10 En İyi CPA Ortaklık İzleme Yazılımı

En iyi CPA bağlı pazarlamacı hangi trafik kaynağının ve anahtar kelimelerin dönüşüm sağladığını bilmek ister.

Bunun için bağlı kuruluş takip yazılımına ihtiyaçları var.

Bugün bazı En İyi CPA bağlı kuruluş izleme yazılımlarını listeleyeceğiz  .

Neden sadece CPA bağlı pazarlamacısından bahsediyorum, satış pazarlaması için maliyet değil çünkü

En iyi CPA bağlı pazarlamacı hangi trafik kaynağının ve anahtar kelimelerin dönüşüm sağladığını bilmek ister. Bunun için bağlı kuruluş takip yazılımına ihtiyaçları var. Bugün bazı En İyi CPA bağlı kuruluş izleme yazılımlarını listeleyeceğiz  .

Neden sadece CPA bağlı pazarlamacısından bahsediyorum, satış pazarlaması için maliyet değil çünkü CPA pazarlaması, hangi tekliflerin, açılış sayfasının, anahtar kelimelerin, vb’nin dönüşüm sağladığını bilmek istedikleri hızlı işlem gerektiriyor.

En iyi CPA bağlı pazarlamacı hangi trafik kaynağının ve anahtar kelimelerin dönüşüm sağladığını bilmek ister.

Bunun için bağlı kuruluş takip yazılımına ihtiyaçları var. Bugün bazı En İyi CPA bağlı kuruluş izleme yazılımlarını listeleyeceğiz  .

Neden sadece CPA bağlı pazarlamacısından bahsediyorum, satış pazarlaması için maliyet değil çünkü CPA pazarlaması, hangi tekliflerin, açılış sayfasının, anahtar kelimelerin, vb’nin dönüşüm sağladığını bilmek istedikleri hızlı işlem gerektiriyor.

CPA ağlarının çoğu bağlı kuruluşların dönüşümleri anında izlemesine izin verir.

Bağlı kuruluş ağları, dönüşüm pikselinin veya sunucu izlemesine izin verir, ancak satış ağlarının maliyetinin çoğu, kolay ve esnek bir dönüşüm izlemeye izin vermez.

En Çok Ödemeli 26 EBM Ortaklık Ağı

Hangi trafik kaynağından trafik aldığınızı ve hangi trafik kaynağını dönüştürdüğünüzü, hangi anahtar kelimenin dönüşüm sağladığını, tüm bunlar için hangi açılış sayfasını dönüştürdüğünü bilmek için bir izleme yazılımı gerekir.

CPA izleme yazılımı bağlı kuruluş izleme yazılımından farklıdır. Bağlı kuruluş izleme yazılımı ve CPA izleme yazılımı ile karıştırmayın. Bağlı kuruluş faaliyetlerini izlemek için yazılım kullanmak da buna bağlı kuruluş takip yazılımı denir. Bağlı kuruluş pazarlamacıları ayrıca normalde bağlı kuruluş ağlarının kullandıklarından farklı olan bağlı kuruluş takip yazılımı olarak adlandırdıkları takip yazılımı kullanırlar.

CPA bağlı izleme yazılımı  bağlı kuruluş kampanyalarını farklı kaynaklardan gelen trafiği izler ve açılış sayfalarını yönetir, teklifleri yönetir ve bağlı kuruluş pazarlamacıları için yakınsama izler.

İştirakler için izleme yazılımı, hangi iştirakçilerin ne kadar para kazandıklarını bilmeleri, hangi kampanyaların ve trafik kaynaklarının işe yaradığını bilmeleri ve bağlı kuruluş kampanyalarının nasıl yürüdüğü hakkında ayrıntılı bilgi veren birçok rapor sunmalarını sağlar.

Bugün, bağlı kuruluş pazarlama performansınızı izlemenize ve işlerinizi kolaylaştırmanıza yardımcı olabilecek En İyi CPA Ortak İzleme Yazılımlarından bazılarını listeliyoruz.

