Farklı Açılış Sayfası Oluşturma

Açılış sayfası oluşturma nın  aşağıda bazı yollarını listeledik. Bir ziyaretçinin bir çevrimiçi arama sonucunu tıkladıktan sonra veya bir reklam bağlantısına tıklayarak ulaştığı web sayfasıdır.

Ana sayfanızı açılış sayfanız olarak yapabilir veya web sitenizde başka bir web sayfasını açılış sayfası olarak da yapabilirsiniz.

İlgilenmeniz gereken önemli nokta, açılış sayfanızın iyice optimize edilmesi, böylece ziyaretçilerin potansiyel müşterilere dönüşmesi ve olası satışların bir satışa dönüştürülmesidir.

Pazarlama çabalarınız, ilgi çekici ve optimize edilmiş açılış sayfaları oluşturmaya odaklanmalıdır. Böylece, ziyaretçilerinizin trafiğini çoğu zaman kaliteli potansiyel müşterilere dönüştürmede başarılı olursunuz. Bir açılış sayfasının içeriğinin amacı, ziyaretçilerinizi ürünlerinizin veya hizmetlerin yararlarını ayrıntılarıyla açıklayarak veya bazı harekete geçirici mesajlar vererek bir formu doldurmaya teşvik etmektir. Hepsi bir arada, güçlü bir açılış sayfasının tüm gerekli bileşenlerine sahip optimize edilmiş bir açılış sayfası oluştururken başarılı olmalısınız.

Bunun için bir açılış sayfası oluşturmanın farklı yollarından haberdar olmanız gerekir.

Burada, açılış sayfaları oluşturmanın farklı yollarını saydım. Aşağıda gösterilen tüm teknikler, etkileyici ve optimize edilmiş açılış sayfaları oluşturmaya yetecek kadar yetkin.

Açılış Sayfası Nasıl Oluşturulur?

HTML Şablonlarını Kullanarak Açılış Sayfasını Oluşturun

Teknoloji meraklısı bir kişi değilseniz, zorlayıcı ve güçlü bir açılış sayfası oluşturmak, kodlama ve bir açılış sayfası tasarlama gibi zorlu bir istek olabilir. Ancak, önceden tasarlanmış HTML Açılış Sayfası Şablonları biçiminde sizden önce etkili bir seçenek var. HTML Açılış Sayfası Şablonları kullanmak, etkili ve verimli bir açılış sayfası tasarlamanın teknik ayrıntılarına girmek istemeyen web yöneticileri ve işletme sahipleri için mükemmel bir seçimdir.

Açılış sayfanız her açıdan mükemmel olmalı ve html açılış sayfası (şablonlar) bir açılış sayfasında sahip olmanız gereken her öğeyi sunar. Tasarımlarda zariftir ve ürünlerinizi veya hizmetlerinizi satmaya odaklanabilirsiniz. Aslında her işletme ihtiyacı için bir açılış sayfası şablonu var. Farklı stiller, renkler, desenler ve düzen varyasyonları sunarlar. Tamamen duyarlı bir tasarım da dahil olmak üzere etkileyici özelliklerle doludurlar. Örneğin, Themefores de t  sayısız şaşırtıcı HTML Açılış Sayfası şablonları sahip olsun.

Hazır HTML Şablonları ile, içeriği ve ürün resimlerini güncellemeniz yeterlidir. Dolayısıyla, HTML şablonları aracılığıyla bir açılış sayfası oluşturmak kolay bir iş olabilir.

CMS kullanarak Açılış Sayfasını Oluşturma

Aslında ilerledikçe, yeni şirketler ve küçük işletmeler açılış sayfalarını tasarlarken çok fazla dolar harcayamıyor. Peki harika bir açılış sayfası oluşturmak için onlarla ne gibi bir seçenek var? İyi bir seçenek olarak açılış sayfaları oluşturmak için WordPress veya Joomla gibi CMS kullanabilirsiniz. CMS’yi kullanarak ziyaretçileriniz için hedeflenmiş açılış sayfaları oluşturabilirsiniz. Ürün veya hizmetlerinizin her biri için farklı açılış sayfaları oluşturabilirsiniz. Artı: Açılış sayfalarınız arama sonuçlarında sıralanır. Bir açılış sayfası oluşturmak için CMS kullanmanın bir diğer avantajı, web sitenizi istediğiniz sıklıkta güncelleyebileceğiniz gerçeğidir.

