Market Samurai Para Kazanma

Market Samurai, tüm kritik arama motoru pazarlaması görevlerini düzenleyen, tüm pazar zekasını parmak uçlarınıza yerleştiren, belirsizliği ortadan kaldıran ve internet pazarlamanıza odaklanma, yönlendirme ve güven veren Mac veya PC’niz için tasarlanmış bir yazılımdır.

Peki neden insanlar
market samurai kullanarak bu kadar başarılı ?

Market Samurai anahtar kelimeler bulma yardımcı olur ve bu anahtar kelime için rekabeti kontrol eder ve bu anahtar kelimenin ne kadar rekabetçi olabileceğini önerir.

Doğru anahtar kelimeyi bilmek, arama motoru sıralamasında yarı savaşı kazanmanıza yardımcı olur.

Rakibinizin nerede olmadığını bilmek, üzerinde çok daha iyi bir sıralamaya yardımcı olacaktır.

Market Samurai, kolayca sıralayabileceğiniz bir anahtar kelime bulmanıza yardımcı olur; bu, herhangi bir SEO yazılımı ile bekleyebileceğiniz tek şeydir ancak Market Samurai, tam olarak bir SEO Yazılımı değildir.

Rank Tracker:  Sıra İzleyici aracıyla web sayfalarınızı verilen anahtar kelime için arama motorunda sıralayabilirsiniz.

Bu araç otomatik olarak her hafta sıralamasını günceller ve ilerlemenizi görebilirsiniz.

Sayfa içi optimizasyon ve uzun kuyruk anahtar sözcüğü hedefleyen harika bir makale yazdınız, ancak makalenizin bulunduğu sırada arama sonuçlarının ilk sayfasında bulunmadınız.

Makalenizin arama motorunda nerede olduğunu bilmiyorsanız, bu sayfa için SEO çabalarınızı yönetmek zor olacaktır.

Sayfanın nerede sıralandığını biliyorsanız ve iyileştiriliyorsa, o sayfayı en iyi sonuçlara getirmek için ne kadar çaba sarf etmeniz gerektiğine karar verebilirsiniz.

Market Samurai Rank Tracker aracı her hafta arama motorunda web sayfanızın sıralamasını otomatik olarak günceller ve bu şekilde sayfanızın tam olarak nerede olduğunu bilirsiniz.

Bu araç aynı zamanda ilerlemenizin geçmiş verilerini ve sayfanın sahip olduğu geri bağlantı sayısını gösterir.

Bu tür rütbe takip hizmetleri ayda 50 dolara veya daha fazlaya mal olabilir, ancak Market Samurai ile 10 anahtar kelimeye kadar ücretsiz rütbe takibi elde edersiniz;

Rütbe takip planınızı, her ay daha düşük maliyetli olan 100 anahtar kelimeye kadar takip etmek için her ay 5 ABD Doları ödeyerek yükseltebilirsiniz.

Keyword Research Tool (Anahtar Kelime Aracı):  Market Samurai’de anahtar kelime araştırması yapmak için Google AdWords hesabınızı ekleyebilirsiniz.

Bu araçla ilgili harika olan nedir?

Bu, Google Anahtar Kelime aracından da yapılabilir.

Evet, ancak bu araçtan hoşlandığım şey, AdWords hesabıma her seferinde giriş yapmak zorunda olmadığım, anahtar kelime aramasını bir yerden yapabilirim.

Uzun kuyruk anahtar kelime çok kolay bir şekilde bu şekilde bulabilirsiniz, minimum uzunluk 3 ve maksimum uzunluk 6 gibi anahtar kelime öbeklerinin uzunluğunu seçebilirsiniz. Ayrıca, o anahtar kelime için Google’da ilk sıra için ne kadar trafik alabileceğiniz ve karlı bir anahtar kelime bulmaya yardımcı olan birçok SEO verisi gibi o anahtar kelime için daha fazla veri alabilirsiniz.

Pazar Samuray’daki anahtar kelimeleri araştırdıktan sonra, doğru anahtar kelimeye bahis yaptığımdan emin olmak için Google AdWords araçlarında doğrularım.

Makaleniz için arama motorunda kolayca sıralanabilecek doğru anahtar kelimeyi bulmak biraz zordur, ancak Anahtar Kelime Araştırma aracı bu sorunu çok kolay çözer.

SEO Competition Analysis (SEO Rekabet Analizi):  Bu araç, verilen anahtar kelime için rekabet bulmanıza yardımcı olur.

Arama motorunda zaten sıralanan anahtar kelime için en iyi 10 sonucu gösterir.

Bu sayfada kaç tane geri bağlantı olduğu, PR nedir, bu anahtar kelimenin başlığında mı, açıklamada vb. Gibi veriler elde edersiniz, o anahtar kelime için sıralamak kolay mı yoksa zor mu (yeşil renkte gösterilenler rekabet etmesi kolaydır) ve birçok daha fazla veri.

Arama sıralamasında başarılı olmak için, belirli bir anahtar kelime için rakibinizin gücünü ve zayıflığını bilmeniz gerekir.

