Amazon WordPress Eklentileri

 Amazon WordPress Eklentileri, İnternet Pazarlamasının ana bileşenlerinden biri haline geldi. Dünyadaki çevrimiçi pazarlamacılar arasında yaygın bir popülerlik kazanmıştır.

Bir Ortak olarak yer alabileceğiniz ve bir Ortak olarak çalışarak önemli komisyonlar kazanma eğiliminde olduğunuz binlerce Ortak Program ve Bağlı Kuruluş Ağı vardır.

En İyi 10 Metin İçi Reklam Programı

Affiliate Marketing’in kapsamı sınırsızdır ve uygun şekilde kullanılırsa başarılı bir çevrimiçi girişimci olabilirsiniz.

Bu bağlamda, Satış Ortakları için WordPress Eklentileri, Satış Ortağı Pazarlamacı olma çabalarınızı kolaylaştırmada önemli bir rol oynar.

Aşağıda,  size Amazon ürünlerini tanıtıyorsanız Affiliate Marketing Efforts’u son derece kolaylaştırabilen 15 En İyi Amazon WordPress Eklentisi sunuyoruz.

Amazon ürünlerini WordPress web siteniz üzerinden bir Affiliate olarak tanıtırken birçok pratik sorunla karşılaşırsınız.

Affiliate Pazarlama İşinize Nasıl Yardımcı Olabilir?

Bu, sizin tarafınızdan çok fazla çaba sarfedilmesine ve bunun için fazladan fazla zaman harcamanıza neden olur.

Affiliate Links’i manuel olarak Amazon ürünlerine göre seçmelisiniz, bu işlem zaman alıcıdır.

Öyleyse, Amazon ürünlerini çeşitli kategorilerde tanıtıyorsanız, bu tür ürünlerin uygun Ortak Bağlantılarını seçmek için de büyük çaba gerektirir.

Ürünlerinizi Amazon’da tanıtıyor olsanız bile, bu ürünleri pazarlamak için el ile çaba sarf etmeniz gerekir.

Satış Ortakları için Amazon WordPress Eklentileri kullandığınızda, tüm bu manuel çabalardan kurtulabilirsiniz.

Böylece zaman kazanabilirsiniz, Satış Ortaklığı için WordPress Amazon Eklentilerini kullanarak Satış Ortaklığı gelirlerinizi arttırın.

Böylece, aşağıdaki 15 İştirakler için En İyi Amazon WordPress Eklentisi aşağıda gösterilen sunumu inceleyebilirsiniz  ve kesinlikle İhtiyaçlarınızı karşılayacak uygun bir Amazon WordPress Eklentisi bulabilirsiniz.

Bu Amazon Eklentilerinin çoğu ücretsiz iken bazıları da satın alınabilir.

Amazan Ortaklık Programı Rehberi

15 Amazon WordPress Ortakları için Eklentiler

1.  EasyAzon

EasyAzon, en popüler Amazon Ortağı WordPress Eklentilerinden biri olma durumuna sahiptir.

EasyAzon, WordPress Admin Dashboard’unuzla anında derli toplu Amazon ortak bağlantıları oluşturmak için sahip olabileceğiniz en iyi araçlardan biridir. WordPress sitenizde kolayca ayarlanabilir. Amazon Affiliate Programı olan herhangi bir yerden EasyAzon’u kullanmaya başlayabilirsiniz.

EasyAzon 3 eklentisi zamandan tasarruf etmenize ve bir Amazon Ortağı olarak daha fazla para kazanmanıza yardımcı olur. EasyAzon’u kullanarak, kolay ve hızlı bir şekilde yüksek dönüşümlü Amazon Affiliate Linkleri oluşturabilirsiniz.

Eklenti, bağlı kuruluş bağlantılarınızı yerelleştirmenize ve böylece uluslararası trafiği tam olarak kullanmanıza olanak tanır.

Dahili bir Otomatik Bağlantı Yerelleştiricisi vardır. Daha fazla kullanıcının dikkatini ve dönüşümlerini elde etmek için ürün açılır özelliğini bile etkinleştirebilirsiniz.

