App Samurai Mobil Reklamcılık Platformu

Küresel büyümeye ulaşmak, daha fazla ilgi çeken kullanıcılar edinmek ve uygulamanızı etkili mobil reklam kampanyaları ile başarıya taşımak için size bir mobil kullanıcı edinme platformu sunuyoruz.

Mobil Uygulama Reklam Ekleme ve Yayınlama platformlarından biridir.

Mobil pazarlama  bütçenizi boşa mı harcıyorsunuz  ?

Kullanıcı edinimi için kaynakları fazla mı harcıyorsunuz?

Yeni kullanıcılar edinmek, zamanınızdan ve paralarınızdan mı alıyor?

Kullanıcı tutma, savunuculuk veya müşteri hizmetleri konusunda kaybediyor musunuz?

Yukarıdaki sorunlardan herhangi biri ile karşı karşıya kalırsanız, o zaman kesinlikle mobil reklamcılık stratejinizi yeniden gözden geçirme ve elden geçirme zamanı.

Bununla birlikte,  App Samurai Mobil Reklamcılık Platformu ile , kollarınız için kesinlikle mükemmel bir çözümünüz var.

Her boyuttaki işletme için bu sorunları çözmeye yardımcı olmak için mobil, self-servis reklamcılık aracı ile birlikte geldi.

App Samurai, uygulama geliştiricilerine ve hatta yüksek büyüme oranlı şirketlere uygulamalar için nitelikli kullanıcılar elde etmek için mobil reklam kampanyası oluşturma, yönetme ve ölçme konusunda yardımcı olan bir mobil reklam platformudur.

appsamurai

Strateji planlama ve kampanya yürütmeden kampanya sonrası sonuç analizine kadar kullanıcı kazanımının her alanında yardımcı olurlar.

Aslında, Mobil reklam planlama, yürütme ve analiz, tüm mevcut uygulama pazarlama araçlarına erişemedikleri için yeni başlayanlar için özellikle çok zordur.

Burada, mobil reklamcılık hakkında derinlemesine bilgi edinmek zorunda kalmadan kendileri için kolaylaştıran App Samurai’nin faydası açıklanmaktadır  .

App Samurai Genel Bakış

Uygulama mağazalarındaki girişimin gelişimini izlemek için kategori sıralaması gibi tüm önemli ölçümleri takip etmenizi sağlar.

Hatta rakiplerinizin pozisyonlarını önemli ölçütler üzerinden takip etmenizi sağlar.

App Samurai ile en iyi ve en optimize reklam harcaması planını oluşturabilirsiniz.

Her önemli kilit ölçümü takip edebilirsiniz!

Kampanya performansını ana ölçütlerle ölçmeye devam edebilir ve hatta uygulama pazarlama bütçenizi optimize edebilirsiniz.

Yani, App Samurai etkisiz kanalları ortadan kaldırmanıza izin veriyor.

Daha az harcar ve pazarlama hedeflerinize ulaşırsınız.

Uygulanabilir kampanya teklifleri sunuyor!

Aslında, App Samurai ilginç bir numara kullanır: Kurulum Başına Maliyet (TÜFE) optimizasyonu.

App Samurai’nin özelliklerini kullanmadan önce, burada CPI (yükleme başına maliyet) optimizasyonu hakkında bir iki nokta bulabilirsiniz.

 Bu satın alma yöntemi yüksek kalitede düşük kaliteli kullanıcılar üretmeye devam ettiğinde, App Samurai’nin neden TÜFE’ye odaklandığını sorabilirsiniz  .

Tabii ki, TÜFE her zaman yüksek kaliteli kullanıcılar elde etmek için en uygun yöntem değildir.

Bununla birlikte, özellikle erken dönemdeki işletmeler için hala çekicidir, çünkü geri dönüşü ve harcamayı izlemeyi kolaylaştırır.

Ayrıca, TÜFE’nin yararlarına devam ederken uygulama pazarlamacıları için işleri daha iyi hale getirmek için teknolojisiyle çok şey yaptı.

App Samurai’nin CPI ödeme modelini kullanmasına rağmen, seviye belirleme, satın alma ve kayıt gibi kurulum sonrası etkinliklerle en ilgi çekici ve yüksek kaliteli kullanıcıları başarıyla sunan sürekli bir optimizasyon motoru geliştirdiklerini vurgulamamız gerekir.

Bu nedenle, reklamverenlerin yalnızca bu etkinlikleri takip sağlayıcılarında izlemesi gerekir.

