10+ Çağrı Başına Ödeme Pazarlama

Hepiniz Çağrı Başına Ödeme Pazarlama ( Pay Per Call )  yaptınız mı  ?

Bu tür bir pazarlamayı hiç duymamış ya da hiç duymamışsanız, bu yayın sizin için.

Arama Başına Ödeme Pazarlama ve Arama Başına En İyi Ödeme Ağlarından bazıları hakkında bilgi edinin.

İnternet, para kazanma konusunda “Büyük” bir fırsattır.Ve bunu gerçekten kastediyorum.Ancak, en önemlisi, çevrimiçi pazarlama çabalarınızla ne kadar para kazandığınızı bulmanız gerekir.

Çünkü, iadelerinizden memnunsanız, o zaman belki de bu yazıdan geçmeye gerek yoktur.

Ancak, internet pazarlama yoluyla para kazanma seçeneklerini araştırmak ve kazancınızı daha da artırmak istiyorsanız, o zaman güvenli bir şekilde bu yazıya bağlı kaldığınızı söyleyebilirim.

Ve kesinlikle para kazanmak için İnternet pazarlamasını tam olarak kullanmak istediğinizden eminim.

Affiliate Marketing‘in farkında olmalısınız.Diğer insanların eşyalarını çevrimiçi satarak para kazandığınız popüler bir İnternet pazarlama biçimidir.

Bununla birlikte, Affiliate Marketing, çevrimiçi para kazanmak için çeşitli teknikler sunmaktadır.

Bu tekniklerden biri  Çağrı Başına Ödeme’dir .

Bugün, Çağrı Pazarlama Başına Ödeme’nin ne olduğunu sizlerle paylaşıyoruz.

Ayrıca Çağrı Başına En İyi Ödeme Ağları hakkında konuşuyoruz  .

Çağrı Başına Ödeme Pazarlama, çevrimiçi olarak “Büyük” para kazanmanın en büyük potansiyelini sunan basit bir nedenden dolayı popülerlik kazanıyor.

Çağrı Pazarlama Başına Ödeme Nedir?

Çağrı Başına Ödeme Pazarlama’da, bağlı kuruluşunuzun Telefon numarasından reklamverenlerin çağrı merkezine havale göndererek komisyon kazanırsınız. Ancak, Çağrı Pazarlama Başına Ödeme konusunda keşfedilecek daha çok şey var.

Size açıkça açıkça ifade etmek için, Çağrı Başına Ödeme, sadece son üç ila beş yıldan beri var olan nispeten yeni bir Affiliate Marketing şeklidir.Ancak, Arama Başına Ödeme pazarlamasını, TV, Yazılı Basın ve Radyo Reklamcılığı yoluyla gelen geleneksel Arama Başına Ödeme Yöntemi biçimiyle karıştırmayın.

Bu Affiliate Pazarlama Tekniği öylesine yakın ki çoğu pazarlamacı bile var olduğunu bilmiyor.

10+ Çağrı Pazarlama Başına Ödeme Ağları

Aslında, Çağrı Başına Ödeme Pazarlaması’nda bir işletmeyi bir müşteriyle bağlarsınız.Hemen hemen sarı sayfa reklamlara benziyor, ancak çevrimiçi.Burada, arayanların çağrı merkezlerine bağlanmak için kullandıkları izlenebilir bağlı telefon numaralarınız size verilir ve bu müşterileri reklamverenlerin çağrı merkezlerine yönlendirmek için komisyon kazanırsınız.

Bununla birlikte, ödeme almak için, tekliflerinizin teklife bağlı olarak 30 saniye ila 3 dakika boyunca hatta kalması gerekir.Bu nedenle, yönlendirmelerinizin size ödeme alabilmesi için bir şeyler satın alması gerekmez. Sadece çevrimiçi olmaları veya belirli dakikalar için arama yapmaları gerekir.

Komisyon kazanmak için yerine getirmeniz gereken asgari eşik bu.Ve hepsi bu kadar değil, çünkü komisyon marjları genellikle yüksek teklife ve sevk trafiğinin yönlendirildiği ülkeye bağlı olarak 4 $ ‘dan 100 $’ a kadar değişebiliyor.

