eBay Ortaklık Programı ile Kazanma

eBay Ortaklık Programı ile para kazanmak için harika bir fırsat sunar.

Genel olarak, eBay İş Ortağı Ağı’nın bir çok pozitif değeri vardır.

Çalışmak için kolay ve en ödüllendirici bir ortaklık programı olarak geliyor.

EBay İş Ortağı Ağı, satış ortağı pazarlamacılarına büyük faydalar sağlar.

Aslında, eBay internetteki en popüler web sitelerinden biridir.

Dünya çapında çok çeşitli ürünler satan dünyanın en büyük alışveriş ve açık artırma sitesidir.

EBay İş Ortağı Ağı – büyük ortak programına katılarak eBay başarı öyküsünün bir parçası olabilirsiniz.

Burada, eBay Partner Network Review ile eBay Ortaklık Programı ile site ortaklarının en çok parayı nasıl sağlayabileceğini gösteren bir proje hazırladık.

Özetlemedeki eBay İş Ortağı Ağı

EBay İş Ortağı Ağı, blogunuza, sosyal sayfalarınıza ve diğer çevrimiçi mülklerinize reklam vermek için kaliteli ürünler aldığınız bağlı bir pazarlama ağıdır.

Satın alma yapmak için gittikleri eBay sitesine bir müşteri veya yeni müşteri göndermek için bir komisyon kazanırsınız ve bir komisyon kazanırsınız.

Etkin bir pazarlamacı, bir kullanıcı reklamlarından birini tıkladığında ve ürünlere teklif vermeye başladığında komisyon alır.

EBay İş Ortağı Ağı, eBay web sitesinde satın alma, teklif verme veya kayıt olmak için bağlı kuruluş bağlantılarından eBay’e yönlendirmeler göndermek için bağlı kuruluşlara ödeme yapar.

Bir eBay iş ortağı olarak, kitleyi eBay web sitesine göndermek için kullanabileceğiniz izleme bağlantılarına sahip olursunuz.

Tavsiyeleriniz bir satın alma işlemi gerçekleştirdiğinde, bir komisyon kazanırsınız.

Aslında, eBay Ortaklık Programı ile bağlı kuruluşlar Ücretli Arama, Ücretli Yerleşim, Reklam Ağı / Alt Ortak ve Doğal Web sitesi yönlendirmeleri gibi tanıtım ve yönlendirme bağlantısı için dört seçenek sunar.

eBay İş Ortağı Ağı

Neden eBay İş Ortağı Programı’na katılmalısınız?

EBay İş Ortağı Ağı programı, hedeflerinizi uygun bir şekilde yerine getiren ödüllü bağlı kuruluş programına katılmanız için akıllıca bir seçenek olarak gelir. Yayıncıların eBay İş Ortağı Programı’na katılmayı seçmesinin bazı nedenleri aşağıda açıklanmıştır.

Kolay Uygulama Süreci

EBay Ortak Programı başvuru süreci oldukça basittir ve basittir. Tamamlanması için beş dakikadan az süren çevrimiçi bir başvuru yapabilirsiniz. Uygulamanız, eBay’in Şartlar ve Koşulları ile uyumlu olduğu sürece çok hızlı bir şekilde işlenir. Onay oranı da çok yüksektir.

Rekabetçi Kazançlar

Herhangi bir ortaklık programına katıldığınızda , her zaman için kazanç modeline bakarsınız. EBay Ortak Programı ile basit ve şeffaf bir kazanç modeli elde edersiniz.

EBay’a yönelik trafiğiniz bir satın alma işlemine dönüştürüldüğünde, eBay’in gelirinin bir yüzdesini elde edersiniz.

Kazançlarınız, eBay için ürettiğiniz gelir miktarına bağlıdır. Dolayısıyla, eBay için daha fazla gelir elde ederseniz, daha fazla kazanırsınız. Kazançlarınızı eBay İş Ortağı Programı’ndan artırmak için, yüksek değerli kategorilere odaklanmalısınız.

İlk eBay alıcılarını çekmede başarılıysanız,% 200’e kadar komisyon bonusu alabilirsiniz.

Düşük Eşik, Hızlı Ödemeler

EBay Ortak Programından komisyon almak için minimum eşik oldukça düşüktür. Aylık 10 dolar, doğrudan depozito veya PayPal ile ödenir. Ödemeler genellikle her ayın 22’sinde yapılır ve önceki ayın faaliyetlerinden elde edilen kazançları içerir.

Bonuslar ve Promosyonlar

EBay Ortaklık Programı, eBay’e yeni alıcılar çekmek için% 200 yeni alıcı bonusu sağlıyor. Ayrıca, eBay genellikle mevsim ve kategori tabanlı anlaşmalar ve promosyonlar yürütür, böylece satın alma işlemi için eBay’e trafik çekmek için size daha fazla mali teşvik sağlar. Yani, eBay Ortak Programı’na katılarak kapmak için çok şey var.

En Güvenilir Çevrimiçi Marka

eBay, çevrimiçi dünyadaki en güvenilir isimlerden biridir. 2018 yılında 23. yılını tamamladı. Ayrıca, eBay 2001’den bu yana bağlı kuruluş programını başarıyla yürütmektedir. Uzun ömürlü ve şeffaf çalışma prosedürleri eBay’i dünyanın en popüler online pazarlarından biri haline getirmiştir.

İştirakler, 13 ülkedeki eBay sitelerine ve çok çeşitli dillere trafik çekerek global olarak genişleyebilir.

eBay İş Ortağı

Ürünlerin büyük koleksiyonu

EBay çevrimiçi pazar yeri, alıcılar için çok çeşitli seçenekler sunar. Alıcılar, eBay’de, otomobillerden aksesuarlara, elektronik aletlerden ev eşyalarına ve çok daha fazlasından alışveriş yapabilirler.

