En Çok Ödemeli 26 CPA Ortaklık Ağı

En iyi şey, Ortaklık Ağı şeklinde gelen bir çözümdür.

İşlem Başına Maliyet (CPA) Bağlı Kuruluş Ağlarına katılarak Satış Pazarlaması’ndan Reklamveren veya Yayıncı olarak yararlanabilirsiniz.

Tüm aktiviteler CPA Ortaklık Ağı tarafından yönetilir  , böylece zaman, çaba ve paradan tasarruf edersiniz. Bir Reklamveren olarak binlerce ipucunu kolayca elde edersiniz ve bir yayıncı olarak EBM Satış Ortaklığı Ağları aracılığıyla çok sayıda farklı teklif ve ortaklık programı edinirsiniz.

Affiliate Marketing  her zaman çevrimiçi para kazanmanın iyi bir yolu olarak bilinir.

Evet, bağlı kuruluş pazarlama iyi bir kazanç kaynağı olabilir, ancak teşvik etmek için iyi bir ürüne sahip olmaksızın, satış ortaklığı pazarlamasında başarı elde etmek mümkün değildir.

Binlerce bağlı program var, ancak bu programları bulmak ve yönetmek zor olabilir.

Birden fazla programa katılmak istiyorsanız, o zaman tüm programları tek tek yönetmeniz ve ödemelere göz atmanız gerektiğinden daha zor olabilir.

Ortaklık Ağları  tüm bu sorunları çözebilir. Bir bağlı kuruluş ağı, reklamverenler ve bağlı kuruluş arasındaki bir orta noktadır.

Reklamverenler bağlı kuruluş ağına katılır, çünkü bağlı kuruluş izleme yazılımı ve birçok yayıncı ürünlerini tanıtmak için kullanılır.

Yayıncılar, bir yerde bir çok bağlı programa sahip olduklarından ve bağlı kuruluş ağının farklı programlardan bağlı kuruluş kazançları için birleşik ödeme gönderdiklerinden, bir bağlı kuruluş ağına katılma avantajına sahiptir.

Kısaca CPA Affiliate Marketing, kullanıcıların bir bağlı kuruluş bağlantısını tıklatmasını ve istenen bir eylemi tamamlamasını gerektirir.

Eylem bir form doldurma, bir teklife kaydolma, anketi tamamlama, yazılımı indirme vb. Şeklinde olabilecek her şey olabilir.

Reklamverenler, CPA Bağlantılı Pazarlama ve Yayıncılar aracılığıyla potansiyel müşteri kazanırlar. Bu kadar basit.

Bugün pek çok CPA Satış Ortağı Ağı var, ancak katılmak için iyi bir bağlı kuruluş ağına ihtiyacınız var.

Burada, büyük reklamverenlere, büyük desteğe ve zaman ödemelerine sahip bazı popüler EBM Affiliate Ağlarını listeledim.

26 En İyi CPA Ortaklık Ağları

1.  MaxBounty

2004’ten bu yana başarılı bir CPA Affiliate Network’ü işleten MaxBounty, zamanın testini yaptı ve sektördeki tanınmış isimlerden biri haline geldi.

Şimdi, MaxBounty en popüler CPA Ortaklık Ağı’ndan biri olarak kabul edilir.

Halen, EBM reklamcılığı yaparak önemli miktarda gelir elde eden binlerce bağlı kuruluşa sahiptir.

MaxBounty’nin en yüksek ödeme yapan programlarından birini bekleyebilirsiniz. MaxBounty ile CPA Affiliate Marketing için güvenilir bir iş ortağı olmanız gerekiyor.