Birisi bu numarayı aramak için telefon numaranızı kullandığında, reklamverenin çağrı merkezine yönlendirilir ve arayanın ne kadar süre konuştuğunu izler ve reklamveren tarafından belirlenen asgari arama süresi ve kalitesinin çok uzun sürerse, yayıncıya ödeme yapılır.Burada, arama süresinin ve arama kalitesinin tanımının satıcıdan satıcıya değiştiğine dikkat edilmelidir.

Çağrı Başına Pazarlama’da neden bu kadar yüksek bir tavsiye komisyonu var?

Şirketlerin neden bu kadar yüksek sevk komisyonunu ödemeye istekli olduklarını merak edebilirsiniz.Bunun nedeni telefon rehberlerinin dönüşüm oranlarının çok yüksek olmasıdır.

Bu yüzden, yüksek trafiğe dönüşen trafik yollarını göndermek için büyük miktarlarda kabuk bulmayı zor bulmuyorlar.Dahası, kimseyle konuşmanıza bile gerek yok.Yönlendirme trafiğinizin şirket çağrı merkezlerini arayarak konuşması ve belirli dakikalar için hatta kalması gerekir.

Bunlar Çağrı Başına Pazarlama Tekniği ile ilgili temel ipuçları.Tüccarların telefon üzerinden potansiyel müşterilere ulaşmalarını sağlar ve bağlı kuruluşların sevk göndermek için gerekli komisyonlarını almalarını sağlar ve bu nedenle ‘sızdırılmış’ komisyon şansı yoktur.Satış ortaklarının sadece Çağrı Başına Pazarlama Kampanyası Başına Ödeme ayarlaması gerekir.

Çağrı Pazarlama Başına Ödeme Faydaları

Çağrı Başına Ödeme Pazarlama, reklamverenlere ve yayıncılara arama kampanyaları için çok eylemli, çok kanallı ödeme belirleyerek kazan-kazan durumu oluşturan böyle bir Bağlı Pazarlama Tekniğidir.

Kullanıcıya şu anda arama yapma özgürlüğü veriyor ya da başka bir müşteri adayı formu dolduruyor.Bu nedenle, pazarlama kampanyası yoluyla gelişmiş performans arayan yayıncıların Arama Başına Ödeme seçeneğinde iyi bir seçeneği var.

Ve burada bitmiyor, çünkü kullanıcılara servis veya ürün sağlayıcıya bağlanma seçeneklerini vererek daha iyi bir deneyim yaratıyor.Reklamverenler için, Arama Başına Ödeme, birden fazla avantaj sağlama eğilimindedir.En düşük maliyetli, yatırım getirisi odaklı dijital reklamcılık biçimlerinden biri olarak geliyor.

Ayrıca, reklamverenler tekliflerini veya bilgilerini seçen müşterileriyle% 100 bağlantı oranı elde eder.Arama başına ödeme ile alınan gelen arayanlar, giden aramalarla iletişim kurmuş olanlardan daha yüksek dönüşüm oranı gösterir.

Böylece, yakın yol açar ve çağrı kampanyaları başına ödeme çalıştırılarak alımlar anında yapılır.Mobil ve web platformunu etkin bir şekilde kullanmak isteyen yayıncılar için arama başına ödeme, site trafiğinden para kazanma için mükemmel bir seçenek olarak hizmet vermektedir.Müşteri başına dönüşüm, kampanya başına arama kampanyası başına ödeme almayı seçtiğinde daha da artmaktadır.Acil tüketici ihtiyacını değerlendirir ve onları tam oradaki ve oradaki gerekli reklamverenlerle birleştirir.Böylece, tutsak kitle, reklamveren için kolayca bir müşteriye dönüştürülür.

Çağrı Başına Ödeme pazarlaması nasıl çalışır?

Yayıncıyı ve Reklamvereni birbirine bağlayan Arama Ağları Başına çok fazla ödeme var. Çağrı Başına Ödeme pazarlaması için, Çağrı Başına Ödeme programına başvuru yapmak ve katılmak için bir web siteniz olmayabilir. Arama ağları başına ödeme, belirli bir teklif için benzersiz bir Telefon numarası sağlar.

