En İyi 20 AdSense Alternatif

Burada, En İyi Google Adsense Alternatif listeledik.

Bu Adsense alternatif reklam ağları, blog trafiğinizden kolayca para kazanmanıza olanak tanır.

Google Adsense’den mutlaka daha iyi olmayabilirler, ancak yine de size Google Adsense’den daha iyi kazanç ve sonuç vermeye devam ederler.

Bu yüzden, Blogcular ve web sitesi sahiplerine yönelik bu En İyi Google Adsense Alternatiflerine bir göz atalım .

20 En Popüler Google AdSense Alternatifleri

1.  Media.net

Media.net, özellikle reklam türleri açısından Google Adsense için en iyi alternatiflerden biridir. Size Yahoo! Bing Ağı ve yüksek ödeme yapan reklamlar sunuyor. Forbes, Reuters, Good Housekeeping ve ELLE gibi birçok yayıncıya sahip en büyük bağlamsal reklam ağlarından biri olma statüsüne sahiptir.

Media.net, içerik reklamı, arama hedefleme reklamı, web çubuğu ve mobil reklamlar gibi yayıncılarına çeşitli reklam stilleri sağlar. Ancak, bir sayfada yalnızca bir reklam türünün görünmesine izin verir. Ayrıca, onayladıkları sitelerde de biraz katıdırlar. Bu nedenle, tüm kurallarını ve yönetmeliklerini okuyun ve anında onay almak ve hesabınızı korumak için bunları dikkatle izleyin.

Media.net

2.  PropellerAds Medyası

PropellerAds, en büyük BGBM Reklam Ağı’ndan biridir ve Google Adsense için iyi bir alternatiftir. Bu, PropellerAds’in web sitenizde oluşturduğunuz her 1000 reklam gösterimi için ödeme yaptığı anlamına gelir. Dolayısıyla, kullanıcıların reklamları tıklaması gerekli değildir. Web sitenizde reklam gösterimleri oluşturmak için ödeme alırsınız.

Web sitesi trafiğinin iyi ve istikrarlı kalitesine sahipseniz, o zaman PropellerAds Reklam BGBM Reklamları ayınızdaki ay için garantili gelir sağlayabilir.

En yüksek eBGBM oranlarından birini sağlar ve tüm cihazlarda ve platformlarda küresel web ve mobil trafiğinden etkili bir şekilde para kazanır. PropellerAds Media, blogunuz veya web siteniz için OnClick PopUnder Reklamları, Mobil Reklamlar, Klasik Banner Reklamlar, Kaydırıcı Reklamlar, Doğrudan Reklamlar ve Video Reklamlar dahil olmak üzere çeşitli reklam ürünleri sunar.

Başlamak çok kolay. Hesap onayı yüksektir. PropellerAds, reklam gelirlerinin% 80’ini yayıncılarla paylaşır. Ödeme Net30 şartlarına dayanmaktadır ve Payoneer, Banka Havalesi, Webmoney vb. Gibi çeşitli ödeme yöntemlerini içerir. Ayrıca, Propeller Reklamlar, şart ve koşullarını yerine getirdiği sürece her tür web sitesini kabul eder. Minimum trafik gereksinimi yoktur. Diğer Reklam Ağları ile uyumludur.

PropellerAds Medyası

3.  Chitika

Chitika Reklam Ağı, Adsense’e çok benzediğinden, bu en iyi Google Adsense Alternatifleri listesinde haklı bir yer bulur. Yalnızca içeriğe dayalı reklamlar yayınlar ve reklamlarınızı özelleştirmenize olanak tanır. Herhangi bir sorun olmadan Adsense ile birlikte kullanılabilir.

Chitika Paypal ve Çek ile öder. Paypal için minimum ödeme şartı 10 ABD dolarıdır ve Çek için 50 ABD dolarıdır. Kolay bir hesap onay süreci yürütür ve bu şekilde katı trafik gereklilikleri yoktur. Ayda dört milyara kadar hedefli reklam yayınlıyor. Chitika reklamları hedeflenmiş aramadır. Dolayısıyla, trafiklerinin çoğunu arama motorlarından alan web siteleri için en iyi şekilde çalışırlar. Ayrıca sizin için ek bir gelir kaynağı olabilecek bir ortaklık programı vardır.

