En İyi Çevrimiçi Yazı Düzeltme Araçları

İşte,  En İyi Çevrimiçi Yazma’yı sergiliyoruz  . Bu Çevrimiçi Düzeltme Araçları’nı kullanarak, yazımları ve dilbilgisi hatalarını kolayca düzeltebilirsiniz.

Blog yazarları konuya karar vermede, taslak oluştururken, son makaleyi yeniden yazarken çok zaman ayırsalar da, makalelerini yeniden yazmak için çok fazla zaman ayırmıyorlar.

İçeriğinin bozulmasına neden olur. Kaliteli bir içerik ne olabilir ki, yazım ve dilbilgisi hatalarıyla dolu kötü bir içeriğe neden olabilir?

Bu nedenle, redaksiyondan kaçınmak size pahalıya mal olabilir.

Arama motorları, yazım ve dilbilgisi hataları olan içeriği devalue eder. Sıralamanız daldırır ve okurları kaybedersiniz.

Dahası, redaksiyon olmadan, makalelerinizin kalitesini artıramayacağınızı anlamalısınız.

Sosyal Medya Bağlantı Oluşturma

Burada, Proofreading araçlarının yararı yatıyor.

Özellikle İngilizce ilk diliniz olmadığında hata yapmak zorundasınız. Ancak, hatalarınızı düzeltebilir ve Proofreading araçlarını kullanarak içeriğinizin kalitesini artırabilirsiniz.

Makalelerde yer alan bazı yaygın hatalar arasında pasif ses kullanımı, zamanların yanlış kullanımı, imla hataları, edatların yanlış kullanımı vb.

Ancak, tüm bu hatalar güçlü bir düzeltme okuma aracı kullanılarak kolayca düzeltilebilir.

Yani, hatasız yazma için doğru düzeltici araç seçerken size yardımcı olmak için, yazım ve dilbilgisi hatalarını düzeltmek için En İyi Çevrimiçi Yazım Denetleme Araçları listesini derledik.

Temel fikir, düzeltme okumayı basit ve etkili kılmaktır, böylece okuma yazmadan nefret etmeyin, ancak bunu okuyucularınız için kaliteli içerik oluşturmanın bir aracı olarak kullanın. Bu düzeltici araçlar, yaygın İngilizce hataların sayısını azaltmanıza yardımcı olur.

Şimdi, bu En İyi Çevrimiçi Yazım Denetleme Araçları’nı keşfetmemize izin verin.

En İyi Çevrimiçi Yazı Düzeltme Araçları

En İyi Çevrimiçi Yazı Düzeltme Araçları

Grammarly

Dilbilgisi güçlü ve kapsamlı bir düzeltme aracıdır. Çok amaçlı bir araç olarak işlev görür ve herhangi bir yazım veya dilbilgisi hatasını kontrol eder. Internet Explorer, Firefox ve Google Chrome gibi web tarayıcılarınızda bir uzantı olarak yüklenebilir. Ayrıca MS-Word ve MS-Outlook ile bütünleşir.

Nitekim, dilbilgisi metninizi 200 gramdan fazla kurallar için kontrol ediyor. Sadece yazımları düzeltmez, dilbilgisi hatalarını düzeltmez, aynı zamanda değiştirme için daha iyi kelimeler önerir. Dilbilgisi ayrıca intihal denetleyicisi özelliği ile birlikte geliyor.
En İyi Online Yazma

Ginger

Ginger bu listedeki bir sonraki düzeltme aracıdır. Birçok güçlü özelliğe sahip kapsamlı bir araçtır. İçeriğinizdeki “makale hataları” nı, a, a, a’nin doğru kullanımı için öneriler sunarak ele alır.

Google Chrome Uzantısı veya MS Office uzantısı olarak yüklenebilir. İPad, iPhone ve Android cihazlar için de kullanılabilir. Zencefil, cümlenin yeniden ifade aracı sağlar ve bir cümle yazmanın farklı yollarını önerir. Dahili sözlükler ve metin-konuşma modülleri var. Ayrıca İngilizce dil becerilerinizi geliştirmek için kullanabileceğiniz bir Kişisel İngilizce Eğitmen modülü de sunar.
En İyi Online Yazma

 PaperRater

İçeriğinizi kopyalayarak yapıştırarak belgelemek istiyorsanız, PaperRater sizin için iyi bir seçim olabilir. PaperRater web sitesi tabanlı bir araç olarak geliyor. Metninizi kontrol etmek için PaperRater web sitesine gitmeli ve metni yapıştırmalısınız.

Yazım hatalarını, dilbilgisi hatalarını, kelimeleri ve stil önerilerini ve intihal raporunu da gösteren bir rapor sunar. Özgeçmiş, deneme, tez, konuşma, derleme, araştırma ödevi, kısa öykü, iş iletişimi ve çok daha fazlası dahil olmak üzere farklı belge türlerini yeniden düzenleyebilir. Bu ücretsiz bir araçtır.
En İyi Online Yazma

Slick Write

Slick Write, içeriğinizde yazımları ve dilbilgisi hatalarını kontrol etmek için basit ama güçlü bir düzeltme aracıdır. Slick Write basit bir web arayüzü sağlar, ancak bu özellik zengin bir araçtır. Yazınızı detaylı bir şekilde analiz etmenize yardımcı olur.

Sadece hataları değil, aynı zamanda zarfların, edatların, cümlelerin, pasif sözcüklerin ve çok daha fazlasının da dahil olmak üzere yazılarınızın derinlemesine analizini sağlar. Yazma becerilerinizi geliştirebilmeniz için size önerilerde bulunur. Belgelerinizi doğrulamak için ücretsiz bir çevrimiçi araç olarak gelir.
En İyi Online Yazma

PolishMyWriting

PolishMyWriting belgeleri belgelemek için başka bir mükemmel bir araçtır. Sadece yazmak ve LehçeMyWriting web sitesinde yapıştırmak istediğiniz makaleyi kopyalamak zorunda. Araçlar yazım hatalarını, gelişmiş stil denetimini ve dilbilgisi hatalarını kontrol eder. Hatalar üç farklı renkte size gösterilir.

Yazım hataları kırmızı renkle vurgulanır, yazı önerileri mavi renkte gösterilir ve dilbilgisi hataları yeşil renkte görüntülenir. Ayrıca aktif ve pasif yazı için önerilerde bulunur. Sonuçlar, PolishMyWriting’ın başka bir iyi özelliği olan hızlı bir şekilde gösterilir. Ayrıca bir WordPress Eklentisi olarak sunulur ve eklentiler Chrome ve Firefox için kullanılabilir.
En İyi Online Yazma