Yayıncılar bu numarayı web sitelerinde veya uygulamalarında, ücretli arama motoru trafiği veya başka bir trafik kaynağında reklam verebilir.Yani, Çağrı Ödeme Ağları trafiğinizden para kazanma konusunda çok büyük bir potansiyeli olduğunu görüyorsunuz.

Bağlı kuruluşların trafiğe katılarak “Büyük” komisyonu kazanmak için Arama Başına Ödeme Pazarlama’yı kullanmalarının doğru zamanı.Kişi arama başına ödeme numaralarını Google AdWords gibi arama reklamlarıyla ve arama başına ödeme için çok iyi çalıştığı cep telefonunda Bing’i tanıtabilir.Tekliflerin bazıları, arama başına ödeme ücretinizi TV, radyo, gazete, afiş vb. Gibi çevrimdışı kanallara ilan etmenize izin verir. Bu, iyi miktarda para kazanmanıza yardımcı olabilir.

Resim Kaynağı  Invoca

Çağrı Ağları Başına 10+ En İyi Ödeme

Çağrı Şebekesi Başına Ödeme

Çağrı Pazarlama, çevrimiçi dünyada göreceli olarak yeni bir fenomen olmasına rağmen, yüksek Dönüşüm Oranları kazanma potansiyelinin yüksek olması nedeniyle, Ortaklar arasında büyük beğeni topladı.

İştirakler, Çağrı Şebekesi Başına Ödeme Tekniği kullanarak çevrimiçi pazarlama çabaları için yüksek ROI kazanma fırsatı yakalar.

Ancak, bu en iyi Çağrı Başına Ödeme Ağları ile ortaklık yapılmasını gerektirir. Çağrı Başına Ödeme Pazarlama Ağları, reklamverenler ve yayıncılar için bir platform sağlar ve reklamverenleri yayıncılara bağlar.

Burada, Çağrı  Başına Ödeme pazarlamasına başlamanıza yardımcı olabilecek En İyi Çağrı Ödeme Ağlarını sergiliyorum.Yüksek Komisyon Oranları kazanmanıza kesinlikle yardımcı olacak, her bir Çağrı Başına Ödeme Şebekesi ile size en iyi ve en iyi hizmeti vermeye özen gösterdim.Bu nedenle, Arama Başına Ödeme Pazarlama’nın gücünü bu Çağrı Başına En İyi Ödeme Şebekesi aracılığıyla yaşamaya hazır olun.

10+ Çağrı Başına Ödeme Ağları

1. MarketCall  Çağrı Başına Top Ücret

MarketCall, Çağrı Başına Bağlı Ortaklık Ağı’nın önde gelen ve iyi bilinen bir ödemesi vardır.Ağ, tüccarların ve bağlı kuruluşların eşleştirilmesinin altını çizer, böylece pazarlama kaynaklarından maksimum getiri elde edebilirler.MarketCall, Doğu Avrupa ve ABD’de Emlak ve Oto Bayi teklifleri gerçekleştirmektedir.Bu düşeylerin yanı sıra, MarketCall Sigorta, Seyahat, Taşıma ve Teknik Destek alanlarında da teklifler veriyor.

Hatta araba satışları, ev ve apartman satışları gibi yeni dikey ürünler geliştirdiler.Birinci sınıf hizmetleri, işletme sahiplerinin ve pazarlamacıların hedeflenen aramalarını en üst düzeye çıkarmanın yanı sıra reklam maliyetlerini de optimize etmelerine yardımcı oluyor.Her teklif için kaliteli açılış sayfaları buldular.

Arama başına ödeme, arama başına 350 ABD Dolarına kadar ödemeler sunar.

Bağlı kuruluş enstrümanları geri arama eklentisi, çağrı izleme, çağrı yönlendirme hizmetleri, benzersiz telefon numaraları, çağrı merkezi, IVR vb.Tüccarlar hızlı bir başlangıç ​​ve basit bir entegrasyon arayabilirler. Promosyon malzemesi ve açılış sayfası alıyorlar.Hesap panosunda ayrıntılı istatistikler ve analitikler var. Ayrıca, yalnızca nitelikli aramalar için ödeme yapın.Çalışmak basittir. İştirakler, web siteleri veya PPC siteleri gibi platformlara reklam yerleştirir.