CPA Pazarlama nedir?

Araçların çoğu ödenir ve bazıları abonelik bazındadır. Devam edin ve tüm bu bağlı kuruluş izleme yazılımını inceleyin.

10 En İyi CPA Ortaklık İzleme Yazılımı

1. Thrive

Eğer büyük bir bağlıysanız ve çok fazla trafik varsa, Thrive sizin için olabilir. Thrive, barındırılan ve kendi kendine barındırılan bağlı kuruluş izleme yazılımı olarak gelir. Gelişmek, web ve mobil kampanyaları izler. Thrive ile her tür huniyi izleyebilirsiniz.

Thrive güçlü bir kendi kendine barındırılan izleme çözümüdür, tüm takip verilerinizin sizinle olduğu anlamına gelir. Çok fazla trafik çeken daha gelişmiş kuruluşlar için bunun için Thrive’ın yönetilen bulut çözümünü kullanabilirler, kendi barınmanıza gerek yoktur.

Thrive, mobil cihazlarda daha hızlı yönlendirmeler için optimize edilmiştir, çok değişkenli detaylandırma raporunu görüntüleyebilirsiniz; gün ayrılık raporlarını ve daha fazlasını görüntüleyebilirsiniz.

Thrive, aboneliğe dayalı hizmetler olup, Thrive’ı kullanmak için sabit aylık ücreti ödemeniz gerektiği anlamına gelir.

Best-bağlı-izleme-yazılım-web seo yapma-3

2. RedTrack.io

RedTrack.io, bağlı kuruluş kampanyalarının izlenmesi için oldukça etkili bir platformdur. Aslında, bağlı kuruluş kampanya izleyicisini kullanmak kolaydır. RedTrack.io ile karmaşık performans takibi sorunlarını kolayca halledebilirsiniz. Etkili ortaklık kampanyası takibi ve analitiği için “hepsi bir arada” çözümü olarak işlev görür.

RedTrack.io uygulamasını kullanarak, bağlı kuruluş kampanyalarınızla daha yüksek YG için kapılar açabilirsiniz.

RedTrack.io, kampanya optimizasyonunu otomatikleştirmenize yardımcı olan makine öğrenme teknolojilerini kullanır.

Affiliate Marketing Tracker gibi çok sayıda güçlü araç sunar. Ayrıca, Cloud, SaaS, Web vb. Gibi gelişmiş veri dağıtım modlarının çoğunu destekler.

RedTrack.io medya alıcılarına, acentelere ve bağlı kuruluşlara aşağıdakilere erişim sağlar:

  • Gelişmiş Analytics ve Anlık Raporlar
  • Akıllı bağlantılar optimizasyonu
  • Hızlı tıklama yönlendirmeleri
  • Özel gösterge tablosu
  • Yüksek Yüklü Arabirim
  • CPA API ile otomatik teklif entegrasyonu

Dahası, RedTrack.io yeni başlayanlar için dostane bir çözüm olarak işlev görür.

Bağlı kuruluşlar ve performans pazarlamacıları için tüm temel özellik setleriyle birlikte yüklenir.

Örneğin, her tıklama için aşağıdaki öznitelikleri izler: kaynak, teklif, ağ, coğrafi, kampanya, işletim sistemi, cihaz, bağlantı türü, IP adresi, tarayıcı türü ve sürümü, tarih ve saat ve yönlendirenleri tıklayın.

Ayrıca, RedTrack.io ile çok daha fazlası var !!

redtrack-pano-web seo yapma

3. AdsBridge

AdsBridge, kazanan reklam kampanyaları yayınlamanıza yardımcı olacak çığır açan izleme teknolojisini kullanır. Tüm reklam kampanyalarını yönetmek ve optimize etmek için tek bir platform sunar.

Trafiğinizi etkin bir şekilde para kazanma fırsatı sunan ve tüm kanallardaki maliyetleri izlemenize olanak tanıyan, kullanımı kolay bir bağlılık takipçisidir.