EasyAzon, kodlama veya teknik bilgiye ihtiyaç duymadan Affiliate Links üzerinde tam kontrol sağlar. Amazon Affiliate Links’i oluşturmak, WordPress Panonuzdan EasyAzon Eklentisini kullanmak birkaç saniye meselesidir.

EasyAzon ile Amazon.com web sitesinden gidip elle bağlantı oluşturmak zorunda değilsiniz. Doğrudan Amazon.com’da satılabilen herhangi bir ürüne doğrudan metin bağlantısı oluşturabilirsiniz.

Amazon WordPress Eklentileri

2.  Amazon Ortaklık WordPress Eklentisi (AAWP)

Amazon Affiliate WordPress Plugin (AAWP), Amazon.com pazarındaki bağlı kuruluş kazançlarınızı ve dönüşümlerinizi artırmak için harikalar yaratabilen en popüler premium eklentilerden biridir.

Ürün incelemeleri, reklamlar ve hatta basit metin bağlantıları bile olsa, AAWP ile Amazon ürünlerinin sunumunu web sitenizde kolayca özelleştirebilirsiniz.

AAWP çok esnektir ve etkileyici bir dizi özellik ve yeterliliğe sahiptir.

AAWP, Amazon ürünlerini sitenize reklam vererek komisyon kazanmanıza olanak tanır. Ürün fiyatlarının ve indirimlerin otomatik güncellenmesini yapar.

Amazon izleme kimliği ile birlikte otomatik olarak bağlı kuruluş bağlantılarının oluşturulmasını sunar. Eklenti, listelenen ürün sayısını belirlemenizi sağlar (en iyi ilk beş, en iyi on gibi).

Amazon ürünlerini sayfanıza kısa kodlardan ekleyebilirsiniz. Amazon makale numarasına bile sahip olabilirsiniz (ISBN / ASIN).

Bağlı kuruluş girişlerinizin işlevselliğini (site genelinde) ve hatta bireysel olarak kısa kodlarla özelleştirmenize olanak tanır. Ürün karşılaştırma tabloları bile oluşturabilirsiniz. Bir ürün başlığı, açıklama, fiyat ve harekete geçirme butonları yerleştirebilirsiniz.

Ürün teşhirleriniz için farklı tasarımlara sahip olabilirsiniz. Fiyat ekran kuralları için Amazon’un şart ve koşullarına uygundur.

ABD, Almanya, Fransa, İspanya, Hindistan, Brezilya, Kanada, İngiltere, Japonya ve İtalya gibi birden fazla Amazon İş Ortağı Ağı’nı desteklemektedir.

3.  ThirstyAffiliates

ThirstyAffiliates en popüler WordPress Ortaklık Eklentisi’nden biridir. Bağlı kuruluş pazarlaması ile binlerce aktif kullanıcı tarafından güvenilir.

Blogcular için WordPress web sitelerinden para kazanmak için bir araçtır.

ThirstyAffiliates bir WordPress bağlı kuruluş bağlantı yönetimi eklentisi olarak gelir, bu sayede gönderilerinize bağlı bağlantılar eklemenizi ve yönetmenizi kolaylaştırır.

Bu Amazon WordPress Eklentisi, çirkin görünen bağlı kuruluş bağlantılarını daha güzel olanlarla değiştirmenize ve sitenizi para kazanma araçlarını kullanmanıza izin verir.

ThirstyAffiliates, birçok şaşırtıcı özelliğe sahiptir.

Sitenize yalnızca bağlı kuruluş bağlantıları ekleyemezsiniz, aynı zamanda bağlantı URL’lerini devam ettirebilir ve özelleştirebilir, birden fazla yönlendirme türü ekleyebilir, bağlantı URL’lerinde kategori öbekleri gösterebilir, WordPress araçları ve daha fazlasıyla tam alma ve verme desteği alabilirsiniz.

