Kazanç: En İyi İçerik Reklam Ağları

İçerik reklam ağının nasıl çalıştığını ve nasıl bir kampanya oluşturacağınızı anlamalısınız.

Bu tür ücretli bir içerik reklam tanıtım taktiği kullanmanın yararlarını da bilmeniz gerekir.

Bugün, web sitesi kazançlarınızı artırmanıza yardımcı olacak bazı en iyi İçerik reklam Ağı’nı listeliyoruz.

Başlamadan önce, İçerik reklam Ağı veya Yerel Reklamlar nedir?

En İyi 15 Reklam Sunucusu

Bu siteye ait gibi görünen Web Siteleri, İlgili Yazılar vb.

Relates Hikayelerini gösteren birçok web sitesinde görmüş olabilirsiniz.

Bu içerikler makale başlığıyla birlikte görüntü olarak gösterilir.

Çoğu zaman veya bazı içerikler ziyaret ettiğiniz site ile ilgilidir, ancak ilgili bazı içerikler sponsorluk veya reklam olabilir.

Bu tür içeriğe tıkladığınızda diğer siteye yönlendirilirsiniz ve web sitesi sahibi kazanır.

Content Discovery reklamı, Google AdSense gibi Tıklama Başına Ödeme reklamları gibidir, ancak içerik sunumu farklıdır, web sitesinin bir parçası gibi görünürler, bundan dolayı da Yerel Reklamlar olarak adlandırılırlar.

İçerik Reklam Ağı İçerik Keşif Ağları site içeriği gibi davranırlar.

Yerel Reklamlar veya İçerik Keşif reklamları, reklamın yerel görünmesini sağlamak ve içerik sitelerinde içerik tanıtmak için oluşturulur.

Dolayısıyla, İçerik Bulma, web sitenizle para kazanmanın ve içeriğinizi yaymanın harika bir yoludur.

İçerik reklam Ağı:  İçerik reklam Ağları veya Yerel Reklamlar, Reklamverenleri ve Yayıncıyı birbirine bağlayan başka bir reklamcılık ağı gibidir.

İçerik reklam Ağı, içerik keşif reklamlarının yapısını ve reklamcıların ve yayıncıların platformunu oluşturur ve içerik yaymaya ve para kazanmaya yardımcı olur.

Content Discovery Network’ü neden kullanmalıyız?  Web siteniz veya blogunuz için bir kazanç kaynağı daha istiyorsanız ve bir reklam gibi görünmüyorsa, Content Discovery Network tam size göre.

İçerik Keşif reklamlarını makalenizde veya blog yayınınızda, kenar çubuğunda vb. Görüntüleyebilir ve bu reklamlar için yüksek TO’ya sahip olmanız nedeniyle reklamlar gibi görünmez.

Bu yüzden web sitenizden ekstra para kazanmanın harika bir yoludur.

İçerik Reklam Ağı

İçerik reklam ağları İçerik yaymaya ve para kazanmaya yardımcı olur.

Daha Çok Popüler sitelerde gözlemleniyor.

Kaliteli ve güvenilir siteler ön planda tutulmaktadır.

RevContent

RevContent son derece kapsamlı hazırlanmış bir manifesto üzerinde çalışır ve web üzerinden önde gelen İçerik Keşif Ağlarından biri olarak kabul edilir. Site Kalitesine büyük önem vermekte ve dünyadaki en seçkin ve premium yerel ağ olarak kabul edilmektedir. RevContent ile, kullanıcı deneyiminizi, kesinlikle sevecekleri ve okumak istedikleri içeriği sunacak şekilde geliştirmeniz için harika bir fırsat elde edersiniz.

Kullanıcılarınızın ne istediğini anlamak için en gelişmiş yerel teknolojiyi kullanır ve özellikle gereksinimlerine göre içerik sunmak için devam eder. Sonuçlar oldukça açık – Sizin için Büyük Gelir nesil. RevContent hakkında daha fazla bilgi, tamamen yanıt veren widget, sınırsız özelleştirme, yayın içi / galeri uygulamaları ve çok daha fazlasını sunuyor.

İçerik Keşif Ağı Reklamları-1

Yahoo Gemini

Yahoo’nun giriş yapması gerekmiyor ve şimdi Yahoo, Yahoo Gemini programı aracılığıyla Content Discovery veya yerel reklamlar sunuyor. Yahoo Gemini ile, yerel reklamları sitenizdeki herhangi bir değişiklikle sitenize kolayca entegre edebilir ve siteniz için başka bir para kazanma seçeneği edinebilirsiniz.

