15 Email Abonelik Formu WordPress Eklenti

Bugün,  daha fazla e-posta abonesi almanıza yardımcı olacak 15  Email Abonelik Formu WordPress Eklentisini sizinle paylaşıyoruz  .

Aslında,  email liste inşası  çevrimiçi kar elde etmek en etkili yollarından biridir. Herhangi bir web sitesinin pazarlama stratejisinin temel mekanizmasından biri haline gelmiştir.

Bir E-Posta Listesi nedir?

Bir e-posta listesi oluşturmak, kitlenizle uzun süreli bir ilişki kurmak için kapıları açar. E-posta listesi büyüklükte büyüdükçe, abonelerinizin güveni ve ürününüzü satın almaya devam ediyorlar.

Burada, e-postaya kaydolma eklentilerinin rolü gelir. Web sitenizde harika bir seçim formuna sahip olursunuz. Aboneler için güçlü bir teşvik eklendiğinde, e-posta listesi oluşturma seçeneğiniz var.

Ziyaretçilerin gittikçe daha fazla ziyaretçiye bülteninize e-posta aboneliği ve diğer tanıtım programları ile İnternet pazarlama dünyasında başarı elde etmek zorundasınız.

E-posta Pazarlama Nasıl Yapılır?

Daha fazla abonelik, bağlı kuruluş ürünlerini veya hizmetlerini de içeren çeşitli tanıtım programlarını pazarlamak için hedefleyebileceğiniz daha fazla potansiyel müşteriniz olduğu anlamına gelir.

Buna karşılık, ziyaretçileriniz için her zaman daha kârlı ve karlı bir müşteri ilişkileri kurarsınız. Kısacası, hem sizin hem de ziyaretçileriniz için bir kazan-kazan durumu yaratır.

Bir posta listesi oluşturmak için, web sitenize bir abonelik formu yerleştirmeniz gerekir, böylece sitenize gelen ziyaretçiler posta listenize katılabilir. Email abonelik eklentileri , Email abonelik formu oluşturmanıza yardımcı olur. Abonelik formu Eklentiler, ayrıca, Eklenti Eklentileri olarak da bilinir.

Ziyaretçileri posta listesi üyesine dönüştürmek için, onları e-posta listesine abone olabilmeleri için çekmek zorundasınız. Abonelik formunu blog yayınınız veya web sitenizdeki çeşitli konumlara yerleştirebilirsiniz.

Bunları kenar çubuğunda, üstbilgi veya altbilgi çubuğu gibi gönderi içinde pop-up olarak, yorum bölümünde abonelik onay kutusu ve diğer ilginç şekillerde ayarlayabilirsiniz.

Bu sayede birçok ziyaretçi posta listesi üyeniz olabilir. E-posta Abonelik eklentileri ile e-posta abonelik formlarını özelleştirebilir ve web siteniz için en uygun Abonelik formunu ayarlayabilmeniz için Analytics ve A / B Testleri ile kullanılabilirliklerini izleyebilirsiniz.

Optin veya Subscription form eklentisi, ziyaretçileri posta listesi üyelerine dönüştürmenize yardımcı olur.

Piyasadaki en iyi Premium WordPress Abonelik Formu Eklentilerini tanıttık. Eklentilerin çoğu WordPress tabanlı, ancak bazı WordPress siteleri ile de kullanılabilir.

Yani, E-posta Formu WordPress Eklentileri derleme üzerinden gidin ve biz sizin gereksinimlerinizi eşleşen Abonelik veya Opt-in Plugin alacağınızdan eminiz.

15 Email Abonelik Formu WordPress Eklentileri

1.  OptinMonster

OptinMonster en iyi WordPress Email Optin Plugin biridir. Aslında, WordPress için en gelişmiş Email Subscription Popup Plugin olarak kabul edilir. Hedef kitlenizin e-postalarını yakalamak için güzel ve profesyonel Popup’lar oluşturabilmeniz için çok çeşitli karmaşık işlevler sunar. Bu özel görsel oluşturucu profesyonel ve güzel Popups oluşturmanıza olanak sağlar.