 En İyi EBM Bağlı Kuruluşları

2.  ClickBooth

Clickbooth en tanınmış ve en hızlı büyüyen CPA Affiliate Network’lerinden biridir. Sektördeki en eski oyunculardan biri olarak kabul edilir ve en tanınmış CPA Affiliate Networks’lerden biri olma etiketini kazanmıştır. Bir Ortaklık olarak, tüm ürün ve hizmet yelpazesini dört gözle bekleyebilirsiniz. Farklı kategorilerde çok çeşitli reklamverenlere sahiptir. Tıklama fiyatının iştiraklere yılda 100 milyon dolar ödediği tahmin ediliyor. Ayrıca, Clickbooth hemen hemen her ‘Süper Ortaklık’ için favori EBM Ortaklık Ağı’ndan biridir.

 En İyi EBM Bağlı Kuruluşları

3.  PeerFly

PeerFly ile, CPA Affiliate Marketing söz konusu olduğunda, mükemmel bir ortaklık yönetimi elde etmeyi dört gözle bekleyebilirsiniz.

PeerFly, dünyadaki en hızlı büyüyen CPA Ortaklık Ağı olmanın itibarını kazanmıştır.

Zaten dünya çapında 165 ülkeye yayılmış 30 binden fazla yayıncı var.

Bir reklamveren olarak, özel hesap yöneticileri ve diğer pek çok kaliteli hizmeti sabırsızlıkla bekleyebilirsiniz.

Tanınmış markalardan farklı kategorilerde çeşitli CPA teklifleri sunmaktadır. Bir CPA Affiliate olarak, PeerFly’den geniş çaplı ortaklık programları seçersiniz.

 En İyi EBM Bağlı Kuruluşları

4.  GlobalWide Media

GlobalWide Media, önemli ölçüde uzun bir süredir başarıyla çalışan başka bir lider CPA Satış Ortağı Ağı. GlobalWide Media (GWM) daha önce Neverblue olarak biliniyordu. GlobalWide Media’dan bir dizi ortaklık programını dört gözle bekleyebilirsiniz. Sektörde iyi bilinen bir isim ve CPA Affiliate Network’ü işleten en büyük şirketlerden biridir. Bir bağlı kuruluş olarak, GWM’den faturaların zamanında ödenmesi gibi birçok kaliteli hizmete sahip olabilirsiniz. Son yıllardaki performanslarını ve çıktılarını görmek, GlobalWide Media’nın gelecekte de büyümeye ve gelişmeye devam etmesini bekleyebilirsiniz.

 En İyi EBM Bağlı Kuruluşları

5.  ClickDealer

ClickDealer benim favori EBM bağlı kuruluş ağlarından biri, iyi bir ödeme ile çok fazla teklifi var.

Her zaman size yardımcı olmaya hazır bazı büyük bağlı yönetici var.

Ödeme için ClickDealer teklifi zamanında ödeme olarak endişelenmeniz gerekmez, ayrıca doğrudan para yatırırlar.

İyi bir EBM ortaklık ağı arıyorsanız ClickDealer mükemmel bir seçenektir.

 En İyi EBM Bağlı Kuruluşları

6.  EBAT YOK

CPAWAY, yolunuza çıkan bir başka güvenilir ve performans odaklı CPA Satış Ortaklığı Ağı.

İlk 10 CPA Ortaklık Ağı arasında yer alıyor. Dahası, 5. En İyi CPA Ağı olarak seçilmiştir, böylece EBM Bağlı Kuruluş Pazarlama’daki popülerliğini ve başarısını çok iyi bir şekilde belirleyebilirsiniz.

CPAWAY başarısı, işini güven, dürüstlük, saygı ve onur platformuna dayandırmasından kaynaklanmaktadır.

En son teknolojiye göz atarken, CPAWAY hem reklamverenlerine hem de yayıncılarına bir dizi kaliteli hizmet sunmaktadır.

Bir reklamverene dönüşerek veya yayıncı olarak çeşitli bağlı kuruluş programlarına katılarak gelir akışınızdan yararlanmak ve artırmak için duruyorsunuz.

 En İyi EBM Bağlı Kuruluşları

7. Above All Offers

Küçük bir varoluş döneminde, Tüm Teklifler, en hızlı büyüyen CPA Ortaklık Ağı’ndan biri olma ününü kazanmıştır.