Anahtar kelimeleri otomatik olarak bağlayabilirsiniz. Bu nedenle, yalnızca anahtar kelimeleri sağlamanız gerekir ve bağlı kuruluş bağlantınız otomatik olarak bağlanır. Amazon hizmet şartlarına tam olarak uymak için linkleri kapatmanıza izin verir.

ThirstyAffiliates “proaktif bağlantı onarım yazılımı” sunar, böylece tüm bağlı kuruluş bağlantılarınız her zaman güncel kalır. Otomatik 404 Denetleyicisi ile proaktif bağlantı kontrolü sağlar. Ayrıca 3. taraf API’lerden içe aktarmayı da destekler.

ThirstyAffiliates ayrıca CSV Alma / Verme işlemine de izin verir. Artı, faydalı istatistiklerle dolu grafikler ve tablolar elde edersiniz. Aynı zamanda Google Analytics ile entegre edilmiştir.

4.  AmaLinks Pro

AmaLinks Pro Plugin, Amazon ile WordPress siteniz üzerinden para kazanmanızı kolaylaştırır.

AmaLinks Pro, bir Amazon WordPress eklentisi ile istediğiniz tüm özelliklere sahiptir. Amazon Ortaklık linklerini kolaylıkla eklemenizi sağlar.

Metin bağlantıları, resim bağlantıları, harekete geçirme ifadeleri düğmeleri ekleyebilir ve web sitenize ürün vitrinleri ekleyebilirsiniz. Çalışması kolaydır.

Mesaj Düzenleyicisindeki AmaLinks Pro Düğmesine basın ve ürün adına veya ASİN’e göre arama yapın. İçeriğinizdeki Amazon bağlı metin bağlantılarını oluşturmanızı, önizlemenizi, düzenlemenizi ve eklemenizi sizin için kolaylaştırır (sadece birkaç tıklamayla). Amazon Ürün listesinden mevcut herhangi bir resim boyutunu seçebilir ve yayınlarınıza ve sayfalarınıza ekleyebilirsiniz.

AmaLinks Pro,% 100 Amazon Associates Uyumlu’dur. Dahası, AmaLinks Pro çok yönlü bir Amazon WordPress eklentisidir.

Amazon Şikayetini ‘Amazon’da Satın Al’ butonları ekleyebilirsiniz. Ayrıca kendi CTA düğmelerinizi de tasarlayabilirsiniz.

Vitrin Kutunuzu, bir editör kullanımı kolay, ürün bilgileri, resimler ve bağlantılarla tasarlamanıza olanak tanır. Amazon ortak linklerini WordPress sitenize% 100 güvenle yerleştirmenizi sağlar. Veriler Amazon API’sinden alınmıştır.

Karşılaştırma Tabloları ve Bağlantı Denetleyicisi gibi birçok özellik şu anda geliştirilme aşamasındadır. Bu nedenle, AmaLinks Pro size blogunuzu Amazon Associates ile para kazanma fırsatı sunuyor.

AmaLinks Pro, Amazon’daki bağlı ürünleri bağlamak için her şeyi yapar. Okuyucularınızın dikkatini çekmenize ve ardından metin bağlantılarınız aracılığıyla Amazon’u tıklatmanıza olanak tanır.

AmaLinks çeşitli fiyatlandırma seçenekleri sunar:

  • Temel – 37 $ (5 Site Lisansı, Yıllık)
  • Prim $ 97 (Sınırsız Site Lisansı, Yıllık)
  • Platinum $ 297 (Sınırsız Site Lisansı, Ömür boyu)

Yani, AmaLinks Pro Plugin, Amazon Ortaklık Kazançlarınızı artırmak için en iyi seçenek olabilir.

5.  WooCommerce Amazon Ortakları

WooCommerce Amazon Ortakları – WordPress Eklentisi en iyi Amazon Eklentilerinden biridir.

Bu Eklentiyi kullanarak, WooCommerce WordPress Mağazanızı kar gütme jeneratörüne dönüştürebilirsiniz.