OptinMonster, dokuz çarpıcı şablon kadar sunar ve renkler, yazı tipleri ve boyutlar dahil olmak üzere Popup’un tüm öğelerini özelleştirebilirsiniz. Popups sadece güzel ve herhangi bir e-posta abonelik pop-up eklentileri en iyileri arasında. OptinMonster, Popup’ları gerçek zamanlı olarak görüntülerken değişiklikler yaptığınızda görüntülemenizi sağlayan bir canlı önizleme sunar. OptinMonster ile, Popup’lar ziyaretçilere görüntülendiğinde tam denetime sahip olursunuz.

Popup’ları, sayfanıza vurdukları anda, belirli bir zaman aralığından sonra veya bir makalede belirli bir noktaya ulaştıklarında görüntülemeyi seçebilirsiniz. OptinMonster, ziyaretçilerinizin web sitenizi terk etmek üzereyken bir açılır pencereyi görmelerini sağlayan çıkış amacı teknolojisi ile yüklenir.

OptinMonster ayrıca sayfa düzeyinde hedeflemeyi de destekleyerek, yalnızca hedeflenen sayfalarda görüntülenen Pop-up’ları oluşturmanızı sağlar. OptinMonster, hangi pencerenin en kolay şekilde dönüştüğünü izlemenize olanak tanıyan yerleşik analitiklerle birlikte gelir. Ayrıca, dönüşümleri iyileştirmek için A / B testi de yapabilirsiniz.

Pop-up optin formlarının yanı sıra, OptinMonster ayrıca altbilgi çubuğu, kaydırak, kenar çubuğu formları ve post sonrası oluşturmanıza olanak tanır. Tüm bu e-posta abonelik formları e-posta listenizi büyütmenizi sağlar. Popup’ları kullanmaktan memnun değilseniz, bu diğer optin formları etkili bir alternatif olarak gelir.

OptinMonster’ın temel lisansı yılda 49 dolarlık bir fiyat etiketi ile geliyor. Ancak, çıkış amacı ve tuval formları gibi ek işlevler istiyorsanız, yanlısı lisansı için yılda 199 dolar ödemeniz gerekir.

OptinMonster

2. Thrive Leads

Thrive Leads, posta listenizi daha önce hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde oluşturmanızı sağlayan en iyi WordPress Email E-posta Eklentilerinden biridir. Karlı bir posta listesi oluşturmanın en iyi yollarından biridir. Thrive Leads, şimdiye kadar kullandığınız bir eklentiyi oluşturan en güçlü liste olduğunu kanıtlar. Size en patlayıcı liste büyümesini ve onunla birlikte gelen mükemmel iş avantajlarını sunmak için eksiksiz bir liste oluşturma çözümü olarak çalışır.

Thrive Leads, posta listenizi büyütmek için ihtiyacınız olan her tür optin formunu bir araya getiren bir WordPress eklentisidir. Basit bir sürükle-bırak editörü ile gelir, böylece e-posta optin formunuz için mükemmel bir tasarım yaratabilirsiniz. Thrive Leads, gelişmiş hedefleme sunar ve yayıncılara, kategorilere, etiketlere ve daha fazlasına göre ziyaretçileriniz için son derece alakalı ve hedeflenmiş teklifler sunmanıza olanak tanır. Thrive Leads ile hiper-hedefli ve karlı listeler oluşturabilirsiniz.

A / B test özelliği, dönüşümlerinizi artırmanızı sağlar. Thrive Leads, işlem yapılabilir raporlama ve analizler sunar. Dolayısıyla, optin formlarınızın nasıl performans gösterdiğini kolayca öğrenebilir ve hatta en değerli trafiğinizin nereden geldiğini bile bilebilirsiniz.

Thrive Leads, dönüşümlerinizi en üst düzeye çıkarmak için her tür bir optin formu sunar. İster bir açılır pencere, “yapışkan” şerit, satır içi formlar, slide-in, optin widget’ları, isterse kaydırma matı olsun, dönüşümlerinizi en üst düzeye çıkarmak için her tür bir optin formu alırsınız. Sizin için uygun tetikleme seçenekleri vardır, böylece optin formlarınızın ne zaman ve nasıl görüneceğini seçebilirsiniz. Bunlar, zamana dayalı tetikleyicilerin yanı sıra etkileşim tabanlı tetikleyicilerdir. Dönüşümleri artırmak için A / B farklı tetikleyicileri bile test edebilirsiniz. Ayrıca, Thrive Leads’teki optin formları tamamen duyarlı ve herhangi bir cihazda harika görünüyor. Yani, Thrive Leads ile beklemek çok şey var.

