Market Samurai İnceleme: Anahtar Kelime Araştırma

SEO yazılım kategorisine girmek istemediğim Market Samurai . SEO yazılımının çoğu bağlantı kurma ve sayfa optimizasyon önerileri üzerinde yoğunlaşıyor ancak Market Samurai tam olarak bunu yapmıyor. Market Samurai, web sitesi optimizasyonu veya bağlantı kurma yazılımı değil, daha fazla arama ve takip yazılımıdır.

Sahip olduğum veya çok kullandığım ürün incelemelerini yazarken Market Samurai’yi kullanmaktan zevk alıyorum çünkü kullanımı kolay ve blog sayfalarımın arama motorunda sıralamasını izlememe yardımcı oluyor.

Market Samurai Nedir?

Market Samurai, makaleniz için arama motorunda kolayca sıralayabileceğiniz doğru anahtar kelimeyi bulmanıza yardımcı olan bir anahtar kelime analiz aracıdır. Market Samurai niş anahtar kelimeleri bulmanıza yardımcı olur ve bu anahtar kelime için rekabeti kontrol eder ve bu anahtar kelimenin ne kadar rekabetçi olabileceğini önerir.

pazar samuray-logo-web seo yapma

Doğru anahtar kelimeyi bilmek, arama motoru sıralamasında yarı savaşı kazanmanıza yardımcı olur. Rakibinizin nerede olmadığını bilmek, üzerinde çok daha iyi bir sıralamaya yardımcı olacaktır. Market Samurai, kolayca sıralayabileceğiniz bir anahtar kelime bulmanıza yardımcı olur; bu, herhangi bir SEO yazılımı ile bekleyebileceğiniz tek şeydir ancak Market Samurai, tam olarak bir SEO Yazılımı değildir.

Market Samurai, 8 adet yerleşik aletle birlikte gelir:

Rank Tracker:  Rank Tracker aracıyla, verilen anahtar kelime için arama motorunda sıralanan web sayfalarınızı izleyebilirsiniz. Bu araç otomatik olarak her hafta sıralamasını günceller ve ilerlemenizi görebilirsiniz.

Anahtar Kelime Araştırma-Keyword Research Tool:  Makaleniz için arama motorunda kolayca sıralanabilecek doğru anahtar kelimeyi bulmak biraz zordur, ancak Anahtar Kelime Araştırma aracı bu sorunu çok kolay çözer.

SEO Rekabet Analizi – SEO Competition Analysis:  Bu araç, verilen anahtar kelime için rekabet bulmanıza yardımcı olur. Arama motorunda zaten sıralanan anahtar kelime için en iyi 10 sonucu gösterir. Bu sayfada kaç tane geri bağlantı olduğu, PR nedir, bu anahtar kelimenin başlığında mı, açıklamada vb. Gibi veriler elde edersiniz. Bu anahtar kelime için sıralamak kolay mı yoksa zor mu (yeşil renkte gösterilenler rekabet etmesi kolaydır) ve birçok daha fazla veri.

Etki Alanları-Domains:  Bu araç, hedeflenen anahtar kelimeniz için alakalı etki alanını bulmanıza yardımcı olur.

Anahtar kelimenizle ilgili bağlı ürünleri bulan para kazanmak içindir . Bu, web sayfanızdaki alakalı ürünleri tanıtarak para kazanmanıza yardımcı olur.

İçerik Bulma-Find Content:  Makaleyi yazmadan önce, bu konuyu araştırmak ve içerik bulma aracını Ezine makalelerinde, Wikipedia’da, Google Blog’larda ve daha fazlasında listelenen ilgili makaleleri bularak makaleleri araştırmanıza yardımcı olacaktır. Bu makaleleri ayrıca sayfa sıralaması, arka bağlantı vb. İçin analiz edebilirsiniz.