Eklenti, Amazon ürünlerini Woocommerce WordPress web sitenizde tanıtmanıza ve böylelikle yakışıklı bir Affiliate Komisyonu kazanma şansını yakalamanıza olanak tanır.

En iyi şey, herhangi bir Woocommerce veya WordPress Teması ile çalışmasıdır.

Tüm dünyadaki Amazon Konumlarından birini seçebilirsiniz. Kullanıcılar, konumlarına bağlı olarak en yakın Amazon mağazasına yönlendiriliyor.

Tüm Amazon Ürünleriniz için, birçok şaşırtıcı özellik ile birlikte kapsamlı bir Sayfa İçi Optimizasyon özelliği elde edersiniz.

6. Amazon Simple Affiliate

ASA 2 veya Amazon Simple Affiliate, WordPress için inanılmaz bir Amazon Affiliate Plugin’dir. Önde gelen Amazon Eklentilerinden biri olma durumuna sahiptir.

ASA 2, Amazon ürünlerinin basit ve hızlı entegrasyonunu sağlar. Amazon Plugin kullanmak güçlü ve henüz kolaydır.

Bu Amazon Eklentisi ile, Amazon ürünlerini sayfalarınıza kolayca gömebilirsiniz. Amazon Ürün Reklamları API’sını kullanarak, sitenizde gerçekleşen her satıştan para kazanabilirsiniz.

ASA 2, kullanıma hazır çok çeşitli güzel şablonlara sahiptir. Ayrıca, bu şablonlar her ASA 2 güncellemesinde güncel tutulur. Herhangi bir programlama bilgisi olmayanlar bile gömülü ürünlerin görünümünü özelleştirebilir.

Ürün Seçici (ürün seçici) ile, doğru Amazon ürünlerini WordPress posta editörünüzde doğrudan kolayca bulabilirsiniz. Hatta sizin için doğru kısa kodu oluşturur.

ASA 2, WordPress’te ürünleri kalıcı olarak saklayabileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz Ürün Depoları sunar. Bu nedenle, Amazon API’sine gereksiz isteklerde bulunmanız gerekmez.

Ayrıca, ASA 2, yer tutucunun içeriğiyle dinamik olarak etkileşime girmenizi sağlayan dinamik şablonlara sahiptir. ASA 2, bir ziyaretçinin kökenini bile tanıyabilir ve ürünü, menşe ülkesinin Amazon mağazasından yükler. Yani, hiçbir satışı kaybetmeyeceksiniz!

ASA 2, 59 $ ‘dan başlayan ve sadece 249 $’ dan başlayan en yüksek fiyatlandırma planlarında mevcuttur.

7.  Amazon eStore Ortakları Eklentisi

Amazon eStore Affiliates Plugin, İştirakler için kullanımı en kolay ve güçlü Amazon WordPress Plugin’den biri olarak geliyor. Aslında, en iyi Amazon WordPress Eklentisi olarak değerlendirildi.

Özelliklerle doludur ve tüm Amazon konumlarını kullanılabilir duruma getirir.

Amazon eStore Affiliates Plugin SEO hazır ve bir Facebook mağazası da içeriyor.

Amazon eStore Affiliates Plugin’i kullanarak, Amazon Ürünler’i WordPress sitenizde reklam verme ve uygun alımlar yoluyla yakışıklı komisyonlar kazanma fırsatını yakalarsınız.

Eklenti de 90 günlük çerez özelliği ile birlikte geliyor.

8. Amazon Link

Amazon Link, Ortaklar için bir çok popüler ve önde gelen WordPress Amazon Eklentisidir. Bu Amazon Link Eklentisi, Amazon Ürünlerine hızlı bir şekilde WordPress web sitesi yayınlarına ve sayfalarına bağlantılar eklemenizi sağlar.

WordPress web sitenizde tanıtmak istediğiniz Amazon ürün bağlantıları, metin bağlantıları, küçük resimler, karmaşık şablonlar, tam boyutlu görüntüler veya tam gelişmiş Amazon Flash widget’ları olabilir.