Ayrıca, şu anda en büyük CPA Ortaklık Ağı’ndan biri olarak kabul edilmiştir.

Her şeyden önce, Teklifler mükemmel bir teklif yelpazesine sahiptir ve müşterilerine en üst düzeyde doğruluk ve özveri ile hizmet vermektedir.

7/24 destek ekibi ile, sorgularınızı mümkün olan en kısa zamanda çözmeyi hedefler.

Güvenilir, güvenilir ve hızlı bir CPA Affiliate Network’ü arıyorsanız, o zaman kesinlikle Above All Offers hizmetlerine güvenebilirsiniz.

 En İyi EBM Bağlı Kuruluşları

8.  Panthera Ağı

Top 20 CPA Ortaklık Ağı arasında yer alan Panthera Network, dünyadaki bir başka önde gelen CPA Ortaklık Ağı.

Küresel performansa dayalı bir yayıncı ağı olmanın tek hedefi ile birleştirilmiştir ve hedefini başarıyla yerine getirmektedir.

Panthera Ağı zaten binlerce yayıncıya sahiptir ve reklam müşterileri için ayda milyonlarca satış / satış üretebilmektedir. E-posta, mobil, sosyal medya, web vb.

Gibi çeşitli kanallar aracılığıyla tanıtılabilecek anketler dahil olmak üzere hemen hemen her segment kategorisinde kampanyalar sunuyor.

Hem reklam verenlere hem de yayıncılara sunabileceği çok şey var.

Yayıncılar, geniş bir yelpazedeki teklif yelpazesini dört gözle bekleyebilirler, saat başı kişiselleştirilmiş destek, diğerleri arasında en iyi ödeme.

 En İyi EBM Bağlı Kuruluşları

9.  Cpamatica

Cpamatica önde gelen bir CPA Affiliate Network ağırlıklı olarak Facebook, dating ve Nutra ve White-hat teklifleri odaklanmaktadır. Müşterilerinin başarısı için her türlü çabayı harcayan küresel bir ortak ağ olarak geliyor. Cpamatica mükemmel kazanç fırsatı sunar. Ana akımın yanı sıra arkadaşlık teklifleriyle de hacimler yapıyorlar.

Cpamatica ile en iyi teklifleri, özel hesap yöneticisini ve en yüksek ödemeleri elde edersiniz. Yani, Cpamatica, bağlı kuruluş pazarlama blogunuzu veya CPA işinizi büyütmek için mükemmel bir ortak olduğunu kanıtlamaktadır. Şu anda bağlı kuruluş panelinde 800’den fazla teklif var.

Ayrıca, Cpamatica, hem reklamverenler hem de bağlı kuruluşlar için çok çeşitli teklifler, rekabetçi ödemeler ve mükemmel müşteri desteği sağlamak için devam ediyor. Cpamatica ile ortaklık kurmak, çevrimiçi pazarlama yeteneklerini güçlendirmek ve tam iş potansiyeline ulaşmak için kapıları açar.

En iyi bölüm, Cpamatica’nın haftalık olarak 50 $ ‘lık para çekme işleminde minimum para çekme ücreti sunmasıdır. Yani, Net-30 veya Net-15 için beklemek zorunda değilsiniz. İlk ödeme on gün sonra yapılır. Ödeme yöntemleri PayPal, Payoneer, WebMoney ve Havale içerir.

 En İyi EBM Bağlı Kuruluşları

10.  CrakRevenue

CrakRevenue, yüksek performanslı bir CPA Satış Ortaklığı Ağıdır. Sektördeki en büyük iştiraklerden bazılarına sahiptir. CrakRevenue, on yılı aşkın bir süredir online satışlar oluşturmaya öncülük etmiştir ve yenilikçi platformları ve projeleri için birçok ödüle layık görülmüştür.