Chitika

4.  HilltopAds

HilltopAds başka bir popüler Reklam Ağı. 2014 yılında başlatılan HilltopAds, yeni blogcular ve deneyimli web yöneticileri için en iyisidir! Bu ağ, hemen hemen tüm dikey sektörlerle çalışır ve pop-up, invideo banner’ları, görüntülü banner’lar ve doğrudan bağlantılar gibi reklam biçimleriyle BGBM, EBM, TBM, CPS, ÜFE ve BGBM reklam kampanyaları sunar.

HilltopAds’in en iyi avantajlarından biri çok cömert ödeme eşiğidir: sadece Net7. Ödemeden önce 50 ABD Doları tutarındaki minimum bakiye, PayPal, Paxum, Bitcoin, WebMoney, Havale, ePayments ve ePayService ile ödenebilir. Diğer bir özellik ise, her gösterime ulaşmak isteyen mobil operatör trafiğine sahip Yayıncılar için harika olan Anti-reklam engelleme çözümüdür.

HilltopAds popüler sektörler, Dating, Video Streaming, Oyun, Dosya Barındırma, Pin Gönderme, İndirme, Sweepstake ve Eğlence içerir.

Reklamverenler, Self-Service platformundan en az 200 $ depozito ile faydalanır.

HilltopAds

5.  Revenue Hits

Revenue Hitler bir başka çok popüler Reklam Ağı ve Google Adsense Alternatif için iyi bir seçim. Uzun yıllar sektörde olmuştur. Bir Performans Reklam Ağı olarak işlev görür ve birçok niş için yararlı olabilecek EBM Reklamları sunar. Bir TBM veya BGBM Ağı değildir. Dolayısıyla, bir ziyaretçi belirli eylemler gerçekleştirdiğinde ödeme alırsınız.

Afiş, kaydırıcılar, pop-under, düğmeler, geçiş reklamları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli Reklam Türleri sunar. Gelir İsabetleriyle, coğrafi hedefli reklamların yanı sıra içeriğe de sahip olursunuz. Hiçbir içeriği olmayan sayfalarda reklam göstermezler. Gelir Hitler Net30 bazında ödeme yapar ve ödeme seçenekleri Paypal, Payoneer ve Banka Havalesi içerir. Minimum ödeme eşiği 50 ABD dolarıdır.

Gelir Hits

6.  AdBuff

AdBuff en iyi bir Adsense Alternatif Reklam Ağı olarak tanımlanabilir. Yenilikçi reklam birimleri sunar ve size sayfa BGBG’nizi iki katına çıkarma fırsatı sunar. AdBuff ile en büyük avantaj, Adsense ve AdBuff Ads’i web sitenizde birlikte çalıştırabilmenizdir. Web sitenizden kolayca para kazanmanıza yardımcı olan Gerçek Zamanlı Teklif Verme (RTT) platformu sunar. Ancak, AdBuff’ın reklamverenler ve yayıncılar için katı onay kuralları vardır.

Genellikle ABD, İngiltere, Kanada ve Avustralya gibi ülkelerden gelen trafiğin çoğunluğuna sahip yayıncıları kabul ederler. Ayrıca, günde en az 2000 benzersiz ziyaretçinin en az trafik gereksinimi vardır. En az yedi gün sürebilen uzun bir onay sürecine sahiptir. Her onaylı siteye 25 $ ‘lık bir karşılama bonusu sunuyor. AdBuff, en iyi Adsense Alternatif Reklam Ağı’na baktığınızda en önemli konular arasında yer almalıdır.

AdBuff

7.  Infolinks

Infolinks, Google Adsense’den farklı olarak, içeriğe dayalı reklamlar sunmasa da, yine de AdSense’e şiddetle tavsiye edilen bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Aslında, Infolinks en popüler metin içi reklam ağlarından biridir. Metin içi reklam birimi ve çerçeve içi reklam birimi dahil olmak üzere çeşitli Reklam biçimleri sağlar. Kayıt süreci kolay ve düşük bir minimum ödeme eşiği koydu.

Infolinks, 200.000’den fazla çevrimiçi yayıncının kullanılmayan reklam alanlarından para kazanmasına yardımcı oluyor. Kurulum ücretleri, minimum trafik gereksinimleri ve gizli taahhütler yoktur. Infolinks sitenize kolayca entegre edilebilir. Büyük veya küçük yayıncılar için eşit derecede uygundur. Son derece özelleştirilebilir ürünler, web sitenizin trafiğinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Ancak, içerikte zayıfsa bir siteyi onaylamaz.

