En İyi 15 VPN Servis Sağlayıcısı

Şimdi, VPN servis hakkında iyi bir fikriniz olduğuna göre, artık ilerlemenin ve En İyi 15 VPN Hizmet Sağlayıcısını keşfetmenin zamanı geldi.

İşte sizin için liste.

15 En İyi VPN Servis Sağlayıcısı

1.  NordVPN

NordVPN süper güvenli, gelişmiş VPN servisi sunar. Aslında, dünyanın en gelişmiş VPN sağlayıcıları olarak derecelendirilmiştir. NordVPN, World Wide Web’i sizin için güvenli hale getirir.

Artık, banka hesap bakiyenizi kontrol edebilirsiniz, çevrimiçi satın alın ve halka açık noktalarda mutlak bir rahatlıkla. Çevrimiçi olarak ne yaparsanız yapın, NordVPN evde yapıyormuş gibi güvenli kılar.

NordVPN ile internete sınırsız erişime sahip olursunuz ve bölgenizde veya ülkenizde kısıtlanabilecek P2P hizmetlerine, sosyal web sitelerine, medya içeriğine, VoIP uygulamalarına ve daha fazlasına göz atarsınız. NordVPN, interneti sansürsüz kullanmanın en güvenli yoludur.

Çatması mümkün olmayan, devrim niteliğinde 2048 bit SSL şifrelemesi sağlar. NordVPN ile çift veri şifrelemesi, süper hızlı sunucular, aydınlatma hızı ve şimdiye kadarki en kolay VPN’i elde edersiniz. Sıkı bir ‘Kayıt Dışı’ politikasını izler. Üç fiyatlandırma planı ile birlikte geliyor. Ancak, yıllık 5,75 dolarlık plan en iyisidir.

En İyi VPN Servis Sağlayıcıları

2.  ExpressVPN

ExpressVPN en güvenilir VPN Servis Sağlayıcılarından biridir. En büyük vurgularından bazıları yüksek hız, anlık kurulum, ultra güvenli ve kullanım kolaylığı.

ExpressVPN, 30 günlük para iade garantisi ile birlikte geliyor. Dünyanın herhangi bir yerindeki içeriği süper hızlı hızlarda izlemenizi sağlar. İnternet trafiğinizi şifreleyerek ve IP adresinizi bilgisayar korsanlarından gizleyerek en yüksek çevrimiçi gizliliği sağlar.

ExpressVPN ile herhangi bir web sitesine erişebilirsiniz. 256 bit şifreleme ile SSL güvenliği sağlar. Optimize edilmiş ağ sınırsız bant genişliği ve hız sağlar, böylece filmleri ve TV şovlarını kesintisiz olarak izleyebilmenizi sağlar.

ExpressVPN canlı sohbet ve e-posta yoluyla yüksek kaliteli müşteri desteği sunar. ExpressVPN ile interneti özgürce ve güvenle kullanabilirsiniz. ExpressVPN üç fiyatlandırma planı sunar. Ancak, 12 aylık planın ayda 8,32 dolar olması en iyisi.

En İyi VPN Servis Sağlayıcıları

3. CyberGhost VPN

CyberGhost VPN, dijital yaşam tarzınızı korumanın en iyi yollarından biridir. Gerçekten eksiksiz bir VPN çözümü olarak ortaya çıkıyor.

Anonim olarak sörf yapabilmenizi sağlar. CyberGhost VPN, pazardaki en güçlüsü olan 256-bit AES şifreleme algoritmasını sunar ve tüm İnternet Trafiğinizi şifreler.

Reklam engelleyici, izleme izleme sistemi, kötü amaçlı yazılım engelleyici, DNS sızıntısı koruması, IP paylaşımı, zorla https yönlendirmesi, günlük kaydı ve daha fazlası gibi ekstra özelliklerle donatılmıştır.

CyberGhost VPN ile dünyanın en çok izlenen akış hizmetlerine erişebilirsiniz. Yeni bir Wi-Fi veya internet bağlantısına bağlandığınızda sizi otomatik olarak korur. CyberGhost VPN tamamen özelleştirilebilir.

CyberGhost VPN, müşteri dostu olan ücretsiz ve ücretli planlar sunar. CyberGhost VPN yıllık planı 4.99 $ / ay’dan başlıyor.

En İyi VPN Servis Sağlayıcıları

4.  HideMyAss

HideMyAss en iyi VPN Servis Sağlayıcılarından biridir. HideMyAss ile İnternete erişirken tamamen gizlilik ve koruma elde edersiniz. Aslında, HideMyAss size en sevdiğiniz sitelere çevrimiçi olarak güvenle erişebilmenizi sağlar. IP’niz gizlidir, böylece izlenmeden göz atabilirsiniz.

