Blog ve Sosyal Medya Memes Generator

Sosyal Medya, Tüm İnternet Memelerini, trendlere başlar başlamaz ve viral hale gelir gelmez elde etmek için en iyi yerdir. Yani, Sosyal Medyada aktif olsan iyi olur. E-postalarınızı kontrol ederek veya yerel haber sitelerini okuyarak onları almayacaksınız.

Facebook ve Twitter iyi bir başlangıç ​​olabilir. Ancak, en yeni İnternet Memelerini açığa çıkarmada oldukça yavaşlar.

Bu yüzden, en iyi İnternet Memelerinin çoğunun doğduğu yerleri kontrol edin.

Pek çok ilginç İnternet Memesini bulabileceğiniz bazı örnekler:

4chan:  Görüntü tabanlı topluluk, İnternet Memes bulmak için en iyi yerlerden biridir.
Reddit:  Reddit birçok İnternet Memesinin doğduğu yer olarak kabul edilir.
Tumblr:  Tumblr, İnternet Memes için mükemmel bir ortam sağlar. Görüntü ve GIF’ler için bilinen en popüler blog platformlarından biridir. Reddit ve 4chan’da ilk ortaya çıkan şeylerin çoğu sonunda Tumblr’a gidiyor.

Bonus olarak, İnternet eğlencesiyle ilgili haber değeri olan konular için YouTube’u da inceleyebilirsiniz.

Blog Memurlarını Blogunuza ve Sosyal Medyaya göndermenin faydaları

İnternet Memes Nedir ?

İnternet Memeleri viral gitmek için içsel kapasiteye sahiptir.

İnsanlar İnternet Memes ile ilişkili olmayı sever.

Böylece, blogları veya sosyal medya sitelerinde göründükleri anda Memes’i paylaşmaya devam ederler.

İnternet Memes sadece komik değil veya birisinin fikrini ya da sadece güçlü bir mesajı paylaşıyor, aynı zamanda onları çok özel yapan alaycı bir dokunuş var.

Dahası, insanlar Memes’i kolayca anlar ve takdir ederler.

Sosyal medya kanallarının popülaritesi, onları geniş bir kitleye erişebilmelerini sağlamıştır. İnsanların, komik kemiklerini gıdıklamaya giden içerik için özel bir sevgisi vardır.

İnternet Memes bu anlamda uzmanlaşmak ve her kullanıcının dikkatini çekmek için devam edin. Ziyaretçilerinizin ilgisini anında yakalamak istiyorsanız, Internet Memes, güvenebileceğiniz en iyi kaynaktır.

Dolayısıyla, Blog Memurlarınızı Blog ve Sosyal Medya Kanallarınıza göndermek, kitlenizin ve potansiyel müşterilerinizin ilgisini hızlı bir şekilde almanıza yardımcı olur. İnternet Memeleri, Viral Pazarlama’nın ayrılmaz bir parçasıdır.

Bugün, İnternet son derece rekabetçi bir platform haline geldi.

Normal içerik yayınlayarak kullanıcılarınızın dikkatini çekmek istemezsiniz. Her zaman ilginç ve sıradışı bir şeyle çıkmak zorundasın.

İnternet Memeleri ile, kullanıcılarınıza yalnızca onlara hitap eden, aynı zamanda onları güldüren yaratıcı fikirler de sunabilirsiniz.

Memes kullanıcılar tarafından beğenildikten ve paylaşıldıktan sonra, buzz oluşturmaya başlar. Tüm gözler anında Memes’de ne olduğunu görmek için açılır. Yani, İnternet Memes ile, marka bilinirliği oluşturmak için okurlarınızı artırabilir ve devam edebilirsiniz.

Bütün bunlar size hitap ederse, Internet Memes kesinlikle Bloglarda kullanılmak ve Sosyal Medya Kanalları’na koymak için bir şeydir.

Kullanıcılarınızın dikkatini çekmenin ve tutmanın kolay bir yoludur.

Bloglar ve Sosyal için Memes Jeneratör Araçları

İnternet Memes kalmak için burada.

İnternette orman yangını gibi yayıldılar.

Yani, kendinize bir yenilikçi ve Memes yapmakla ilgileniyorsanız, burada Bloglar ve Sosyal için Meme Oluşturucu Araçları’nın en güvenilir ve kullanımı kolay bir koleksiyonudur.

Başlamak ve viral trendlere katılmak çok kolay olduğunu söyleyeyim. Yaratıcı Suları Bloglar ve Sosyal için Meme Jeneratörü ile akan alın.

İşte senin için bir liste.

Ücretsiz Memes Jeneratör

1.  İmgur

Imgur, Reddit gibi Sosyal için en etkili Memes Jeneratörlerinden birini sunar. Aslında, Imgur en büyük ve en popüler ücretsiz resim barındırma platformlarından biridir. Meme seçiminiz için iyi bir açılır menü sunar.