İlgili bir müşteri onlar aracılığıyla bir arama yaptığında, ödeme yapılır. Bu kadar basit.Tüccarlar söz konusu olduğunda, görüşme başına ödemek istedikleri bedeli teklif etmek zorundadırlar.MarketCall gerisini yönetir.Aslında, MarketCall kendi şirket içi ağını, çağrı izleme sistemini, çağrı merkezini ve her bir ortak için ücretsiz benzersiz telefon numaralarını oluşturmuştur.Ayrıca, bizimle çalışmanızı kolaylaştırmak için ağı sürekli olarak geliştiriyor ve geliştiriyorlar. MarketCall haftalık olarak öder.Özel bir teklif ve arkadaşça destek ile geldiler.Çok para kazanmak istiyorsanız, Arama Başına MarketCall Ödeme Ortak Ağı sizin için en iyi seçenek olabilir.

10+Çağrı Başına Ödeme Pazarlama

2.  Aragon Reklamcılığı  Arama Ağı Başına En İyi Ücret

Aragon Advertising, performans pazarlama endüstrisindeki mükemmel hizmetleri için şimdiden pek çok onur kazandı.Dünyanın her yerinden işletmeler tarafından güvenilir bir isim.Nitelikli müşteri adayları sunmak, mükemmel müşterilerine ulaşmak ve dönüşüm oranlarını artırmak konusunda yardımcı olur.

Birden fazla dikeyde ayda yüz binlerce çağrı oluşturabilen PPC kampanyaları düzenliyorlar. Aragon Advertising, işletmelerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyor.Doğrudan ve sahip olduğu tekliflere çeşitli dikeylerde erişebilirsiniz.Ayrıca, tekliflerinizi binlerce bağlı kuruluş pazarına tanıtın.Aragon Reklamcılık, iç mülkleri ve geniş ortak ağı ile kaliteli müşteri yaratmanın basit ve uygun maliyetli bir yolunu sunuyor.Ayrıca, işletmelerin arama kampanyaları için etkin ve benzersiz ücretler oluşturmalarına ve yönetmelerine yardımcı oluyor ve böylece ilgilenen alıcıları işinize getirmelerini sağlıyor.

Aragon Advertising, PPC Network için premium yayıncıların para kazanma için içerik pazarlamasını kullanmasına yardımcı olan en iyi seçeneği kanıtlıyor.Bu yüzden, Aragon Advertising, performans pazarlaması alanında ilerlemeniz için doğru seçenek haline geldi.Aslında, Aragon Advertising, yüksek ücretli reklamverenleri deneyimli yayıncılarla birleştiren ve bu sayede size dönüştürmek için doğru müşterileri sağlayan lider bir performans pazarlama ajansıdır.

10+Çağrı Başına Ödeme Pazarlama

3.  ClickDealer

ClickDealer, zorlu ve dünyanın önde gelen Çağrı Başına Ödeme Ağı’dır.Evet! ClickDealer, en iyi EBM ağlarından biridir ve ayrıca Arama Başına Ödeme teklifleri içeren Arama Başına Ödeme sunar.Bu nedenle, Çağrı Ağlarında En İyi Ücreti arıyorsanız, ClickDealer size iş dünyasında en iyiyle ortak olma fırsatı sunar.

Çevrimiçi pazarlamada başarılı olmanın tek yolu, en iyileriyle ortaklık yapmaktır ve ClickDealer ile kampanya başına kazancınızı en üst seviyeye çıkarmak için her türlü fırsatı elde edersiniz.Yayıncılara, reklamverenlere ve ajanslara sunacakları çok şey var.Yayıncılar, yatırım getirilerini artırmak için devasa, kaliteli ve hedef kitleleri ile kampanyalarında azami maruz kalmaktadırlar.Yayıncılarına kazançlı dikeyler, özel teklifler, rekabetçi ödemeler ve işlerini başka bir seviyeye taşımaları için çok daha fazlasını sunar.Dünyanın önde gelen reklamverenlerini endüstrinin en iyi yayıncılarıyla buluşturmaya yardımcı olurlar.Gelişmiş teknolojileri ve özel çevrimiçi pazarlama uzmanları ile, Arama Başına Ödeme Ağı olarak ortak olarak ödüllendirici bir süreye mutlaka bakabilirsiniz.