INFOLINKS

8.  Bidvertiser

Bidvertiser, önde gelen bir PPC veya TBM Reklam Ağıdır. Adsense onayını almazsanız veya Adsense tarafından engellenir veya engellenirse, Google Adsense’ye harika bir alternatif sunar. Sitenizde reklam vermek için bir teklif sistemi kullanır. En yüksek teklif veren, sitenizde reklam verebilir. Bu nedenle, bu reklam platformundan yararlanabilmeniz biraz zaman alır.

Bidvertiser, Banner Reklamlar, Metin Reklamları, Slider Reklamları ve Mobil Reklamlar dahil olmak üzere çeşitli reklam biçimleri sunar. Reklamları, web sitenizin görünümüne ve izlenimine uygun şekilde özelleştirebilirsiniz. Net30 ödeme sürecini kullanırlar ve Paypal, çek veya havale ile aylık ödeme yaparlar. Paypal için minimum ödeme tutarı $ 10 USD iken, çek için 50 ABD dolarıdır.

Bidvertiser

9.  PopAds

PopAds büyük ölçüde pop-under bir reklam ağı ve Google Adsense için popüler bir alternatiftir. İnternetteki en yüksek ödeme yapan reklam ağlarından biridir. Para çekme talepleri günlük olarak ele alındığından hızlı ödeme işlemine bakabilirsiniz.

Ayrıca, ödeme istekleri istediğiniz zaman yapılabilir. Ayrıca, PopAds ile kayıt süreci ve site onayı kolaydır. Web sitenizin trafiğinden para kazanmak için yüksek kaliteli pop-under reklamları sunmaya devam ediyor. Hatta site ziyaretçileriniz için pop-under reklam sıklığı ayarlamanıza da izin verir. Herhangi bir sorun ya da problem ile sıkışmış iseniz, o zaman hızlı ve kaliteli destek sistemi zor bir durum boyunca size yelken açar.

PopAds

10.  Clicksor

Clicksor, yayıncılar ve reklamverenler için en popüler bağlamsal reklam ağlarından biridir. Google Adsense’e bir alternatif arayışındaysanız, Clicksor kesinlikle görülmeye değer. Clicksor, reklam kazancınızı artırmak için mümkün olan her şekilde destek verir.

Clicksor Reklam Ağı, web sitesi içeriğiyle en alakalı bir web sitesine reklam yerleştirerek çalışır. Bu reklamlar, kullanıcıları tıklamaya teşvik eder. Reklamverenler, reklamlarını alakalı web sitelerinde görüntülemek için Clicksor’u kaydeder ve öder. Diğer taraftan, yayıncılar web sitelerinde herhangi bir reklam tıklandığında her zaman büyük bir komisyon kazanırlar.
Clicksor’un yayıncılar için asgari trafik gerekliliği yoktur. Teklif türleri arasında GBM, TÜFE, BGBM ve TBM bulunur. Google Adsense ile uyumludur. Sayfa içi banner’lar, satır içi metin reklamlar, pop-under reklamlar, geçiş reklamları ve katman banner’ları içeren birçok reklam seçeneği sunar.

Mobil Reklam Birimleri kullanılabilir ve WordPress Eklentilerini bile destekler. Yayıncının gelir payı% 60 ile% 85 arasında bir yerde. Net-15 ödeme koşullarında çalışır. Kullanılabilir ödeme yöntemleri arasında Paypal, Banka Havalesi ve Çek, minimum ödeme eşiği 50 ABD dolarıdır. Ayrıca, hızlı bir kayıt ve onay sürecini destekler.

Clicksor

11.  Amazon Associates

Peki, web sitenizde Amazon’da bulunan bir ürün satıyorsanız, dünyanın en büyük online alışveriş mağazası olan Amazon tarafından yürütülen Amazon Associates programından faydalanabilirsiniz. Amazon Associates’in çalışmasının anlaşılması kolaydır. Aslında, Amazon size blogunuza yerleştirebileceğiniz dinamik resim reklamlar sağlar. Bu reklamları tanıtabilirsiniz ve bağlantınızdan bir satış yapıldığında komisyon kazanırsınız. Ancak, bu bir PPC veya BGBM Programı değildir.

