Hızlı Web Hosting Neden Gerekir?

Neden Hızlı Web Hosting Gerekir?

Çevrimiçi dünyada uzun ve başarılı bir vuruş yapmak istiyorsanız müşteri veya müşteri memnuniyeti merkeze girer. Müşteri veya kullanıcı memnuniyetini göz ardı edemezsiniz.

Her başarılı blogcu, web yöneticisi veya e-girişimcinin, müşterilerine veya web sitesi ziyaretçilerine en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için her türlü çabayı göstermesinin nedeni budur.

Bu bağlamda, web sitesi yükleme zamanı ve web barındırma oynamak için çok önemli bir rol var.

Web Sitesi Hızı, bir web sitesinin ziyaretçinin bir web sitesini koruduğunu veya belirlemediğini belirleyen en önemli faktörlerden biridir. Aynı şekilde, yeterli bir web barındırma hizmeti kullanmıyorsanız, kullanıcı memnuniyeti seviyesi üzerinde doğrudan bir etkisi vardır. Web sitenizin trafiği, web sitenizin hızının yavaş olması ve yüklenmesi daha fazla zaman alması nedeniyle bir isabet alır.

Rastgele bir örnek alalım.

Yavaş yavaş yüklenen bir web sitesinde gezinmek ister misiniz?
Daha önce yavaşça yüklenen bir web sitesini tekrar ziyaret edermisiniz?
Şansınız düz ve büyük bir “Hayır” ile çıkacağınızdır.
Aynı şekilde, internetteki diğer her kullanıcı için durum böyle?

Bir web sitesinin yüklemek için çok fazla zaman harcadığını bulmak çok sinir bozucu bir deneyim. Araştırma çalışmaları, kullanıcıların yavaş yükleme süreleri olan bu tür web sitelerini terk ettiğini göstermiştir. Daha da kötüsü yapmak için Google, web sitesi yükleme hızını bir sıralama faktörü haline getirdi.

Yani, web siteniz diğer web sitelerinin yüklenmesi için bir saniye bile yavaşsa, web sitenizin sıralamasının arama motoru sonuçları sayfasında düştüğü anlamına gelir. Böylece, web sitesi yükleme süresi ile ziyaretçilerin trafiği arasında ters bir ilişki var. Web sitenizin yükleme süresi düşük olduğunda, sitenize daha fazla trafik çekilir ve web sitenizin yükleme süresi daha fazla olduğunda, web sitenize düşük trafik çekmeye eğilimlisiniz.

Hızlı Web Hosting Neden Gerekir?
Yukarıdaki etkiler dışında, Web sitesi hızının da dönüşüm oranları üzerinde büyük etkisi vardır. Sayfa yükleme süresindeki milisaniye avantajları bile yüzlerce ve binlerce yeni müşteriye sahip olabilir ve dönüşüm oranlarınızı artırabilir. Bu, dünyadaki büyük e-ticaret oyuncularının web sitelerinin hızını elden geçirmelerinin sebebi de buydu.

Amazon, Walmart, Shopzilla, EBay, Yahoo ve AOL gibi devler, web sitelerinin yüklenme sürelerini kısaltmak için çok çaba harcadılar. Gerçek sonuçlar her web sitesi için farklı olmakla birlikte, genel bir paket olarak, web sitesi hızındaki her iki iyileştirme için sayfa görüntüleme, dönüşüm ve kazanılan gelirde artış gibi önemli bir artış elde edeceğiniz sonucuna ulaşırsınız.

Böylece, web sitesi ziyaretçilerinin, hızlı web sitesi hızına sahip olan bu web sitelerini beğenir, korur ve kullanırlar. Düşük sayfa yükleme süresine sahip bu tür web sitelerini kullanmaktan hoşlanıyorlar.

Bu bağlamda, Web Hosting Sunucunuz sayfa yükleme süresini belirleyen altta yatan bir faktördür. Web sitenizin estetik tasarımını iyileştirmek, web sitenize daha fazla işlevsellik sağlamak veya web sayfalarına daha fazla içerik ekleyebilmek dışında, Web Hosting Sunucularınızın performansına dikkat etmeniz gerekir.

Kullanıcılar veya web sitesi ziyaretçileri yavaş sayfa yükleme süresini sindiremez.

Sonuçlar istiyorlar ve bu da bir saniyede bölünüyorlar, aksi takdirde web sitenizi umursamıyorlar. Rakiplerinizin web sitesine geçmek için sadece vites değiştireceklerdir. Ziyaretçilerinizden istediğiniz son şey bu. Web sitesi ziyaretçilerinizi kaybetmeyi göze alamazsınız. Web sitenize ziyaretçi çekmek için her türlü çabayı gösterirsiniz ve web sitenizin hızının yavaş olması nedeniyle bunları kaybetmek istemezsiniz.

web barındırma hızlı

İhtiyacınız olan şey web siteniz için hızlı Web Hosting.