10+Çağrı Başına Ödeme Pazarlama

4.  GlobalWide Medya

GlobalWide Media (daha önce NeverBlue olarak da bilinir), Çağrı Başına Ödeme Ağı için oldukça başarılıdır.Hangi bağlı şirketler, şu anda GlobalWide Media olan Neverblue’yu tanımıyor.NeverBlue en iyi EBM ağlarından biri olarak bilinir, ancak Çağrı Başına Ödeme teklifleri de sunar.Bu benim platformumda bolca teklif aldığım diğer favori Arama Başına Ödeme Ağları.Üstün kalitede medya çözümleri ile üstün sonuçlar elde etmenize yardımcı olan, veri odaklı yaklaşımlarına güveniyorlar.Bugün dünyanın önde gelen markalarının ve acentelerinin ortağıdır ve zorlu ve sonuç odaklı Çağrı Başına Ödeme Kampanyaları ile üstün sonuçlar elde etmelerine yardımcı olur.

Üstün teknolojisi ve gerçek zamanlı optimizasyon motoru, her biri 100+ benzersiz özelliğe sahip 900 milyondan fazla seyirci profilinden gelen verileri kullanarak size eşsiz sonuçlar sunmak üzere tasarlanmıştır.GlobalWide Media ile entegre hedefleme teknolojisi, markaları doğru hedef kitleyle verimli bir şekilde birleştirir ve böylece kampanyalarınızdaki daha yüksek YG‘leri önler.Arama başına ödemeli çevrimiçi pazarlama çalışmaları için yüksek YG elde etmenize yardımcı olan verimli ve ölçeklenebilir performans kampanyaları düzenler.Kampanyalarınıza maksimum düzeyde maruz kalmanızı sağlar, ancak marka itibanızı korur.Dijital pazarlama uzmanlarından oluşan ekibi, çevrimiçi işinizi gerçek bir başarı haline getirmeye kararlıdır.

10+Çağrı Başına Ödeme Pazarlama

5.  CJ

CJ, dünyadaki en yüksek Çağrı Başına Ödeme Şebekesi’nden biri olarak değerlendirildi.Çağrı Başına Ödeme Pazarlamasını sizin için kolay ve kapsamlı bir şekilde ödüllendirir.Yayıncılar, Reklamverenler ve Ajanslar, Arama Başına Ödeme Kampanyalarını etkin bir şekilde kullanarak çevrimiçi pazarlama çabalarından para kazanma konusunda tercih ettikleri ortak olmalarını dört gözle bekleyebilirler.Sonuç odaklı Çağrı Başına Ödeme Çözümleri, yayıncıların benzersiz, izlenebilir, ücretsiz numaralar aracılığıyla reklamverenlerin ürünlerini ve dağıtım kanallarını çeşitli reklam kanallarında kolayca tanıtmasını sağlar.

CJ en iyi Satış Başına Maliyet ağı olarak bilinir.CJ, Arama Başına Ödeme Pazarlama Kampanyalarında dönüşüm oranlarını artırmaya yardımcı olan yüksek miktarda yüksek kaliteli hedefli trafik sunmak için ileri teknoloji ve kapsamlı bir veritabanı kullanır.Bağlı kuruluşunuz için artan komisyonlar oluşturma fırsatı sunar.Telefon rehberleri, satışlar ya da her ikisinin hibridini reklamverenlerin çağrı merkezlerine yönlendirmek için yüksek komisyonlar almak için mükemmel bir platform oluşturdular.Müşterilerinin hedeflerini iyice anlıyorlar ve çevrimiçi pazarlama çabalarıyla yüksek yatırım getirisi elde etmelerini sağlıyorlar.

10+Çağrı Başına Ödeme Pazarlama

6.  Ring Partner

Ring Partner Çağrı Başına Ödeme Ağı için lider ve ödüllendirici Bir Arama Ağı, Arama Ortağı Arama Başına Ring Partner ile elbette sonuçlanabilir.Ring Partner, reklamverenlerin ve yayıncıların ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılamak için özel olarak tasarlanmış, Endüstri lideri bir Çağrı Başına Ödeme Şebekesi olarak geliyor.Tüm dünyada yüzlerce reklamveren ve dağıtım ortağı tarafından kullanılan en iyi hizmeti sunar.Profesyonelliği, her zaman yolunda kalmanızı ve web sitenizi gerçekten güçlü bir para kazanma kanalı haline getirme hedeflerinize sürekli olarak ulaşmanızı sağlayan mükemmel bir seçenektir.

