretsiz mesajlaşma, sesli ve görüntülü arama ile ilgili değildir.Kendinizi sizin için en değerli kişilere en iyi şekilde ifade etmenizi sağlamak için güçlendirilmiş bir sosyal medya uygulaması.
Tüm dünyada 10’dan fazla Crore yürüyüşçüsü tarafından sevilir.Özel görüşmeleriniz her zaman Gizli Modu ile korunur.Tüm sohbetleriniz ve çağrılarınız 128 bit şifreleme ile korunuyor.Konuşmaları heyecan verici ve eğlenceli hale getirmek için 20.000’den fazla ücretsiz çıkartma sunar.Duygularını ifade etmek için kelimelerden yoksun kaldığında onları kullanabilirsin.Kişi 1.000 üyeye kadar grup sohbeti oluşturabilir.Büyük videoları, orijinal sıkıştırılmamış görüntüleri, her tür dokümanı (DOC, .MP3, .ZIP vb.) Paylaşabilirsiniz.Yaşamınızın günlük anlarını, sizin için en çok önem veren arkadaşlarınızla seçici bir şekilde paylaşmanıza olanak tanır.Ve çok daha fazlası var.

37.  Tango

Tango en iyi kalitede global video hizmeti sunan bir mesajlaşma uygulamasıdır.Canlı yayın videolarını izlemenize ve tango-social-media-appoluşturmanıza, hayatınızı dünyaya yaymanıza olanak tanır. Canlı Video Yayını sunar.Tango’da canlı yayın yapabilirsiniz. Aslında, Tango’da 400 milyondan fazla insan var.Böylece, Tango’ya katılarak, dünyanın her yerinden insanlarla irtibatta kalabilirsiniz.Tango ile video araması yaparken tamamen eğlenceli bir deneyim.Arkadaşlarınız ve ailenizle canlı bir görüşme yaparken, etiketler veya fotoğraflar gönderebilir, filtreler ekleyebilir ve oyunlar oynayabilirsiniz.Bir yıldız ol ve hayranlarından hediyeler al. Onları gerçek para için kullanabilir ve  kolay para kazanabilirsiniz .

38.  Zoosk

Zoosk dating uygulaması dünya çapında 40 milyon üyeye sahiptir.Bu uygulama üzerinden günlük üç milyon mesaj gönderilir. 8 milyon onaylanmış fotoğrafı var.Sizin için buluşmayı kolaylaştırmak için çok çalışan bu buluşma uygulamasında bekarlarla tanışmanın tadını çıkarın.Zoosk, Wallethub tarafından 2016’nın en iyi buluşma uygulaması seçildi.

Anahtar Kelimeler:

 • Beğendiklerinize ve tercihlerinize dayanan Kişiselleştirilmiş SmartPick ™ tanıtımları
 • Bu, üyelerin video özçekimleri göndermelerini ve fotoğrafları gibi göründüklerini onaylamalarını sağlayan Zoosk’un Fotoğraf Doğrulama özelliği ile birlikte geliyor
 • Bu uygulama yerel bekarlarla tanışmak ve sohbet etmek için birçok yol sunar
 • Vücut tipi, din, boy ve daha fazlası gibi gelişmiş arama seçeneklerine sahiptir.
 • Zoosk’un Davranışsal Eşleştirme ™ teknolojisi, tarzınıza daha uygun olan doğru bekarlarla bağlantı kurmanıza yardımcı olur
 • Yararlı bir müşteri destek ekibi

Yani, bu önde gelen partner uygulaması – Zoosk ile ilişkinizi yeni bir boyuta taşıyabilirsiniz.

39.  Meetup

Meetup sosyal uygulamasıyla hayatta daha fazlasını yapabilirsiniz.İnsanları binlerce şehirde bir araya getirir, böylece tango-social-media-apphayatta istediklerini yapabilirler.Bir araya geldiğimizde ve bizim için en önemli şeyleri yaptığımız zaman elimizden gelenin en iyisi olduğumuz fikri üzerine kuruludur.Meetup insanları bir araya getirir ve öğrenmelerine ve yeni şeyleri keşfetmelerine izin verir.Örneğin, insanlar Meetups yazarak yazıyorlar. Meetups sayesinde maraton koşuyorlar.Meetup’ta insanlar birbirlerini kabul eder.Konuşurlar, akıl hocaları ve birbirlerine yardım ederler.Hepsi tek başına hayatlarını ileriye götürmek amacı ile.

