Infolinks Popüler Metin İçi Reklam Ağı

Burada, Infolinks’in web siteniz veya blogunuz için para kazanmak için harika bir kaynak haline nasıl dönüşebileceğine odaklanacağım. Bu reklam platformunu daha iyi tanımanıza yardımcı olacak Infolinks hakkında ayrıntılı bilgileri bir araya getirdim.

Bir metin reklam ağı olarak işlev görmek üzere tasarlanmıştır. İnternet üzerinden en büyük ve en güvenilir blog para kazanma programlarından biri olma ününü kazandı.

Bir Reklam Ağı olarak,  blogcular ve web sitesi sahiplerine çok sayıda avantaj sunar. Ancak, bence, bunların en büyüğü, Google AdSense’le bile mevcut tüm reklam çözümlerinizle kullanılabilecek gerçeğidir.

Google AdSense ile mükemmel bir şekilde çalışır ve hatta Google AdSense’e uygun bir alternatif bile olabilir.

Dolayısıyla, Infolinks kullanmak, mevcut reklam çözümlerinden hiçbirini ayırmanız gerektiği anlamına gelmez.

Üstelik, kullanıcının bağlılığıyla ilgili endişeleriniz varsa, size Infolinks Reklam Platformu’nun, sitenize gelen her ziyaretçinin ilgi alanlarını analiz ederek, mümkün olan en iyi reklam çözümlerini sunarak genel kullanıcı deneyimini geliştirdiğini söyleyeyim.

Ve belki Platform’un tüm dünyadaki blogcular ve web sitesi sahipleriyle bu kadar popüler olmasının sebebidir.

Avantajı

Daha önce söylediğim gibi, Infolinks çok sayıda avantaj sunuyor ve öyle. Burada, en önemli özelliklerinden birisini belirtme gereği duyuyorum ve kurulması kolay bir gerçektir.

Bir kez ayarlandığında, Infolinks otomatik olarak web sitenizde veya blogunuzda reklam sunmaya başlar ve böylece büyük para kazanma yolunu açar.

Bunu söyledikten sonra, özellikle ABD ve İngiltere gibi ülkelerden sürekli olarak iyi ziyaretçi trafiği aldığınızdan emin olmanız gerekir, ancak Infolinks ABD veya İngiltere ile sınırlı değildir, dünyanın herhangi bir yerinden ziyaretçiler için reklam sunar.

Elbette, sizi iyimser bir hale getirecek olan Infolinks hakkında bir başka önemli nokta var ve bu da kolayca entegre edilebilir. Seçenekler panelinden, reklam rengi, istediğiniz reklam sayısı ve diğer pek çok seçenek gibi seçenekleri kolayca yapılandırabilirsiniz.

Ancak, bazıları kontrol panellerini biraz modası geçmiş olabilir, ancak en son web sitesi güncellemesiyle, eskisinden çok daha iyi. Cep telefonunuzu kullanarak hesabınızın performansını kolayca ölçebileceğiniz iOS uygulaması ve Android uygulaması sağlar.

Ayrıca, bağlı kuruluş yönlendirmeleri yoluyla kazanmanıza yardımcı olabilecek Infolinks Ortaklık Programı’nı sunmaya devam ederler. Burada, bağlı kuruluşlar için kapsamlı bir izleme sisteminin dahil edilmesi için çalışmaya ihtiyaç duyduklarını belirtmek yerinde olacaktır.

Infolinks nasıl çalışır?

Hakkında en mükemmel şeylerden biri, ziyaretçilerin reklamları rahatsız etmemesidir. Infolinks hakkında bir başka dikkat çeken özellik ise, web sitenizin yerini tüketmemesidir.

Infolinks Reklamları doğrudan metne eklenir. Web sitenizin veya blogunuzun içeriğinden anahtar kelimeler kullanır ve ziyaretçilerin ilgi alanları ile eşleşen alakalı reklamlar sunar.

Infolinks In-Text Ads ve normal bir link arasında önemli bir fark yoktur. Dolayısıyla, ziyaretçiler bu Reklamlarını tıklar ve yayıncılar için çok para kazanır. İçeriğinizi reklam göstermek için hedefleyen bir bağlamsal ağdır.

Nasıl çalıştığına bir bakalım:

 1. Reklamverenler, reklamlarını görüntülemek için anahtar kelimeler için teklif verir.
 2. Yayıncının blogu veya web sitesi taranır ve bu anahtar kelime için reklamlar görüntülenir.
 3. Reklamlar kullanıcılar tarafından tıklandığında, yayıncılar para kazanır.

Reklamlar, sitenin içeriğine veya yayıncının sitesini ziyaret etmeden önce ziyaretçiler tarafından kullanılan anahtar kelimelere göre gösterilir.

Infolinks neden iyi bir seçimdir?

Bir Reklam Ağı olarak iyi bir seçim haline getiren çeşitli olumlu noktalar vardır. Hakkında en iyi şeylerden bazılarını seçtim. Bir bakalım:

 1. Onay süreci basit, kolay ve hızlıdır.
 2. Banner Reklamları sunmak yerine, Infolinks, banner körlüğünün üstesinden gelmek için iyi bir seçenek olan Metin içi Reklamlar sunar.
 3. Çok sayıda kişiselleştirme seçeneği sunar.
 4. Makale İçi reklamlar, Metin İçi, Çerçeve İçi, Etiket İçi, Katlama vb. Gibi çok sayıda reklam birimi sunar.
 5. Kolay kurulum.
 6. Diğer platformlarla karşılaştırıldığında düşük bir ödeme eşiğine sahiptir.
 7. Diğer Reklam Ağları ile kullanılabilir.
 8. Reklamları yerleştirmek için herhangi bir kısıtlama yoktur.
 9. Reklamları göstermek için fazladan boşluk gerektirmez.
 10. Verimli 24 × 7 müşteri desteği sağlar.