Kesinlikle değer vereceğiniz kaliteyi sunmak için en son teknolojiyi kullanırlar.Arama Başına Ödeme pazarlaması girişimini büyük bir başarıya adamaya kararlı ve buna odaklanan güçlü bir çevrimiçi pazarlama uzmanları ekibine sahipler.Ring Partner, reklamverenlerin iş gereksinimlerini hedefleyen yüksek miktarda yüksek kaliteli arama almasını sağlar.Şahsen, Ring Partner ile çalışıyorum, arama başına ödemeli teklifler bulacaksınız.Ring Partner, Check veya PayPal ile zamanında ödeme yapar.

10+Çağrı Başına Ödeme Pazarlama

7.  Palo Media

Palo Media, Çağrı Başına Ödeme konusunda iyi bilinen bir otoritedir. Kampanyaları, yayıncıların yanı sıra reklamverenlerin başarı ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak hazırlanmıştır.Palo, 2007 yılında kuruldu ve tam o zamandan beri kaliteli telefon görüşmeleri yapma köklerine sahip.Performans arama pazarlaması alanında çok ihtiyaç duyulan alanı doldurur.Aslında Palo, bir yayıncı olarak veya bir reklamveren olarak iş yapmak için endüstrinin en güvenilir ve özenli yerleridir.Palo insanlara zamanında ödeme yapma ününe sahiptir.

Palo, güneş enerjisi ve sağlık sigortası gibi çeşitli sektörlerde faaliyet göstermektedir.Her arama programına doğru şekilde bir ödeme yapar.Tüm müşterilerine gerçek zamanlı raporlama sunar. Palo ile ortaklık yapmak marka itibarınızı arttırır. Sorularınıza hızlı yanıt süreleri sunar. Özel hesap yöneticileri elde edersiniz.Dahası, Palo yayıncılar için lider performans çağrısı pazarı haline geldi.Verilerinizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için “Halka Havuzları” ve “AdWords Entegrasyonu” sunar.Ayrıca Palo’nun zamanında ödeme kaydı var. Yayıncılara her zaman, zamanında ödeme yapar. Sektördeki en yüksek ödemelerden birine sahiptir.

10+Çağrı Başına Ödeme Pazarlama

8.  Revimedia

Revimedia, yayıncılar için oldukça eski ve popüler bir Çağrı Başına Ödeme.Son on yıldır, arama pazarlaması başına ödeme işinde.Bu yüzden, Revimedia, onu tamamen güvenilir bir Çağrı Başına Ödeme Ağı haline getirmenin ardındaki en iyi deneyime sahiptir.Küresel erişim ve deneyimleri, onları 2000’den fazla bağlı kuruluş için bir numaralı seçenek haline getirmiştir.Revimedia, dijital pazarlamada artık bilinen bir isim haline geldi.Amerika Birleşik Devletleri’ndeki reklamverenlerle doğrudan ilişkileri koruyarak tıkla ve ara kampanyalarını başarıyla yönetiyorlar.Sigorta, ev geliştirme, borç indirimi, ipotek dikeyleri ve diğerleri gibi farklı yelpazelerdeki çağrı başına prim ödemeleri üzerine ustalık geliştirmişlerdir.

Bu nedenle, Revimedia bir dizi dikey alanda çok çeşitli performansa dayalı kampanyalar yürütmektedir.Revimedia, arama alanında transfer veya gelen başlatılmış aramaların alım satımını içeren bir lider haline geldi.Tercih ettiğiniz ödeme yöntemini kullanarak en hızlı ve en esnek ödeme koşullarını sunarlar.Destek, Revimedia’nın bir diğer güçlü ayağıdır. Onlarla 7/24 Skype veya E-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Dünya çapında 134’den fazla ülkede dünya çapında 650’den fazla teklif veriyorlar. VOD, çekilişler, uzantılar ve diğerleri dahil olmak üzere geniş bir teklif yelpazesine sahiptir.

