Reklamveren ve Yayıncılar En İyi CPV / PPV Ağları

Reklamverenler, bir ürünü veya hizmeti markalamak veya tanıtmak için CPV / PPV Ağları önemli bir rol oynar. Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olabilir. Hem reklamverenler hem de yayıncılar için, ürünlerinizin veya hizmetlerinizin çevrimiçi reklamlarını sunan birçok platform vardır.

Birçok web yöneticisi ve blog yazarı, bloglarına veya web sitelerine çeşitli reklamlar yerleştirerek para kazanır. Maliyetli reklamlar, CPC, CPM ve CPV reklamlara sabitlenebilir.

Banner reklamlar, pop-up, metin içi reklamlar, pop-under, grafik banner ve daha fazlası gibi web sitelerine ve bloglara yerleştirilebilecek çok sayıda reklam vardır. Reklamverenler, reklamlarını web sitelerine veya bloglara yerleştirmek veya görüntülemek için ağları ödemek zorundadır.

Bu ağlar, reklamverenden farklı bir şekilde ücret alır. Reklamverenin belirli reklamdaki tıklama sayısı, reklamın web sayfasında birkaç kez gösterilmesi ve binde, web sayfasındaki reklamların gösterilme sayısı gibi farklı kriterleri vardır.

Görüntüleme Başına Maliyet, çok popüler bir çevrimiçi reklamcılık biçimidir. Reklamveren, web sitesi ziyaretçi tarafından görüntülendiğinde ödeme yapmak zorundadır. Gösterim başına veya bin kez temel alınmaz. Diğer bir deyişle, reklamveren yalnızca kullanıcı blogu veya web sitesini ziyaret ettiğinde ödeme yapmak zorundadır.

Tıklama Başı Maliyet’de, bir reklamveren, reklamveren reklamlarına her tıklamada bir ödeme yapmak zorundadır. CPV  oranları, CPC oranlarından daha düşüktür.

Reklamverenler ve Yayıncılar için en iyi CPV / PPV Ağları’nın bir listesini yaptık  . Bu GBM Ağları hem reklamverenler hem de yayıncılar için iyidir. Reklamverenler, ürün ve hizmetlerini bu ağlardan yayınlayabilir ve yayıncılar, web sitelerinde CPV reklamları göstererek bazı iyi paralar kazanabilirler. Bu ağlar, reklamvereni görüntüleme başına ücretlendirir.

CPA Pazarlama nedir?

Bu CPV / PPV reklam ağı listesi, belirli bir sıraya veya sıralamaya göre değil.

10 En İyi CPV / PPV Ağları

1.  Propel Medya

Propel Media, en popüler ve önde gelen CPV ağıdır, hem bağlamsal metin bağlantısı hem de görüntülü reklam için platformdur. Bu ağ, yüksek kaliteli trafiğin çoğunu yüksek bir satın alma amacı ile sunar. Propel Media, gereksinimlerinize göre birkaç saniyede reklamlarınızı optimize edebileceğiniz en iyi müşteri hizmetleri ve kullanımı kolay bir arayüz sunar. Bu ağın tek dezavantajı, yüksek maliyeti, minimum depozitidir. Başvurunuzu onaylamak için bir başvuruya ihtiyacınız var ve bunun için de harcama yapmanız gerekiyor.

En İyi PPV Ağları

2.  RTX Platformu

RTX Platformu şimdi bir numaralı PPV trafik kaynağım. RTX Platformu, dünya çapındaki hedeflemeyi çok düşük bir fiyatla sunuyor. Bu, görünüm başına 0,002 dolara kadar düşebilir. RTX Platformu, yalnızca PPV trafiği sunmakla kalmaz, aynı reklamveren arayüzünden tanıtabileceğiniz InText ve Görüntülü reklam trafiğine de sahiptir, InText ve Görüntülü Reklamlar için ayrı bütçeye ihtiyacınız yoktur.