ThriveLeads

3.  Bloom

WordPress için Bloom E-posta Optin Eklentisi, e-posta abonelik eklenti pazarındaki başka bir büyük oyuncudur. Bloom, WordPress Temaları pazarında çok popüler olan Elegant Themes geliştiricilerinden geliyor. Bloom, görsel olarak çarpıcı optin formları oluşturabileceğiniz kullanımı kolay, kullanımı kolay, özel bir UI’yi destekler.

Bloom’un en büyük varlıklarından biri, en iyi görünen şablonların dahil edilmesidir. Ayrıca, Bloom 115 önceden oluşturulmuş şablonları destekler. Yani, Bloom ile sadece kaliteli şablonlar elde edemezsiniz, aynı zamanda Bloom’u bu kadar özel yapan miktardır.

Ayrıca, bu şablonların her biri, farklı kenarlık stilleri, görüntü yönelimi olanağı ve sonsuz renk seçeneği ile tamamen özelleştirilebilir. Bloom ile, web sitenizin tarzı ve tasarımıyla uyumlu bir e-posta yakalama formu oluşturabilirsiniz.

Bloom, pop-up’lar, içeriğe, widget alanına, içeriğin altına ve optin dolaplarına kadar altı farklı abonelik formu türü sunar. Son tür, bir ziyaretçinin e-posta adresi karşılığında premium içerik sunabildiğiniz için özellikle yenilikçi.

Bloom ile, optin formlarınızın nerede ve ne zaman görüntüleneceğini bile seçebilirsiniz. Bloom ayrıca sayfa düzeyinde bir hedefleme özelliği sunar. Böylece, belirli bir optin formunun görünmesini istediğiniz yayınları, sayfaları ve kategorileri belirleyebilirsiniz.

Bloom, formülü görüntülemek için mükemmel anı elde edebilmeniz için optininiz için altı tetikleyici sunar. Bloom etkili A / B test fonksiyonu ile gelir. Ayrıca, istatistikleri ve etkinliği şık gösterge tablosundan takip edebilirsiniz. Bloom ayrıca 12 e-posta pazarlama hizmetini de destekler. Bloom’a erişim, bir Elegant Themes Developer üyeliğine kaydolduğunuzda kullanılabilir olan 89 $ ‘lık bir fiyat etiketi ile gelir.

4.  Leadpages

E-posta listenizde ciddi bir büyüme izliyorsanız, WordPress için Leadpages Email Optin Eklentisi en iyi seçenek olabilir. Aslında, Leadpages, # 1 açılış sayfası oluşturucuları olma durumuna sahiptir. Web üzerinde, e-postalarda, sosyal medyada ve yazılı mesajlaşma yoluyla işletmeniz için satış ve satış üretme fırsatı sunar. Leadpages, her sektöre uygun yüzlerce mobil duyarlı açılış sayfası şablonu sağlar.

Dolayısıyla, e-posta listenizde daha fazla müşterinin bulunmasına, etkinliğinize kaydolmanıza veya ürünlerinizi satın almasına kolayca sahip olabilirsiniz. Basit arayüzü ve yerleşik optimizasyon araçlarını kullanarak, bir sonraki kampanyanızı en başarılı olanı yapmak için devam edebilirsiniz.

Leadpages

5.  SumoMe

SumoMe, WordPress kullanıcıları için açılır bir e-posta abonelik eklentisi olarak geliyor. İnternette en gelişmiş ve kullanımı kolay e-posta yakalama aracıdır. Sezgisel arayüzü ve sürükle-bırak işlevini kullanarak, bir kerelik ziyaretçileri hayat boyu okuyucular ve müşterilere kolayca dönüştürebilirsiniz. SumoMe List Builder ile, okuyucularınızın dikkatini anında çeken ve onları ömür boyu abonelere dönüştüren profesyonel görünümlü Popup’lar oluşturabilirsiniz.