İçeriği Yayınla-Publish Content:  Bu araç, makalenizi WordPress blogunda yayınlayabilir. Birçok WordPress hesabı ekleyebilir ve bir yerden bir makaleyi yayınlayabilir veya tanıtabilirsiniz.

Promosyon-Promotion:  Bu araç, anahtar kelimenizle ilgili bağlantı kurma fırsatı bulmanıza yardımcı olur. Bunlar, Market Samurai ile birlikte gelen araçlardır ve normalde bu tür araçların başka herhangi bir yazılımla birlikte gelmediğini fark etmiş olabilirsiniz. araçlar ama ilk üç araç benim favorim.

Market Samurai’den nasıl yararlanabilirsiniz?

Şimdiye kadar Market Samurai’nin ne olduğunu ve bununla birlikte hangi araçların geldiğini söyledim ama asıl soru, tüm bu araçların yararlı olup olmadığı.

Anahtar Kelime Araştırma Aracı-Keyword Research Tool:  Market Samurai’de anahtar kelime araştırması yapmak için Google AdWords hesabınızı ekleyebilirsiniz. Bu araçla ilgili harika olan nedir? Bu, Google Anahtar Kelime aracından da yapılabilir. Evet, ancak bu araçtan hoşlandığım şey, AdWords hesabıma her seferinde giriş yapmak zorunda olmadığım, anahtar kelime aramasını bir yerden yapabilirim.

market_samurai_keyword_research-web seo yapma

Uzun kuyruk anahtar kelimesini çok kolay bir şekilde bu şekilde bulabilirsiniz, minimum uzunluk 3 ve maksimum uzunluk 6 gibi anahtar kelime öbeklerinin uzunluğunu seçebilirsiniz. Ayrıca, o anahtar kelime için Google’da ilk sıra için ne kadar trafik alabileceğiniz ve karlı anahtar kelime bulmaya yardımcı olan birçok SEO verisi gibi o anahtar kelime için daha fazla veri alabilirsiniz.

Pazar Samuray’daki anahtar kelimeleri araştırdıktan sonra, doğru anahtar kelimeye bahis yaptığımdan emin olmak için Google AdWords araçlarında doğrularım.

Rank Tracker:

 Sayfa optimizasyonunda harika bir makale yazdınız ve uzun kuyruklu bir anahtar kelimeyi hedeflediniz, ancak makalenizin bulunduğu sırada arama sonuçlarının ilk sayfasında değilsiniz. Makalenizin arama motorunda nerede olduğunu bilmiyorsanız, bu sayfa için SEO çabalarınızı yönetmek zor olacaktır. Sayfanın nerede sıralandığını biliyorsanız ve iyileştiriliyorsa, o sayfayı en iyi sonuçlara getirmek için ne kadar çaba sarf etmeniz gerektiğine karar verebilirsiniz.

Market Samurai Rank Tracker aracı, her hafta arama motorunda web sayfanızın sıralamasını otomatik olarak günceller ve bu şekilde sayfanızın tam olarak nerede olduğunu bilirsiniz. Bu araç aynı zamanda ilerlemenizin geçmiş verilerini ve o sayfanın sahip olduğu geri bağlantı sayısını gösterir. Bu tür rütbe izleme hizmetleri size ayda 50 dolara veya daha fazlaya mal olabilir, ancak Market Samurai ile 10 anahtar kelimeye kadar ücretsiz rütbe takibi elde edersiniz; Rütbe takip planınızı, her ay daha düşük maliyetli olan 100 anahtar kelimeye kadar takip etmek için her ay 5 ABD Doları ödeyerek yükseltebilirsiniz.

SEO Rekabet Analizi-SEO Competition Analysis:  

Arama sıralamasında başarıya ulaşmak için, belirli bir anahtar kelime için rakibinizin gücünü ve zayıflığını bilmeniz gerekir. Pazar Samurai SEO rekabet analizi sadece bunu mükemmel yapıyor. Bu araçla, hedeflenen anahtar kelime için SEO rekabetini kontrol edebilir ve o anahtar kelime için kolayca sıralama yapıp yapamayacağınızı analiz edebilirsiniz.