RTX Platform reklamveren panosu, birlikte çalıştığım tüm PPV ağları arasında en kolay ve güçlü olanlardan biridir. RTX Platformuna başlamak için 500 $ bütçeye ihtiyacınız var. 50onRed ile bulduğum tek sorun, bazı rakip anahtar kelimelerin görüntüleme başına $ 1 + kadar maliyet alabileceğidir. Ancak, görüntü başına yalnızca 0,005 ABD doları değerinde trafik gönderebilen çok daha az rekabetçi anahtar kelime ekleyebilirsiniz. 50onRed’in trafik kalitesi gerçekten harika. PPV pazarlamaya başlamak isterseniz, RTX Platformuna gitmenizi öneririm.

En İyi PPV Ağları-1

3.  Media Traffic

Media Traffic, bağlı kuruluşlar için bir CPV / PPV reklam platformudur. Hedef kitlenin daha net görünmesi, daha iyi yatırım geri dönüşü ve milyonlarca izleyiciye ulaşabilmesi için büyük pencerede yüksek hedefli reklamlar gibi belirli avantajları nedeniyle birçok bağlı kuruluş tarafından kullanılmaktadır. Media Traffic programını oldukça basit bir arayüzle kullanmak oldukça kolaydır, 3 basit adımda 5 dakika içerisinde başlayabilir ve müşteri hizmetleri çok iyi bir şekilde her kullanıcı ayrı bir hesap yöneticisi ile sağlanır. Bu programın dezavantajı onay sürecidir, reklam veren, temel formalitelerin çıktılarını imzalı ve diğer pek çok detay ile göndermelidir ve tüm belgelerin uygun olması durumunda onaylanır.

En İyi PPV Ağları-2

4.  DirectCPV

DirectCPV, bağlı kuruluşlar için popüler ve uygun maliyetli CPV ağlarından biridir. Reklamda harcadığınız her bir doların en iyi değerini sunar. DirectCPV, ilgili anahtar kelimeleri, URL’leri ve yerleri, dolarınızdan en iyi şekilde almanızı sağlayarak, dönüşüm sayısını artırmaya yardımcı olur. Bu ağ görüntülü reklamları, tam ekran boyutundaki reklamlar, tarayıcınızda sayfaya giderken pencerenizde görüntülenir. DirectCPV üzerinden reklam vermek, kendi açılış sayfanızı oluşturmanıza gerek kalmadan zamanınızı korur, tam ekran boyutunda bir reklam oluşturur.

5.  Clicksor

Clicksor, tüm GBM, TBM, TÜFE ve BGBM reklamlarını destekleyen popüler bir çevrimiçi reklamcılık platformudur. İlgili bağlamsal banner’lar, metin içi reklamlar, geçiş reklamları, arama kutusu, pop-under ve grafik banner’ı görüntüler. Clicksor, çok sayıda sayfa görüntülemesiyle yüksek Alexa sıralama web sitesinde reklam verir. Yayıncı, reklam gelirinin% 85’ini alır. Bu ağın dezavantajı, kötü amaçlı yazılımların reklamlarına eklenmesi veya zorla yönlendirmeler olmasıdır.

En İyi PPV Ağları 4

6.  ZeroPark

ZeroPark, bağlı kuruluş pazarlama alanında tanınmış bir isimdir. Aslında, ZeroPark, hem Reklamverenler hem de Yayıncılar için önde gelen bir CPV / PPV Ağıdır. ZeroPark 2011 yılında Robert Gryn tarafından kuruldu ve Codewise’a ait.

ZeroPark ile üç farklı kampanya türü çalıştırabilirsiniz:

  • domain
  • Premium PPV
  • Arama

Platform arayüzü süper kullanıcı dostu, sezgisel ve iyi açıklanmış. Bu yüzden, ZeroPark medya satın alma yolculuğuna başlayanlar için mükemmeldir.
Göze çarpan özelliklerinden biri de “Günlük bütçe hedefleri” dir.

Her hedef için maksimum harcama belirlemenizi sağlar. Yani, birkaç pahalı hedefe aşırı harcama yapmazsınız. Diğer hedefleri de test edebilirsiniz.
Sonra da Trafik filtreleri sunuyor.

Üç filtre arasından seçim yapabilirsiniz. Örneğin, kampanyanızın bu iki trafik türünü almasını istediğinizde Desktop & Mobile’ı seçebilirsiniz.