Üstelik, Popup’larınızı ziyaret edebilir, böylece ziyaretçilerinizi en iyi anda yakalayabilirsiniz. SumoMe, web sitenizin tasarımına uyum sağlamaları için Popup’larda tam kontrol sağlar. Düğme rengini, arka planını, metin rengini, metin yazı tipini ve daha fazlasını özelleştirebilirsiniz. Hepsinden iyisi, SumoMe List Builder, mobil cihazlar için optimize edilmiş bu pop-up eklentilerden biridir. Böylece, Pop-up’larınız hem mobil hem de masaüstü cihazlarda harika görünecek. SumoMe ile, özel iş hedefinize uygun düzinelerce önceden tasarlanmış, güzel şablonlar elde edersiniz.

SumoMe-En İyi E-posta Formu WordPress Eklentileri

6. Popup Domination

Popup Domination, WordPress kullanıcıları için en iyi Email Subscription Popup Plugin biridir. Popup Domination’ı kullanarak, daha fazla ziyaretçiyi abonelere ve müşterilere dönüştürmek için bir fırsat elde edersiniz. Popup Domination, daha fazla e-posta abonesi almanıza yardımcı olacak düzinelerce açılır şablon sunar. Exit Popup teknolojisiyle, ziyaretçilerin web sitenizi terk etmeye gittiğinde Popup’larınızın göstermesini isteyebilirsiniz.

Birisi nesneyi veya metni tıkladığında OnClick Popup’ları sunar. Zamana, sayfa görünümlerine, sayfayı kaydırmaya ve daha fazlasına dayalı olarak açılır pencere tetikleyicileri vardır. Popup Domination, dönüşümleri artırmak için A / B testi ve tam teşekküllü analizler sunar. Üstelik, Popuplar duyarlı ve ekranda göründükleri ekran boyutuna uyar.

Kullanıcı görüntü veya metni gösterdiğinde Popup’ları göstermeyi bile seçebilirsiniz. Sürekli büyüyen şablon kütüphanesi ile web sitenizde en iyi görünümlü ve en yüksek dönüşümlü Popup’lara sahip olabilirsiniz. En iyisi, Popup Domination ile, herhangi bir tasarım veya programlama bilgisine sahip olmanıza gerek yok. Popup Domination, 9 $ / ay ile başlar ve $ 99 / ay ile maksimuma çıkar. Bu yüzden, WordPress siteniz için en güçlü e-posta optin eklentisine sahip olmanız için birçok seçeneğe sahipsiniz.

Popup-Domination-En İyi E-posta Formu WordPress Eklentileri

7.  Ninja Popupları

WordPress için Ninja Pop Ups ile profesyonelce tasarlanmış bir Pop-up Optin Form’u elde edersiniz. Ninja Pop Up, ziyaretçilerinizin ve kullanıcılarınızın bir bültene abone olma, indirim veya kupon teklifi alma konusunda harekete geçmeleri ve diğer herhangi bir harekete geçirme eylemini gerçekleştirebilmeleri için dağıtılması, yapılandırılması ve etkinleştirilmesini kolaylaştırır. Ninja Pop Ups kullanarak, abone sayınızı artırabilir, ayrıca blogunuzun veya sitenizin sosyal sinyalini artırabilirsiniz.

Ninja Pop Ups, Opt-In Locker, Social Locker ve birçok hazır Preset ile birlikte gelir. Aynı zamanda bir sosyal ağ entegrasyonu ve e-posta pazarlama entegrasyonu sağlar. Ninja Pop Ups’in kurulumu kolaydır ve hızlı ve 24 saat destek bekleyebilir ve ücretsiz yükseltmeler yapabilirsiniz. Çarpıcı özellikler ile yüklendi ve böylece harika pop-up tasarımları, birçok mizanpaj seçenekleri ve farklı renk seçenekleri elde edersiniz, son derece özelleştirilebilir ve diğer özelliklerle birlikte tamamen entegre API’ye sahiptir.