Infolinks ve Google Adsense

Google Adsense en büyük ve en popüler Reklam Ağı olmasına rağmen, Infolinks avantajlarına sahiptir. Ayrıca, Infolinks’i Google Adsense ile birlikte kullanabilirsiniz.

Google AdSense reklamları metin reklamlar veya banner reklamlar olarak görüntülenir, ancak Infolinks bir Metin içi reklam ağıdır, dolayısıyla AdSense ve Infolinks arasında bir karşılaştırma yoktur.

Her şeyden önce, kullanımı ücretsizdir. Kayıt ücreti, gizli ücret yok ve minimum sayfa görüntüleme gereksinimi yok. Bu nedenle site sahipleri, Infolinks’e ücretsiz katılabilir.

İkincisi, kurmak ve yönetmek kolaydır. Temanızın oluşturulmasını sağlar, böylece reklamlar sitenizin düzenine uyar. Yayıncı kontrol paneli kullanılarak özelleştirilebilir.

Üçüncü olarak, Infolinks Ads tüm cihazlar, siteler, platformlar ve diğer reklam ağları ile iyi çalışır. Son olarak, minimum trafik gereksinimi olmadığı için onay süreci kolaydır.

Ayrıca, Google Adsense ile karşılaştırıldığında onay oranı oldukça iyi.

Infolinks Ödeme

Sözlerini, ödeme veya başka bir hizmetle ilgili olup olmadığına dair eylemlere dönüştüren reklam ağları arasındadır.

Ödemeleri serbest bırakmak ve belirtilen ödeme döneminde ödeme yapmak için zamanındadırlar. Minimum ödeme tutarı 50 ABD dolarıdır ve PayPal, eCheck, Banka havalesi, Western Union vb. Gibi ödeme seçenekleri sunar.

Bu sizin için geçerli bir yasal Metin Reklamcılık Programıdır. Aslında, çoklu faydaları sayesinde, Infolinks, toplam çevrimiçi kazancınıza en büyük katkıda bulunan kişi olabilir.

Reklam Biçimleri

Şimdi, Infolinks reklamcılığının web siteniz veya blogunuz aracılığıyla sizi zengin yapmak için nasıl çalıştığını kontrol edelim. Reklam ürünleri paketi, kullanıcı etkileşimini geliştirmek ve çeşitli ilgi alanlarına hizmet etmek ve alakalı reklamlar sunarak amaç için özel olarak tasarlanmıştır.

Çok çeşitli reklamcılık çözümleri, güç paketli içeriğe dayalı reklamlardan görüntülü reklamlara kadar çeşitli ürünler sunmaktadır.

En İyi 10 Metin İçi Reklam Programı

Bazı büyük reklamcılık ürünleri arasında, Makaleler arası reklamlar, Katıştırılmış reklamlar, Metin içi reklamlar, Çerçeve içi reklamlar, Etiket içi reklamlar ve Ekran İçi Reklamlar bulunmaktadır. Tüm bu ürünler, ziyaretçileri (okuyucular) ilgili ve mükemmel zamanlanmış reklamcılık çözümleri ile sunar.

Burada çeşitli ürünleri hakkında kısa bir açıklama yapmama izin verin.

Makale İçi Reklamlar(In-Article ads): Kullanıcı, sayfa içeriği ile etkileşim kurduktan sonra sunucu üst marka reklamlarıdır. Makalede, yerel reklamları sayfalarınızın paragrafları arasına koymanıza yardımcı olan yeni bir infolink reklam biçimidir.

INFOLINKS

Katlanan reklamlar(In-fold ads):  Katlanan reklamlar, ekranın hemen üstündeki benzersiz bir konumda sunulur. Bu reklamlar, arama gücünden yararlanır ve reklamları daha geniş bir trafik yoğunluğuyla yayınlar.

INFOLINKS

Ekran İçi Reklamlar(In-Screen Ads):  Ayrıca, geçiş reklamları olarak da adlandırılan Ekran İçi Reklamlar, sayfa görüntüleme sayısı ile “reklam arası” işlevi olarak sunulur. Bu reklamlar mükemmel bir şekilde zamanlanır ve kullanıcı amacı ve web sitesi içeriği tarafından yönetilir.

INFOLINKS

Metin içi reklamlar(In-text ads):  Metin içi reklamlar, yüksek verimli ve ayrık reklam birimleridir. Bu reklamlar, bir sayfanın metni içinde düzgün bir şekilde sergilenir. Bir sayfanın içeriğini (metni) gerçek zamanlı olarak tarayarak alakalı reklamlar sunar.

INFOLINKS

Etiket içi reklamlar(In-tag ads):  In-tag reklamları, web sitenizin veya blogunuzun içeriği ile ilgili en değerli anahtar kelimeleri, son derece özelleştirilebilir reklam birimlerinde sunar.

INFOLINKS

Çerçeve içi reklamlar(In-frame ads):  Çerçeve içi reklamlar, alakalı ve iyi zamanlanmış reklamlarla çekici görüntülü reklamlar sunar. Bu reklamlar geniş ekranlarda kullanılmayan gayrimenkulleri kullanmaktadır.

INFOLINKS

 Infolinks’e Katılın