Çevrimiçi dünyada hayatta kalmak, başarılı olmak ve başarılı olmak istiyorsanız, Hızlı Web Hosting Barındırma’nın web siteniz için gerekli olduğunu anlamanız gerekir. Daha hızlı bir web sitesi barındıran hızlı bir Web Sitesi barındırma hizmeti sağlayarak, size daha fazla ziyaretçi, arama sonuçlarında yüksek sıralamalar ve dönüşüm oranlarında önemli iyileşme sağlar.

Peki, seçenekler söz konusu olduğunda, aslında Web Hosting üç seçenek var. Öncelikle, en ucuz seçenek olmakla birlikte, kullanımı en yavaş olanı olan Paylaşılan Web Hosting’i edinebilirsiniz.

Sonra Paylaşılan Web Hosting’den daha hızlı olan VPS Web Hosting’iniz var. Üçüncü olarak, en pahalı seçenek olmasına rağmen hepsinden daha hızlı olan Dedicated Web Hosting kullanma seçeneğiniz vardır.

Yani, statik bir web sitesi veya basit bir blog çalıştırıyorsanız, paylaşılan barındırma için gidebilir, ancak bir e-ticaret sitesi çalıştırıyorsanız, VPS veya Dedicated Web Hosting’yi, daha iyi bir iş fırsatı anlamına gelen gelişmiş bir kullanıcı deneyimi için düşünmeniz gerekir. senin için. Hızlı bir Web Host kullanarak, web siteniz için hızlı yükleme süreleri, istikrar, güvenlik ve siteniz için en çok çalışma süresi ile sonuçlanır.

Tüm içerik ve ayarlarınız güvenceye alındı. Web sitenizin ziyaretçileri anlık yanıt alır ve hızlı sayfa yükleme süreleri yoktur, güvenlik gecikmeleri yoktur ve web siteleriniz en fazla zamanı alır. Bunu başarılı ve gelişmekte olan bir çevrimiçi girişim için buna ihtiyaç duyarsınız ve hızlı web hosting programı sizin için bunu başarabilir.

Dedicated Web Hosting kullanımı, web sitesi hızını arttırmak için istenen sonuçların çoğunu karşılasa da, burada, süper hızlı yükleme web sitesi için tek kriter olmadığını dikkate almak ve tanımak önemlidir. Web siteniz için kullandığınız CMS, web sitenizin tasarımı, teması ve web sitenizde kullandığınız eklentiler gibi web sitelerinin de web sitesi hızında bir etkisi vardır.

Web siteniz için yoğun bir tema veya eklenti kullandığınızı varsayalım. Bu, genel web sitesi hızını olumsuz yönde etkileyecektir. Dedicated Web Hosting kullanarak, bu unsurların olumsuz etkilerini bir dereceye kadar ortadan kaldırabilir, ancak tamamen ortadan kaldıramazsınız.

Hızlı bir Web Hosting kullanımı ile birlikte akıllı bir adım olacak; Ayrıca web siteniz için İçerik Yayınlama Ağı kullanıyorsunuz. Web siteniz için CDN kullanmak, daha iyi sayfa yükleme süreleriyle kullanıcı deneyimini geliştirmeye yardımcı olacaktır. Aslında CDN sunucuları, statik dosyalar, CSS dosyaları, resimler ve web sayfalarında önbelleğe yardımcı olur. Dolayısıyla, sitenize ait CDN’yi kullandığınızda kullanıcı istekleri daha hızlı yanıtlanır. Ayrıca web hosting ile birlikte CDN hizmeti sağlayan birçok Web Hosting Şirketleri vardır.

10 En İyi CDN Web Sitenizi Hızlandırın

Uygun bir Web Hosting Şirketi seçerken zor bulursanız, ilk 10 Web Hosts’ı arayarak bunu yapabilirsiniz. Bu şekilde, web siteniz için doğru süper hızlı bir Web Host için seçim çabanızı kolaylaştırır. Bütçe kısıtlamalarınız varsa, doğru web barındırıcısını bulurken bunu da dikkate alabilirsiniz. WordPress Hosting’deki iyi bilinen isimlerden  bazıları Synthesis ve WP Engine’dir. Yani, WordPress Hosting için hız, güvenlik, 24 × 7 çalışma zamanı, ölçeklenebilirlik ve destek arıyorsanız, o zaman Synthesis ve WP Engine dünyanın en iyi hızlı Web Hosting Şirketleri arasındadır.

Dolayısıyla, web siteniz için büyük bir ziyaretçi trafiği, daha iyi dönüşüm oranları, yüksek arama sıralaması, gelişmiş kullanıcı deneyimi istiyorsanız, web sitenizin hızına dikkat etmelisiniz. Web sayfası yükleme sürenizin aşırı düşük olduğundan emin olmanız gerekir. Web siteleriniz için hızlı Web Hosting kullanarak bunu başarabilirsiniz.