Ninja-Popups-En İyi E-posta Formu WordPress Eklentileri

8.  Pippity

Pippity popup tercih formları, çekici ve hoş pop-up tasarımlarıyla gelir. Bu 18 çarpıcı tema tasarımları ile birlikte geliyor. Renk, yazı tipi, bindirme ayarları vb. Gibi farklı yönlerini özelleştirebilirsiniz. Farklı pop-up türleri oluşturmanıza olanak tanır. Pippity ile bir pop-up kutusu veya hatta üstbilgi veya altbilgi olarak tercih edilen çubuklar oluşturabilirsiniz. Pippity ayrıca, ihtiyaç duyduğunuzda görünecek şekilde açılır kapanma zamanlarını kontrol etmenizi sağlar.

Pippity ayrıca A / B Test ve Analytics’i de sunar, böylece hangi tasarımın işe yarayıp neyin işe yaramadığını bulabilirsiniz.

Pippity-En İyi E-posta Formu WordPress Eklentileri

9. WP Subscribe Pro

Sağlıklı bir e-posta abone listesine sahip olmak, birçok blog yazmacısının hayalini kuruyor. WP Abone Pro e-posta aboneliği WordPress eklentisi ile, sizin için kesinlikle bir gerçek olabilir. WP Abone Olma Pro, size birçok e-posta abonesi oluşturma ve böylece dönüşümlerinizi ve kazançlarınızı artırma fırsatı sunar.

WP Abone Pro kodlama bilgisi gerektirmez. Sadece yükle, etkinleştir ve başla. Çıkış amacı teknolojisiyle gelir, böylece ziyaretçiler sitenizi terk etmek üzere olduğunda bir pop-up gösterebilirsiniz. Tamamen duyarlı ve tüm MyThemeShop temaları ile çalışır. Eklenti web sitenizi yavaşlatmaz. WP Abone Pro, Aweber, MailChimp ve daha fazlasını destekler.

WP Subscribe Pro hızlı, kullanımı kolay, hafif ve yine de güçlüdür. Ayrıca, WP Abone Pro sitenize uygun tamamen özelleştirilebilir. Pop-up ekran için çeşitli animasyon efektleri seçmenize izin verir.

Pop-up tetikleyicileri sunar, böylece bir pop-up abone kutusu ne zaman ve ne zaman görüneceğini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, 7/24 ömür boyu destek alırsınız. Sınırsız sitelerde kullanılabilir. WP Abone Pro ile, ziyaretçileri ödeme yapan müşterilere dönüştürmek için bir fırsat elde edersiniz. WP Abone Pro $ 29 olarak fiyatlandırılmıştır.

WP-Abone-Pro-En İyi E-posta Formu WordPress Eklentileri

10. Optin Forms

Optin Formlar WordPress Plugin, en iyi ücretsiz posta listesi eklentisinden biridir. Optin Formlar, güzel e-posta optin formlarını kolaylıkla oluşturmanıza olanak tanır. Optin Formları ile, web siteniz veya blogunuz için, herhangi bir HTML veya CSS’yi bilmeden, çarpıcı optin formları oluşturabilirsiniz. Sadece e-posta çözümünüzü seçmeniz, bir form tasarımı seçmeniz ve görünüşünü özelleştirmek için devam etmeniz yeterlidir. Optin formu, yazılarınıza ve sayfalarınıza basit bir fare tıklamasıyla eklenebilir.

Belirli yazılara ve sayfalara optin formları eklemek için kısa kodu bile kullanabilirsiniz. Optin Formlar beş güzel form tasarımları sunuyor. Tüm form tasarımları tamamen özelleştirilebilir. Renkleri, metinleri, yazı tiplerini ve yazı tipi boyutlarını kolayca değiştirebilirsiniz. Optin Formlar, Aweber, MailChimp, iContact, GetResponse, MadMimi, ConvertKit ve Interspire E-posta Pazarlamacısını destekler. Optin Formlarını kendi dilinize çevirebilirsiniz. Optin Formlar, en iyi optin form jeneratörlerinden biri olduğunu kanıtlamaktadır.

