En İyi WordPress İlgili Yazı Eklentileri

Ayrıca bu özelliği WordPress Related Posts Plugin kullanarak blogunuza veya web sitenize kolayca uygulayabilirsiniz. Bu yüzden bugün sizden önce   En İyi WordPress İlgili Yazılar  blog arşivlerinizden göstermek için kolayca yükleyip etkinleştirebileceğiniz eklentiler sunuyoruz.

Sektörel SEO Cover

Yoast Video SEO Eklentisi

İlgili Yayınlar Eklentileri’ni kullanarak, ilgili yayınlarınızı tüm blog sayfalarınıza ve yayınlarınıza yerleştirebilirsiniz. İlgili yazılar Küçük resimler ve hatta Metinler şeklinde sunulabilir. Her yayından önce veya sonra bunları alabilirsiniz. İlgili Yayınlar WordPress Plugin, yayınlayacağınız yayınla ilgili yayınları otomatik olarak bulmak için site içeriğinizi analiz eder.

Bunları kullanarak, ziyaretçiler yayının kendisinde daha alakalı içerik elde ettikçe Sayfa Görüntülemelerinizi artırma fırsatı elde edersiniz. Konuyu yararlı veya ilginç bulurlarsa, hemen ilgili yazılara tıklarlar. Böylece, İlgili Yayınlar Eklentisi’ni kullanarak, iç bağlantıları artırma ve böylece Sayfa Görüntüleme sayısını artırma ve Hemen Çıkma Oranını azaltma eğilimindesiniz.

Ücretsiz WordPress Mobil Eklentileri

Burada listelenen En İyi WordPress İlgili Yazılar Eklentiler, en popüler WordPress İlgili Yazılar Eklentileri arasındadır. Ücretsiz olarak temin edilebilirler, kurulumu kolaydır, kullanımı kolaydır ve güçlü özelliklere de sahiptirler. Bu yüzden En İyi İlgili Mesajlar WordPress Eklentileri’ni görün ve gereksinimlerinize ve gereksinimlerinize en uygun olanı bulacaksınız.

En İyi WordPress İlgili Gönderiler

Yet Another Related Posts Plugin

Yine Diğer İlgili Gönderiler Eklentisi, en popüler ilgili eklentilerden biridir. Kullanımı ve uygulaması kolaydır. İlgili postayı başparmak resmiyle veya resim olmadan gösterebilirsiniz. Biri ilgili yazıyı sayfalarda, yazılarda ve mevcut yazıyla ilgili özel yazı tiplerinde görüntüleyebilir. YARPP, blogunuzdaki ilgili içeriği bulmak için ilgili içerikleri bulmak üzere yayın başlıkları, içerik, etiketler, kategoriler ve özel taksonomileri kontrol eden özelleştirilebilir bir algoritma kullanır.
En İyi WordPress İlgili Gönderiler

LinkWithin

LinkWithin, sitenizden veya blog’unuzdan alakalı içerikleri göstermek için kullanılabilecek ücretsiz bir blog widget’ıdır. LinkWithin, her gönderinin ardından görünür ve web sitenizdeki ilgili gönderileri bağlar. Tasarımda minimal bir tarza sahiptir ve genel site tasarımınızla kolayca karışır. LinkWithin’in kurulumu kolaydır ve blogunuzda bulunması bir dakika sürer. Blog arşivinizdeki tüm yayınları alır ve dizine ekler ve okuyucularla alakalı ve ilgi çekici yazılar görüntüler.
İyi WordPress İlgili Yazılar Eklentiler-1

 SEO Auto Links & Related Posts

SEO Otomatik Bağlantıları ve İlgili Yazılar, web sitenizden gelen içeriği yayınlarınıza ve sayfalarınıza göstermenizi sağlayan en güçlü WordPress Eklentisinden biridir. Geçerli yayınınızla ilgili yayınlara otomatik dahili bağlantılar oluşturma işlevini yerine getirir. Bunun için Meta Anahtar Kelimeler ve Mesaj Etiketleri kullanır. Bunun yanı sıra, otomatik olarak ilgili gönderileri gösterir ve hatta ilgili gönderileri de kaydırabilir. Size daha iyi bir yükleme süresi sağlamak için ilgili yazılardaki, slaytlardaki, küçük resimlerdeki, otomatik bağlantılardaki tüm sonuçları önler ve böylece sunucu kaynaklarını da korur.
Best WordPress İlgili Yazılar Eklentiler-2

SEO Auto Links & Related Posts

İlgili Gönderiler ve Resimler Zemanta WordPress Eklentisi, web siteniz veya blogunuzdaki ilgili gönderileri ve resimleri bulmanıza olanak sağlar. İlgili yayınları ve görüntüleri manuel olarak eklemeyi bile seçebilirsiniz. İşaretle ve tıkla arayüzüyle ilgili yazı ve görüntüleri hızlı ve kolay bir şekilde ekleyebilirsiniz. Eklenti, gönderilerinizi ilgili gönderiler için arama yaparak analiz eder, böylece zaman kazanır ve verimliliğinizi artırır.
En iyi WordPress İlgili Yazılar Eklentiler-3

WordPress Related Posts

WordPress İlgili Gönderiler Eklentisini kullanarak, Küçük resimlerle birlikte ilgili gönderilerin bir listesini oluşturabilirsiniz. Yazınızın içeriğinin alt kısmında WordPress İlgili Yayınlar Eklentisini kullanabilirsiniz. Tamamen özelleştirilebilir ve farklı stilleri ve küçük resimleri destekler. Ancak, eklentinin tamamı size tıklama istatistikleri ve Sayfa Görüntüleme sayısı da sağlamaz.
Best WordPress İlgili Yazılar Eklentiler-4

Bunlar en popüler WordPress İlgili Gönderiler Eklentileridir, ancak başka eklentiler kullanıyor olabilirsiniz. Öyleyse, kullandığınız WordPress ile ilgili yazı eklentisini paylaşın.

Çoğu Duyarlı temalar bu özellikleri kendi içinde barındırıyor.Ama isterseniz yoksa bu özellik kurabilirsiniz.