Ayrıca tamamen yeni bir Meme oluşturabilirsiniz. Meme ile hazır olduğunuzda, web üzerinden paylaşılmak ve gömmek için doğrudan Imgur’a yüklenebilir.

imgur-Meme Jeneratör

2.  Makeameme

Bir Memes olun çevrimiçi Memes Generator Tool kolayca kendi memelerinizi oluşturabilirsiniz. Seçtiğiniz mem arka plan görüntüsü için ayrıntılı bir dizi küçük resim sağlar. Bir pop-up oluşturucu görüntülemek ve altyazı için metninizi özelleştirmek için seçebilirsiniz.

İyi göründüğünden emin olmak için bir önizleme seçeneği alırsınız. Yarattığınız Meme ile mutlu olduğunuzda, ‘Meme Yap’ seçeneğini tıklayın.

makeameme-Meme Jeneratör

3.  Quickmeme- Android için Uygulamalar

Quickmeme, meme üretimi için en popüler ve güvenilir kaynaklardan biridir. Bir Meme Jeneratörü olmanın yanı sıra, Quickmeme ayrıca web’in etrafındaki esprili yayınlanmış görüntüler için bir sosyal ağ işlevi görmektedir. Ana sayfada gösterilen özellikli memeleri alırsınız. En iyi ve rastgele memelere göz atabilirsiniz.

“Komik yükleme” özelliğini kullanarak sıfırdan bir meme oluşturabilir ya da komik bir resim yazısı ile kişiselleştirebileceğiniz ünlü bir görüntü seçmek için “başlık yazısı” na tıklayabilirsiniz. Hepsi bir arada, kullanımı kolay ve hızlı bir şekilde memeler oluşturmanıza olanak tanır.

Quickmeme-Meme Jeneratör

4.  Instameme: Memes Generator- Android için Uygulamalar

İyi bir meme jeneratör uygulaması bulmak oldukça zor olabilir. Ancak, Instameme ile kolayca komik ve müthiş İnternet Memes oluştururken size yardımcı olacak iyi bir meme jeneratör uygulaması olsun. Instameme şık bir meme üreticisi olarak geliyor. Kullanımı eğlenceli ve harika görünüyor.

Instameme, mim tasarımını önizlemenize ve hataları hızlı bir şekilde düzeltmenize olanak tanıyan gerçek zamanlı bir WYSIWYG Editor sağlar. 1000’den fazla meme şablonuna sahiptir ve hatta fotoğraflarınızı kullanarak kendi oluşturabilirsiniz.

Meme Üretimi için nispeten yeni bir Android uygulaması ve geliştiriciler hala özellikler ekliyor. Yani, bunun daha da iyi olmasını bekleyiniz.

Instameme-Meme Jeneratör

5.  Memes Generator Free- iOS için Uygulamalar

ZomboDroid tarafından üretilen Meme Üreticisi, önce denemeniz gereken en iyi jeneratör uygulamalarından biridir. Seçim için 700 memes kadar geniş bir memeler koleksiyonu sağlar. Hepsi kolay arama için uygun şekilde kategorilere ayrılmıştır. Fotoğraflarınızı kullanarak memenizi bile oluşturabilirsiniz.

Dahası, Meme Jeneratör, 10 adete kadar başlıklı, çok panelli memelerle memeler oluşturmanıza ve memelerin kalabalığından sıyrılmasını sağlamak için çeşitli kişiselleştirme özelliklerini uygulayabilmenizi sağlar. Meme Jeneratör, en komik memeleri oluşturmanıza ve Facebook, Twitter, WhatsApp, Google+ vb. Aracılığıyla arkadaşlarınızla paylaşmanıza izin verir.

Meme-Jeneratör-Ücretsiz-Meme Jeneratör

6.  Memes Generator Ücretsiz – iOS için Uygulamalar

ZomboDroid tarafından Memes Generator da iOS cihazlar için kullanılabilir. Meme Jeneratörüyle, en komik notları oluşturabilir ve Facebook, Twitter, Google+, Messenger, Instagram vb. Yoluyla arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Temel Özellikler:
• Çoklu meme kategorileri
• Görüntülerde filigran yok
• Özel memeler galerinizdeki herhangi bir resmi kullanır!
• örnek başlıkları dolu 500’den fazla yüksek kaliteli memlerimizin
• Metin rengi ve boyutu ayarlama
• Share ve memlerimizin kaydetmek
seçim Çoklu fontları •
her yerde • Taşı başlıkları
• Karmaşık memlerimizin oluşturma
• Görüntü Kırpma
istediğiniz herhangi resme kenarlık ekleme •
• Hızlı kaydırma ve isteğe bağlı ızgara görünümü
• Favori memeler
• SEARCH / Filter – favori memınızı saniyeler içinde bulabilirsiniz
• Yeni memeler düzenli olarak eklenir!

Meme-Jeneratör-ios-Meme Jeneratör