Yayıncılar, mobil pop-up’ları, banner’ları, widget’ları, metinleri ve görüntü linklerini içeren çok çeşitli reklamlara erişebilir. Yerel Alışveriş Reklamları da mevcuttur. Dolayısıyla, Apple ürünleriyle ilgili bir blogunuz varsa ve ziyaretçilerinizi bir iPod satın almaya yönlendiren bir reklam yerleştirdiniz. 1500 $ değerinde bir satış yaptığınızda, komisyon olarak 100 $ alabilirsiniz. İyi olan şey, bir satış yapıldığında, ilk başta tavsiye edilen bir ürün olmasa bile bir komisyon kazanmanızdır. Başka bir artı, aynı anda Google Associates ile Amazon Associates kullanabilirsiniz. Ancak, Amerika Birleşik Devletleri dışında yaşıyorsanız, bir komisyon alırsınız.

Amazon Associates

12.  ExoClick

ExoClick, dünyanın en büyük Reklam Ağı’ndan biridir. 100 milyardan fazla coğrafi hedefli aylık reklam gösterimi sunuyorlar. Yayıncılar ve reklamverenler için TBM ve BGBM tabanlı Reklam Türleri sağlar. Sektördeki en yüksek BGBM oranlarından birine sahipler. BGBM oranı, 1000 gösterim başına 2 TL’ye kadar çıkabilir. TBM oranı ise tıklama başına 0,10 ABD dolarından fazladır.

Ödeme seçenekleri Paypal, Payoneer ve Havale içerir. Minimum ödeme eşikleri 20 ABD dolarıdır. Net-7 ödeme seçeneğini kullanır, bu yüzden ödemeler hızlı yapılır. Çeşitli nişler için büyük bir reklamvereni ve yayıncı envanteri var. Temiz, kaliteli ve coğrafi hedefli reklamlar sunar. Desteği hızlı ve güvenilirdir.

ExoClick

13.  Clickadu

Clickadu, günlük olarak on binlerce gösterim üreten en hızlı büyüyen reklam ağlarından biridir. Asıl odak noktası reklamların altında pop-up ve bu özel reklam türünde uzmanlaşmıştır. Dünya genelinde reklam verenlere ve yayıncılara hizmet veriyorlar. Minimum trafik gereksinimi yoktur ve yeni yayıncılar hemen reklam ağını kullanabilir.

Dünyada en çok sıralanan reklam ağlarından biri olan hızlı onay sürecini kurmak ve çalıştırmak kolaydır. Çevrimiçi reklamcılığa yeni başlayanlar için iyi bir seçenek. Desteklenen ödeme yöntemleri Paypal, Web Parası, Payoneer ve Banka Havalesidir. Net-30 programını takip ediyorlar. Minimum ödeme eşikleri 100 $ ‘dır.Clickadu

14.  Adsterra

Adsterra, 10 milyardan fazla coğrafi hedefli aylık reklam gösterimi sunan güçlü ve popüler bir premium reklam ağıdır. Web’de yaygın olarak kullanılan popüler reklam biçimlerini ve pop-up’lar, doğrudan bağlantılar, standart banner’lar, şınavlar, kaydırıcılar ve geçiş reklamları gibi mobil cihazlar sunarlar.

Tüm ülkeler için yüksek bir doluluk oranına sahiptir ve her çeşit nişten gelen web siteleri için uygundur. Yayıncılara zamanında ödeme yapma konusunda temiz bir sicile sahipler. Ödemeler, Paypal, Payoneer ve Banka Havalesi dahil olmak üzere tüm önemli ödeme sistemleriyle iki haftada bir yapılır. Ayrıca% 5’lik bir Yönlendirme Programı yürütmektedir.

Adsterra

15.  ShareASale

ShareASale, onlarla kayıtlı ürünleri tanıtmak için size ödeme yapan lider bir bağlı kuruluş pazarlama ağıdır. Blog’unuzdan hızla kazanmak istiyorsanız, Google Adsense’ye harika bir alternatif. Çok çeşitli ortaklık teklifleri sağlar, bu sayede iyi bir ürün seçimi yaparsınız ve blog kitlenize uyanları seçip tanıtabilirsiniz.

İstediğiniz hemen hemen tüm ürünlere kaydolmanızı sağlar. Kurs başına ödeme ve satış başına ödeme sağlar. Giyim ve moda, gıda ve fitness, teknoloji, blog, kitap yayıncılığı, escort, düğün vb. Gibi çeşitli nişlerdeki geniş bloglar için uygundur. Kolay bir kayıt işlemi yürütür ve onay oldukça hızlıdır. Minimum ödeme eşiği, kolayca elde edilebilen sadece 50 $ ‘dır. Her ayın 20’sinde ödeme yapar.