Bazı popüler Toplantılar şunları içerir:

 • Tech Meetup grupları
 • Fitness Meetup grupları
 • Kariyer ve Ağ Buluşması grupları
 • Fotoğraf Buluşması grupları
 • Dil Buluşması grupları
 • Ve daha 1000’ler

40. Pof Dating App

POF Dating App kolay yolu flört ile başlamak için yardımcı bol özelliklere sahiptir.POF’ta mükemmel eşleşmeyi bulmanıza yardımcı olan gelişmiş bir eşleştirme algoritmasıyla birlikte gelir.POF’da mükemmel bir eşleşme buldukları için, bir ilişki / buluşma içinde olan birini tanıyor olabilirsiniz.Şimdi, POF Dating ile kendiniz için mükemmel bir eşleşme bulma sırası sizde. En iyisi de bedava olması.Kimseye mesaj atmak için para ödemenize gerek yok.Biri ÜCRETSİZ için sınırsız mesaj gönderip alabilir.Eşleşmeleri görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca onlarla ücretsiz olarak iletişim kurabilirsiniz.En fazla kullanıcıya sahip ve en iyi sonuçları üretir.Bekarlar, POF’da diğer tanışma uygulamalarından daha fazla konuşma imkanı sunar.

41.  OkCupid

okcupid-social-media-appOkCupid Dating App daha iyi tarihlerin daha iyi bağlantılardan geldiğini akılda tutarak akılda tutuldu.Yani, OkCupid’de, bu sadece senin fotoğrafın değil. Sadece fotoğrafın ötesinde kim olduğunuzu gösterir.Kişiliğinizi ve ilgi alanlarınızı vurgulamak için devam eden zengin profiller sunar.OkCupid Discovery ile tutkularınızı paylaşan kişileri arayabilirsiniz.Güçlü mesajlaşma sistemi sadece ilgilendiğiniz bağlantılara odaklanmanıza yardımcı olur.İsteğiniz ve ilgi alanlarınızdan biriyle bağlantı kurmak için en iyi fırsatı sunar.OkCupid indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Reklamsız bir deneyim sunuyor.Gelişmiş filtreler ve ek seçenekler var.Ayrıca, özel özelliklerin kilidini açan isteğe bağlı bir premium aboneliğe de sahiptirler.

42.  ok

Ok Sosyal App ile, ilginç ve heyecan verici bir şey bulabilirsiniz.En yakın ve sevdiklerinizle temasa ok-social-appgeçebilirsiniz.Arkadaşlarınızı ücretsiz arayabilirsiniz. Biri fotoğraf gönderebilir ve düzenleyebilir. Ve hepsi bu değil.En heyecan verici ve trend videoları yükleyebilir ve izleyebilirsiniz.Kişi en sevdiğiniz müzikleri dinlemeyi seçebilir ve hatta arkadaşlarınızın müzik zevklerini keşfedebilir.En yakın ve en sevdiklerinizle duyguları paylaşabilirsiniz.Tartışmalara katılabilir ve gruplarınızdan gelen tüm haberleri takip edebilirsiniz.Birisi bile oyun oynayabilir, tatil günlerini takip edebilir, fotoğrafları oylayabilir ve yazılar ve konular hakkında yorum yapabilir, ödülleri gözden geçirebilir ve çok daha fazlasını yapabilir.Bununla beraber, 40’ın En İyi Sosyal Medya Uygulamaları ve Sitelerinde bu derlemenin sonuna geldik.

Peki, hangileri favoriniz?

Favori seçimlerinizi bizimle paylaşın.

Çok şey sunar ve bu en iyi sosyal medya uygulamalarını ve sitelerini keşfedebilirsiniz.

Bu kapsamlı bir liste ve umarım sizin için değerli bir kaynak olduğunu kanıtlar.

Son fakat en az değil; yayını Facebook, Twitter, LinkedIn ve Google Plus’ta paylaşmayı unutmayın.