İçerik Keşif Ağı Reklamları-2

Content.ad

Content.ad, içerik bulma veya yerel reklamlar için harika bir başka seçenektir. Content.ad, sektör lideri CPM,% 100 Dolgu, duyarlı boyutlar ve stiller ve hızlı ödeme sunar. Mobil cihazlar, masaüstü ve tabletler için yerel reklamlar oluşturabilirsiniz. Reklamları görüntülemek için birçok seçeneğiniz var; Reklamları dikey veya kategori ve daha fazlasını hariç tutabilirsiniz.

İçerik Keşif Ağı Reklamları-3

Taboola

Taboola, masaüstü ve mobil cihazlar gibi tüm cihazlar için İçerik Bulma ve yerel reklamlar sunar. Taboola ile sitenizin ilgili içeriğini sitenin görüntülenme sayısını artıran ve para kazanmanıza yardımcı olan sponsorlu içerikle birlikte görüntüleyebilirsiniz. Taboola, kazancınızı artırmanıza ve ziyaretçilerin kaliteli sitelere göndermenize yardımcı olacak birçok premium reklamverenle birlikte çalışır.

İçerik Keşif Ağı Reklamları-4

Zemanta

Zemanta, en popüler İçerikler Reklam DSP sağlayıcısından biridir. Zemanta, yalnızca İçerik Keşfini değil, aynı zamanda Kazançlı Öneriler, Yayın İçi Reklamlar, Metin içi Reklamlar, kazancınızı artırmak için size daha fazla seçenek sunan Sponsorlu İçerik sağlar.

İçerik Keşif Ağı Reklamları-5

Outbrain

Outbrain, bugün en popüler İçerik Keşif Ağı’ndan biridir. Outbrain hem masaüstü hem de mobil cihazlar için çözümler sunarken, web sitesi düzeninizle eşleşen her iki platform için de yerel reklamlar oluşturabilirsiniz. Outbrain özelleştirilebilir modül ve duyarlı tasarım sunar, böylece reklamlar üzerinde tam kontrol sahibi olursunuz ve daha fazla kazanabilirsiniz.

Bir reklamveren olarak, içeriğinizi çeşitli popüler sitelerde tanıtabilirsiniz ve reklamınız doğal görünecek ve çok sayıda kaliteli trafik kazanacaktır.

İçerik Keşif Ağı Reklamları-6

MGID

MGID, çok beğenilen bir yerel reklam ağı olarak geliyor. Özellikle kullanıcılara yönelik, rahatsız edici olmayan içeriklerle doğru kitleye doğru mesajı ileterek reklamverenlerin ve yayıncıların büyük gelir elde etmelerine yardımcı oluyorlar. Yayıncıların platform davranışlarıyla mükemmel bir uyum içinde, kullanıcılara tutarlı bir şekilde (ilgili içerik) ilgi çekici çözümler sağladılar.

Onların widget’ları web sitesi tasarımı ile son derece uyumlu. En iyi web sitelerinden en iyi haberleri kullanarak kullanıcı etkileşimini geliştirmeyi amaçlıyorlar. Açık ve belirgin bir açıklamaları vardır, bu nedenle, yerel reklamlar için onlarla ortaklık yaparken herhangi bir karışıklık veya sorunla karşılaşmazsınız. En önemlisi MGID, yerel cihazlar, birden çok cihaz, platform ve web sitesi üzerinde çalışmaya devam etti. Ve hepsi bu kadar, çünkü MGID İçerik Keşif Ağı’ndan daha fazlasını bekleyebilirsiniz.

İçerik Keşif Ağı Reklamları-7

Earnify

Kazanmak en zorlu İçerik Keşif Ağı’ndan biridir. Mükemmel sistemleri size, yerli reklam şirketlerine gönderdiğiniz trafik için yüksek TBM kazanmanızı sağlayan platformu sunar. Kazanç, yerel reklam şirketlerine gönderdiğiniz trafik için daha fazla kazanç sağlamanızı sağlayan güçlü widget’lar sağlar. Widget’ları tamamen yanıt veriyor ve en iyi performansı ve dönüşümü sağlamak için birden çok tarayıcıdaki cihazlarda test edildi.

Onların widget’ları tamamen özelleştirilebilir, size web sitenize nasıl baktıklarını kontrol etme özgürlüğü verir. Ayrıca, widget’ları çeşitli biçimlerde kullanılabilir, böylece web sitenizi en yüksek potansiyele sahip olma fırsatını size sunar. All-in-all, Earnify kesinlikle web siteniz için ultra kârlı ve yönetmek kolay CPA yerel reklam platformu olarak adlandırılabilir.

İçerik Keşif Ağı Reklamları-8

TripleLift

Triplelift, hem yayıncılar hem de reklamverenler için bir başka çok popüler Yerli Reklam Ağı. Triplelift ile içeriğinizi göz alıcı ve yayın içi yerel reklamlara dönüştürebilirsiniz. BGBM temelinde çalışır. Triplelift’in en önemli özelliklerinden biri de, en çok yayın yapan yayıncıların doğrudan içinde bulunan reklam envanterine doğrudan DSP’niz üzerinden erişmenize olanak tanımasıdır.