ZeroPark, tam sayfa reklam biçimlerini BGBM temelinde sunar. Pop Ads, Native, Domain Redirect, Interstitial ve daha fazlası gibi Reklam biçimlerini içerir. Ayrıca, hesap yöneticilerinden müthiş destek ile birlikte birkaç harika araç sunuyor. ZeroPark yetişkinlere ve yetişkin olmayan dikeylere hizmet verir.

Minimum Depozito: $ 200
Minimum Ödeme: 50 $
Ödeme Yöntemi: PayPal

En İyi PPV Ağları-5

7. Rapsio

Rapsio, reklamverenlerin reklam için bir bütçe belirlemesini ve yalnızca kullanıcıların reklamları tıkladığında veya reklamları görüntülediğinde ödeme yapmasını sağlayan bir reklamcılık hizmetidir. Yüksek performanslı reklam birimleri ve rekabetçi fiyatlandırma yoluyla reklamverenlere yüksek kaliteli trafik sağlar.

En İyi PPV Ağları-66

8. AdOn Ağı

Kişisel olarak AdOn Network ile çok fazla deneyime sahip değilim, bu yüzden PPV trafiğini zorlayan herkese tavsiye edeceğim en az olası ağ. Onlar hakkında iyi şeyler duydum, ancak öncelikle diğer yayıncılar gibi yayıncılar daha çok görünüyor. Bununla ilgili bazı bilgilerim var:

  • 200 $ minimum depozitleri var.
  • Pencere boyutu 775 × 400’de LeadImpact ile aynıdır.
  • İyi bir trafik miktarına sahipler (LeadImpact ve Medya Trafiğine benzer, ancak DirectCPV’den daha fazlası).

Dediğim gibi, AdOn üzerinde bahsettiğim diğer üç ağı tavsiye ediyorum, ancak başkaları üzerinde çalışan karlı bir kampanyanız varsa, AdOn üzerinde çalışıp çalışamayacağınızı anlamaya değebilir.

En İyi PPV Ağları-7

9- Trafficvance

PPV trafiği hakkında herhangi bir şey bilen herkes, Trafficvance’ın PPV’nin kral ağı olduğunu bilir. En çok trafiğe ve en yüksek kalitede trafiğe sahip en üst ağlardır. Tabii ki, bunun bir bedeli var. Minimum depozito $ 1000’dir ve ağda en az 50 $ / gün harcayan birisinin katılması için onlarla birlikte olmanız gerekir.

İçinde bulunduğunuzda, Trafficvance’ın diğer herhangi bir PPV ağından en iyi müşteri servisine ve kullanıcı arayüzüne sahip olduğunu göreceksiniz. Temel olarak, bir parçası olmak için PPV ağıdır. Asıl konu yüksek asgari depozito ve referanstır. Bununla birlikte, eğer PPV trafiğini kullanıyorsanız ve Trafiğe katılmayı düşünüyorsanız, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bizimle kanıtlanmış bir PPV geçmişi varsa, PeerFly yayıncımın tavsiyelerinden herhangi biri olmaya daha istekliyim.

En İyi PPV Ağları-8

10. AdWords 

(şimdi Google Reklamları) Arama Motoru, Video Platformu, Reklam Ağı

Google’ın misyonu, dünyadaki bilgileri organize etmek ve onu evrensel olarak erişilebilir ve faydalı hale getirmektir.

1998 yılında kuruluşumuzdan bu yana, Google, sıçramalar ve sınırlar ile büyüdü. Tek bir dilde arama sunmaktan, artık dillerin puanlarında, her türlü görev için çeşitli reklam ve web uygulamaları da dahil olmak üzere düzinelerce ürün ve hizmet sunuyor. Ve bir üniversite yurt odasındaki iki bilgisayar bilimi öğrencisinden başlayarak, şu anda dünya çapında binlerce çalışanı ve ofisi var. İlk Google arama motorunun ortaya çıkmasından bu yana çok şey değişti. Ancak bazı şeyler değişmedi: Kullanıcılara olan bağımlılığı ve İnternet’in kendi imkanlarına olan inancı.

En İyi PPV Ağları-9