SEO rekabet analizi aracı, hedeflenen anahtar kelime için arama sonucundaki ilk 10 liste hakkında bilgi verir. Rakiplerin PageRank backlink’lerinin bu sayfaya sadık olup olmadığını kontrol edebilirsiniz, anahtar kelime başlığında ve açıklamasında olup olmadığını ve o anahtar kelimeyle gitmeniz gerektiğine karar vermenize yardımcı olabilecek pek çok yararlı bilgiyi içerir. Market Samurai Majestic SEO verilerini kullanıyor ve bunun için para ödemek zorunda değiliz.

Benim için SEO Rekabet Analizi bu araçla stratejimi kolayca planlayabildiğim için çok kullanışlı bir araçtır. Bu, çok fazla geri dönüş yapmadan verilen anahtar kelimeler için daha iyi bir sıralama yapmamı sağlıyor.

market_samurai_seo_comp-web seo yapma

Diğer Araçlar-Other Tools:  

Market Samurai daha birçok araçla birlikte geliyor, ancak onları daha az kullanıyorum, çünkü faydalı değiller ama bağlantı oluşturmaya çok fazla odaklanmıyorum ve ürün tanıtımını manuel olarak aramayı seviyorum. Çoğu zaman bu araçlar çok zaman kazandırdı, ancak sınırlı alana odaklanıyorlar çünkü onları düzenli kullanmıyorum.

Rütbe Takibi, Anahtar Kelime Araştırması ve SEO rekabet analizi en sevdiğim araçlardır ve araştırma ve analizlerimin çoğu bunlara dayanmaktadır.

Fiyatlandırma-Pricing:

Fiyatlandırma  söz konusu olduğunda, Pazar Samuray, şu ana kadar bulduğum en uygun fiyatlı ürün. Rütbe takibi veya diğer araçlar için tekrarlayan ödemeyi ödemek zorunda değilsiniz. Market Samurai’yi bir kez almak zorundasınız ve ömür boyu güncellemeleri tamamen ücretsiz ve çok iyi bir destek alacaksınız. Market Samurai, düzenli olarak güncellenen ve destek verilen ömür boyu lisans için sadece 295 Dolar.

Aşağıdaki Hemen Satın Al Bağlantısını kullanarak Market Samurai’de% 35 tasarruf edebilirsiniz; bu işlem size tek ödemenin 97 $ ‘ına mal olur. Bu bağlantıyı kullanarak Market Samurai Ana Sayfasına ineceksiniz, aşağıdaki resimde olduğu gibi ücretsiz Market Samurai’ye kaydolmalısınız, sadece Adınızı ve E-posta adresinizi girmeniz yeterlidir. Kayıt düğmesine tıkladıktan sonra, bu sizi Market Samurai ömür boyu lisansında% 35 indirim sağlayacak olan bir kerelik teklif sayfasına götürecektir.

Try Market Samurai For Free!

Karar-Verdict:  

Daha önce de belirttiğim gibi, Market Samurai SEO yazılımı değildir, bir anahtar kelime araştırması, rekabet analizi ve rütbe takip aracıdır, bu yüzden ondan fazla beklemeyin. Yapıldığı amaç için çok iyi bir iş çıkarıyor. Mükemmel bir yazılım olduğunu söylemeyeceğim ancak bu fiyat için şikayet edemezsiniz. Benim için, rütbe takibi çok önemlidir ve bu yazılım bu özellik için para biriktiriyor, diğer rütbe takibi araçları ayda 50 dolar alıyor.

Market Samurai’nin  özellikleri ve kullanılabilirliğinden emin değilseniz,  Market Samuray’ı anlamanıza yardımcı olacak ve Market Samuray hakkında kesin karar vermenize yardımcı olacak 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü indirmenizi önereceğim.