Ürün bağlantıları ABD, İngiltere, Kanada, Japonya, İtalya, Fransa, Almanya, İspanya, Çin veya Hindistan dahil olmak üzere herhangi bir Amazon alanından alınabilir.

Ürün linkleri Amazon iştirakçi kimliğini içerir, böylece linkler kullanılarak satın alınan ürünlerde komisyon toplamak mümkündür. Üyelerin posta ve sayfalarda ürün bağlantılarının kolayca oluşturulmasını sağlayan bir arama aracı vardır.

Eklenti, ürün bağlantıları oluşturmak için kısa kodlar kullanmanızı sağlar. Okuyucunun uyruğuna dayanan ürün bağlantılarının yerelleştirilmesini destekler. Amazon Ürün Ayrıntıları, Web Sayfalarının hızlı bir şekilde yüklendiğinden emin olmak için önbelleğe alınır.

9. Amazon Auto Links

Yerinde Amazon Otomatik Bağlantılar Eklentisi ile artık manuel olarak ürün araması yapmanız ve bağlı kuruluş bağlantılarını yapıştırmanız gerekmeyecek.

Eklenti işi çok iyi yapıyor ve artık bu tekrarlayan işlerle uğraşmanıza gerek kalmıyor. Web sitenizdeki ürün bağlantılarını görüntülemek istediğiniz kategorileri seçmeniz yeterlidir, gerisi eklenti tarafından yapılır.

Amazon Otomatik Bağlantılar eklentisi, web sitesindeki Amazon ürün bağlantılarını otomatik olarak görüntüler. Bağlantılar, Amazon Ortak Kimliği’nizle etiketlenir.

Plugin, 10 Amazon Yerleşimini desteklemektedir ve hatta Javascript devre dışı tarayıcılarda çalışmaktadır.

Eklenti, reklamları widget şeklinde eklemenizi sağlar. Oluşturulan kısa kodu veya PHP kodunu bağlantıların göründüğü yerlere bile yerleştirebilirsiniz. Eklenti bile belirli bir ürünü aramanıza izin verir.

10.  Postadaki Amazon Ürünü

Posta Eklentisindeki Amazon Ürünü, yalnızca Amazon Ürünü ASIN’i kullanarak WordPress postalarınıza veya sayfalarınıza hızlı bir şekilde biçimlendirilmiş Amazon Ürünlerini veya Öğelerini eklemenizi sağlar.

Eklenti, herhangi bir Amazon Ürününü web sitenize tanıtmak ve incelemeler yapmak istediğiniz açıklamaları veya açıklamaları göstermenizi sağlar.

Böylece web sitenizi Amazon özel ürünleri ile para kazanma fırsatı elde edersiniz. Yalnızca sitenize ihtiyaç duyduğunuz öğeleri ekleme özgürlüğüne sahip olursunuz. Eklenti bir sayfaya veya bir Kısa Kod kullanarak gönderiye kadar öğe eklemenizi sağlar.

Eklenti Amazon Ürün Reklam API’sini kullanır. Eklentiyi kullanmak için, Amazon Product Advertising API anahtarlarıyla birlikte bir Amazon Ortaklık Hesabınız olmalıdır.

11.  Amazon Associates Bağlantı Oluşturucu

Amazon Associates Link Builder Eklentisi, WordPress için resmi ücretsiz Amazon Associates Program eklentisi olarak tanınır.

Bu Amazon Eklentisini kullanarak, Amazon kataloğundaki ürünleri arayabilir ve gerçek zamanlı fiyat ve bulunabilirlik bilgilerini öğrenmeye devam edebilirsiniz.

Hepsi bu kadar değil, çünkü bu WordPress Amazon Eklentisi, yazılarınızı Amazon.com’daki ürünlere linkler oluşturmanıza izin verir.

Metin bağlantıları oluşturabilir ve özel reklam birimleri oluşturabilirsiniz. Ayrıca, kendi avantajınıza kullanabileceğiniz kullanıma hazır widget’ları da içerir.

