Blogcular Yüksek Ödeme Programları

Fırsat kazanma Blogcular Yüksek Ödeme , ödeme esnekliği ve yasal statüye dayanan en iyi referans pazarlama programları listesini yaptım.

Dolayısıyla, burada Blogcular ve Bağlı Kuruluşlar için Yüksek Ödeme Programları listesine gidiyoruz  .

Birçok blog yazarı, bağlı kuruluş pazarlamanın  çevrimiçi para kazanmanın en iyi yollarından biri olduğu kanaatindedir  . Bu durumu inkâr etmemekle birlikte, yönlendirme pazarlamasının sizin için büyük ödüller potansiyeline sahip olduğunu vurgularız.

Yönlendirme pazarlamasındaki en büyük avantaj, bir şey satmanıza gerek olmamasıdır. İnsanları belirli bir siteye yönlendirmeniz yeterlidir. Ve sen insanlara atıfta bulunduğun için çok ödüllendirilmişsin.

Sonunda insanları yönlendirerek para kazanıyorsun.

Ancak, bazı eylemler yapmaları gerektiğinden emin olmalısınız.

Tavsiye programları ya nakit ödüyor ya da freebies ve parasal olmayan şeyler ile ödüllendiriyor. Her iki durumda da, referans pazarlama yaparak kâr elde edersiniz. Ayrıca, başvuru yaptığınız kişi yılda bir kez ürünlerini veya hizmetlerini kullanıyorsa, bazı yönlendirme programları size tekrar eden bir komisyon ödersiniz.

Yani, herhangi bir şey satmak zorunda olmadığınız için sevk pazarlamasında para kazanmak kolaydır. Başkalarına atıfta bulunmak için para kazanabileceğinden kesinlikle fırsatı kaçırmak istemezsiniz.

Bloglama Para Kazanma Yolları

Bununla birlikte, hala yüksek ödeme gerektiren programlara ihtiyacınız vardır.

Bu nedenle, sadece en iyi ve yüksek ödeme yapan başvuru programlarını gösteren listedir. Bu nedenle, en iyi ve yüksek ödeme yapan yönlendirme programlarını araştırmak için endişelenmenize gerek yoktur.

Sadece devam edin ve çok sayıda yüksek ödeme sunan program gösteren bu listeyi inceleyin. Kendinize uygun bir tane bulacağınızdan eminiz.

Şimdi, şimdi doğruca listeye gidelim ve yüksek ücretli sevk programlarını görelim.

Yüksek Ödeme Yönlendirme Programları

Payoneer Tavsiye Programı

Payoneer, Paypal desteksiz ülkeler için online ödeme almak için harika bir çözüm olarak ortaya çıkıyor. Upwork, Freelancer, Clickbank, ShareASale, Fiverr ve çok daha fazlası gibi birçok şirket tarafından desteklenmektedir.

Bir kart 100 $ ile yüklendiğinde 25 $ ‘lık aktivasyon bonusu ile ücretsiz Prepaid MasterCard sunar. Payoneer, ilk başvuruda en az 100 $ ‘lık ödeme alındığında, her başvuru için 25 $’ lık yüksek ödeme yapan bir sevk programı yürütmektedir.

Payoneer Tavsiye Programı

Ebates Tavsiye Programı

Ebates, geri aldığınız ürünün yüzdesini aldığınız bir para iade sitesidir. Yani, arkadaşlarınıza tavsiye edebileceğiniz yararlı bir hizmettir. Kaydolmak ücretsizdir ve arkadaşınız% 40’a kadar tasarruf edebilir.

Sevk başına 5 $ ve 20 $ ‘a kadar bonus kazanırsınız. Gönderdiğiniz kullanıcı 10 $ kayıt bonusu kazanır.

Ebates Tavsiye Programı

Ezoic Sevk Programı

Bu yönetilen BGBM reklam ağıyla 15 ABD doları BGBM’ye ulaştım. Bin ziyaretçi başına 40 dolar yapan insanların ekran görüntülerini gördüm.

Arkadaşlarınızı Ezoic’e yönlendirin ve% 3 ömür boyu komisyon kazanın. Söz konusu sitenin kabul edilmek üzere ayda 10.000 sayfa görüntülemesi gerekiyor.

Dolayısıyla, blogların% 3’ü ayda 50.000 ila 200.000 ziyaret ediyor ve 15 ABD doları BGBM elde etmek gerçekten çok önemli. Ve tekrarlayan bir komisyon.

Ezoic, gerçek adsense gelirinizi% 300 oranında artıracağını iddia ediyor. Onlar sertifikalı bir adsense ortağıdır. Ve bunları kullanarak artış gördüm.

Ezoic Sevk Programı

 G Suite Yönlendirme Programı

G Suite’i önermek için ödüller kazanabilirsiniz. G Suite Referral Programı, her kullanıcı için 15 ABD dolarına kadar teklif verir.