10+Çağrı Başına Ödeme Pazarlama

9.  Astoria Şirketi

Astoria Şirketi, dışarıdaki en iyi Arama Başına Ödeme Ağlarından biridir.A.Ş. 5000’de sıralanmıştır. Finansal hizmetler, eğitim ve oto dikey alanlarında öncü web sitelerini bile işletmektedir.Ayrıca, reklamverenlere arama başına ödeme hizmeti sunar. Böylece, Astoria Şirketi performans pazarlamasında lider oldu.Astoria Şirketi, güvenilir markalar için gerçek müşteriler üretmeye çalışan endüstri uzmanları tarafından oluşturulmuştur.

Bu yüzden, uzman ekibi reklam endüstrisinin kalbinden geliyor. Kalitenin öncülüğünü ve bu ölçekte yapılan kampanyaları anlıyorlar. Doğrulanmış ve yüksek kaliteli yeni müşterilerle sonuçlanan tüketicilerin ve reklamverenlerin doğasını tam olarak bilirler.Astoria Şirketi, cesaretlerini çeşitli pazarlarda kanıtlamıştır.Bununla birlikte, tanıtımını yaptıkları markalar için yüksek kaliteli müşterileri ortaya çıkarmanın yeni yollarını sürekli olarak test ediyorlar.

Astoria, Ping & Post, Host & Post, Lead Generation ve Çağrı Başına Ödeme, Telefonla Doğrulanmış, Canlı Çağrı Aktarımı ve Çağrı Başına Mobil Ödeme, Sosyal Medya Reklamcılığı, Geleneksel Çevrimiçi Reklamcılık ve Görüntülü Reklamcılık konularında uzmandır. Astoria Company ile yatırım karşılığında% 35 bekleyebilirsiniz.

10+Çağrı Başına Ödeme Pazarlama

10.  HyperTargetMarketing

HyperTargetMarketing, çağrı merkezi ve PR, SEO ve mobil optimizasyon gibi kredisine çağrı pazarlama hizmetleri başına bir ödeme yelpazesine sahiptir.Kanıtlanmış süreçlerde ve eşsiz trafikte kendilerini kanıtlamışlardır.HyperTargetMarketing, müşteriler için gelen kaliteli çağrılar üzerinde yoğunlaşmıştır. Yayıncılara üstün destek ve ödemeler sunarlar.HyperTargetMarketing, herkes için bir kazan-kazan durumu sağladığı için arama başına ödemeli bir isim yapmıştır.Yayıncılara yüksek dönüşüm oranları sunarlar. Yani, müşterileri onlarla her zaman mutludur.Diğer bir artı, maliyetlerin çok ekonomik olarak etkili olmasıdır.Reklam içeriği, potansiyel dönüşüm olabilecek kişilerin bu reklamları görmesini ve böylece paranızın boşa gitmemesini sağlayan ilgi alanına dayalı segmentlere sunuluyor.Dahası, HyperTargetMarketing ile daha az para harcar ve daha iyi potansiyel müşteriler elde edersiniz.Doğrudan ürününüz veya hizmetlerinizle ilgilenen kişilerden gelen değerli çağrıları doğrudan alırsınız.

Ücretli arama, yerel listeler, SEO ve blog, ekran ve pankartlar, e-posta kampanyaları, sosyal medya, TV ve Web Video aracılığıyla aramaları yönlendirir.Sadece size gönderilen yüksek kaliteli müşterileri yönlendirir. Ağır işi kaldırırken, daha fazla satış yapmaya odaklanmanız yeterli. HyperTargetMarketing ile daha az harcar ve tonlarca müşteri kazanırsınız.

10+Çağrı Başına Ödeme Pazarlama

Çağrı Başına Pazarlama’nın ne olduğunu bildiğinizi umarız.

Çağrı Şebeke Başına En İyi Ücretin bazılarını da listeledik. Lütfen kullandığınız arama ağı başına hangi ücreti kazandığınızı paylaşın.

Herkes yararlanabilsin.

Görüş ve önerilerinizi de memnuniyetle karşılıyoruz.