Market Samurai SEO rekabet analizi sadece bunu mükemmel yapıyor.

Bu araçla, hedeflenen anahtar kelime için SEO rekabetini kontrol edebilir ve o anahtar kelime için kolayca sıralama yapıp yapamayacağınızı analiz edebilirsiniz.

SEO rekabet analizi aracı, hedeflenen anahtar kelime için arama sonucundaki ilk 10 liste hakkında bilgi verir.

Rakiplerinizin PageRank backlink’lerinin bu sayfaya sadık olduğunu kontrol edebilirsiniz, anahtar kelime başlık ve açıklamada olup olmadığını ve o anahtar kelime ile gitmeniz gerektiğine karar vermenize yardımcı olabilecek diğer birçok yararlı bilgiyi içerir.

Market Samurai Majestic SEO verilerini kullanıyor ve bunun için para ödemek zorunda değiliz.

Benim için SEO Rekabet Analizi bu araçla stratejimi kolayca planlayabildiğim için çok faydalı bir araçtır.

Bu, birçok geri bağlantı oluşturmadan, verilen anahtar kelimeler için daha iyi bir sıralama için bana yardımcı olur.

Domains(Etki Alanları):  Bu araç, hedeflenen anahtar kelimeniz için alakalı etki alanını bulmanıza yardımcı olur.

 Anahtar kelimenizle ilgili bağlı ürünleri bulan Market Samurai para kazanma var. Bu, web sayfanızdaki alakalı ürünleri tanıtarak para kazanmanıza yardımcı olur.

Find Content (İçerik Bulma):  Makaleyi yazmadan önce, bu konuyu araştırmak isteyebilirsiniz ve içerik bulma aracı Ezine makalelerinde listelenen ilgili makaleleri bularak makaleleri araştırmanıza yardımcı olacaktır,

Wikipedia, Google Bloglar ve daha fazlası. Bu makaleleri ayrıca sayfa sıralaması, geri bağlantı vb. İçin de analiz edebilirsiniz.

Publish Content (İçeriği Yayınla):  Bu araç, makalenizi WordPress blogunda yayınlayabilir.

Birçok WordPress hesabı ekleyebilir ve bir yerden bir makaleyi yayınlayabilir veya tanıtabilirsiniz.

Promotion (Tanıtım):  Bu araç, anahtar kelimenizle ilgili bağlantı kurma fırsatını bulmanıza yardımcı olur.

Bunlar, Market Samurai ile birlikte gelen araçlardır ve normalde bu tür araçların başka herhangi bir yazılımla gelmediğini fark etmiş olabilirsiniz.

Tüm araçları kullanmıyorum, ancak ilk üç araç benim favorim.

 

Market Samurai, değerli anahtar kelimeler üzerinde en iyi sıralamayı, her zamankinden daha hızlı bir şekilde sunmaya yardımcı olur.

Market Samurai’nin Yaptığı:

  • Derinlemesine SEO Analizini tek bakışta tamamlayın  – size arama motoru sıralamalarını etkileyen tüm anahtar SEO faktörlerini gösterir. Yeşil  “kolay bir pazar var” demektir. Sarı , “potansiyel sıralamalar anlamına gelir, ancak bazı işlemler alacaktır” anlamına gelir.Kırmızı“Tehlike – uzak dur kaybedersin” Anlamına geliyor.
  • Kârlı Olarak İzleyin “Arama Motoru Boşlukları” gözünüzün önünde beliriyor  – Market Samurai içinde kullanılan veriler emrinizde, gerçek zamanlı olarak alınıyor – emrinizde gerçek anlamda izleyebilmeniz için, Market Samurai tüm zor işleri yaparken ve sizi gösterirken 3 renkte  yüksek, orta ve düşük rekabet seviyeleri.
  • Rakibinizin en iyi 1000 backlink’inin kalitesini analiz edin  – Çoğu SEO Uzmanının yaptığı hatayı yapmayın – sadece rakiplerinizin 500 backlink olması nedeniyle, bu sıralamaların imkansız olduğu anlamına gelmez. Backlink’lerin kalitesini analiz ederek (PageRank’e dayanarak), “sahte” olan rakiplerini ortaya çıkarabilirsiniz – çok sayıda ucuz, düşük kaliteli backlink kullanarak – bazı yüksek kaliteli backlinler alıp kolayca göz atabilirsiniz!
  • Backlink Anchor Text Analysis  – Sitenizi geri bağlamak için ana anahtar kelimenizi link metni (çapa metni) olarak kullanırsanız, herkes çok daha büyük bir arama motoru sıralama artışı elde edeceğinizi bilir. Bu nedenle, rakipleriniz için en iyi 1000 backlink (Market Samurai’siz imkansız bir görev) için bağlantı metnini analiz edin, sıralama altyapılarının ne kadar titrek olduğunu görün ve ardından bu zekayı kullanarak onları alt etmek ve arama motoru sıralamasını almak için kullanın!
  • Ve çok daha fazlası! Bannerdan siteye gidebilirsiniz.

Try Market Samurai For Free!