Pazarlama kampanyalarınızın performansını yükseltmek istiyorsanız, AdsBridge güvenli ve esnek SaaS platformuyla sizin için en iyi çözüm olabilir.

Yoğun trafik miktarları optimizasyonunda muazzam zaman ve paradan tasarruf edebilirsiniz. AdsBridge ile çok sayıda zengin tıklama ileriye dönük veri toplayabilirsiniz. Trafiğinizi kontrol altında tutabilir ve işinizi ölçeklendirmeye devam edebilirsiniz.

Gerçek zamanlı olarak çok değişkenli performans raporları alırsınız. En iyi dijital çıkışı belirlemenize izin veren tüm anahtar performans göstergelerini gösterir.

Sonuçta AdsBridge, bağlı kuruluş kampanyalarınızı izlemenizi, yönetmenizi, analiz etmenizi ve optimize etmenizi sağlayan en iyi bağlı kampanya izleyicisi olarak işlev görür. Satış ortağı pazarlamacılar için “olması gereken” bir araç olarak işlev görmesi, fiyatlandırma, özellikler ve kullanıcı dostu olma konusunda bir kerelik.

AdsBridge’in Temel Bileşenleri:
• Açılış Sayfaları Oluşturma
• Reklam Kampanyalarının Takibi
• Bölünmüş Testler
• Otomatik Kampanyalar Optimizasyonu

AdsBridge, bağlı kuruluş pazarlaması ile ilgili her şeyi yönetmek için bu araçları sunar.

AdsBridge-web seo yapma

4. Post Affiliate Pro

Basitçe söylemek gerekirse, Post Affiliate Pro, daha fazla satış yapmanızı sağlayan bir bağlı kuruluş yazılımıdır. Bağlı kuruluş pazarlama gelirinizi artırmak için bağlı kuruluş yazılımıdır.

Raporlar ve ödemeler seçeneğiyle birlikte tıklamaları ve kaydolmaları izlemenize olanak sağlar.

Ayrıca, Post Affiliate Pro, teknoloji dışı profesyonellere yöneliktir ve kullanımı oldukça kolaydır. Kurulumu ve kullanımı kolaydır. Hemen hemen herhangi bir web sitesi veya ödeme ağ geçidi ile bağlanır.

Şu an itibariyle, 30.000’den fazla işletme, bağlı kuruluş yazılımı için bir numaralı seçenek olarak Post Affiliate Pro’ya güveniyor.

Post Affiliate Pro, güvenilir izleme, ölçeklenebilirlik ve sınırsız kişiselleştirme sunar.

Artı, ihtiyaçlarınızla birlikte büyür.

Birden fazla benzersiz izleme özelliği sunar.

Flash çerez izleme veya doğrudan bağlantı izleme gibi son teknoloji izleme yöntemleriyle izleme yapan yeni ziyaretçi standartlarını kullanır.

Post Affiliate Pro, tüm bağlı kuruluş bağlantılarını destekler.

Birden fazla para biriminde satışları izlemenizi sağlar. Daha da yukarı, bunları bir varsayılan para biriminde yeniden hesaplayabilirsiniz.

Ortaklık programınızın performansını etkili bir şekilde izleyebileceğiniz çok sayıda kapsamlı raporlar alırsınız. Post Affiliate Pro’da uygulanan raporlardan bazıları arasında Hızlı Rapor, Trend Raporu, Harita Yerleşimi Raporu, En İyi Ortak Raporu, En İyi URL Raporu, Çevrimiçi Kullanıcı Raporu, vb.

Ve işte Post Affiliate Pro ile en büyük “artı”.

Uygun bir aylık ücret karşılığında kullanılabilir.

Post Affiliate Pro, bir affiliate kampanya izleyicisi olarak önerecek daha fazlasını sunuyor.

postaffiliatepro-bağlı kuruluşları yazılım web seo yapma

5. Voluum

Gelişmiş bir ortak pazarlamacı iseniz, Voluum tam size göre. Voluum, barındırılan bir çözümdür, herhangi bir barındırma veya yazılım kurulumuna ihtiyacınız olmadığı anlamına gelir.