Halka açık Wi-Fi bağlantılarında ve güvenli olmayan ağlarda bile, çevrimiçi olarak tamamen güvenceye alın. HideMyAss, VPN Hizmetlerini kaliteli müşteri desteği ile destekliyor. Üç fiyatlandırma planında mevcuttur. Bununla birlikte, yıllık 6,55 dolarlık yıllık plan en iyisidir. Hatta 30 günlük para iade garantisi veriyor.

En İyi VPN Servis Sağlayıcıları

5.  Private İnternet Acess

İşte bir başka önde gelen VPN Servis Sağlayıcısı Özel İnternet Erişimi. Güvenli, şifreli VPN tünellerinde uzmanlaşmıştır ve gizlilik ve güvenlik katmanları oluşturarak güvenli internet deneyimi sunar. Bu VPN Servisi, dünya çapında birçok ağ geçidi ve 25+ ülkede, 37+ ülkede VPN Tüneli erişimi ile desteklenmektedir.

Gizliliğinizi VPN Tüneli ile korumanın en iyi yolu. Özel İnternet Erişimi VPN Hizmetini kullanarak bağlantınızı şifreleyebilirsiniz. Gizliliğinizi korumak için anonim bir IP sağlar. Özel İnternet Bağlantısı, üç ücretli planda mevcuttur. Aylık planı 3,33 dolar olarak belirlendi. Hatta yedi günlük para iade garantisi veriyor.

En İyi VPN Servis Sağlayıcıları

6.  IPVanish

IPVanish VPN teklifi ile ISS’lerin özel verilerinizi izlemesini önleyin. İnternet Gizliliği için basit ama güçlü bir çözümdür. IPVanish, 7 günlük para iade garantisi ile geliyor. Çevrimiçi etkinliğinizin izlenememesi için gerçek IP adresinizin kaybolmasını sağlar. İz bırakmadan internette gezinmek için mükemmel bir yol.

IPVanish medeni mahremiyet hakkınızı kabul eder ve uygulamalarına bağlıyken hiçbir etkinliğinizi kaydetmez. Tüm bilgilerinizin korunmasını sağlar. Yıldırım hızları, maksimum güvenlik ve sıfır günlükleri ile IPVanish, internette gezinmenin en iyi yollarından biridir. Üç fiyatlandırma planı sunar. Bununla birlikte, bir yıllık plan en iyi değeri 6.49 $ / ay (yıllık 77.99 $ faturayla) sağlar.

En İyi VPN Servis Sağlayıcıları

7.  PureVPN

PureVPN dünyanın en hızlı VPN Servis Sağlayıcılarından biridir. PureVPN ile güçlendirilmiş şifreli çevrimiçi gizlilik elde edersiniz ve bunu da en iyi fiyatla elde edersiniz. PureVPN 7 günlük para iade garantisi ile geliyor.

PureVPN, internet trafiğini şifrelemek ve iş ve erişilebilirlik için çevrimiçi güvenliği artırmak için en son teknolojiyi kullanır. PureVPN ile çevrimiçi aktiviteleriniz daima korunur, böylece çevrimiçi ortamda ne yaptığınızı kimin izlemeye çalıştığı konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. En iyi VPN’ler arasında yer aldı.

PureVPN’in bir milyondan fazla kullanıcısı var. Bu sayının kendisi, güvenilirliği, kullanılabilirliği ve insanların PureVPN’e duyduğu güvenin bir kanıtıdır.

PureVPN nihai veri şifrelemesi sağlar, böylece internet özellikli cihazlarınız aracılığıyla gönderdiğiniz veya aldığınız her veri bitinin hacker’lardan şifrelenip korunduğunu bilerek tam bir rahatlama elde edersiniz.

Size tam bir çevrimiçi güvenlik ve gizlilik sağlamak için dünya standartlarında AES-256 Bit Ultra güvenli VPN bağlantısı sağlar. Ayrıca, her zaman tüm cihazlarda en iyi ve en hızlı akış hızını elde edersiniz.

Çalışanlarınızın iletişimini şifreleyerek ve dijital erişimini özel IP’lerle güvenceye alarak işinizi büyütme özgürlüğü sunar. PureVPN üç fiyatlandırma planı sunar. Ancak, iki yıllık planı size maksimum tasarruf sağlar ve en iyisidir ve yalnızca 3,25 $ / ay’dır.