ShareASale

16. Yllix Media

Yllix, son yıllarda iyi bir BGBM ve birçok para kazanma seçeneği sunan çok şey duyduğum bir ağdır. Ana sayfaları basit görünebilir ancak panoları mükemmeldir ve başlamak kolaydır. Yllix, reklamları, mobil yönlendirmeleri, kaydırıcıları, katman reklamları ve tam sayfa reklamları altında Pop’a sahiptir. Böylece, iyi bir TO elde edebilir ve onlarla para kazanabilirsiniz. Yeni başlayanlar için kesinlikle iyi bir seçenek ve onayı hızlı.

Yllix Medya

17. PopCash

Popcash, uzun zamandır yayılmış olan çok iyi bir ağdır ve genellikle PopAds ile benzer sonuçlar verir (bkz. Sayı 4). PopCash, hem mobil hem de masaüstü trafik için tüm ülkeler için mükemmel bir BGBM’ye ve iyi bir envantere sahip olan PopUnder reklamlarına sahiptir. Ödemelerinizi kontrol panelinden talep edebilir ve Paypal, Payza ve Paxum ile ödeme yapabilirsiniz. Para transferleri genellikle 24-48 saat sürer, bu da hiç de kötü değildir. Buradan kaydolun ve Popcash ile başlayın.

PopCash

18. Facebook Seyirci Ağı

Bunu en büyük kazancımızdan biri olduğundan, 2017 yılında ekliyorum. Facebook, 2015 yılında Anında Makaleler oluşturdu ve geçen yıl Kitle İletişim Ağı’ndaki makalelerinizden para kazanmanıza izin vermeye başladı. Bununla birlikte binlerce dolar kazandık, ancak bu yalnızca mobil kullanıcılardan Facebook trafiğiniz varsa geçerlidir. Gerisi için, Adsense veya Revcontent gibi diğer ağlarla para kazanmak daha iyidir. Facebook Instant Articles reklamlarıyla çalışmak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıdan daha fazla bilgi edinin.

Facebook Kitle Ağı

19.  OIO Yayınevi

OIO Publisher, kendi reklamlarınızı yöneterek web sitenizden para kazanmanızı sağlayan bir WordPress eklentisidir. Kurulum süreci uzun olmasına rağmen, kullanımı kolaydır. Kurulum tamamlandıktan sonra eklenti, sitenizde reklam satma sürecine dahil olan birçok hususu otomatik hale getirir. Ancak, yine de reklamverenleri işe almak zorunda kalacaksınız.

Reklamverenlerin işe alımında size yardımcı olacak bir OIO reklam pazarı var. Pazar yeri, reklamverenleri zaman zaman size getirebilir, ancak reklam alanınızı doldurmak için buna güvenemezsiniz. Reklamverenlere kendi başınıza ulaşmak için çaba harcamanız gerekir.

Motive edilmiş bir satış görevlisiyseniz ve blogunuz veya web siteniz reklam verenler için cazipse, bu araç onu mükemmel bir AdSense alternatifi haline getiren birçok avantaj sunar. Ödemeyi beklemek zorunda kalmadan, reklamverenlerden ön ödeme alırsınız. Kazançlarınızdan herhangi birini bir ağ ile paylaşmak zorunda kalmayacaksınız. Yasaklama veya kazancınızı geri alma riskiyle karşı karşıya değilsiniz. Doğrudan reklamverenlerinizle görüşebilir ve onlarla ilişkiler oluşturabilirsiniz.

OIO Publisher için bir ön ödeme maliyeti var. Motive edilmiş yayıncılar için, bu aracın, karşılığında aldığınız büyük değeri göz önünde bulundurarak fiyatına değer olduğunu düşünüyoruz.

OIO Publisher

20. Viglink

Web sitenizdeki niteleyici ürünlere sıradan bağlantılar oluşturursanız, Viglink bunları para kazanabileceğiniz bağlı kuruluş bağlantılarına dönüştürür. Tüccarlarla ilişkileri sürdürüyorlar. Servisleri karşılığında komisyonlarınızın bir yüzdesini tutuyorlar ve sonra geri kalanını ödüyorlar. Kullandığınız Viglink hizmetine bağlı olarak,% 25’lik bir tutar veya kazancınızın açıklanmayan bir yüzdesini alabilirler.

Detaylar:

  • Yayıncılara net 60 gün ödeme yapıyorlar.
  • Ödeme eşiği 10,00 dolar.
  • Ödeme, ek ücret olmadan PayPal ile yapılır.

VigLink