Eklenti, Amazon Product Advertising API’ye gerçek zamanlı çağrılar yapar ve Amazon.com’un ürün kataloğundaki öğelerle ilgili bilgileri arar.

Ayrıca, bağlantı içeriğinin yüklenme süresini azaltmak için yerleşik bir önbellek mekanizması içerir. Eklenti, her reklam birimi için siparişleri ve kazanç bilgilerini izlemenizi sağlar.

Bu Amazon eklentisi beta biçimindedir. Ancak, düzenli olarak yeni özellikler eklenmektedir.

12.  WooZone

WooZone – Amazon Associates Paket Paketi şunları içerir:

  • WooZone – WooCommerce Amazon Ortakları
  • WooZone İçeriksel – Amazon Reklam Eklentisi
  • ADF – WordPress için Amazon İndirim Bulucu
  • Krallık – Woocommerce Amazon Ortakları Teması

Paketi yüklemeniz, tüm eklentileri ayarlamanız ve Amazon ortak kimliğinizi girmeniz gerekir.

90 günlük çerez özelliği, yalnızca reklamını yaptığınız ürünlerden değil, ziyaretçilerinizin satın aldığı tüm ürünlerden reklam ücreti almanıza olanak tanır.

WooZone Eklentisini kullanarak, Amazon’dan WooCommerce Mağazanızdaki ürünleri toplu olarak içe aktarabilirsiniz. Ultra hızlı içe aktarma sistemi, ürünleri bir saniyeden daha kısa sürede içe aktarmanıza olanak tanır.

Ayrıca, WooZone Eklentisi, başlıklar, ürün özellikleri, fiyatlar, ürün açıklamaları ve ürün incelemeleri de dahil olmak üzere tüm Amazon ürünleri için mevcut olan tüm verileri izler.

Umarım gönderinin sizin için son derece yararlı olduğunu kanıtlarız. Biz özellikli var  Şirketi’nde 12 En İyi WordPress Amazon Plugins . WordPress siteniz için en uygun Amazon eklentisini bulmakta başarılı olacağınıza kesinlikle inanıyoruz.

Bu Amazon Eklentileri gönderisini beğendiyseniz, arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla paylaşın. Görüş ve önerilerinizi memnuniyetle karşılıyoruz.

13.Amazon Product In a Post plugin

Bir Post eklentisindeki Amazon Ürünü, yalnızca Amazon ürünü ASIN’i kullanarak herhangi bir sayfaya veya yayına biçimlendirilmiş Amazon Ürünlerini / Öğelerini hızlıca eklemek için kullanılabilir.

Eklenti, Amazon’dan ürün bilgilerini sitenizde göstermesi için Amazon Ürün Reklamı API’sini kullanır. Eklentiyi kullanmak için şunlara sahip olmalısınız:
1. Bir Amazon Ortaklık Hesabı
2. Amazon Ürün Reklamı API anahtarları (Yalnızca Kök Anahtarlar).

14. WP Associate Post R2

WP Associate Post R2 ”, Amazon Associates’e dayanan bir eklentidir ve Rakuten Affiliate ile Yahoo Shopping Affiliate’i (ValueCommerce) kolayca kurar.

“Amazon Product Advertising API” kullanmak için Amazon Associate erişim anahtarı ve gizli erişim anahtarı gereklidir.

15.Amazon Book Store

Amazon Kitap Mağazası widget’ı, Amazon ürünlerini blogunuzun, derginizin veya WordPress destekli web sitenizin kenar çubuğunda satmak için basit bir yol sunar. Widget, her seferinde farklı ürünler sergilenerek birçok kez eklenebilir.

Belirli ürünleri web sitenizin belirli sayfalarında satabilir veya pencere aracının rasgele seçeceği bir ürün havuzu tanımlayabilirsiniz. Bu, kişisel POST’larınızla ilgili bir Amazon ürün deposunu hızla oluşturmanıza olanak sağlar.

Amazon WordPress Plugins