Optin-Formlar-En İyi E-posta Formu WordPress Eklentileri

11. Hellobar

Hellobar, web sitesinin en tepesinde belirli bir harekete geçirici mesajla çalışan renkli çubuğuyla ünlüdür. Harekete geçirici mesaj, bir e-posta abone formu, bir sosyal takip düğmesi veya bir sosyal paylaşım düğmesi olabilir.

Sayfanın üst kısmındaki çubuğa ek olarak, Hellobar ayrıca bir açılır pencere, bir slayt formu ve tüm web sayfasını ele geçiren bir seçenek sunar.

Wordpress-11 için 15 Email E-posta Eklentisi

Bazı premium eklentiler gibi, A / B tercih formlarınızı Hellobar’ın arayüzünden test edebilirsiniz.

Kullanılabilir ücretsiz bir Hellobar sürümü var; Hellobar logosu içerir ve Hellobar için reklamlarınızı ziyaretçilerinizin 10’undan 1 tanesine kadar görüntüler, ancak 10 barla sınırlıdır.

Logo ve reklamları kaldıran ve sınırsız çubuk oluşturmanıza olanak tanıyan aylık 12 ABD doları yükseltmeyi seçebilirsiniz. Ancak, 250.000’den fazla ziyaretçiye giderseniz, 25.000 ek ziyaretçi başına 5 ABD doları ücretlendirilirsiniz.

 

12. Thrive Architect

Thrive Architect etkileyici bir eklentidir – herhangi bir sorun yaşamadan yüksek dönüştürme açılış sayfaları oluşturmanızı kolaylaştırır.

Ders sayfaları, web seminerleri sayfaları, katılım formu sayfaları, satış sayfaları ve aklınıza gelebilecek başka şeyler oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Sayfalarınızı kalp içeriğinize göre özelleştirebilmeniz için tam sürükle ve bırak sayfa oluşturucu alırsınız (bunu blog yazılarında da kullanabilirsiniz).

Bu eklenti hakkında sevdiğim, şablonların nasıl tasarlandığıdır.

Bu tür araçların çoğunda, hepsi tasarlanmış bir açılış sayfası şablonuna sahip olursunuz. Bu nedenle, bir satış hunisi oluşturduğunuzda ve bir teşekkür sayfası, onay sayfası ve bir tercih formu formunu istediğinizde farklı görünmek

Thrive bu hakkı gerçekleştirdi – şablonlarının çoğunu setler halinde tasarladılar, böylece birbirine uyuyorlar ve huniden geçen insanlar için mantıklılar. Ve onlar temalı, bu yüzden podlar, kurs yaratıcıları, web seminerleri ve daha fazlası için tasarlanmış birkaç özel set var.

Ve editöre alıştığınızda bir öğrenme eğrisi olacak, hafif ve rahatsız edici hissetmiyor.

Thrive Architect, Thrive Leads’in arkasındaki aynı ekip tarafından geliştirildi – bu, her iki eklentinin de birlikte entegre edilmek üzere tasarlandığı anlamına gelir.

Thrive-Architect-En İyi E-posta Formu WordPress Eklentileri

13. Leadpages

Leadpages bir WordPress eklentisi ile birlikte gelirken, listenizi oluşturabileceğiniz bir platform elde ettiğinizi söyleyerek başlayayım.

Eklentinin sadece bir parçası.

Leadpages, aşağıdakileri yaparak listenizi büyütmenize yardımcı olacaktır:

 • Dakikalar içinde yüksek dönüşümlü açılış sayfaları oluşturmanıza izin verin.
 • LeadBox’lar ile kendi 2 adımlı tercihlerinizi oluşturun. Bunlar, herhangi bir web sitesindeki herhangi bir bağlantıyı tıklatıldığında bir popover görüntüleyen bir bağlantıya dönüştürmenizi sağlar (dönüşüm oranlarını% 30 artırabilir).
 • Abonelerin listenize katılmasına, alt listeye veya tek bir tıklamayla web seminerine abone olmasına izin veren bir ‘LeadLink’ oluşturun.

Leadpages’in bir platform olması nedeniyle, blogunuzu hiç barındırmadan, listenizi oluşturmak için açılış sayfaları oluşturabilirsiniz. Dolayısıyla, blog’unuzda bulunması gerekmeyen bir etkinliğin geçici bir açılış sayfasına ihtiyacınız varsa – olması gerekmiyor.