Çok çeşitli açık artırma listeleri, ‘şimdi satın al’ seçenekleri ve en iyi web anlaşma fiyatlandırması vardır. Kısacası, eBay’in ziyaretçilerin tutkularını körükleyecek her şeye sahip.

Her Seviye için Çözümler

EBay İş Ortağı Ağı ile, eBay listelemelerini iş modelinize ve beceri düzeyinize uygun bir şekilde tanıtmanıza yardımcı olacak araçlar alırsınız. İster basit bir blog, daha karmaşık bir alışveriş sitesi, isterse de sosyal medya tabanlı bir işiniz olsun, çözümleri her seviyeye uygundur.

Daha gelişmiş programcılar, özelleştirilebilir çözümler oluşturmak için eBay API’sini ve ürün özet akışlarını alırken, widget’lar ve link üreteçleri yeni yayıncılar için uygundur.

Sosyal Ağınızdan para kazanın

Seçtiğiniz sosyal ağ bağlı kuruluş linkleri eklemenize izin veriyorsa, eBay Ortaklık Programı sizi bunun için telafi edecektir. EBay ürünlerini tanıtmak ve satış komisyonları kazanmak için Facebook, Twitter veya Tumblr’ınızı kullanabilirsiniz.

Özel destek ve iletişim

EPN, iştiraklerini gerçek iş ortakları olarak görmektedir. Başarılı bir iş için en son program haberlerini, endüstri ipuçlarını ve diğer her şeyi alırsınız. Duyarlı bir destek ekibi sağlamanın yanı sıra, bir blog bölümü, sosyal kanallar, bir topluluk forumu, videolar, e-postalar ve daha fazlasını da içeren bir dizi iletişim kanalına sahiptir.

eBay İş Ortağı Ağı

Bunlar, eBay Ortaklık Programına ilginizi artırmak için yeterli sebeplerdir. Ayrıca, eBay’in küresel erişimi ve mobil uygulamasında 291 milyon kişi ile birlikte 162 milyondan fazla aktif alıcı ve 5 milyondan fazla satıcı, yıllık mal satışlarında 70 milyar dolardan fazla teklif sunan, hemen hemen her blog, web sitesi için iyi bir kazanç fırsatı elde edeceksiniz. veya seyirci.

EBay küresel olarak iyi bilinen ve güvendiğinden, yapmanız gereken tek şey sitelerine trafik göndermek ve gerisini onlara bırakmaktır. Örneğin, iPad Mini 4’ün 15 satışında net gelirseniz, yalnızca eBay’i yönlendiren kullanıcılar için komisyon olarak 453.60 $ kazanmayı umut edebilirsiniz. Potansiyel kazançlarınızı, EPN sitesinde bulunan ‘Kazanç Hesaplayıcısı’nı kullanarak hesaplayabilirsiniz.

eBay Ortaklık Programı Komisyonu

EPN ortakları veya bağlı kuruluşları, eBay’in her bir işlemden elde ettiği gelire dayalı bir komisyon alır. Komisyon, ürün türüne bağlı olarak% 40 ila% 80 arasında değişebilir.

Ancak, iştiraklere ödenen komisyonun eBay’deki kalemlerin nihai satış fiyatı üzerinden değil, eBay’in gelirine dayandığını unutmayın. Açık artırma on gün sürdüğü zaman bile, yönlendirmenizi 24 saat içinde satın aldığınızda komisyona hak kazanırsınız.

Ne zaman komisyon alırsınız?

Komisyonlar, 10 $ ‘lık asgari eşik karşılandığında, aylık olarak eBay İş Ortağı Ağı üyelerine ödenir . Ödemeler doğrudan depozito veya PayPal ile yapılır.

Üyeler, EPN Yayıncı Portalı aracılığıyla kampanya istatistiklerine, komisyonlarına ve kazançlarına erişebilir. Kazançlar satış gerçekleştikten sonraki gün ilan edilir.

EBay İş Ortağı Ağı’na katılma

EBay İş Ortağı Ağı’na katılmak çok kolaydır . Mevcut eBay hesabınızı kullanarak da giriş yapabilirsiniz. Bir iş ortağı olarak onaylandıktan sonra, referans bağlantılarınızı kitlenize tanıtabilirsiniz. Performans EPN Yayıncı Portalı ile takip edilebilir.

eBay İş Ortağı

Ancak, eBay sizi eBay İş Ortağı olarak kabul etmeden önce her uygulamayı inceler. Genellikle, listelerini tanıtmak için iyi bir eşleşme olan bir site bir iştirakçi olarak kabul edilir. Bu bağlamda, bir siteyi aldığı trafik miktarına ve içeriğin kalitesi ve alaka düzeyine göre değerlendirmek için devam ederler. Tipik olarak, başvurunuzu Ortak Ağı için incelemek yaklaşık 72 saat sürer.

EPN ile ilişkilendirme yaparak kar elde etmek istiyorsanız, içeriğinizdeki eBay bağlantılarını entegre etmeyi unutmayın. İnsanların eBay üzerinden satın alabilecekleri ürünleri önerirken bunu yapmalısınız.

Ürün gözden geçirme sitelerinin, kupon dizinlerinin ve moda, teknoloji, elektronik, otomotiv ve koleksiyonlara odaklanan içeriğin eBay İş Ortağı Ağı ile uyumlu olduğu bir norm olmuştur.

Ortaklık Teklif Eden Trafik Kaynakları

EBay hakkında herkesin bildiği ve sitelerinde alışveriş yapabildiği gibi, eBay ile satış yapmak kolaydır, eBay’e iyi trafik göndermeye ve eBay Ortaklık Programı ile para kazanmaya başlayabilirsiniz.