Çok sayıda harika özelliğe sahip ücretsiz ve ücretli CMS yazılımı var. WordPress ve Joomla, en popüler CMS Yazılımlarından birisidir (WordPress, bloglama yazılımıdır, ancak CMS olarak kullanılabilir).

Açılış Sayfaları Yaratın-2

CMS Eklentilerini kullanarak Açılış Sayfaları Oluşturma

CMS Eklentileri’ni kullanarak açılış sayfaları oluşturmak için başka bir yol var. Açılış sayfalarınızı anında ve kolayca oluşturabileceğiniz çeşitli CMS Eklentileri vardır. Açılış sayfaları oluşturmak için en popüler ve yüksek oranda kullanılan CMS Eklentileri arasında, Premise ve InstaBuilder Eklentileri bulunur. WordPress ortamına kolayca entegre edilebilir ve optimize edilmiş açılış Sayfaları oluşturmada oldukça verimlidir.

CMS eklentileri ile ürün açılış sayfası, Squeeze sayfası, teklif sayfası, hediye sayfası vb. Gibi ihtiyaçlar doğrultusunda bir açılış sayfası oluşturabilirsiniz.

Açılış Sayfaları Yaratın-3

Çevrimiçi Hizmetleri Kullanarak

Güçlü açılış sayfaları oluşturmak ve sizinle birlikte kaynak sağlamak istediğinizde, geçerli bir çözüm çevrimiçi hizmetlerin kullanımı biçiminde gelir. Açılış sayfaları oluşturmak için çevrimiçi hizmetlerin öne çıkan örnekleri arasında, diğerleri arasında Unbounce.com ve Hubspot.com bulunmaktadır. Bu çevrimiçi hizmetler aslında kendileri tarafından barındırılan çözümler.

Sayfa SEO (OnPage) Nasıl Geliştirilir?

Çevrimiçi hizmetleri kullanmanın çeşitli avantajları vardır.

Öncelikle, gereksinimlerinize göre bir açılış sayfası oluşturabilmeniz için çok sayıda şablon sağlarlar. Şablonlar oldukça esnektir ve markanızı ve kampanyanızı tamamlayacak şekilde kolayca özelleştirilebilir. Ayrıca, açılış sayfalarını yayınlayabilir ve açılış sayfalarınızdan hangilerinin sizin için maksimum potansiyel müşteri oluşturduğunu belirlemek için bölünmüş testler bile yapabilirsiniz. Ayrıca açılış sayfalarını optimize etmek için araçlar sağlarlar.

Bu çevrimiçi hizmetler sizin için potansiyel müşterileri takip etmek ve yönetmek için her şey yolunda gitmiyor. Bu çevrimiçi hizmetleri kullanmanın en büyük avantajı tasarım ve kodlama konusunda teknik uzman olmanız gerekmemesidir. Açılış sayfalar oluşturmanın tüm görevleri, yalnızca bir düğmenin tıklanmasıyla gerçekleştirilir. Bu nedenle, Çevrimiçi Hizmetler’i kullanarak kolayca güçlü ve yüksek dönüşümlü açılış sayfaları oluşturabilirsiniz.

Açılış Sayfaları Yaratın-4

Bir Web Tasarımcısı Kiralama

Açılış sayfaları oluşturmanın yukarıda belirtilen yollarından ayrı olarak, yüksek dönüşümlü açılış sayfaları oluşturmanın başka bir yöntemi de vardır. Tasarım ve kodlama konusunda çok bilgili değilseniz, her zaman bir web tasarımcısının hizmetlerini işe alma seçeneğine sahipsiniz. Kampanya ihtiyaçlarınızdan haberdar olduğunuzdan, bir web sayfası için ihtiyacın çıkarılmasına çalışın. Bir web sayfası tasarımını onaylamadan, web tasarımcınızın bir bakış sayfasının farklı tasarımlarını inceleyip analiz etme. Ardından, açılış sayfasılarının, hangi sayfanın sağlandığını test etme özgürlüğüne her zaman sahip olursunuz. Bir web tasarımcısı tarafından bir web tasarımcısı kiralamak gerekir.