Ayrıca, açılış sayfalarını birden çok alandaki tek bir gösterge tablosundan yönetebilirsiniz.

En son özellikler ve güncellemeler:

Şimdiye kadar, Leadpages’teki en önemli güncelleme onların sürükle-bırak oluşturucuları olmuştur.

Standart sayfa oluşturucuları oldukça sınırlıydı; şablon bir video için bir kutuya sahipse, bunu bir metin kutusuna dönüştüremez veya bunun altına bir düğme ekleyemezsiniz.

Ancak şimdi, istediğiniz sayfa düzenini elde etmek için açılış sayfalarınızı özelleştirebilirsiniz.

Leadpages En İyi E-posta Formu WordPress Eklentileri-13

Özellikler:

 • 70+ Açılış sayfası şablonları (dönüşüm oranına göre sıralanabilir).
 • Sınırsız açılış sayfaları.
 • Sınırsız alan adı.
 • Sınırsız trafik.
 • Mobil duyarlı şablonlar.
 • Yerleşik bölünmüş test.
 • Yerleşik analiz.
 • LeadBoxes.
 • LeadLinks.
 • WordPress eklentisi.
 • Açılış sayfalarınızın tamamını barındırma.
 • Dijital varlık dağıtımı.
 • Tüm büyük posta listesi sağlayıcılarını destekler.
 • İnanılmaz destek.

 

14. OptimizePress 2.0

Leadpages’in yüksek dönüşüm sağlayan açılış sayfaları oluşturmanıza nasıl yardımcı olabileceğiyle ilgili daha önce konuştuk.

OptimizePress katı bir alternatiftir – her şey sitenizden kontrol edilmek üzere bir platformdan ziyade bir eklentidir.

Bu eklenti, açılış sayfalarınızı özelleştirmenizi ve tam olarak nasıl olmasını istediğinizi görmenizi sağlayan sürükle ve bırak sayfası düzenleyicisine sahiptir.

Optimize Press ile içeriğiniz üzerinde tam bir kontrole ve etkileyici bir dizi özelliğe sahipsiniz.

Wordpress-14 için 15 Email E-posta Eklentisi

Editörün işlevsellik ve sayfalara ekleyebileceğiniz öğe sayısı açısından nasıl çalıştığını seviyorum, ancak eklentiye çok sayıda iyileştirme yapmasına rağmen – editör hala biraz rahatsız ediyor.

Özellikler:

 • Seçim için 30’dan fazla tema.
 • Kullanılacak 40’ın üzerinde sayfa elemanı.
 • Tema ve eklenti sürümleri ile birlikte gelir.
 • Bir üyelik eklentisi ile birlikte gelir (size 100 $ – 300 $ tasarruf sağlayabilir).
 • Satış sayfaları oluşturun.
 • Açılış sayfaları oluşturun.
 • Lansman hunileri oluşturun.
 • Üyelik portalları oluşturun.
 • Mobil cihazlar optimize edildi.
 • Yer paylaşımlı en iyileştirici (2 adım dahil).
 • Tüm e-posta pazarlama platformlarıyla çalışır.
 • Wishlist, DAP, MemberMouse gibi büyük üyelik sistemleri ile çalışır.

 

15. WordPress için MailChimp (MC4WP)

Eğer bir MailChimp kullanıcısıysanız ve web sitenize temel giriş formlarını eklemek için ileriye doğru bir yol arıyorsanız, WordPress için MailChimp sağlam bir seçenektir.

Bu eklenti çok basit ve konuştuğumuz diğer eklentilerden bazılarının gelişmiş özelliklerinin hiçbiriyle birlikte geliyor. Ancak özellikle formları, kayıt formlarını, WooCommerce çıkışını, Kolay Dijital İndirme işlemlerini ve daha pek çok şeyi yorumlamak için ‘abone olmak için işaretleme’ kutusunu nasıl ekleyebileceğinizi özellikle beğeniyorum.

En İyi E-posta Formu WordPress Eklentileri-15

Web sitenizin markasına uygun olarak renkleri ve diğer form öğelerini özelleştirilebilir.