Dahası, en iyisi, önde gelen izleyicilerin çoğunu desteklemesidir, bu nedenle çoğu geliştirici, uygulama pazarlamacı ve reklamveren bunu kullanabilir.

Bu, App Samurai’nin TÜFE’nin faydalarını koruduğu ve reklamverenlerin uygulamalarına daha fazla ilgi çeken kullanıcıları yönlendirmelerine yardımcı olduğu anlamına gelir.

Ayrıca, App Samurai, olayların App Samurai’ye otomatik olarak geçmesini sağlayan büyük izleme sağlayıcılarıyla entegre olarak gelir ve sistem alt yayıncıları buna göre optimize eder.

CPI optimizasyonuna ek olarak, App Samurai ayrıca tıklama spam algılaması, VPN koruması, sahtekarlık önleme ve sanal aygıt algılama gibi başka birçok avantaj sağlar.

Mobil reklamcılığın arttığı bir dünyada, bu ilaveler ve hoş geldin App Samurai.

Ayrıca,  mağazalar ve hedeflenen ülkeler için öneriler, günlük kurulum tahminleri ve müşteri KPI’ları tarafından otomatikleştirilmiş bir alt yayıncı optimizasyonu sağlayan bir öneri motoru sunar.

Hepsinden iyisi, App Samurai yalnızca TÜFE optimizasyonunda durmuyor.

Techstars Berlin’de 2019 Sınıfına katılan sekiz şirketten biri haline geldi.

Ayrıca,  CPA (İşlem Başına Maliyet) ve CPE (Katılım Başına Maliyet) kampanyalarına da odaklanmaktadır.

Hatta alışveriş uygulamaları için kayıt ve oyun uygulamaları için öğretici tamamlamalar gibi uygulama içi eylemleri tamamlayan kullanıcılara hizmet veren başka optimizasyonları bile test ediyorlar.

Kaydolmak ücretsiz ve bir mobil kampanya oluşturmak kadar ücret almaz.

Sadece yükleme aldığınızda ödeme yapmanız gerekir. Ayrıca, aylık ödeme veya abonelik ücreti yoktur. Ancak, bir reklam kampanyası oluşturmak için minimum bütçe 100 ABD Dolarıdır.

App Samurai  , panosunda saniyeler içinde oluşturulabilecek üç etkili mobil uygulama (format) sunar.

Bunlar:

Kampanyaları Yükseltme:  Uygulamanıza ilk destek kampanyanızla zirveye ulaşma şansı verin.

Uygulamanızın başarısını görmenin en iyi yolu budur.

Satın Alma Kampanyaları: Satın  alma kampanyalarını birkaç saniye içinde yürüterek son derece ilgi çekici kullanıcılar edinme fırsatını yakalayın. Sektöre özel ölçümleri takip edebilir ve YG’yi ölçebilirsiniz.

Video Kampanyaları:  Milyonlarca potansiyel kullanıcıya ulaşma ve uygulama indirmelerinizi artırma fırsatı sunar.

Uygulama içi etkinliklerle ilgili tüm performans ölçümlerini gösteren akıllı bir gösterge panosu sunar.

Sen edebilirsiniz  ücretsiz kaydol  ve kolayca uygulama uygulama mağazalarında yer alacağı ölçerek ölçümlerini ulaşabilir.

Reklam kampanyanızı oluşturmanıza ve uygulamanızı kolayca artırmanıza olanak tanır.

appsamurai-pano

Anahtar Özellikler

  • Bir Gösterge Tablosunda Uygulama İçi Olayları İzleme
  • Ücretsiz App Store Performansını İzleme
  • Reklam Kampanyaları ile Hedeflerinize Ulaşın
  • Benzersiz Öneriler Alın

Özellikler

Amaçlanan Kullanıcılar:  Küçük İşletmeler, Orta Ölçekli İşletmeler, Büyük İşletmeler

Desteklenen Cihazlar:  Windows, Mac, Mobile Web App

Desteklenen Ülkeler:  ABD, Kanada, Avustralya, Brezilya, Almanya, Japonya, Hindistan, Meksika, İngiltere, Orta Doğu, Afrika, Asya ve Avrupa.

Desteklenen Diller:  İngilizce

Destek Seçenekleri:  Telefon Desteği, Çevrimiçi Destek, Bilgi Bankası ve SSS.

Dolayısıyla, App Samurai en iyi mobil reklamcılık platformlarından birini ispatlar   ve mobil pazarlama çalışmalarınızdan tam olarak faydalanmanıza yardımcı olur.