Ana Sayfa / Sosyal SEO / Neden Google Voice’a ihtiyacınız var?

Neden Google Voice’a ihtiyacınız var?

1. Yönlendirme Seçenekleri

Google Voice, birden fazla amaç için birden fazla numaraya sahip olma gereksinimini ortadan kaldırır. Google Voice numarasını aldığınızda, mevcut numaralarınızın tümünü iş telefonunuz, ev telefonunuz, cep telefonunuz veya başka bir şey olsun kontrol paneline girebilirsiniz. Bir arama geldiğinde, tüm telefonlarınız çalacak ve o sırada en uygun olanı cevaplayabilirsiniz.

Google Voice nedir?

Google Voice yönlendirme seçenekleri, tercihlerinizi belirlemenizi sağlar, böylece seçtiğiniz cihazlardan belirli aramalar alabilirsiniz. Bu nedenle, annenizin çağrısının doğrudan cep telefonunuza gitmesini istiyorsanız, bu özellikleri uygulayabilirsiniz. Ayrıca, bazı arayanları doğrudan sesli postanıza yönlendirilecek şekilde de ayarlayabilirsiniz.

2. Tarama

Bir çağrı aldığınızda yepyeni bir seçenek kümesi elde edersiniz.

Aramaya cevap vermeye devam ettiğinizde ve arayan kişi hala çaldığını duyarken, kişinin adını dört seçenekle alırsınız: aramayı cevapla, aramayı cevapla ve kaydet, sesli postayla gönder veya sesli postaya gönder ve dinle canlı.

Google Voice, adres defterinizdeki bilgileri kullanır ve kimin aradığını gösterir. Arayan kişi listenizde bulunmuyorsa, Google Voice kendi adını soracak ve aramayı seçtiğinizde sizin için çalacaktır.

3.Sesli Mesaj Gücü

Google Voice, bir kişi mesaj kaydederken dinleyebilmenizi sağlayan sesli posta olanakları sunar. Mesaj ortasında seçim yapmak istiyorsanız, sadece basın yıldız tuşuna basmanız ve konuşmaya başlamanız gerekir. Ayrıca, Google Voice sesli posta tesisine Web üzerinden erişilebilir.

Telesekreteri çevrimiçi olarak duymayı, sesli mesajları iletmeyi ve hatta sesli mesajları diğer web sitelerine yerleştirmeyi seçebilirsiniz. Ayrıca, sesli mesajlarınızın metin transkripsiyonunu sağlar veya bunları e-posta veya kısa mesajla bile alabilirsiniz.

4. SMS 

Google Voice SMS ile entegre olarak geliyor. Google Voice numaranıza bir mesaj geldiğinde, servis, mesajı bağladığınız herhangi bir cep telefonuna yönlendirmek için devam eder. Metin mesajlarını herhangi bir telefondan veya Google Voice Web arayüzü üzerinden cevaplayabilirsiniz.

Google Voice, tüm metin mesajlarınızı Web Arayüzü içinde kalıcı olarak arşivleyebilir. Böylece, metin mesajları bir e-posta gibi dosyalanabilir, sonsuza kadar saklanabilir veya aranabilir. Gmail’e benzer şekilde, Google Voice ileride gelen iletileri kolayca izleyebilmeniz için konuşmalar olarak görüntüleyebilir.

5. Çağrı gücü

Google Voice, aramanın ortasındayken güç katmanızı sağlar. Örneğin, aramaları tek bir düğmeye dokunarak başlatıp durdurabilir ve ardından bu kayıtları çevrimiçi olarak duymaya devam edebilirsiniz. Aramayı kesintiye uğratmadan telefonları bile değiştirebilirsiniz. Böylece sohbete hiçbir şey olmamış gibi devam edebilirsiniz.

Hakkında Sektörel SEO

Burada içerik sağlayıcılar için reklam çeşitleri, satış ortaklığı, bağlı kuruluş programları, uygulamalar, eklentiler, pazarlama modelleri, mobil pazarlama çeşitleri bilgilendiriyoruz.Sizler için sıralamaları iyileştirmek, trafiği artırmak ve arama motorlarında farkındalığı artırmak için gerekli olan teknik öğeleri bilgileri paylaşıyoruz.SEO yada Arama Motoru Optimizasyonu çalışmaları paylaşarak destekliyoruz.Başarılar dileriz..

Tekrar Kontrol Et

11 En İyi Sosyal Kanıt Araçları

Neden sosyal medyaya odaklanmalısınız?

Ziyaretçilerin web sitenize veya blogunuza ulaşması, en başta herhangi bir web sitesi sahibi için işe yarar. Çoğu zaman web sitesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir