Web Site Geri Bağlantılar Ücretsiz Kontrol Edin

Geri Bağlantılar Kontrol Aracı, web yöneticileri, site sahipleri ve blogcular için önemli bir kaynaktır. Geri bağlantıların kontrol edilmesi SEO açısından önemli olduğundan, web yöneticileri bu siteyi kendi sitelerinin geri bağlantılarını veya rakiplerinin geri bağlantılarını bile kontrol etmek için kullanabilir. Elinizdeki geri bağlantı verileriyle, arama motoru sıralamalarınızı iyileştirmek için sitenizin geri bağlantılarını oluşturmak için daha fazla çalışabilirsiniz.

Bugünlerde piyasada oldukça az sayıda Geri Bağlantı Kontrol Aracı bulunmasına rağmen, bunların çoğu Ücretli Araçlar olarak gelir ve ücretsiz geri bağlantı kontrol araçları alırsanız, size kapsamlı bir geri bağlantı bilgisi sağlamazlar.

Yani istediğiniz şey, büyük bir bağlantı zekası veritabanına sahip ve geri bağlantılar hakkında canlı bilgiler sağlayan güçlü bir Geri Bağlantı Kontrol Aracıdır. Majestic SEO’dan Majestic Site Explorer tüm bu kriterleri yerine getiriyor ve en çok geri bağlantı sağlayan kontrol aracı arasında yer alıyor. Majestic Site Explorer , bugüne kadarki en kapsamlı ve en hızlı Geri Bağlantı Kontrol Aracıdır.

Binlerce kullanıcı, siteleri ve hatta rakiplerinin siteleri için bağlantı veri kaynaklarını almak için Majestic Site Explorer’a güveniyor. Fresh Index ile Tarihi İndeks içeren geniş ve taze güncellenmiş bir endekse sahiptir. Gelişmiş web robotları, geri bağlantıların sayılmasını sağlamanıza yardımcı olur ve verilen URL’ler, alt alanlar veya etki alanları için geri bağlantı sayısını algılar.

En İyi Anahtar Kelime Araştırma Araçları

Dahası, Majestic Site Explorer artık doğrulanmış alanlar için ücretsizdir ve ayrıca oldukça az sayıda abonelik planı sunar. Yani ücretsiz bir kullanıcı ve ücretli kullanıcı olarak seçeneğiniz var.

Majestic Site Explorer’ın kurulumu kolaydır. Kayıt olun ve ücretsiz hesabınızı alın. Ardından, etki alanını doğrulamak için sitenizi girin. Bu kadar. Geri bağlantılarla ilgili ayrıntılı raporlar alırsınız. Majestic Site Explorer, Standart Raporların yanı sıra Gelişmiş Raporlar da sunar. Geri bağlantı verileri, diğer Geri Bağlantı Araçlarının çoğundan daha zengindir.

örnek: Google Web Yöneticisi Araçları

Majestic Site Explorer, her geri bağlantının değerini sağlar.

Her bağlantı izlemeden veya izlemeden olarak işaretlenir. Ayrıca tarama tarihleri, yönlendirmeleri, bağlantı metni, yeni bağlantılar ve her bir geri bağlantı için akış ölçüm verisi sağlar. Bu veriler yeterli değilse, daha ayrıntılı bilgi almak için sekmeleri tıklatabilirsiniz. Dahası, Majestic Site Explorer’ın kullanımı kolaydır ve sezgisel bir Kullanıcı Arayüzüne sahiptir.

outil-seo-görkemli raporu
Majestic Site Explorer’ı kullanarak, herhangi bir web sitesi için bağlantıların yapısını anlamanız kolaylaşacak şekilde üst düzey geri bilgileri alırsınız. Bir siteye en çok etki eden etki alanları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kolayca anlaşılabilir bir rapor formunda bilgi edinebilirsiniz. Geri bağlantı geçmişi, alt etki alanı bilgileri, başvuru alan adları, üst geri bağlantılar ve daha fazlası gibi geri bağlantı bilgileri sağlar. Geri bağlantılara ve yönlendiren alanlara ilişkin olarak, IP Adreslerine Yönlendirme, C Sınıfı Alt Ağlar, Takipçi Bağlantı Yok, Dizine Eklenmiş URL’ler, Resimler, Çerçeveler, Yönlendirmeler ve Silinmiş Bağlantılar gibi bilgileri görüntüler.

Genel dış geri bağlantıların ve ayrıca başvuruda bulunan etki alanlarının sayısını alırsınız. Ayrıca BackLink Geçmişi Aracı sağlar. Başlıca Geri Bağlantıları alanı Kaynak URL, Hedef URL, Metin Bağlama ve Son Tarama Tarihi gibi ayrıntıları gösterir. Üst Sayfalar alanında, Başlık, URL, AC Sıralaması, Harici Geri Bağlantılar, Yönlendiren Alan Adları ve Tarih gibi bilgiler görüntülenir.

 Majestic Site Explorer Farklı özellikleri size sunuyor.

Site gezgininin güzelliği, ezici geri bağlantı verisi zenginliği sağlaması ve kolayca sizin tarafınızdan kolayca anlaşılabilmesidir. Veriler, şirketinize fayda sağlamak için kullanılabilecek geri bağlantı analizine yardımcı olur. Rakiplerin geri bağlantı analizlerini yapmak için düzenli olarak kullanabilirsiniz. Geri bağlantı oluşturmak için hedefleyebileceğiniz ve kullanabileceğiniz anahtar kelimeler alabilirsiniz. Yönlendirme alanları ile ilgili bilgiler, bu verileri kendi web siteniz için kaliteli geri bağlantılar oluşturmak için kullanabildiğiniz için de kullanışlıdır.

Web Sitenizin Geri Bağlantılarını ücretsiz olarak kontrol edin 11
Sitenize bağlanan üst sayfaları kolayca tanımlayabilir, web sitelerinizin üst sayfalarını tanımlayabilir ve bunlar için kaliteli geri bağlantılar oluşturmaya devam edebilirsiniz. Ve bunların tümü, şu anda önemi düşük olan sayfalara sahip olduğunuzdan değil ve bu tür sayfalar için daha fazla geri bağlantı oluşturmak için içeriği üzerinde çalışabilirsiniz.

Genel olarak, Majestic Site Explorer, bağlantı kurma çalışmalarınızı kolaylaştıracak şaşırtıcı ve son derece kullanışlı bir BackLink Kontrol Aracıdır. Bu son derece sezgisel ve kullanımı kolay bir araçtır. Gerçek bir yeni başlayanlar bile, kullanımı kolay bir araç bulacaktır. Sağlanan veri miktarı gerçekten çok büyük. Raporlama sistemi kesinlikle harika. Majestic Site Explorer, Standart raporlar ve Gelişmiş raporlar gibi iki rapor seti sunar. Standart Raporlar, genel bakış, arka bağlantı bilgileri gibi bilgileri ve bağlantı metni bilgilerini içerir. Gelişmiş Raporlar, bir etki alanı hakkında bilmek istediğiniz her türlü bilgiyi sağlar.

Dolayısıyla, bağlantı kurma çabalarınızı güçlendirmekle ilgileniyorsanız, Majestic Site Explorer dikkat etmeniz gereken bir araçtır. Hızlı, kullanımı kolay, sezgiseldir ve farklı fiyatlandırma seçenekleri içerir, böylece herkes için seçenekler sunar. Dahası, eğer acemi iseniz, ücretsiz sürümü sizin için çok ilginç olabilir. Genel olarak, geri bağlantılarınızı ücretsiz olarak kontrol edebilirsiniz.