En İyi VPN Servis Sağlayıcıları

8.  VyprVPN

VyprVPN, İnternet gizliliği ve özgürlüğü için en güçlü VPN Servis Sağlayıcılarından biridir. VyprVPN ile özel, güvenli ve açık bir İnternet elde edersiniz. VyprVPN, halka açık Wi-Fi dahil olmak üzere İnternet gizliliği ve güvenliği sağlar. VyprVPN’i kullanarak, kısıtlayıcı ağları ve sansürü atlayabilirsiniz. Müthiş akış deneyimi ve hızı elde edersiniz.

VyprVPN en yüksek seviyede hız ve güvenlik sunar. Tüm donanım, yazılım ve ağa sahiptir ve bunları yönetir, böylece baştan sona gizlilik ve koruma elde edersiniz. VyprVPN, Windows, Android, Mac, iOS ve TV dahil olmak üzere tüm cihazlar için kullanımı kolay uygulamalar sunar. VyprVPN ile ücretsiz, güvenli ve açık bir İnternet Deneyimi elde edersiniz. VyprVPN üç günlük ücretsiz deneme teklifiyle geliyor.

En İyi VPN Servis Sağlayıcıları

9.  TorGuard

TorGuard VPN Hizmeti size kişisel gizliliğinizi çevrimiçi koruma fırsatı sunar. Hem teknik hem de müşteri hizmetleri ile ilgili en iyi VPN Hizmetlerinden biri. Bu nedenle, ISS’nizden çevrimiçi etkinliklerinize casusluk yapmak, kişisel verilerinizi korumak veya sadece çevrimiçi sansürü atlamaktan endişe duyup duymadığınızdan emin olun, TorGuard ile her zaman her zaman korunursunuz.

TorGuard birinci sınıf VPN Hizmeti çevrimiçi kimliğinizi korur ve İnternete güvenle erişim özgürlüğü sağlar. Çevrimiçi gizlilik sizin için önemliyse, TorGuard, kesinlikle göz önünde bulundurmanız gereken VPN Servis Sağlayıcılarından biridir. Uygun fiyatı, TorGuard’ı dünya çapındaki kullanıcılar için daha kazançlı hale getiriyor. TorGuard VPN fiyatı aylık 5,95 $ ‘dan başlıyor.

En İyi VPN Servis Sağlayıcıları

10.  Hotspot Shield Elite

AnchorFree dünyanın en büyük İnternet Özgürlüğü ve Gizlilik Platformu’ndan biri olma statüsüne sahiptir. Birinci sınıf VPN servisi ile dünyanın bilgisine güvenli erişim sağlar. AnchorFree Hotspot Shield Elite, evde, işte ya da halka açık yerlerde internette güvenle gezinebilmeniz için güvenli Wi-Fi bağlantısı sağlar.

Bu VPN çevrimiçi etkinliklerinizin veya kişisel bilgilerinizin kayıtlarını tutmaz ve web’de anonim ve özel olarak gezinebilirsiniz. Engellenen ve sansürlenmiş web sitelerine erişim imkanı sunar. Sosyal medyaya, oyunlara ve videolara güvenli bir şekilde erişebilirsiniz. AnchorFree ile sınırsız bant genişliğine sahip endişesiz gezinti var. Hotspot Shield Elite fiyatı aylık 5,99 $ ‘dan başlıyor.

En İyi VPN Servis Sağlayıcıları

 

11. TunnelBear

Birisi TunnelBear’dan bahsettiğinde, kullanım kolaylığı akla gelen ilk şeydir. Kanada merkezli bu VPN, son derece iyi bir kullanıcı deneyimi sunuyor, ancak hem masaüstü hem de mobil platformlarda seçim yapabileceğiniz çok sayıda müşteri.

Sorunsuz yaklaşımı şirketin web sitesinden açıkça görülüyor – dil olabildiğince basit. Diğer taraftan, uzmanlar, müşterilerin tüm somun ve cıvatalarına erişememekle hoşlanmayabilir. Yani eğer bir acemi iseniz – bu sizin için.

TunnelBear, 20’den fazla ülkedeki sunucularla birlikte gelir ve aynı anda beşe kadar bağlantı sunar; bu, her şey göz önünde bulundurulur. Güçlü gizlilik önlemlerine ve açık politikalara sahiptir.

Uzun mesafeli bağlantıların hızı düşmüş gibi görünse de testlerimizde gerçekten iyi performans gösterdi.

En İyi VPN Servis Sağlayıcıları

12. Windscribe

Bu hizmet dört yerel istemci sunar – biri Windows, Mac, iOS ve Android için. Android’in hala yeni ve biraz dengesiz olabileceğinden haberdar olun, bu nedenle kendi sorumluluğunuzdadır. Ayrıca sağlam şekilde oluşturulmuş tarayıcı eklentileri de vardır.