Test edilmiş ve çevirileri olan teklifler var. Dating, Webcam, VOD, vb. Dahil olmak üzere çeşitli pazarlarda premium teklifler sunarlar. CrakRevenue ile sektördeki en iyi ödemeleri değerlendirebilirsiniz. Trafiğiniz hakkında hızlı, ayrıntılı ve özelleştirilebilir istatistikler sunmak için devam eden gelişmiş bir istatistik altyapısı sağlar.

Coğrafi hedeflemede uzmanlaştıkları için, her bölge için en iyi dönüşüm tekliflerini elde edersiniz. Özel Geo-Matic reklam aracı, ziyaretçilerinizin coğrafi konumu ve nişini temel alarak en iyi teklifleri otomatik olarak görüntülemeye devam eder. Özel hesap yöneticisi sunuyor.

Minimum ödeme 100 $, ödeme sıklığı Net-30’a dayanıyor. Çek, Paxum ve Wire gibi çeşitli ödeme yöntemleri sunar. CrakRevenue, on yılı aşkın bir süredir başarıyla çalışıyor ve sektördeki en büyük ve en güvenilir CPA Ortaklık Ağı’ndan biri haline geldi.

 En İyi EBM Bağlı Kuruluşları

11.  admitad

Admitad ile ortaklık kurmak, bağlı kuruluş pazarlama çalışmalarınızdan zengin ödüller almak için büyük bir fırsat sunuyor. admitad, 2010 yılından beri faaliyet gösteren başarılı ve hızlı büyüyen bir CPA Affiliate Network’dür. Alman tabanlı bir CPA Affiliate Network’dür ve merkezi Heilbronn’da dünyanın dört bir yanına kadar yedi ofise sahiptir.

admitad, trafiğin daha iyi bir şekilde para kazanması için yeni iş modelleriyle güvenilir satış ve yayıncı kaynaklarına sahip reklamverenlere sürekli olarak yardımcı oluyor. 540.000’den fazla aktif yayıncıyla büyük bir ortaklık ağına dönüşmüştür. admitad, E-ticaret, çevrimiçi oyunlar, mobil ve hizmetler dahil olmak üzere çeşitli kategorilerde düzenli kampanyalar yürütmektedir.

Kullanımı kolay arayüzü ile admitad ile çalışırken herhangi bir engelle karşılaşmazsınız. Ayrıca, kolay bir kayıt süreci sunuyor. Hem reklamverenler hem de yayıncılar küresel pazara girme ve gelirlerini artırma fırsatına sahiptir. Net bir analiz ve sahtecilik sistemine sahiptir.

admitad, Paypal ve Havale de dahil olmak üzere, haftalık ödemeleri ve ödeme almak için birden fazla mod sunar. E-posta, sohbet ve telefon üzerinden verilen destek mükemmeldir. Sorguları ele almak için bireysel hesap yöneticisine bile sahipsiniz. Bağlı kuruluş pazarlama çalışmalarınızı etkili bir şekilde takip edebilmeniz için net ve kapsamlı raporlar bile sağlar. Ayrıca, başarılı olmanıza yardımcı olacak birçok yenilikçi araç sunar.

Bu bağlantı üzerinden kayıtla 10 $ bonus  kazanın

 En İyi EBM Bağlı Kuruluşları

12.  CPA Lead

CPA Lead, özellikle CPA Affiliate Network olarak, çevrimiçi pazarlamada yeni bir standart oluşturmak için çabalamaktadır. En başarılı ve yaygın popüler CPA Ortaklık Ağı’ndan biri haline gelmek için hızla büyüdü. Çok çeşitli teklifler ve kampanyalar, kalite desteği, en iyi ödemeler, geniş ürün ve hizmetler yelpazesi ve diğer pek çok avantaj da dahil olmak üzere ses teknolojisi yedeklemesi de dahil olmak üzere, CPA Lead’i kullanarak tüm avantajları bir araya getiriyorsunuz.