Voluum, web ve mobil, mobil uygulama takibi ve daha fazlasını takip edebilen tek bir bağlı kuruluş takip çözümündedir. Kullanımı kolay gösterge panosu, mükemmel raporlama ile canlı dönüşüm izleme, Voluum’u mükemmel bir çözüm haline getirir.

Voluum üyesi ile test açılış sayfalarını ve tekliflerini kolayca bölebilirsiniz. Ortak, tıklama başına maliyeti manuel olarak güncelleyebilir. Voluum abonelik seçeneğine gelir, Voluum’u kullanmak için sabit bir aylık ücret ödemeniz gerektiği anlamına gelir.

bağlı izleme-yazılım-web seo yapma

6. TrackingDesk

TrackingDesk bağlı kuruluş pazarlamacıları ve medya alıcıları için güçlü bir trafik ve dönüşüm izleme platformudur.

Tüm kampanyalarınızı yönetmek için basit bir gösterge tablosu sunar. Kampanyalarınızı izlemek ve karşılaştırmak için tek bir platform.

TrackingDesk ile kampanyalarınızı geliştirme ve ölçeklendirme fırsatınız olur.

Basitçe söylemek gerekirse, TrackingDesk, bağlı kuruluş kampanyaları izlemesinde kolaylık ve verimlilik sunmak içindir.

Zaman ve emekten tasarruf sağlayan bir izleme platformudur.

TrackingDesk ile kaynaklarınızdan daha fazlasını elde edersiniz ve kampanyalarınızı daha hızlı optimize edebilirsiniz.

TrackingDesk, işinizi kelimenin tam anlamıyla teknik kaynaklarla yürütmenize izin vermez. Müşterilerinizi ve trafik kaynaklarını kolaylıkla yönetebilirsiniz. Bağlı kuruluş kampanyalarınızı yönetmek ve izlemek için tamamen profesyonel bir platformdur.

TrackingDesk ile bağlı kuruluşlar, tüm bağlı kuruluş programlarındaki performanslarını daha iyi izleyebilir. Hangi tekliflerin, hangi ülkelerde ve hangi trafik kaynaklarının tanıtımını yapılacağını biliyorlar.

Medya alıcıları kampanyaları kolayca ve hızlı bir şekilde ayarlayabilir, yayınlayabilir ve optimize edebilir. Performans gösteren kampanyaları hızlıca ölçeklendirebilir ve düşük performans gösteren trafik segmentlerini durdurabilirler.

TrackingDesk, bir ortaklık kampanyası izleyicisi olarak birçok özellik sunar. Anlaşılır, eyleme dönüştürülebilir analitik sunar. Birden fazla dönüşüm hunisini (CPL, CPA, CPS) ve A / B Testi açılış sayfalarını izleyebilirsiniz. Küresel veya coğrafi hedefli kampanyalar yayınlayabilirsiniz.

Sonuçta, TrackingDesk tam bir bağlı kuruluş izleyicisi olarak işlev görür.

trackingdesk-CPA-izleme-yazılım-web seo yapma

7. SYC Tracker

SYC Tracker Haziran 2018’de piyasaya sürüldü ve öncüsü CPV Lab’ının yerini aldı.

SYC Tracker CPV Lab ile pek çok benzerliğe sahiptir. Arayüz CPV Lab ile% 90 aynıdır. Herhangi bir trafik kaynağını izleyebilir ve optimize edebilir. Bağlı kuruluşların ve medya alıcılarının kampanyalarını test etmelerine, izlemelerine ve optimize etmelerine yardımcı olur.

SYC Tracker, toplam veri gizliliği ve güvenliği sunan, kendi kendini barındırmaktadır. Sınırsız anahtar kelimeleri, reklamları, sayfaları ve teklifleri izlemenize olanak sağlar. Ayrıca, kurulumu ve kullanımı kolaydır. Doğrudan bağlantı ve açılış sayfalarından kontrol ve esneklik sağlar.