Windscribe’nin en güçlü satış noktası, ticari planları ile sınırsız bağlantı sağlamasıdır, böylece attığınız makineye bakılmaksızın her şeyi kapsayabilir.

Net bir gizlilik politikası ve basit, güçlü bir Windows istemcisi ile, Windscribe’ın neden bu listeye girdiğini görmek kolaydır. Performans, sizi ortalama olarak tanımlayabileceğimiz için sizi biraz hayal kırıklığına uğratır.

Yine de, aylık 10 GB veri içeren ücretsiz bir plan sunar (yalnızca bir cihaz için de olsa).

En İyi VPN Servis Sağlayıcıları

13. StrongVPN

StrongVPN Servis Sağlayıcıları, mükemmel altyapıya ve uygun fiyat performansına sahip özel 5/5 kulübün içine giriyor. Diğer 5/5 kazananlarımızda olduğu gibi, StrongVPN’in güçlü bir kayıt tutma politikası yok. VPN tamamen gizliliğinizi korumakla ilgili olduğundan, bu meraklı VPN sağlayıcılarının puan toplayabileceği bir yer.

Strong, aynı zamanda anonimliğinizi korumaya yardımcı olan geniş IP adresleri tabanı için puan toplar. Sağlam bir sunucu koleksiyonuna ve dünya çapındaki konumlarına sahiptirler. Özel bir IP’ye ihtiyaç duyanlarınız için, şirketten bir tane alabilirsiniz, ancak kurulum için yardım almak için desteğe başvurmanız gerekir.

StrongVPN’in en güçlü yanlarından biri şirketin ağıdır. Tüm ağ altyapısına sahipler ve işletiyorlar; bu, bant genişliği veya ağda izin verilen trafik türü konusunda dışarıdan dikte edilen bir sınırın olmadığı anlamına geliyor. Bu, çalışmalarınızda güç sağlayabileceğiniz konusunda güven verir.

StrongVPN’in aylık 10 dolar fiyatı paketin ortasında, ancak yıllık fiyatı 69,99 dolar olan fiyat rakiplerimizin en düşük fiyatı arasında.

En İyi VPN Servis Sağlayıcıları

14.  HidemyAss 

HidemyAss VPN Servis Sağlayıcılarımı Gizle Bu milletimize, yalnızca hizmetlerinin adı için ek bir puan verin. Firmanın desteklediği iyi bir protokol yelpazesine sahip güçlü bir ağı var. Kapsamlı (ve çok açık bir şekilde yazılmış politika belgeleri kümesi) olmasına rağmen, şirket açıkça P2P ve torrentlere izin veriyor.

HMA’nın oyun konsolları da dahil olmak üzere çok çeşitli cihazlarda nasıl destek sunduğunu seviyoruz. Onlara bitcoin desteği ve mükemmel para iade garantisi için ekstra puan verdik. Birkaç puan düşdük, çünkü günlük bağlantı verilerini yapıyorlar. Aynı zamanda beş eşzamanlı bağlantı sunar.

Aylık 11.52 $ olan fiyatlandırması yelpazenin en üstünde yer alırken, yıllık fiyatlandırmaları bir yıl boyunca 78.66 $ ‘da rekabetçi.

En İyi VPN Servis Sağlayıcıları

15.  Buffered VPN

Buffered VPN Servis Sağlayıcıları ağlarının boyutu hakkında fazla bilgi vermezler, ancak 30 günlük para iade garantisi, hizmetlerini bir test sürüşü için alabileceğiniz ve gerçekten sizin için ne kadar iyi performans gösterdiği konusunda bir fikir edinebileceğiniz anlamına gelir. Şirket bizden birkaç puan kaybetti, çünkü bazı bağlantı bilgilerini saklıyorlar. Müşteri desteği, sınırsız bant genişliği ve izin verilen cömert sayıda eşzamanlı oturum için puan kazandı.

Şirket, 2013 yılında kurulan nispeten yenidir. Avrupa merkezlidir, bu nedenle AB merkezli bir şirket tercih edenler Buffered’i tercih edebilir. Buffered’in İnternet özgürlüğüne nasıl güçlü bir taahhütte bulunduğunu ve kaliteli müşteri desteği sağlama konusunda aynı derecede güçlü bir bağlılığı seviyoruz.

Aylık 12,99 ABD Doları ve bir yıllık hizmet için 99,00 ABD Doları, en ucuz planı sunmazlar, ancak denemenizi öneririz.

En İyi VPN Servis Sağlayıcıları

 

Umarız, 15 En İyi VPN Servis Sağlayıcısı ile ilgili bu sunumun sizin için son derece yararlı olduğunu kanıtlıyoruz. Görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

En Popüler 15 Yerel Reklam Ağı