 En İyi EBM Bağlı Kuruluşları

13.  Matomy

Matomy, çok etkili ve performans odaklı bir CPA Affiliate Network. 2013 yılında ilk 20 CPA Ağında yer almaktadır. Matomy, farklı kategorilerde üst düzey ve çeşitli teklifler, güvenilir hesap yönetimi ve zamanında ödeme ile birlikte gelir. Reklamverenlere ve yayıncılara sunacak çok şey var.

 En İyi EBM Bağlı Kuruluşları

14.  MundoMedia

MundoMedia başka bir önemli CPA Ortaklık Ağıdır. Dünyadaki en yüksek puan alan CPA Affiliate Network’lerinden biridir. Teklifler ve kampanyalar söz konusu olduğunda, MundoMedia çeşitli mobil teklifler sunan mobil tekliflerin arenasında kendini göstermiştir. Dolayısıyla, yüksek kazançlı bir üye olmayı hedefliyorsanız, MundoMedia CPA Ortaklık Ağı’na katılmanız bu yönde hayati bir adım olabilir.

 En İyi EBM Bağlı Kuruluşları

15.  W4

W4, başarılı CPA Affiliate Marketing Campaigns’ı yürütme konusunda kendini göstermiştir. Gelişmiş ve güvenilir bir teknolojiyle desteklenen, çeşitli kategorilerde çok çeşitli ortaklık programlarını ve çok sayıda teklifi bekleyebilirsiniz. Sonuç tabanlı internet pazarlaması yapmak isteyenlerden biri iseniz, W4 sizin başarınız için kesinlikle işbirliği yapabileceğiniz en güvenilir CPA Ortaklık Ağı’ndan biridir. W4, işini kampanya optimizasyonu, şeffaflığı ve kaliteli iştiraklerine dayandırmıştır ve CPA Affiliate Marketing’deki en iyi uygulamaları takip etmektedir. Zaten çeşitli ortaklık programlarına katılarak büyük gelirler kazanan yayıncıların geniş bir listesi var.

 En İyi EBM Bağlı Kuruluşları

16. MundoMedia

Adscend Media, CPA Satış Ortaklığı Ağı olarak güçlü bir varlık kaydetmiştir. İçerik kilitleme teknolojisinde öncülerden biridir. Adscend Media, reklamlarınızı desteklenen reklam modeli aracılığıyla sanal ürünlerinizden para kazanmak için yüzlerce farklı teklif ve destek sunar. Adscend Media, içerik para kazanma çözümlerini getirmede öncüler olarak kolayca kabul edilebilir. Güçlü ve ödüllendirici ağına katılarak çeşitli dikeylerde çeşitli yerli ve uluslararası tekliflere erişebilirsiniz.

 En İyi EBM Bağlı Kuruluşları

17.  Convert2Media

Convert2Media henüz bir başka önemli CPA Ortaklık Ağı. Yıldan yıla, bir CPA Ortaklık Ağı olarak sıralamasında olağanüstü bir iyileşme gösterdi ve yayıncılar arasında güçlü bir takip kaydetti.

 En İyi EBM Bağlı Kuruluşları

18. Adknowledge

Bilgilendirme, CPA Bağlı Kuruluş Ağı olarak iyi bir üne kavuşmuştur. Geniş ürün yelpazesi ve dağıtım kanalları var. Güçlü yönlerinden biri, dünya çapında benzersiz bir erişim sağlamasıdır.

 En İyi EBM Bağlı Kuruluşları

19.  Adperio

Adperio hızla büyüyen CPA Ortaklık Ağı olarak kabul edilmektedir. Performansı sunmaya odaklanan Adperio, varlığını en çok CPA Affiliate Networks arasında hissettirdi. Ürünlerin ve çevrimiçi çözümlerin derin bir portföyüne sahiptir.

 En İyi EBM Bağlı Kuruluşları

20.  AdWorkMedia

Küresel bir erişim ile bir CPA Affiliate Network arıyorsanız, o zaman AdWorkMedia şeklinde mükemmel bir çözüm var. Bu bir CPA Affiliate Şebekesidir.