Triplelift, web sitesi para kazanma için en iyi platform olmaya çalışıyor. Yayın içi reklamları, web sitenizin benzersiz görünümü ve hissi ile harmanlanarak kullanıcıların sorunsuz bir şekilde entegre edilmiş reklamlarla deneyimini artırıyor.

Triplelift, yüzler gibi elemanları iyi anlayabilen bilgisayar görüntü teknolojisi ve görüntülerin mükemmel şekilde biçimlendirilmesini sağlayan nesnelerle, herhangi bir sitenin yanı sıra herhangi bir cihazla güçlendirildi.

Triplelift, reklamverenlerin mevcut satın alma platformlarından yararlanmasına yardımcı olmak için RTB özellikli yerel reklam exchange’i ile gelir. Triplelift ile, en iyi markalarla çalışacaksınız. Tam yaratıcı kontrol sizde. Triplelift, yayıncıların sayfalarında tek satırlık bir kod uygulayarak sunmasını kolaylaştırır. Aynı zamanda tüm teknik destek sunmaktadır.

İçerik Keşif Ağı Reklamları-9

Native ads

Native ads en tanınmış İçerik Keşif Ağı’ndan biridir. Güzel ve tüketilebilir yerel reklamlar ile daha iyi bir web oluşturmaya yardımcı olan net bir misyondalar. Güçlü araçlar ve duyarlı widget’lar sağlamanın yanı sıra Native ads üzerinden hikayeleri serinletmenizi isteyen sizler için var. Yerel Reklamlar ile, iddia ettikleri gibi, sitenizde birkaç dakika içinde kolayca yerel reklam widget’leri oluşturabilir, yapılandırabilir ve yerleştirebilirsiniz.

Native ads ortak olmak, büyük para kazanma kapılarını açar. Size kesintisiz ve kesintisiz içerikli reklamları sayesinde kullanıcı deneyimini ve kullanıcı etkileşimini geliştirme fırsatı sunar. En önemlisi, widget’ları tamamen duyarlı olup, her bir ekran boyutuna uyacak içerik reklamları yapar. Native ads ile, web sitenizin ziyaretçilerinin mutlaka okumayı seveceği en ilgi çekici içeriği alırsınız.

İçerik Keşif Ağı Reklamları-10

Redirect.com

Redirect.com  iyi bir sebeple listenin başında. Müşterilerin hem gerçek zamanlı bir teklif sistemi üzerinden trafik alıp satmalarına izin vermek hem de Redirect’in popülaritesi büyük bir zaman geçiriyor. Diğerleri arasında görüntüler, e-posta adresleri, alan adları, poplar ve RON trafiği satın alınabilir.

Sezgisel coğrafi hedefleme sistemi, tüm müşterilerin uluslararası trafiğinden para kazanır ve büyük bir BGBG’den yararlanmalarını sağlar. Redirect.com, sisteme geniş tabanlı bir coğrafi yönlendirme bağlantısı olarak girilmesi gereken tek bir yönlendirme bağlantısı sağlar. Şu anda sadece ABD trafiğini barındıran bir teklif boşuna Örneğin, eğer, o zaman diğer ülkelerden trafik coğrafi hedefleri bağlantı kaçınılmaz trafik verimli uluslararası trafik para kazanma olanağı sağlayan sayfaya yönlendirileceksiniz.

İçerik Keşif Ağı Reklamları-11

Yerçekimi

Yerçekimi  ağ pazarında en yayıncıların bazıları içeren, AOL hamiliğini hoşlanan başka ünlü bir platformdur. Bir yayıncı olarak, reklam ağına katılmak için en az 1 milyon sayfa görüntülemeye sahip olmanız gerekir.

Kullanıcıların her türlü bilgi ile boğulmasını önlemek için, Yerçekimi onları meşgul eden ilgili içeriği sıralar.

İçerik Keşif Ağı Reklamları-12

Adsnative

Hindistan’da ofisleri bulunan San Francisco’da yer alan Adsnative, stratejik olarak teknoloji ve yayıncılık alanına yerleştirilmiştir. Adsnative, yeni girişimlerde büyük rol oynadı ve gelişmekte olan iş dünyası için bir destek üssü sergilemede başarılı oldu. 2013 yılında kurulan Adsnative, uzun bir yol kat etti ve hala güçlü.

Bu sekiz başarılı yerel reklam ağı, yeni bir şey denemeye karşı çıkmayan yayıncılara heyecan verici gelir akışı sunuyor.

İçerik Keşif Ağı Reklamları-13