G Suite, profesyonel e-posta, çevrimiçi depolama, video toplantıları, paylaşılan takvimler ve daha fazlası için iş araçlarına sahiptir.

 G Suite Yönlendirme Programı

Dropbox Tavsiye Programı

Dropbox dosyalarınızı, dokümanlarınızı, fotoğraflarınızı ve videolarınızı saklayabileceğiniz bir dosya barındırma hizmeti çalıştırır. Temel planında 2GB ücretsiz alan sunar. Ancak, arkadaşlarına tavsiye programını tanıtarak, 16 GB’a kadar boş alan kazanabilirsiniz.

Birisi, tavsiye bağlantınızı kullanarak Dropbox’a katıldığında 500MB’lık bir bonus alanı sunar.

Dropbox Tavsiye Programı

 Revenuehits Tavsiye Programı

Revenuehits bir AdSense Alternatif olarak çalışır. Hızlı onay, en yüksek eBGBM, kolay ve hızlı etiketler sağlar. Revenuehits, kullanıcı kayıtlarında% 10’a varan kazanç sağlayan yüksek ödeme yapan bir başvuru programı yürütmektedir. Gelecek 12 ay boyunca devam eden her ayın sonunda günlük ortalama 50 dolara kadar olan bir yayıncının kazancından% 5 oranında pay alır.

Benzer şekilde, Revenuehits, her ayın sonunda gelecek 12 ay boyunca günlük ortalama 50 dolardan fazla olan bir yayıncının kazançlarından% 10’luk bir paya sahiptir.

Revenuehits Tavsiye Programı

Media.net Yönlendirme Programı

Media.net başka bir Adsense alternatifidir. Yahoo ve Bing tarafından içeriğe dayalı bir reklam programı olarak işlev görür.

Yeni yayıncılara yönlendirmenizi sağlar. Kayıt işleminin yapıldığı tarihten itibaren kazancınızın toplam kazançlarının% 10’unu 18 aya kadar kazanabilirsiniz. Ayrıca, söz konusu yayıncılara% 10 kazanç sağlayan bir bonus sağlar.

Media.net Yönlendirme Programı

Bidvertiser Tavsiye Programı

Bidvertiser, Google Adsense gibi bir Tıklama Başına Ödeme Ağı olarak çalışır. Hem reklamverenleri hem de yayıncıları işaret etmenize olanak tanır. Bir reklamverene başvurduğunuzda ve 10 dolar harcadığınızda, 5 ABD doları kazanırsınız.

Aynı reklamverenin 50 dolar daha fazla harcadığı zaman 50 ABD doları tutarında bir ek alırsınız. Bir yayıncıya başvurur ve 10 $ kazanırsa, 10 $ kazanırsınız. Aynı yayıncının 50 ABD doları kazandığı durumlarda 40 ABD doları daha alacaksınız. Ödeme 10 $ kazantığınızda Paypal ile yapılır.

Teklif Veren Tavsiye Programı

GetResponse Tavsiye Programı

GetResponse, güçlü bir e-posta pazarlama aracıdır. GetResponse Referral Program, GetResponse ile devam etmek için 30 $ ‘lık bir kredi alacak arkadaşınıza atıfta bulunarak 30 $ kazanmanızı sağlar.

GetResponse Tavsiye Programı

Infolinks Tavsiye Programı

Infolinks, en popüler çevrimiçi reklamcılık ağlarından biridir. Yeni yayıncılara başvurmak için tavsiye programı çalıştırıyor. Yayıncı, yönlendirici bağlantınızı kullanarak Infolinks’e katılırsa, ilk 12 ay boyunca yayıncının gelirinin% 10’unu sağlar.

Infolinks Tavsiye Programı

Viglinks Tavsiye Programı

Viglinks Referral Program, başvuru yaptığınız kullanıcıdan ilk yıl için% 35 oranında komisyon kazanmanızı sağlar. Hangi bağlı ürünleri tanıtmak isteyenler için yararlıdır.

Giden bağlantılarını bağlı kuruluşlara dönüştürür.

Viglinks Tavsiye Programı

ClickBank Tavsiye Programı

ClickBank, dijital bilgi ürünleri için çevrimiçi bir pazar yeri işlevi görür. Yeni ürün satıcılarına başvurmak için bir başvuru programı çalıştırır.

Yeni bir satıcı, referans bağlantınızı kullanarak katıldığında,% 49’luk bir 49,95 $ etkinleştirme ücreti komisyonu sağlar. Ayrıca, Clickbank ayrıca bir yıl boyunca satıcı tarafından yapılan her satışta% 5’lik bir indirim sağlamaktadır.

ClickBank Tavsiye Programı

Ninja Sosyal Yardım Başvuru Programı

Ninja Outreach, başvurduğunuz her müşteri için% 50 aylık tekrarlayan komisyon sunan bir yönlendirme programı yürütmektedir.

Ninja Sosyal Yardım Başvuru Programı