 En İyi EBM Bağlı Kuruluşları

21.  Glispa

Glispa, çalıştığım başka bir ağdır. Glispa, çok sayıda EBM teklifi sunan mükemmel bir EBM ağıdır. Çok sayıda mobil EBM teklifi de vardır. Zamanında öderler ve büyük destek verirler. Bağlı gösterge panosu biraz farklıdır, ancak bunlara kolayca uyum sağlar.

 

 En İyi EBM Bağlı Kuruluşları

22. A4D

 • Minimum ödeme eşiği:  50 ABD doları
 • Ödeme sıklığı:  Net-15, Haftalık
 • Kabul edilen ödeme yöntemleri:  Çek, Havale, ACH (Doğrudan Depozito)

Maksimum çıktı için yüksek son izleme ve izleme aracı ile inanılmaz bir CPA ağı. Yayıncıların görüşlerine dayalı olarak çeşitli politikalarını değiştirdikleri için A4D yayıncılar için oldukça esnektir.

5 En İyi EBM Ortaklık Ağı

23. CPATrend

  • Minimum ödeme eşiği:  50 ABD doları
  • Ödeme sıklığı:  Net-15, Haftada iki kez, Haftalık
  • Kabul edilen ödeme yöntemleri:  Çek, PayPal, Banka Havalesi, Payoneer, ACH

  EBM pazarlaması dünyasında ilk adımınızı atmanın yeni bir dostu dostu CPA ağı. Arayüz kullanımı çok kolaydır ve esneklik, teklifleri sorunsuz bir şekilde yürütmenize yardımcı olacaktır.

-25 En İyi EBM Ortaklık Ağları

24. AdGateMedia

 • Minimum ödeme eşiği:  25 ABD doları
 • Ödeme sıklığı:  Net-30, Net-15, Net-7
 • Kabul edilen ödeme yöntemleri:  Çek, PayPal, Tel, ACH, Payoneer

Bu, mobil tabanlı yoğun EBM tekliflerine sahip, mobil trafik odaklı bir EBM bağlı şirketi ağıdır. Uygulama geliştiriciler, EBM pazarlamacılarının yanı sıra uygulamalarını para kazanmak için bu ağı kullanabilir.

-25 En İyi EBM Ortaklık Ağları

 

25. MGcash

 • Minimum ödeme eşiği:  50 ABD doları
 • Ödeme sıklığı:  Net-15, Haftada iki kez, Haftalık
 • Kabul edilen ödeme yöntemleri:  Epay Servisi, PayPal, Tel, WebMoney, Payoneer, ACH (Doğrudan Para Yatırma)

İyi bir itibara sahip, ancak ortalama teklif miktarına sahip oldukça yeni bir EBM ağı. Dürüst olmak gerekirse, UI ve UX’in bu ağı iyileştirmek ve yeni başlayanlar için çok daha esnek hale getirmek için çok alanı var.

-25 En İyi EBM Ortaklık Ağları

26. ClickSure

  • Minimum ödeme eşiği:  250 ABD doları
  • Ödeme sıklığı:  Haftalık
  • Kabul edilen ödeme yöntemleri:  Banka / Banka Havalesi

  İkili! Forex! Bu iki terime aşina ve aşka iseniz, ClickSure tam size göre. Bu tipik CPA ağlarından biraz farklı. Bu ağın sunduğu tekliflerin çoğu İkili ve Forex tabanlı. Böylece piyasanın en yüksek ödeme yapan EBM tekliflerine sahip olduğunu kolayca tahmin edebilirsiniz. Tekliflerin bazıları eylem başına 1.000 $ ‘a kadar çıkıyor. Masif !!! Ancak, promosyon için seçtiğiniz teklife dayalı olarak NET15, NET18, NET30, NET45 vb. Dönemler için harcadığı andan itibaren parayı anında elde edemezsiniz.

-25 En İyi EBM Ortaklık Ağları