Basit ve karmaşık kampanyalar oluşturmanıza olanak sağlar. Sınırsız teklif ve sayfa rotasyonu çalıştırabilirsiniz. Bütün bu kodlama becerileri olmadan SYC Tracker ile yapılabilir.

Bağlı kuruluş ve performans pazarlaması dahil olmak üzere birden fazla işletme modeli için uygulanabilir.

SYC İzleyici, dönüşümleri izlemek ve satışları son derece ayrıntılı seviyelere çıkarmak için en iyisidir. Açılış sayfalarını, anahtar kelimeleri, reklamları, reklamları ve teklifleri test edebilir ve optimize edebilirsiniz.

SYC Tracker ile bekleyebileceğiniz çok şey var.

SYC Tracker CPV Lab için uygun bir alternatiftir.

SYC-izci-web seo yapma

8. Prosper202

CPA pazarlamaya yeni başladıysanız, Prosper 202 tam size göre. Prosper 202, CPA yakınlaşmasını izleyen ücretsiz bir bağlı kuruluş takip yazılımıdır. Prosper 202, web sunucunuza kurulabilen kendi kendine barındırılan takip yazılımıdır.

Prosper 202, birden fazla trafik kaynağı, birden fazla bağlı kuruluş kampanyası, açılış sayfası vb. Eklemenize izin verir. Prosper 202, dönüşümleri izlemenize, hangi trafik kaynağının dönüşüm sağladığını ve hangi anahtar kelimelerin iyi performans gösterdiğini izlemenize yardımcı olur.

Prosper 202’de, tıklama başına ödeme, görüntüleme başına ödeme veya BGBM reklamları gibi herhangi bir trafik kaynağı ekleyebilirsiniz. Kampanya performansınızı kolayca görmenize yardımcı olabilecek güzel raporlar gösterir.

bağlı izleme-yazılım-web seo yapma-1

9. iMobiTrax

iMobiTrax aylık abonelik ücreti ile kendi kendine barındırılan bir başka bağlı dönüşüm izleme yazılımıdır. iMobiTrax, yoğun trafikte yer alan ortaklar için mükemmel bir çözümdür. İMobiTrax ile, verileriniz kendi sunucunuza yüklendiği için yanınızda güvende ve güvendedir.

iMobiTrax hızlı yönlendirme hızına sahiptir, Açılış Sayfası, Doğrudan Bağlantı, Yol Bölme Testi ile kampanyalar düzenler, yönlendirme kurallarını ve daha fazlasını tıklatarak birden fazla gönderi kurabilirsiniz. iMobiTrax ayda yaklaşık 179 dolar tuttu, ancak hızlı bir şekilde, tıklama sahtekarlığı, mükemmel raporlama ve çok daha fazlasıyla maliyeti geri kazanıyor.

Best-bağlı-izleme-yazılım-web seo yapma

10. Bevo Media

Bevo, anahtar kelimeler, açılış sayfası dönüşümleri, Coğrafi dönüşümler, gün ayırma ve daha fazlasını içeren herhangi bir dönüşüm hunisini izlemenize izin veren, barındırılan bir ortaklık izleme yazılımıdır. Bevo ile ücretsiz olarak başlayabilirsiniz ve tüm özellikler için aylık abonelik ücreti ödemeniz gerekir.

Bevo ile reklamları, anahtar kelimeleri, açılış sayfalarını, IP’leri, trafik kaynaklarını, mobil ayarları, özel değişkenleri ve daha fazlasını izleyebilirsiniz! Google Adwords, Bing, Facebook, PlentyOfFish, TrafficVance, 7Search, LeadImpact, 50onRed, E-posta vb. Gibi herhangi bir trafik kaynağını Bevo ile takip edebilirsiniz.

Bevo, açılış sayfalarınızı ve tekliflerinizi kolayca döndürmenize olanak tanır. Bağlı kuruluş ağlarınızı doğrudan Bevo İzleme arayüzü ile entegre edebilirsiniz.

Best-bağlı-izleme-yazılım-web seo yapma-2